o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego tak wiele ludzi nie lubi kotów

1 2
[18.06.2005] 13:14
Donatello
nie rozumiem tego moim zdaniem są to najpiękniejsze zwierzęta na świecie ,a wszyscy tylko psy i psy.przecież psy są o wiele brzydsze i nie są tak miłe w dotyku najbardziej nie lubie jamników. zwolennicy kotów piszcie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.07.2005] 22:55
wiedzma_00
ja też lubię koteczki
Dlaczego tak trudno jest być??? dlaczego tak trudno jest żyć ???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4629859]
[22.08.2005] 18:04
Hate
pies sobie mysli
"ten pan jest @@@isty daje mi jesc , wypuszcza na suczki , mam cieple spanie qrde to musi byc jakis bog"
kto sobie mysli
"ten pan jest @@@isty daje mi jesc wypuszcza noca na kotki mam gdzie spac i czysta kuwete qrde musze byc jakims bogiem" Your little princess is my little whore

IP i czas połączenia logowane. [4849165]
[12.11.2005] 08:15
Alien xp
Jedni wolą psy, drudzy koty i każdy ma swój gust. Pożyjemy, zobaczymy...

IP i czas połączenia logowane. [5478517]
[13.11.2005] 19:39
Alien xp
tak... koty raczej chadzaja swoimi drogami Pożyjemy, zobaczymy...

IP i czas połączenia logowane. [5491956]
[23.10.2017] 02:32
[17.11.2005] 15:12
Jockeromaniaczka*
człowiek lubi panowac nad czymś lub kimś i z psem zazwyczaj sie to doskaonale udaje. A kot i tak zrobi co bedzie chciał i cżłwoiek moze mu nagwizdać i tyle. dlatego ludzie twierdzą że nie lubią kotów.
A ja je lubie własnie dlatego ze żeby kot cie kochał to musisz sobie na to zapracować.

IP i czas połączenia logowane. [5526375]
[01.01.2006] 13:54
djlaska
Narodziły sie takie mity ,że koty są mało ufne,dzikie,nie potrafią przywiązać sie do właściciela,bałaganią...Co jest stekiem bzdur..

IP i czas połączenia logowane. [5929286]
[07.01.2006] 00:13
MASAKIERA
moim zdaniem to, czy kot jest dziki, nieufny, wredny i zły to zalezy od właśniciela... moja kotka zachowuje się całkiem jak piesek tyle że nie trzeba wychodzić na dwór i jest z niej wiecej pociechy:
Po 1: Nie śpi całymi dniami
po2 rzydzie położy sie na kolanach, mruczy
po 3: jak idzie ktos z rodziny to jush stoi pod drzwiami i miałczy czeka na domownika a kiedy wejdzie domownik do domu to niedaje spokoju
Awiec jak jush napisałam, wszystko zalezy od właściciela... bądzcie dobrzy dla swoich zwierząt, a one będą dobre dlawas. I nie ma takiego stwierdzenia że pies jest leprzy od kota czy na odwrot, można wychować sobie psa na kota czy kota na psa napewno będą zawsze czymś się różmić ale to jest urocze. Ostatnie moje spostrzeżenie Ci którzy piszą kot jest lepszy od psa czy na odwrót tak naprawde nic niewiedzą o zierzęciu które "poniżają" ponieważ ulegają glupim opisom innych głupich ludzi ktorzy rownież nic niewiedzą o tym zwierzęciu...

Pozdro dla forumowiczów :] coż ze mnie za filozof "Jak suchy szloch w tę dżdżystą noc..."

IP i czas połączenia logowane. [5978881]
[30.01.2006] 13:35
zgr3d
koty sa najlepsze na swiecie

IP i czas połączenia logowane. [6179810]
[08.12.2009] 19:48
ZałamQa.
Ja tego po prostu nie kumam !! Jak można nie lubić tak fajnych zwierzaków?? Ja miałam koteczka ale jeden z moich porąbanych (sorry) zabił mi go ja inne moje koty!! Ten był mi najbardziej blisko bo był lepszy od człowieka ! Co noc ze mną spał i jak mnie nie ma to chodził i mnie szukał np. kiedyś jak byłam w sanatorium to przez cały miesiąc mnie szukał chodząc góra dól... Teraz ja żałuje, że nie mogę tego zrobić dla niego, bo i tak go już nie ma.... . :`(.
Bax wróć !

IP i czas połączenia logowane. [15912623]
[31.12.2009] 09:14
Bojowniczka
Nie ma dobrych, czy złych zwięrząt. Są tylko dobrzy, albo źli właściciele

IP i czas połączenia logowane. [16021673]
[05.03.2010] 20:19
lovesport  sliczna@tlen.pl
jeżeli chodzi o mnie to również moim ulubionym zwierzęciem jest kot, zawsze jak widzę u kogoś kota to mam taki odruch żeby go pogłaskać. sama mam 4 koty. pozdrawiam miłośników kotów!!!

IP i czas połączenia logowane. [16349081]
[22.07.2012] 00:22
Romantyczka123
Tylko dziwni ludzie nie lubią kotów. Mam serdecznie dość ludzi, którzy uważają, że koty są fałszywe, głupie! Przykro mi się zrobiło. -_- Ja uwielbiam kotki, wolę kotki od psów. Koty są miłe, lubią się bawić, przytulać, fajnie mruczą, gdy są zadowolone, ładnie i delikatnie miauczą, a nie takie głośne "hau, hau!". Koty górą! Niech ludzie adoptują kotka, a zobaczą, że fajnie jest mieć kotka.

IP i czas połączenia logowane. [19715176]
[29.07.2012] 11:36
28...
Ja też wolę zdecydowanie koty A najbardziej denerwuje mnie jak ktoś mówi, ze koty są wredne wtedy ja odpowiadam, ze nie bardziej niż ludzie . Mam jednego kota i nie zamieniłabym go na innego zwierzaka, no cóż mam kota na punkcie mojego kota

IP i czas połączenia logowane. [19731992]
[03.12.2012] 18:11
Monia... I love cats!
Ja wolę koty! Tylko: piesku zagryź tego kotka! Oh kocham pieski! W d**ę z takim czymś!!!!
KOTY GÓRĄ
...psy dołem

IP i czas połączenia logowane. [20043088]
[28.12.2012] 20:33
annniuuulka
Jockeromaniaczka* (05.11.17 15:12):
człowiek lubi panowac nad czymś lub kimś i z psem zazwyczaj sie to doskaonale udaje. A kot i tak zrobi co bedzie chciał i cżłwoiek moze mu nagwizdać i tyle. dlatego ludzie twierdzą że nie lubią kotów.
A ja je lubie własnie dlatego ze żeby kot cie kochał to musisz sobie na to zapracować.

Bardzo trafne spostrzeżenie Kota się tak nie wychowa, kot =indywidualista!
Nie każdy też ma cierpliwość i serce do kotów

IP i czas połączenia logowane. [20101340]
[02.03.2013] 09:18
max_281
Psy (mam tu na myśli psy a nie zwierzaki sięgające do kostek) są zdecydowanie lepszymi towarzyszami w życiu niż koty, choć wymagają większej "opieki" bo trzeba z nimi aktywnie spędzać czas. Dobrze ułożony pies nie zrobi nic wbrew Twojej woli a z kotami to różnie bywa... choć nie jestem przeciwnikiem kotów. Zarówno jedne jak i drugie istoty mają swoje plusy i minusy.

IP i czas połączenia logowane. [20281351]
[06.03.2013] 22:40
olamik9
Myślę, że mało kto zna koty, a są lojalne i niektóre faktycznie jak pluszaki, z kolan nie schodzą.

IP i czas połączenia logowane. [20295251]
[26.03.2013] 14:16
Sjakajl
bo do kota trzeba miec wiecej charakteru zeby nim sterowac (wielu osobom to sie nigdy nie udaje)... a pies glupszy czy madrzejszy zawsze troche bedzie sluchal

IP i czas połączenia logowane. [20352685]
[20.01.2014] 16:04
mara900
Ja tam lubię i koty i psy ale tak szczerze to wole psy sama mam psa shih tzu moim zdanie psy są wierniejsze niż koty ale każdy ma prawo
wyrazić swoje zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [20996853]
[16.02.2014] 23:19
Budomax Parkiety
To jest tak, pies podporządkowuje się dla człowieka, natomiast kot próbuje podporządkować sobie człowieka. Chodzi swoimi ścieżkami, nie jest naiwny i nie zrobi tego na co nie ma ochoty. Idzie kiedy chce, wraca kiedy chce i robi co chce. W gruncie rzeczy ludzie wolą zwierzęta które są im posłuszne, dlatego też wybierają psy. http://budomaxparkiety.pl

IP i czas połączenia logowane. [21047037]
[25.02.2014] 10:49
a_malczewska123
Szczerze mówiąc to ja i psy i koty lubię - oba zwierzaki tak samo. Ale też rozumiem, że ktoś może za kotami nie przepadać bo chodzą swoimi ścieżkami (chyba, że to rasowy kociak, który przebywa tylko w domu) i nie są raczej tak skore do zabawy i cierpliwe jak niektóre psy Strona startowa dla Ciebie http://www.startbook.com/

IP i czas połączenia logowane. [21061763]
[05.03.2014] 11:01
benczyslaw  benczi@tlen.pl
Hate (05.08.22 18:04):
pies sobie mysli
"ten pan jest @@@isty daje mi jesc , wypuszcza na suczki , mam cieple spanie qrde to musi byc jakis bog"
kto sobie mysli
"ten pan jest @@@isty daje mi jesc wypuszcza noca na kotki mam gdzie spac i czysta kuwete qrde musze byc jakims bogiem"

Mnie zawsze zastanawia skąd ludzie wiedzą, co ktoś myśli.
Koty są inne niż psy i tyle. Jakby wszystkie zwierzęta były takie same byłoby nuuuudno http://www.baltykgaz.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21074992]
[23.07.2014] 11:52
kocica ludzka
Uwielbiam wszystkie koty, a psy tylko niektóre. Opiekuję się kilkudziesięcioma kotami w schronisku (do psów nie chodzę bo są po prostu nieprzewidywalne, agresywne między sobą, głupawe i okropnie głośne). Jako naoczny świadek stwierdzam, że koty są bardzo spragnione czułości, towarzyskie, eleganckie, przyjacielskie (nie rzucają się na siebie tak jak psy), a ich mruczenie wynagradza mi całe zło tego świata oraz działa zdrowo na duszę i ciało człowieka Do tego wszystkie mają mięciutkie, miłe w dotyku futerko, a wiele psów ma szorstkie włosy/

IP i czas połączenia logowane. [21279366]
[12.02.2015] 02:54
niekociarz
Popieprzone zwierze.toleruje dzikie koty za granica.takie przy smietnikach .i to wszystko.podziwiam bezmyslnych trzymajacych w domu.to chyba polska specjalnosc.mose kosciol tak uczy

IP i czas połączenia logowane. [21614030]
[12.02.2015] 02:58
niekociarz
Popieprzone zwierze.toleruje dzikie koty za granica.takie przy smietnikach .i to wszystko.podziwiam bezmyslnych trzymajacych w domu.to chyba polska specjalnosc.mose kosciol tak uczy

IP i czas połączenia logowane. [21614033]
[08.09.2016] 19:01
Kociarznik
Niekoniecznie ludzie poprostu mają kontakt z fajnymi kociakami. Jeśli Twój pierwszy kontakt był ze złym kotem,to nie ma co się dziwić, że ich nie lubisz. Ja nie byłem przekonany dopuki nie kupiła mi moja żona kota z hodowli Kotów Forest Gate*PL kota Norweskiego Leśnego. Jest najlepszy na świecie!

IP i czas połączenia logowane. [22438149]
[10.09.2016] 11:59
Kociarka000
O jejku , nie wiem kim trzeba być , żeby nie lubić kotów??? POTWOREM!! Kotki 4EVER! Są wierne , czasami niezależne , przyjazne i mądre. Na dodatek pomagają w łapaniu szczurów!

IP i czas połączenia logowane. [22439649]
[10.09.2016] 12:13
chyba raczej myszy
i innych mniejszych gryzoni. Szczur nie jest dobrym obiektem polowań dla kota.
Faktem jest jednak, że zapach kota odstrasza wszystkie gryzonie, również szczury.
Koty są bardzo pożyteczne. Poza odstraszaniem gryzoni oczywiście.
Głaszcząc kota zbieramy ręką dużą ilość pozytywnie naładowanych cząsteczek, ładunków elektrostatycznych, które powodują polepszenie stanu samopoczucia a nawet zdrowia. Już starożytni Egipcjanie o tym wiedzieli i do tego stopnia cenili koty, że obdarzali je "życiem wiecznym" mumifikując pupila po śmierci.

IP i czas połączenia logowane. [22439670]
[10.09.2016] 12:19
Kociarka000
Nie zgadzam się , że to zależy od gustu. Ani trochę! Wolę... Pewnie , że koty! Bez obrazy , ale gdy słyszę , że ktoś mówi o tym , że nienawidzi kotów , mają same minusy, , są agresywne... To chce mi się udusić tą osobę!!! KOTY , TYLKO KOTY! KOTY SĄ NAJLEPSZE, NIE MASZ GO? TO NIE WIESZ!! TYLKO KTOŚ KTO MA COŚ Z MÓZGIEM NIE LUBI KOTÓW. KOTY MAJĄ SAME PLUSY. - Są przyjacielskie, wierne , ładnie mruczą, dumne , słodziutkie , czasami niezależne... A jeśli są wredne i agresywne , to zależy od właściciela! Zachowują się tak tylko w swojej obronie!! Przywiązują się do właściciela i wskoczyli by za nim w ogień!! Ludzie , adoptujecie kotki , to zobaczycie co tak naprawdę jest najlepszym przyjacielem człowieka!! =^o.o^= NIE WIERZYSZ? TO WEJDŹ TUTAJ! -
http://www.zpazurem.pl/artykuly/wierny_jak_k ot

IP i czas połączenia logowane. [22439681]
[28.02.2017] 19:38
typo45
Decydując się na kota trzeba wziąć pod uwagę że bardzo szybko się rozmnaża. Dlatego konieczna jest sterylizacja lub kastracja http://zwierzakowo.pl/portal/kastracja-i-ste rylizacja-kotow

IP i czas połączenia logowane. [22662131]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat