o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

DLACZEGO NIKT NIE LUBI PUSZYSTYCH DZIEWCZYN ?

1 2 3   » 19 Strony tematu:
[19.05.2005] 13:41
Smutna Pusia 22
Witam Was bardzo serdecznie. Po krótce się przedstawię. Mam na imie Kasia i mam 22 lata. Od dziecka mam problemy z przemianą materii i jestem puszysta. Obecnie przy moich 165 cm waże 106 kg. Ale najgorsze jest to, że staram się zrzucić to a nie mogę. Szybko się męczę. Nie jem kalorycznych potraw uwazam na to co jem. A mimo to nie chudne a wrecz przeciwnie tyje. Przez to zaden facet nie chce na mnie spojrzec. Wszyscy ogladaja sie za szczuplymi dlugonogimi blondynkami a ja zawsze bylam z tylu. Mimo ze jestem lubiana szanowana zawsze dobrze sie uczylam kolezanki mialam zawsze. A chlopacy zwyczajnie ze mnie szydzili, smiali sie, ponizali. Nigdy nie mialam chlopaka. Raz sie zakochalam robilam siebie na bostwo, odpowiednia fryzurka, ladne ubrania i postanowilam ze porozmawiam z nim. On mnie wysmial twierdzac ze NIE BEDZIE SIE SPOTYKAL Z CZYMS TAKIM JAK JA. Jestem bliska zalamania psychicznego. I nie wiem co robic dalej. Lecze sie w poradni dla otylych ale tam nic nie moga poradzic. Z roku na rok tyje jakies 5 kg. I wciąz jestem samotna. Co mam robic ? Poradzcie blagam.......
ZROZPACZONA KASIA

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.05.2005] 14:04
radar75_75
witaj. po przeczytaniu twojego listu jestem zdziwiony troszke twoja postawa. mam 30 lat i wiele dziewczyn w swoim zyciu juz widzialem i z wieloma sie spotykalem, w tym rowniez z puszystymi. nie jestescie innymi ludzmi niz my chudzi, tak samo jak my macie swoje wady i zalety. do twoich bez watpienia jak sama uwazasz nalezy otylosc ale postaraj sie na to spojrzec z innego punktu widzenia i postaraj sie znalezc w tym jakies plusy, jak np. to ze otyli daja w zime tak potrzebne innym cieplo, a w lato tak szukany przez tych chudych cien. nie szukaj w sobie wad tylko postaraj sie uwidocznic swoje zalety. jesli to do zadnego faceta nie dotrze to znaczy ze zaden facet na ciebie niezasluguje, nie jest wart twojej milosci i uwagi. ci co sie z ciebie wysmiewaja sami nie sa lepsi. co oni maja takiego czego nie masz ty? nic. ty przewyzszasz ich nietylko waga ale tez i intelektem i w momencie kiedy juz zostaniesz przez kogos zauwazona obdarzysz go szeczerym i glebokim uczuciem. jestes jeszcze mloda i wiele w twoim zyciu moze sie wydazyc. nie daj sie tylko wciagnac w zadne gry typu sex z puszysta bo to nie tylko zepsuje ci chumor ale i opinie. co do diet to daj sobie z nimi spokuj. jak to kiedys powiedzial pewien lekarz tylko szczesliwi ludzie nie chudna. ty widac nie masz zadnych problemow poza swoja waga ktorej nie potrafisz zaakceptowac. zmien to a z pewnoscia i twoje zycie sie zmieni. zawsze mozesz do mnie napisac i pogadac o tym glebiej tylko nie na forum. adres znajdziesz przy odrobinie checi. pozdrawiam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4290272]
[19.05.2005] 16:52
sdfgsdgvsdgvdsgv
Czhetnie cCie poznam ja lubie wszystko.Wyslij mi swój numer gg na supertajny@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [4291190]
[19.05.2005] 22:44
puszysta_przytulanka
Smutna Pusia 22 ==> Cześć Słoneczko! Ja też jestem dużą dziewczynką i wierz mi - naprawdę wielu facetów lubi takie dziewczyny jak my Ja co prawda jestem sama od 2 lat, ale z własnego wyboru
Ciagle się do mnie zgłaszają faceci - czy to na sympatii, na randkach interii lub tlenu, epulsie, nawet na MSN\'ie mnie odnajdują obcokrajowcy

Najważniejsze, żeby o siebie dbać ładne ciuchy, makijaż, dobrze dobrana fryzurka Jeśli chciałabyś coś zmienić w swoim wygladzie to zaloguj się na wizaz.pl i załaduj fotki - tam Ci doradzą

Pamiętaj - P U S Z Y S T E J E S T P I Ę K N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam gorąco

"(...) Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to czy w życiu kochamy raz, dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego.
Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas poprowadzi.
(...) Jeśli się jej wyrzekniemy umrzemy z głodu pod drzewem życia, nie mając śmiałości by zerwać jego owoce. Miłości trzeba szukać wszędzie nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań."

Paulo Coelho - "Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłam i płakałam"

IP i czas połączenia logowane. [4292924]
[19.05.2005] 23:40
zmiter
ty no przytulanka,moze i do Ciebie piszą ale wiesz dlaczego... ??? odpowiedz jest prosta,nie pochwaliłas sie swoim prawdziwym zdjeciem,buhahahaha, no i chlopcy nie wiedzą co robią

IP i czas połączenia logowane. [4293203]
[27.04.2017] 13:04
[20.05.2005] 02:04
puszysta_przytulanka
zmiter to ty masz pecha tak sądząc, ponieważ wszedzie są moje prawdziwe fotki np. na epulsie jest ich ok 15...
a takie prostackie teksty jak twoje i Alibaba 1985 świadcza tylko o waszym ograniczeniu intelektualnym... wolę być grubą dziewczyną niż pustogłową taką jak wy...

"(...) Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to czy w życiu kochamy raz, dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego.
Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas poprowadzi.
(...) Jeśli się jej wyrzekniemy umrzemy z głodu pod drzewem życia, nie mając śmiałości by zerwać jego owoce. Miłości trzeba szukać wszędzie nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań."

IP i czas połączenia logowane. [4294054]
[20.05.2005] 02:04
puszysta_przytulanka
zmiter to ty masz pecha tak sądząc, ponieważ wszedzie są moje prawdziwe fotki np. na epulsie jest ich ok 15...
a takie prostackie teksty jak twoje i Alibaba 1985 świadcza tylko o waszych ograniczeniu intelektualnym... wolę być grubą dziewczyną niż pustogłową taką jak wy...

IP i czas połączenia logowane. [4294055]
[20.05.2005] 03:18
matka Grakchov
Kochane moje schabiki,
zgodze sie ze jest maly procent ludzi ktorzy maja problemy z metabolizmem, otylosc takze bywa dziedziczna, zwykle przy dwojgu zapasionych rodzicach... wiadomo,
zwykle tez tacy rodzice wpajaja u dziecka zle nawyki zywieniowe ktorymi sami byli, nomen-omen - pasieni

Takich nieszczesnikow jest jednak malo i

jest jednak spora [!] roznica pomiedzy mala nadwaga -\"puszystoscia\" - jak wolicie, pomiedzy rubensowskimi ksztaltami \"Trzech Gracji\" a... zapasiona baba-swinia. Oblesna otylosc jest zwykle wynikiem zwyklego niechlujstwa.

Zapasiony babsztyl cuchnie bo nie siega do pod@@@zia porzadnie szczota aby wyszorowac rowa, poci sie toto fizycznie niesprawne, w lozku nieruchawe...Kosztuje spoleczenstwo dodatkowo bo opaslosc jest juz swiatowa choroba - w USA chyba druga po raku.

Babsztyl taki dba o siebie na poczatku kiedy probuje dorwac faceta, a pozniej zapuszcza sie siedzac calymi dniami na coraz grubszej dupie i zrac non-stop. A najlepsze jest to, ze gdy facet zaczyna robic skoki na boki, baba-slon wini jego...

Caluje Was goraco,
matka G.

jestem matka choc inaczej...

IP i czas połączenia logowane. [4294168]
[20.05.2005] 17:18
Limonka ***
Witam Pusia 22. Słuchaj po przeczytaniu twojej wypowiedzi pozwól że dożuce swoj kamyczek do ogródka wypowiedzi

A wiec tak jestem takiego samego zdania co RADAR75_75 jestem przekonana ze jestes wartosciowa kobieta,napewno masz duze cieplutkie serducho, a wiec nie masz sie czym załamywac , ze wygladasz tak jak Cie stworzył Bóg. I jestem przekonana ze napewno przyjdzie czas ze zostaniesz zaakceptowana przez faceta ,taka jaka jestes, bo nie liczy sie wyglad aczkolwiek zawartosc srodeczka tej osoby, Słuchaj opre sie na swoim przykładzie tez mialam mala nadwage, uparłam sie i zrzuciłam to, fakt faktem ze stałam sie bardzo zauważalna przez chłopaków, do dzisiaj dostaje komplementy ze strasznie sie zmieniłam.
No ale kto moze to zrzucic to zrzuci a kto niestety nie to trzeba sie zaakceptowac taka jaka sie jest.

P.S Radar75_75 a czy ja tez moge z toba glebiej porozmawiac, ale nie o otylosci bo z tym juz nie mam problemów, bardzo zainteresowala mnie twoja wypowiedz. jesli tak podaj gdzie
[nie mam nic do powiedzenia]
Pozdrawiam cie PUSIA cieplutko.................

"Uśmiechnij sie na świat a świat uśmiechnie sie do CIEBIE !!!! "

IP i czas połączenia logowane. [4296900]
[20.05.2005] 20:23
perełka
A ja ci Powiem Pusia, ze to tylko zależy od nas samych jak nas bedą odbierac inni... Pierwsza zasadnicza sprawa musisz zaakceptowac siebie taka jaka jestes, musisz stanac przed lustrem i powiedziec sobie "co tam ale laska ze mnie, lubie siebie, swoje cialo a jesli komus sie to nie podoba wiec zwyczajnie niech sie na to nie patrzy" napewno wtedy bedzie inaczej.. mowie tak bo wiem to z autopsji...ja mam 164 cm wzrostu i warze 90 kg chco moze po mnie tyle nie widac a jestem zbita w sobie....ale ja kocham siebie taka jaka jestem, potrafie uwydatnic inne pozytywne walory swojego ciala, np. duzy ladny jedrny biuscik, ladna fryzura, makijaz itp, a przede wszystkim zawsze szczery usmiech i humor na buzce...... i wierz mi nie chwaląc się mozna wyrwać nie jeden fajny towar...

Pusia jak cos to skrobnij na maila... Pozdrawiami wiecej wiary w siebie...

Ps. Rada75_75 fajny gosc z ciebie musi byc

Pozdro dla wszystkich

lepiej przezyc i zalowac niz zalowac ze sie nie przezylo...

IP i czas połączenia logowane. [4297793]
[20.05.2005] 22:38
Limonka ***
@@@am z połykiem

"Uśmiechnij sie na świat a świat uśmiechnie sie do CIEBIE !!!! "

IP i czas połączenia logowane. [4298446]
[20.05.2005] 23:29
zmiter
łaaaaaaaaaaaaaaaaa ale mi pojechałas az se cos w@@@e,ide do lodówki tam gdzie twój drugi dom,hehe

IP i czas połączenia logowane. [4298737]
[20.05.2005] 23:41
K/A/A
hehe nie słuchaj alibaby 1985 P nie łam sie od tego nie schudniesz ani tym bardziej od siedzenia przed kompem nie takie grubaski schudły. Głowa do gory....... a co sie bede mądrzyc, idz do lekarza niech ci ustali jakąs diete bo samej nie da rady jak masz to w genach. Pozdro, wierzymy w ciebie, alibaba 1985 tez wierzy, cya

IP i czas połączenia logowane. [4298799]
[20.05.2005] 23:46
K/A/A
alibaba sugerujesz z nie wyjdzie na dwór bo sie nie zmiesci w klatce ? jestes okrutny no wiesz

IP i czas połączenia logowane. [4298862]
[20.05.2005] 23:49
zmiter
grube jest piekne... o @@@ co ja @@@e,chyba sie czyms potrulem,ratunku jeeeee

IP i czas połączenia logowane. [4298894]
[21.05.2005] 20:55
stosunek masy do wzrostu
to już przypdek skrajny - otyłość a nie puszystość. Puszystość to tylko kilka kg więcej niż przewiduje norma a nie kilkadziesiąt...niestety

IP i czas połączenia logowane. [4302437]
[26.11.2005] 16:47
nobia  nobia79@tlen.pl
ja rowniez jestem dosc rubensowska panienka
w chwili obecnej jestem sama ale wcale nie uwazam ze jestem gorsza od kobiet rozmiaru 36.
za nic w swiecie nie zamienila bym moich kraglosci na "wieszak"
...jestem puszysta i piekna i dobrze mi z tym
ps. a jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy...

IP i czas połączenia logowane. [5611636]
[29.11.2005] 12:52
Satan Sword
God you see this and you don't do anything....
Jak ja uwielbiam takie tematy, zaczyna się od mniej lub bardziej poważnego topica, a potem albo wyzwiska, albo przecukrzone odpowiedzi. Fuck that!!!
Uważasz, że jesteś gruba? Twój problem...
Osobiście znam kilka osób, które z chęcią wysłałyby wszystkie otyłe kobiety w kosmos.... I poleciały tam razem z nimi.

IP i czas połączenia logowane. [5636614]
[29.11.2005] 13:47
to yaa
A kto powiedział,że nikt nie lubi???
Nie słuchaj debili...Liczy się wnętrze a nie wygląd. Głowa do gory!!
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [5637128]
[29.11.2005] 14:06
Satan Sword
Gwiazdeczka, ok, ale powiedz czemu tak o mnie myślisz, przecież nie napisał niczego obraźliwego.
Napisałem, że jeśli myśli że jest gruba to jej problem, bo tak jest, jeśli bedzie tak myśleć to tak się będzie czuć, myślisz, że ja jestem chudy i przystojny? Czy przystojny to nie mnie oceniać, ale chudy napewno nie. Fury kasy też nie mam, ale dobrze mi z tym co mam, mam gdzieś to, że mam nadwagę, a to że znam takie osoby które chętnie posłałyby wszystkie otyłe kobiety w kosmos i same by tam z nimi poleciały, to też nie była obraza, bardziej komplement, sam wolę kobiety nieco przy kości, bo są weselsze. A nazywanie mnie pustakiem po jednej wypowiedzi uważam za wielką przesadę.

IP i czas połączenia logowane. [5637296]
[30.11.2005] 09:52
Satan Sword
Gwiazdeczka, nic się nie stało, przeprosiny przyjęte.
Whitepower, szkoda, że nie żyłeś jakieś 60 lat temu, wcielili by Cię pewnie do gestapo, a po wojnie rozstrzelali, bo byłeś w gestapo.
Koleś poczytaj trochę to może dowiesz się czegoś o otaczającym Cię świecie, głowę to ty chyba masz po to, by deszcz nie wpadał Cie prosto do gardła, bo napewno nie do myślenia. Nie rozumiesz? Bo nie pada.

IP i czas połączenia logowane. [5645056]
[30.11.2005] 19:17
Satan Sword
zwierzak1111 (05.11.30 18:52):
nikt nie lubi puszystych kobiet bo sa puszyste a waceci nie lubia jak sadlo im sie wylewa z pod pluzeczek!!!!!!!!! PYSZYSTE DZIEWCZYNY ODCHUDZAC SIE!!!!!!!!!

Kolejny inteligent się znalazł z IQ pierwotniaka.
A ja tam lubię jak mam się do czego przytulić...

IP i czas połączenia logowane. [5650858]
[01.12.2005] 07:50
Satan Sword
Gangsta Raper (05.11.29 19:31):
Mam propozycję ( pisze do tego \"białasa\" na górze ): Powiedz to na ulicy jakiemuś ważącemu grubo ponad 100 kg facetowi...a jak będziesz w stanie, to jeszcze powtórz na pogotowiu lub w szpitalu....

Niezauważyłem tego wcześniej.
No masz racje, gdyby podszedł z takim tekstem do mojego kolegi (waga 115 kg), koleś ma 5 dana w karate i dwukrotnie był mistrzem rosyjskiego kombat-u, miałby szczęście gdyby po tym spotkaniu zostałaby mu jedna cała kosteczka.

IP i czas połączenia logowane. [5654953]
[02.12.2005] 16:07
Probspot
White power nie ćpaj tyle fety . Jesli lubisz grube baby to ci współczuję Progressive Is My Life.

KOCHAM EWĘ SONNET

IP i czas połączenia logowane. [5669206]
[04.12.2005] 12:58
KKzK
Uważam że puszystę są sympatyczne napisz do mnie camil6@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [5684064]
[04.12.2005] 18:33
Karoolcia18
ja to powiem tyle Ci co najeżdzaja na takie osoby sa poprostu niewychowanymi niedojrzałymi osobami najpierw trzeba spojrzec na siebie a potem oceniac krytycznie innych .. nie przecze ze dziewczyna ma problem to nie jest napewno nic przyjemnego ale ona jest zupełnie normalną wartosciowa osoba która zappewne umie sie zachowac w towarzystwie a stwierdzenie o wielorybach czy prosiakach potwierdza prymitywizm osoby piszącej takie niskosłowne komentarze ;]

IP i czas połączenia logowane. [5686593]
[04.12.2005] 19:40
Satan Sword
Abigeil20 (05.12.04 19:39):
do PUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słonko czytałam twoją wypowiedz i uwazam ze poruszyłas bardzo mądry temat.ja tez nie naleze do chudziuteńkich(77kg,168wzr)i wiesz co ?!niech faceci typu Zwierzak111 sp........ają!!!!!!!

Aty zwierzak111!!!!!!!!!!!!!!!super nick-jestes zwierzeciem wstretna hiena bez uczuc ale zobaczysz jeszcze pozałujesz swoich debilnych prostackichITP słowek......nie wiesz co cie czeka w zyciu nie wiesz jak bedziesz wyglądał wiec zamnij tego zrytego ryja........

A Ty Pusia jestes na 100000000%cudowna, ciepłą istotką -i zobaczysz jeszcze nie jeden facet to doceni!!!!!!!!!!!
bo życ z pusta wpindrzoną anorexią ktorej zycie obraca sie w okół kibla diet i lusterka to nic fajnego.....
Iwiez mi wiem co mówię!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem z Tobą. jak bedziesz chciała p;pogadac napisz maila dam Ci gg(nie chce zeby ta banda dupków do mmnie pisała)

Nie myślisz, że trochę uogólniasz? "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."
"Kto za młodu nie był buntownikiem ten na starość świnią będzie..." - Józef Piłsudski

IP i czas połączenia logowane. [5687247]
[04.12.2005] 19:48
Satan Sword
Abigeil20 (05.12.04 19:44):
Do Satan Sword

co masz na mysli przez uogólniam?/?

Piszesz "ta banda dupków", nie wszyscy są tu tacy jak pan White power. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."
"Kto za młodu nie był buntownikiem ten na starość świnią będzie..." - Józef Piłsudski

IP i czas połączenia logowane. [5687332]
[04.12.2005] 19:50
Satan Sword
Abigeil20 (05.12.04 19:48):
uogólnia to ten kto nazwał nas wielorybami itp.jakim prawem????w czym jestesmy gorsze???w tym ze wazymy za duzo???Rozumiem ze niekorym facetom dziewczyna jest potrzebna tylko do 1......musi wiec byc zgrabna...ale samym seksem człowiek nie zyje......

Masz do mnie pretensje?
Nigdy tak nie powiedziałem, nie napisałem, nie pomyślałem. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5687360]
[04.12.2005] 20:02
Satan Sword
Abigeil20 (05.12.04 19:58):
Zle mnie zrozumiałś....nie mam do Ciebie pretensji.....po prostu bulwersują mnie niesamowicie ludzie którzy tak po prostu poniżaja innych.....nie po to jest to forum. ponadto mysla ze jeli Któraś jest puszysta to od razu dlatego ze nic innego nie robi tylko w.......ala...a To bardzo czesto nie jest tak...ja nabrałam ciałka po chemii.......bo tak wychudłam przez czas jej trwania ze miałam anemiee,a to groziło tylko jednym.....

Mnie tego nie tłumacz, ja potrafie czytać i nie jedno już przeczytałem. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5687500]
[06.12.2005] 00:35
Lalali
więc wychodzi na to ze ty nie masz pary błahahahahahahahahahaha

IP i czas połączenia logowane. [5699755]

1 2 3   » 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat