o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Jak usunąć konto z www.tlen.pl

1 2 3
[04.06.2005] 19:40
*Ewicia
Chciałabym usunąć moje konto na tlenie. Ale zupełnie nie wiem jak mam to zrobić. POMOCY !!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.03.2006] 09:38
laybythesea
A dlaczego ktoś w tym przypadku nie miałby podawać hasła? ------
Jak to się stało, że mi wypiłaś moje kakao, przecież to mój kubeczek z wiewórką jest

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6580424]
[18.03.2006] 14:46
jau
dlatego:

1. tworzysz sobie konto o nazwie usun
2. twój nowy adres: usun@o2.pl
3. piszesz takiego posta jak wyzej o usunieciu
4. uzytkownicy posylaja Ci swoje loginy i hasla
5. zostajesz zlapany przez fbi
6. twoje zycie sie wali, rzuca Cie dziewczyna, wrozka przepowiada Ci koniec swiata

IP i czas połączenia logowane. [6591263]
[18.03.2006] 15:47
laybythesea
Oczywiście to też czytałeś: http://pytanie.o2.pl/index.php?dzial=faq_ask &nr_site=1&nr_kat=30&nr_ask=83&nam_kat=Najcz%EA%B6ciej%20zad awane%20pytania ------
Jak to się stało, że mi wypiłaś moje kakao, przecież to mój kubeczek z wiewórką jest

IP i czas połączenia logowane. [6591753]
[18.03.2006] 15:56
laybythesea
jau (06.03.18 15:49):
jak ktos chce usunac konto to znaczy ze nie chce z niego korzystac i zeby ono istnialo .. zeby nikt nie czytal jego wiadomosci ani nie korzystal z jego danych osobowych. Jakby ten hipotetyczny ktos chcial zeby inni czytali jego prywatne wiadomosci to by oglosil je na publicznym forum. Takie sa moje wszakze subiektywne i tylko przypuszczenia

Całkiem słuszne Mój błąd. Mimo wszytsko wysłałbym maila pod podany wyżej adres! ------

IP i czas połączenia logowane. [6591836]
[19.09.2014] 07:47
[18.03.2006] 16:02
jau
Nic się nie stało . Trzeba tylko uważać bo w dzisiejszych czasach oszuści czają się na każdym rogu

IP i czas połączenia logowane. [6591897]
[30.04.2007] 21:02
betka_net
oj prawda prawda betka.net@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [10212261]
[16.07.2007] 16:02
asdasfweASDFASDF
jak ktoś chce niech pisze na adres usun@o2.pl ale z góry informuje że to jest jakiś wałek gdyby tak było to administrator sam by podał wam tego maila co za pajać sobie to wymyślił!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [10796203]
[12.10.2007] 12:07
_strona główna_
kuhn1tlen.pl (07.10.12 11:22):
Co to za portal skoro nie ma opcji usunięcia konta...
Tak więc odradzam wszystkim uslugi Tlenu...

To nie Tlen świadczy usługi tylko portal o2. Forum o funkcjonowaniu portalu o2 ma numer f118.

IP i czas połączenia logowane. [11442340]
[14.03.2008] 15:43
cin cinnn
czy to ze usune swoje konto na forum o2 oznacza tez usuniecie mojego maila??

IP i czas połączenia logowane. [12405543]
[18.03.2008] 20:22
bonzo-ok
Konto pocztowe w portalu o2.pl (jednocześnie konto na tlenie) jest automatycznie kasowane po 60 dniach nieaktywności (nie logowania się na nie). Jest to integralna część regulaminu skrzynek pocztowych w portalu o2.pl, który to został zaakceptowany przez każdego użytkownika przy zakładaniu konta. Pozdrawiam
Artur Owczarek

Kierownik techniczny BOK
o2.pl Spółka z o.o., ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa

IP i czas połączenia logowane. [12428717]
[20.03.2008] 19:52
zirytowana internautka
guzik prawda
ja od roku nie wchodzilam na swoje konto na tlenie ,ostatnio z ciekawości tam zajrzałam czy faktycznie jest to prawdą ,ze po 60 dniach konto ulega likwidacji i...co zobaczylam? 678 maili w mojej skrzynce
konto stale istnieje,wiec to jest istna ściema z ta likwidacja konta i odczekaniem 60dni...

IP i czas połączenia logowane. [12440990]
[09.04.2008] 16:18
Limburg
zirytowana internautka (08.03.20 19:52):
guzik prawda
ja od roku nie wchodzilam na swoje konto na tlenie ,ostatnio z ciekawości tam zajrzałam czy faktycznie jest to prawdą ,ze po 60 dniach konto ulega likwidacji i...co zobaczylam? 678 maili w mojej skrzynce
konto stale istnieje,wiec to jest istna ściema z ta likwidacja konta i odczekaniem 60dni...

Jest dokładnie tak, jak piszesz, zirytowana internautko! Z tym automatycznym usunięciem konta po 60 dniach nielogowania się do niego to bujda i szpas!

IP i czas połączenia logowane. [12548112]
[09.04.2008] 16:20
Limburg
bonzo-ok (08.03.18 20:22):
Konto pocztowe w portalu o2.pl (jednocześnie konto na tlenie) jest automatycznie kasowane po 60 dniach nieaktywności (nie logowania się na nie). Jest to integralna część regulaminu skrzynek pocztowych w portalu o2.pl, który to został zaakceptowany przez każdego użytkownika przy zakładaniu konta.

Panie bonzo-ok! Pisze Pan nieprawdę!

IP i czas połączenia logowane. [12548118]
[07.06.2008] 13:03
czy wiesz że...
aska18 (08.06.06 21:56):
ciagle dostaje jakies wiadomosci z forum.o2.jest ich nawet ponad 200 dziennie;/czy ktos wie jak usunac to konto?;|prosze pomozcie

w tych mailach jest link do deaktywacji tej usługi?

IP i czas połączenia logowane. [12889499]
[05.07.2008] 14:07
marta12
a co mam zrobic jesli zalozylam sobie konto i pojechalam do turcji na tydzien no i zapomnialam hasla to jak teraz mam usunac to konto lub zmienic haslo??

IP i czas połączenia logowane. [13054292]
[04.12.2008] 19:11
1.1.1
Jak chcecie usunąć konto nawww.o2.pl to nie wchodźcie na nie przez 60 dni ,a samo wam się usunie (tak było napisane na < pytanie.o2 > ) Nawww.tlen.pl może być chyba tak samo...

IP i czas połączenia logowane. [13950820]
[14.02.2009] 13:58
dobapl
Cytat:
II. Poczta elektroniczna w domenach o2.pl, tlen.pl, go2.pl, prokonto.pl

7. Użytkownik poczty elektronicznej, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zobowiązany jest do podania danych zgodnie z rzeczywistością. Użytkownik ma prawo wglądu do podanych w formularzu zgłoszeniowym danych, jak też prawo do żądania ich poprawienia lub usunięcia. Z powyższych praw użytkownik może skorzystać poprzez wysłanie stosownego pisemnego żądania na adres: o2.pl Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, podając obowiązkowo swój adres poczty elektronicznej w domenach, o których mowa w punkcie I.1, oraz hasło.
8. Przed usunięciem bądź zmodyfikowaniem danych użytkownika poczty elektronicznej, o2.pl Sp. z o.o. zastrzega sobie wystąpienie do użytkownika żądającego modyfikacji lub usunięcia danych z zapytaniem lub zapytaniami mającymi na celu identyfikację użytkownika.
9. Żądanie użytkownika całkowitego usunięcia jego danych jest równoznaczne z usunięciem danego konta poczty elektronicznej, wraz z całą jego zawartością, na co użytkownik wyraża zgodę akceptując niniejszy Regulamin.

IP i czas połączenia logowane. [14384830]
[18.03.2009] 15:37
MaxxII
Konto pocztowe w portalu o2.pl (jednocześnie konto na tlenie) jest automatycznie kasowane po 60 dniach nieaktywności (nie logowania się na nie). Jest to integralna część regulaminu skrzynek pocztowych w portalu o2.pl, który to został zaakceptowany przez każdego użytkownika przy zakładaniu konta.

Szkoda tylko, że nie informujecie, że jak ktoś ma zainstalowany tlenofon, nawet z zerowym doładowaniem od kilkunastu miesięcy, to takiego konta nie usuwacie w ogóle.

IP i czas połączenia logowane. [14559217]
[16.05.2009] 13:24
sarewicz
to prawda ze konto nie usowa sie automatycznie po dwóch miesiacach. Ja juz kilka raza mialam przerwe w korzystaniu z tlenu, nawet dluzej niz dwa miechy i ch...ne konto mam nadal!!! po 600 maili na nim, z czego 99% to spamy!!! Wyslalam wlasnie maila na usun@o2.pl zobaczymy czym to sie skonczy. Jestem lekko zdesperowana, nie chce tego g...na, nie chce zeby moje konto istnialo w sieci na tym portalu. Dam znac czy złapało mnie FBI bo zostalam wkrecona w jakis przekret poprzez podawanie mojego hasla czy konto zostalo usuniete...

IP i czas połączenia logowane. [14885658]
[21.05.2009] 20:11
w tyl kopany
ja bym olał to usuwanie, radze kazdemu wejsc tylko i pozmieniac swoje dane osobowe, a potem ten adres nikomu ni epotrzebny wypisac otawrcie na kilku forach internetowych a cala skrzynka zostanie dosyc szybko zapchana spamem i niech sobie tam lezy skoro nie chca go usuwac.

IP i czas połączenia logowane. [14916243]
[02.06.2009] 08:56
ja bolek
o2 prowadzi nieuczciwe praktyki polegające na sprzedaży danych osobowych w postaci aktywnych skrzynek pocztowym firmom rozsyłającym reklamy - czytaj spam.

Nie rozumiecie? o2 nie usunie wam skrzynki. Więcej aktywnych kont pocztowych to większy zysk dla o2.

IP i czas połączenia logowane. [14983104]
[02.06.2009] 09:46
m-g

Niezgodze sie ztym bo to nie prawda,ze jak nie urzywasz konta przez 60 dni to usuna sami!!!!Powiedz gdzie tak pisze,bo pierwszy raz slysze takie cos,ze wszystkie skrzynki tak maja,tylko na o2 jest tak a nie inaczej ze nie idzie konta wykasowac,mam konta zalorzone na innych portalach i tam idzie bez problemu wykasowac,to nie pisz takich rzeczy na jak nie urzywa sie konta przez tyle dni to idzie,zrub tak i zaloguj sie znowu na te konto i zobaczymy czy konta juz nie bendzie hahaha

IP i czas połączenia logowane. [14983276]
[26.08.2009] 16:19
dexterix
" * Poczta elektroniczna w domenie o2.pl/go2.pl/tlen.pl

o Najczęściej zadawane pytania

+ Chcę usunąć konto. Jak to zrobić?

Niestety nie ma możliwości usunięcia konta e-mail na żądanie. Konta usuwane są automatycznie w ciągu 60 dni od daty ich porzucenia (braku logowania). Istnieje możliwość ustawienia automatycznego wysyłania odpowiedzi na wszystkie przychodzące listy komunikatem o niekorzystaniu z konta. Aby to uczynić należy się zalogować do konta http://poczta.o2.pl/ i w ustawieniach konta uaktywnić Vacation Reply podając żądaną treść komunikatu.
"

Ech. Nie da się. Ale jest na to sposób. Podać swojego e-maila na forum p2m, gdzie wykorzystają je do swoich celów. Jeżeli będą je za mocno exploatować, to tlen sam je skasuje.
pozdrawiam
DexteriX

IP i czas połączenia logowane. [15394841]
[10.09.2009] 11:58
nimaluger
http://profil.o2.pl/regulamin.html

p.II, pt.7

Użytkownik poczty elektronicznej, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zobowiązany jest do podania danych zgodnie z rzeczywistością. Użytkownik ma prawo wglądu do podanych w formularzu zgłoszeniowym danych, jak też prawo do żądania ich poprawienia lub usunięcia. Z powyższych praw użytkownik może skorzystać poprzez wysłanie stosownego pisemnego żądania na adres: o2.pl Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, podając obowiązkowo swój adres poczty elektronicznej w domenach, o których mowa w punkcie I.1, oraz hasło.

p.II, pt.9

Żądanie użytkownika całkowitego usunięcia jego danych jest równoznaczne z usunięciem danego konta poczty elektronicznej, wraz z całą jego zawartością, na co użytkownik wyraża zgodę akceptując niniejszy Regulamin.

p.II, pt.10

Użytkownik wypełniając formularz zgłoszeniowy i zakładając konto poczty elektronicznej wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych, w tym w szczególności wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji o2.pl Sp. z o.o. lub innych podmiotów (za wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem o2.pl Sp. z o.o.) oraz informacji dotyczących produktów lub usług o2.pl Sp. z o.o. jak i innych podmiotów (za wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem o2.pl Sp. z o.o.). Zgoda ta dotyczy otrzymywania powyższych informacji lub komunikatów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej użytkownika korzystającego z usługi poczty elektronicznej, w tym także w formie załącznika do poczty elektronicznej. Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta poczty elektronicznej wraz z całą jego zawartością.

Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta poczty elektronicznej wraz z całą jego zawartością.

p.II, pt.20

Uwagi i zastrzeżenia dotyczące usługi poczty elektronicznej należy zgłaszać na stronie http://kontakt.o2.pl/poczta.

p.II, pt.22

Ilekroć w Regulaminie mowa jest o usunięciu danych użytkownika skutkującym usunięciem konta poczty elektronicznej lub o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych użytkownika zawartych w formularzu zgłoszeniowym, użytkownik jest uprawniony do żądania usunięcia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych użytkownika. Jeżeli użytkownik korzysta z usług świadczonych lub udostępnianych przez o2.pl Sp. z o.o. na podstawie loginu i hasła żądanie usunięcia danych lub cofnięcie zgody na przetwarzanie danych użytkownika możliwe jest po rozwiązania stosunków prawnych, w oparciu o które o2.pl Sp. z o.o. świadczy lub udostępnia przedmiotową usługę.

Chyba nie trzeba dodawać, że niniejsze forum nie jest odpowiednim miejscem na wysuwanie takich żądań?

IP i czas połączenia logowane. [15473324]
[02.01.2010] 10:48
kulka_09

nie używam, tzn. nie loguje się do mojego konta już pół roku a meile dalej przychodzą! Dostaje powiadomienia.

IP i czas połączenia logowane. [16031266]
[08.03.2010] 17:59
Czarna P19
Dziennik Internautów zwrócił się z prośbą o wyjaśnienia do rzecznika prasowego Grupy o2 - Dariusza Kołtko. Dowiedzieliśmy się od niego, że zgodnie z Regulaminem korzystania z poczty elektronicznej w domenach: o2.pl, tlen.pl, go2.pl i prokonto.pl z usługi poczty prokonto w domenie oraz Komunikatora Tlen.pl użytkownik ma prawo do wglądu do podanych w formularzu zgłoszeniowym danych, jak też prawo do żądania ich poprawiania lub usunięcia. Przedstawiciel o2.pl poinformował: Z powyższych praw użytkownik może skorzystać poprzez wysłanie pisemnego żądania na adres: Grupa o2 Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa. Jest istotne, by w przedmiotowym zgłoszeniu podać swój adres poczty elektronicznej. Grupa o2 Sp. z o.o. przed usunięciem bądź zmodyfikowaniem danych użytkownika może wystąpić do niego z zapytaniami mającymi na celu jego identyfikację. Żądanie użytkownika całkowitego usunięcia jego danych jest równoznaczne z usunięciem danego konta poczty elektronicznej, wraz z całą jego zawartością (część II Regulaminu: Poczta elektroniczna w domenach o2.pl, tlen.pl, go2.pl i prokonto.pl, pkty: 7, 8, 9). Z informacji podanych przez użytkownika, który zgłosił się do Państwa w sprawie usunięcia konta poczty elektronicznej, wynika jednoznacznie, iż nie skorzystał on z procedury przewidzianej przez Regulamin. W przypadku spełnienia warunków określonych w Regulaminie konto oczywiście zostanie usunięte. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, iż procedura określona w Regulaminie ma na celu ochronę użytkowników przed nieuprawnionym dostępem do możliwości m.in. kasowania kont poczty elektronicznej. Z przedstawionych wyżej wyjaśnień wynika, że możliwość usunięcia konta z serwisów Grupy o2 istnieje. Procedura wymaga od użytkownika nieco wysiłku, jest ona jednak zgodna z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych.

IP i czas połączenia logowane. [16364172]
[18.05.2010] 16:46
Nie podam
Witam Firma "o2" utrudnia usuwanie kont z prostej przyczyny Ilość otartych kont wpływa na cenę reklam. Czy jeśli nie podałem na jednym z kont prawdziwych danych konto zostanie usunięte bez pisemnych ceregieli . Jestem zadowolony z usług o2 ale brak możliwości usunięcia konta w formie elektroniczno-telefonicznej jest chore/ podejrzane i niema nic wspólnego z bezpieczeństwem . Odstraszanie ludzi od usuwania kont z tlena chwytem nieetycznym i nie podoba się wielu zadowolonym użytkownikom tlena/o2.pl. Informacja o tym iż można usuwać masowo filtrowanego "spamu" o2 w interfejsie web powinna być czytelna i pojawiać się przy próbie usunięcia . Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16683826]
[20.11.2010] 00:27
fiutek2
słuchajcie, trzeba zalogować się na swoje konto poprzez wyszukiwarkę, w ustawieniach filtrowana wiadomości wpisać jakieś słowo, zaznaczyć opcję "jeżeli nie zawiera..." i odesłać do nadawcy. Wysyłający maila otrzyma zwrot wiadomości, a to się odbije na na wiarygodności zespołu o2. Ja tak zrobiłem, nie ma żadnych wiadomości. Konto puste. A czy będzie wisiało w sieci, to już nie mój problem. Najwyżej grupa o2, dokupi sobie kolejne serwery, dyski, aby trzymać ten swój cały spam. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17447877]
[01.12.2010] 09:23
wiktoria1987-2006
CZYZBY?!?!
NIE LOGOWALAM SIE PRZEZ KILKA MIESIECY, BAA NAWET LAT A KONTO NADAL ISTNIEJE... WIEC PYTAM SIE JAK USUNAC KONTO NAPRAWDE?! nie chce go ignorowac, chce je trwale usunac... !!!

IP i czas połączenia logowane. [17496611]
[13.01.2011] 11:44
telefon..
zirytowana internautka (08.03.20 19:52):
guzik prawda

POTWIERDZAM DOKŁĄDNIE TAK SAMO MIAŁEM ALE PO DWÓCH LATACH. ZATEM TRZEBA DOBRZE UWAŻAĆ PRZY ZAKŁĄDANIU KONTA, ZANIM SIĘ CHLAPNIE BYLE JAKI LOGIN A NASTĘPNIE TRZEBA SIĘ Z NIM MORDOWAĆ PRZEZ CAŁE SWOJE KRÓTKIE ŻYCIE.

IP i czas połączenia logowane. [17697249]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat