o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Pomocy mój telefon nie chce się włączyć !!!

[01.06.2005] 23:05
kumaratunga
Wyłączyłam go tak jak zwykle (T230) i teraz nie mogę włączyć. Nie daje znaku życia nawet z ładowarką, wyjęcie i włożenie baterii oraz sim nic nie dało Co to może być?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.06.2005] 06:34
Pies na koty

To do serwisu słowami tel sie nie naprawi
jak nie łapie ładowarki to bateria siadła

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4356122]
[02.06.2005] 06:45
bydlak2
wsadz go do @@@y niech nasiaknie wlaczy sie odrazu

IP i czas połączenia logowane. [4356129]
[03.06.2005] 12:27
jjjaaa
O ile dobrze pamiętam w instrukcji jest napisane, że jeśli jest rozładowana bateria, to nie można go włączyć; trzeba podłączyć ładowarkę i odczekać jakiś czas (nawet 30 min) i dopiero wtedy da się włączyć. Ale ja nie mam takiego zjawiska, pomimo, że baterię ładuję dopiero wtedy, gdy telefon sam się wyłączy.
W innym telefonie w baterii odłączył mi się kabelek od ogniwa - trzeba było rozebrać baterię i użyć lutownicy. Objawy były takie, że telefon nagle przestał działać, nie dało się go ładować, a woltomierz pokazywał 0V na baterii.
Przyczyną może być też zużyta bateria. Widziałem serwis telefonów, w których testowanie i regenerowanie baterii było gratis. Poszukaj, może też znajdziesz.

IP i czas połączenia logowane. [4362784]
[03.06.2005] 12:27
jjjaaa
O ile dobrze pamiętam w instrukcji jest napisane, że jeśli jest rozładowana bateria, to nie można go włączyć; trzeba podłączyć ładowarkę i odczekać jakiś czas (nawet 30 min) i dopiero wtedy da się włączyć. Ale ja nie mam takiego zjawiska, pomimo, że baterię ładuję dopiero wtedy, gdy telefon sam się wyłączy.
W innym telefonie w baterii odłączył mi się kabelek od ogniwa - trzeba było rozebrać baterię i użyć lutownicy. Objawy były takie, że telefon nagle przestał działać, nie dało się go ładować, a woltomierz pokazywał 0V na baterii.
Przyczyną może być też zużyta bateria. Widziałem serwis telefonów, w których testowanie i regenerowanie baterii było gratis. Poszukaj, może też znajdziesz.

IP i czas połączenia logowane. [4362785]
[26.11.2014] 04:56
[03.06.2005] 21:38
kumaratunga
No tak ale ja mam nowiuteńki telefon ( 2 miesiące) prosto z salonu i w dodatku bateria była na full bo tego samego dnia ją ładowałam...

IP i czas połączenia logowane. [4365417]

» Odpowiedz na ten temat