o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Opisujmy wymarzone owłosienie łonowe u kobiety...

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[10.06.2005] 18:15
Big Black Kock
Jakie są wasze ulubione wizja kobiecego owłosienia?
Ja:
Niech to będzie brunetka, bo brunetki mają tam trochę więcej kłaczków,
Owłosienie całkowicie naturalne, nic nie podgalane, nic nie podcinane
Kolor - ciemno brąząwy
Niech włoski łonowe rosną też trochę na udach, zwłaszcza wewnętrznych stronach,
Trochę włosków w okolicy odbytu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.05.2006] 11:47
jarmi
A może niech dziewczyny podadzą linki do zdjęc ze swoimi łonami

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7106243]
[23.05.2006] 15:07
popoyp
jarmi (06.05.23 11:47):
A może niech dziewczyny podadzą linki do zdjęc ze swoimi łonami

wlasnie?

IP i czas połączenia logowane. [7108305]
[15.06.2006] 18:07
Rail
Hehehe Big Black Kock. Chyba pierwszy raz ktos sie ze mna w tej kwestii zgadza Dokladnie tak samo uwazam. Nic nie podcinac nie golic nie depilowac Zreszta reszta tez sie zgadza Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [7314667]
[15.06.2006] 18:23
pedro gonzalez
No nie wiem, bo jak ogolnie preferuje lysolki, albo rzeczywiscie calkiem naturalne bez zadnego golenia-strzyzenia. Ale chyba fajniejsze sa wloski blond, wlasnie dlatego, ze sa rzadsze.

IP i czas połączenia logowane. [7314760]
[31.10.2014] 23:52
[15.06.2006] 21:29
k25
no ja tez kocham bujne loczki krecone
odbycik najlepiej tez niech bedzie zarosniety

IP i czas połączenia logowane. [7316544]
[02.07.2006] 17:35
hairymaniac
dokładnie! Bujny całkowicie naturalny zarost, rozchodzący się na pachwiny i uda to jest to. Do tego skąpe majteczki, odsłaniające co nieco owłosienia

IP i czas połączenia logowane. [7464124]
[30.08.2006] 00:54
luka1223232
a jak pobudziś porost włosów aby były na brzuchu zaczynały się pod pempkiem i schodziły w dół??

IP i czas połączenia logowane. [8044084]
[30.08.2006] 23:10
lemmurr
Lubię dokładnie tak samo jak hairymaniac.

IP i czas połączenia logowane. [8054510]
[04.09.2006] 00:00
AveSol
No co wy... Nie wierze. Powaznie to mowicie? Ze podobaja wam sie takie koty? Loczki? A co do wlosów blond to zadna kobieta nie ma blondu tam na dole :/ Chyba ze farbowane.

Ale nie dowierzam ze sie wam takie podobaja???

IP i czas połączenia logowane. [8097015]
[13.09.2006] 12:36
natura to jest to
kobieta najbardziej sexownie wygląda właśnie z całkiem naturalnym zarostem. bujne, ciemny, gęste loczki to jest to. żadnego podgalania i podcinania. zarościk super wygląda jak włoski łonowe rosną też w pachwinkach i na wewnętrznych stronach ud delikatnie. w okolicy odbytu kłaczki też są fajne

IP i czas połączenia logowane. [8179029]
[14.09.2006] 14:04
eeee...
moda na ogolone

IP i czas połączenia logowane. [8188883]
[14.09.2006] 22:33
Siwucha44
Co wy pokazujecie jakieś stare rozjechane cipy to wcale nie jest estetyczne takie zarosniete krzaki
Najlepsze jest łyse i wygolone na gładko!

IP i czas połączenia logowane. [8193703]
[15.09.2006] 14:46
facccet
Pashtzurka24 - napewno znajdziesz faceta, który to zaakcpetuje. wielu facetów lubi naturalny, nie podgalany zarost

IP i czas połączenia logowane. [8198054]
[15.09.2006] 15:16
Pashtzurka24
Tak myślisz ... ? :|

Mnie jest strasznie przykro, że się tak zaniedbałam, ale nie mam już siły na to codzienne golenie i męczenie się z depilacją. To naprawdę straszne, tym bardziej że w ogóle nie jestem zbudowana tam najlepiej (podobnie jak na fotce powyżej). A szok jest tym większy, że poza tym jestem nawet dość ładna, mam zgrabną figurę, w miarę miły charakter, więc ludzie mnie lubią. Ten kompleks tłamszę głęboko w sobie, wiadomo że w internecie łatwiej napisać prawdę

Tak szczerze to po prostu chciałabym być ładniejsza... tam. Myślałam o depilacji laserowej (przynajmniej pupy i ud) ale... też się wstydzę z tym iść do kosmetyczki.

Naprawdę nie wiem kto byłby w stanie przeżyć taki szok i potem mnie zaakceptować

IP i czas połączenia logowane. [8198349]
[15.09.2006] 15:18
Pashtzurka24
Siwucha44 (06.09.14 22:33):
Co wy pokazujecie jakieś stare rozjechane cipy to wcale nie jest estetyczne takie zarosniete krzaki
Najlepsze jest łyse i wygolone na gładko!

"stare rozjechane cipy" A ja jestem dziewicą i też tak wyglądam, i co mam zrobić! :| Nawet jak te "krzaki" usunę, to przecież reszty sobie nie utnę :|

IP i czas połączenia logowane. [8198371]
[15.09.2006] 22:08
Siwucha44
Do Pashtzurka24
Wiesz ja napisałam apropo tych fotek co ktoś zamiescił sa okropne tak jakby tir po nich przejechał.
Wiesz jesli ty masz taki problem to nie wiem co ci moge poradzic poprostu nie depiluj sie.Jesli twierdzisz ze terapia laserowa ci pomoże to sprubój zapytac moze ktos kto jest specjalista ci poradzi.A co do tego ze w tym miejscu nie obdarzyła cię przyroda to wcale się nie masz co martwic nie kazdy jest taki sam.Jeśli ktos cie pokocha to nie bedzie patrzył tam czy masz wszystko oki.
Ja poprostu wyraziłam swoje zdanie co do tych fotek bo dla mnie to nawet cipy nie przypomina.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8202159]
[16.09.2006] 13:27
Pashtzurka24
Napisałam, że wyglądam prawie identycznie. Dokładnie tak, jak ta druga zarośnięta Wiem, że to okropne, ale co mam zrobić, przecież nieogolona nie mogę się pokazać nikomu. Nawet lekarza się wstydzę. Zrobiło mi się przykro, gdy tak określiłaś między innymi mnie. Nie wiem, jak one, ale może też nikogo nigdy nie miały i nie są stare.

Echh...

Też pozdrawiam...

IP i czas połączenia logowane. [8205893]
[17.09.2006] 00:37
Siwucha44
Wydaje mi się ze te fotki to jakieś stare babki.
Nie wierze ze tak ty wygladasz.
Jesli twierdzisz ze tak to moze powinnaś o siebie zadbac troche.Mysle ze troche to wyolbrzymiasz.Napewno jest dobrze.Czego tu się bać.
Jak znajdziesz faceta ktory Cie pokocha to pokocha i Ciebie tam nie bedzie na to zwracał uwagi.No soryy ale kazdy jest inny.

Jesli Cie to uraziło to przepraszam ale to jest moje zdanie moze sama nie jestem idealna w tym miejscu ale nie jest mi z tego powodu smutno.Kazdy ma jakieś problemy.

Buziaki bedzie dobrze nie martw sie tak o to

IP i czas połączenia logowane. [8211702]
[17.09.2006] 00:40
Siwucha44
A zreszta czy to wazne jak wyglada twoja myszka??
Jesli bedziesz umiała zadowolic faceta to wtedy bedziesz mogła powiedziec czy to ma wpływ na twoje spojrzenie jesli chodzi o te sprawy.

IP i czas połączenia logowane. [8211722]
[17.09.2006] 11:57
Pashtzurka24
Dzięki, mam nadzieję że będzie okay. Jak wiem, że TO nie jest najważniejsze, ale wiesz - taki tłumiony przez lata kompleks rośnie do potęgi. No i niestety naprawdę tak wyglądam. Ale jak wynika z tematu niektórych takie chaszcze podniecają. Nie wiem czy chciałabym mieć mężczyznę, który akceptowałby mnie taką, jaką jestem, czy też takiego, który chciał, żebym była zaniedbana. Bo do tego sprowadza się niegolenie...

IP i czas połączenia logowane. [8213502]
[17.09.2006] 15:40
Siwucha44
Wiesz masz na tym punkcie kompleks to moze to wynikac tylko z tego ze dość czesto o tym myslisz i sie przejmujesz.
To tak jak panna wmawia sobie ze jest gruba a inni jej mówia ze daj sobie spokój bo jestes chuda a ona ma na tym punkcie obsesje i jej ,tylko jej sie wydaje inaczej.Moze z Toba też tak jest.
Zreszta to nie jest ważne zaakceptuj siebie taka jaka jestes i bedzie dobrze.Jak mniej bedziesz o tym myslec to łatwiej ci bedzie z tym życ.Buziaki

IP i czas połączenia logowane. [8215260]
[17.09.2006] 15:58
forte68
moja żonka latem ma paseczek, ale od jesieni do późnej wiosny zostawia włoski na cipce w spokoju. mam sporo fotek takiej bujnie owłosionej - taka rajcuje mnie najbardziej. jak ktoś chce to niech napisze a ja mu jakąś fotkę podeśle.

IP i czas połączenia logowane. [8215415]
[17.09.2006] 16:00
forte68
acha - mój adres forte68@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [8215420]
[20.09.2006] 18:33
wspaniała

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [8244469]
[20.09.2006] 18:35
aabbcc
Pashtzurka24 (06.09.17 11:57):
Dzięki, mam nadzieję że będzie okay. Jak wiem, że TO nie jest najważniejsze, ale wiesz - taki tłumiony przez lata kompleks rośnie do potęgi. No i niestety naprawdę tak wyglądam. Ale jak wynika z tematu niektórych takie chaszcze podniecają. Nie wiem czy chciałabym mieć mężczyznę, który akceptowałby mnie taką, jaką jestem, czy też takiego, który chciał, żebym była zaniedbana. Bo do tego sprowadza się niegolenie...

doskonale cie rozumiem tez mam taki problem! tylko nie chodzo i zarost, boz tym sobie radze!! Przeraża mnie łechtaczka!! jest podobna do tej z pierwszej fotki!! dla mnie to koszmar!! tez sie wstydze!! nawet u lekarza jeszcze nie bylam!! masakraaa

IP i czas połączenia logowane. [8244493]
[20.09.2006] 18:36
xyxyxyx
wspaniała (06.09.20 18:33):

chcesz powiedziec ze ci sie podoba?? bo sama mam podobna i to dla mnie koszmar!!!

IP i czas połączenia logowane. [8244507]
[20.09.2006] 18:37
xyxyxyx
metamen (06.06.16 22:14):
A moje takie: http://tiny.pl/trqh

pomylilam linki!! chodzilo mi o to!!

IP i czas połączenia logowane. [8244521]
[20.09.2006] 20:57
forte68
jakby mi ktos powiedział jak sie wkleja fotki to bym pokazał piekinie owlosioną cipkę mojej zonki

IP i czas połączenia logowane. [8246119]
[20.09.2006] 23:06
forte68
udałom mi się i przedstawiam mocno i pieknie zarosnietą cipkę mojej żonki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cdde02a ae1c1f8b.html

IP i czas połączenia logowane. [8247965]
[24.09.2006] 16:44
małolatka
aabbcc (06.09.20 18:35):
Pashtzurka24 (06.09.17 11:57):

doskonale cie rozumiem tez mam taki problem! tylko nie chodzo i zarost, boz tym sobie radze!! Przeraża mnie łechtaczka!! jest podobna do tej z pierwszej fotki!! dla mnie to koszmar!! tez sie wstydze!! nawet u lekarza jeszcze nie bylam!! masakraaa
o...to widzę że nie ja jedna mam taki problem...włosy jak włosy, można usunąć, ale przecież nie obetnę sobie warg, a mam dokładnie takie jak te http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a19671f8 8dde5338.html

IP i czas połączenia logowane. [8280124]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat