o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

CZY CHCIAŁBYŚ BYĆ W ZWIĄZKU Z DZIEWICĄ????

1 «   14 15 16 17 18   » 61 Strony tematu:
[11.11.2007] 20:42
kicia_23
Ja mam 23 lata i jestem dziewicą. Mam w chwili obecnej faceta, ale zamierzam z nim zerwać. Powód: szantażuje mnie. On uważa że sex jest najważniejszy. Nie bedę z nim szła do łóżka tylko dlatego zeby do mnie częściej przyjeżdżał. Zabawić sie ze mną i jechać do domu. Zabawką nie jestem. nam swoją wartość i szanuje siebie. Pierwszy raz chcę mieć z miłosci a nie że jedna osoba kocha druga nie (bo chodzi jej tylko o sex). Niektórzy faceci są bardzo egoistyczni

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11631391]
[11.11.2007] 20:51
ehhh....
kicia_23 (07.11.11 20:42):
Ja mam 23 lata i jestem dziewicą. Mam w chwili obecnej faceta, ale zamierzam z nim zerwać. Powód: szantażuje mnie. On uważa że sex jest najważniejszy. Nie bedę z nim szła do łóżka tylko dlatego zeby do mnie częściej przyjeżdżał. Zabawić sie ze mną i jechać do domu. Zabawką nie jestem. nam swoją wartość i szanuje siebie. Pierwszy raz chcę mieć z miłosci a nie że jedna osoba kocha druga nie (bo chodzi jej tylko o sex). Niektórzy faceci są bardzo egoistyczni

na jakim świecie żyjesz ?
seks to coś pięknego, cudownego, co sprawia że świat i życie staje się piękne
jak można nie chcieć seksu, to najprzyjemniejsza rzecz na świecie
seks jest rzeczą która spaja ludzi i wzmacnia ich relacje, dopóki nie spróbujesz i nie przekonasz sie co to jest ograzm dopóty będziesz gadać głupoty
jak można żyć bez najprzyjemniejszej rzeczy na świecie ?
seks to coś co powoduje że facet patrzy na swoją kobiete inaczej, bo ona staje sie wtedy źródłem szczęścia
z takimi poglądami jak masz to wątpię byś nadawała się do zwiazków

zwiazek to takie coś gdzie dwoje ludzi daje sobie nawzajem szczęście, przyjemność, radość, wraz z pomaganiem, wspieraniem, byciem

ty odzierasz związek z jego istotnej części
to tak jakby z samochodu odkręcić koła i oczekiwać by jechał

IP i czas połączenia logowane. [11631488]
[11.11.2007] 21:01
yosiek

myslę że masz rację - najważniejsze w związku to szacunek dla drugiej osoby. jeśli jest z Tobą tylko dlatego, że chce Cię "zaliczyć" to oznacza, że nie warto tracić dla niego czasu. na pewno znajdziesz kogoś kto uszanuje Ciebie i Twoje postanowienia. pozdrawiam Czasem kochaja nas ludzie,
na ktorych nam nie zalezy,
a my kochamy tego, dla
kogo nie istniejemy.

IP i czas połączenia logowane. [11631571]
[11.11.2007] 21:18
Plonk

Masz racje, zaliczy cie i bedzie szukal innej naiwnej. Hmmm skad jestes? jesli moge zapytac?

IP i czas połączenia logowane. [11631739]
[11.11.2007] 21:36
Plonk
ehhh.... (07.11.11 20:51):

na jakim świecie żyjesz ?
seks to coś pięknego, cudownego, co sprawia że świat i życie staje się piękne
jak można nie chcieć seksu, to najprzyjemniejsza rzecz na świecie
seks jest rzeczą która spaja ludzi i wzmacnia ich relacje, dopóki nie spróbujesz i nie przekonasz sie co to jest ograzm dopóty będziesz gadać głupoty
jak można żyć bez najprzyjemniejszej rzeczy na świecie ?
seks to coś co powoduje że facet patrzy na swoją kobiete inaczej, bo ona staje sie wtedy źródłem szczęścia
z takimi poglądami jak masz to wątpię byś nadawała się do zwiazków

zwiazek to takie coś gdzie dwoje ludzi daje sobie nawzajem szczęście, przyjemność, radość, wraz z pomaganiem, wspieraniem, byciem

ty odzierasz związek z jego istotnej części
to tak jakby z samochodu odkręcić koła i oczekiwać by jechał

@@@ziu @@@ziu zupa bedzie. Wlasnie pokazales jaki jestes - przeleciec i kopnac w dupe jak sie znudzi. Ja mam 29 lat i nie uprawialem seksu. Dlatego ze ja chce porzadna dziewczyne, a nie jakas zdzire i syfa na dzien dobry. Pozatym potrafie uszanowac czyjas wole.

IP i czas połączenia logowane. [11631927]
[22.10.2014] 06:47
[12.11.2007] 12:02
kicia_23
Niestety wczoraj udowodnił na czym najbardziej mu zależy. Teraz myślę ze chciał mnie tylko zaliczyć, po to był ze mną. Wczoraj rozmawiałam wieczorem z nim na skype. Robił popijachę z kumplem. Wyjechał do mnie z takim tekstem, że tak czy inaczej bedzie mnie miał, nawet siłą.
Czy tak zachowuje sie kochający facet, napewno nie. On mnie kochał na początku zwiazku, wtedy też częściej przyjeżdżał. Teraz zależy mu tylko na jednym. o mam mu sie oddać, po to żeby mi potem podziekował. I sobie następną naiwną znajdzie, Nie ma mowy. On ma mnei za nic.

IP i czas połączenia logowane. [11634912]
[12.11.2007] 12:14
ehhh....
no jak gada o wzięciu siłą to możesz mu powiedzieć o istnieniu czegoś takiego jak policja i kodeks karny i gwałt i o tym jak w więzieniu się traktuje gwałcicieli

ale i tak uważam, że związek bez seksu to nonsens, ten koleś może i gada jak potłuczony, ale ja sobie nie wyobrażam bycia z kimś bez aspektu fizycznego łączącego i cementującego uczucia, bo jak sie pojawią kłopoty łóżkowe to dochodzi do zdrad, rozwodów
jak ludziom sie układa w łóżku to jest niebo na ziemi

jeśli miłość ma być kwiatem, to seks jest jak woda którą sie podlewa

IP i czas połączenia logowane. [11634983]
[12.11.2007] 12:14
kicia_23
Po drugie jak był u mnie 3 dni temu. to po raz pierwszy powiedział coś w stylu "nudzi mi się, u ciebie nie ma co robić, idę do kumpla, chyba że sie pokochamy to zostanę"

To czemu mi nigdy wcześniej nie mówił że mu się u mnie nudzi. Zawsze milutko spędzaliśmy razem czas, a teraz nudzi mu się.

Myśle ze jest jeden powód za wszelką cenę chce mnie zaliczyć, robi wszystko bym mu uległa. Pewnie sobie myśli, ze jak kocha to zrobi dla mnie wszystko, albo zatrzyma mnie, bym do kumpla nie szedł.

Jeszcze nie tak dawno traktował mnie inaczej, czułam że jestem kochana a teraz tego nie czuje już. Mówić każdy moze, ale czuć -- czuje się jak ktoś cię kocha albo nie. Czemu wcześniej chciał ze mną jak najdłużej czasu spędzać a teraz woli do kumpla iść. Coś nie tak jest. A teraz stosuje szantaże "będę co ciebie więcej przyjeżdżał kiedy mi się oddasz, nawet 3 razy w tyg mogę u ciebie być, jak będę miał taką potrzebę i ochotę na mały numerek"

Tak mnei koleś potraktował jak zabawkę bez uczuć. Moze teraz zrozumiesz, jaką mam sytuację. Tak czy inaczej sex by tu nic nie zmienił, zabawiłby sie a potem zostawił i szukał następnej ofiary. facet który kocha, poczeka nawet 5 lat. A komu zależy na sexie bezie zachowywał się jak mój facet.

IP i czas połączenia logowane. [11634984]
[12.11.2007] 12:19
kicia_23
Ludzie odchodzą od siebie nie z powodu niedopasowania seksualnego, lecz że nie dopasowali sie charakterami. Sex jest ważny ale jest on tylko uzupełnieniem miłości. co z tego jeśli ludzi będę się kochać, jak w życiu codziennym będą żyć jak pies z kotem. Takie cos wystarczy tylko na krótką metę, prędzej czy później dojdzie do rozstania albo do rozwodu. Jeśli ludzie dopasują sie charakterami, będą oboje siebie szanować, to i sex będzie udany. Nigdy inaczej.
Wiele osób myśli że najpierw sprawdzimy czy pasujemy w łóżku, a potem reszta, to niestety błędne koło. Najpierw miłość potem sex. Sex bez miłosci może istnieć na krótki okres czasu. ale zeby ludzi ze sobą byli na zawsze musi być miłość i sex.

IP i czas połączenia logowane. [11635016]
[12.11.2007] 12:26
Plonk
kicia_23 (07.11.12 12:14):
Po drugie jak był u mnie 3 dni temu. to po raz pierwszy powiedział coś w stylu "nudzi mi się, u ciebie nie ma co robić, idę do kumpla, chyba że sie pokochamy to zostanę"

To czemu mi nigdy wcześniej nie mówił że mu się u mnie nudzi. Zawsze milutko spędzaliśmy razem czas, a teraz nudzi mu się.

Myśle ze jest jeden powód za wszelką cenę chce mnie zaliczyć, robi wszystko bym mu uległa. Pewnie sobie myśli, ze jak kocha to zrobi dla mnie wszystko, albo zatrzyma mnie, bym do kumpla nie szedł.

Jeszcze nie tak dawno traktował mnie inaczej, czułam że jestem kochana a teraz tego nie czuje już. Mówić każdy moze, ale czuć -- czuje się jak ktoś cię kocha albo nie. Czemu wcześniej chciał ze mną jak najdłużej czasu spędzać a teraz woli do kumpla iść. Coś nie tak jest. A teraz stosuje szantaże "będę co ciebie więcej przyjeżdżał kiedy mi się oddasz, nawet 3 razy w tyg mogę u ciebie być, jak będę miał taką potrzebę i ochotę na mały numerek"

Tak mnei koleś potraktował jak zabawkę bez uczuć. Moze teraz zrozumiesz, jaką mam sytuację. Tak czy inaczej sex by tu nic nie zmienił, zabawiłby sie a potem zostawił i szukał następnej ofiary. facet który kocha, poczeka nawet 5 lat. A komu zależy na sexie bezie zachowywał się jak mój facet.

Daj sobie z nim spokoj! Kawal chama nic wiecj...

IP i czas połączenia logowane. [11635055]
[12.11.2007] 13:03
ehhh....
widać że myślisz jak byś sie naczytała tanich romansideł

ja bym odszedł od kobiety która pół roku np. by była ze mną i seksu nie chciała (wiadomo, że od razu nie, ale kilka miesięcy razem to uważam, za norme na zaczęcie), z prostego powodu, seks to dawanie sobbie nawzajem radośći, przyjemności, jak ktoś mi nie chce dać, to wole kogoś innego co mi da radość i z tym kimś będę szczęsliwy jako mężczyzna a nie tylko na zasadzie kumplowania/przyjaźni
twoje podejscie do seksu jest okropne, seks to coś co daje radość, unikanie seksu to tak jakby całe życie jeść np. śledzia i unikać dobrego ciasta i mówić,że "żyję by cierpieć, więc jem tylko słone śledzie"
nie można tak żyć, z życia i ze związku musi iść radość i przyjemność a nie ciągłe "nie"

natomiast czym innym sa tacy którzy chcą tylko zaliczyć, taki osobnik to co innego

dla mnie seks to coś co sprawia że do danej kobiety się pędzi i chce być z nią zawsze, bo jest z nią cudownie,
nie mówie o myśleniu "zalicz i następna"

po za tym jak ludzie są dorośli i pracują, to tak naprawde żyjąc ze sobą pół życia to łóżko
bo
ludzie wracają z pracy przyjmijmy o 18 tej po drobnych zakupach, wstają o 7 i wychodza do pracy
czyli ile czasu mają dla siebie - wieczory i weekendy
łóżko to bardzo ważna część życia, dla mnie to cement który spaja z kimś
a jeśli by mi po pół roku kobieta nie chciała seksu to bym uznał, że w przyszłości też mi będzie ograniczać przyjemności, ze jest zimna i nie warta myślenia o przyszłości z nią
bez seksu to jest przyjaźń, miłość to coś więcej, bo to nie tylko wspólnota duchowa/myślowa ale i połączenie ciał i namiętność
bez seksu nie ma namiętnośći a "związek" ogranicza sie do kolegowania, dopóki tego nie zrozumiesz, to będziesz "dziewczynką" a nie "kobietą"
wiele kobiet tak dobiera partnera aby w łóżku im było dobrze, bo jak pisałem o dorosłym byciu, to połowa sukcesu w związku

po co ktoś ma się męczyć, skoro z kimś innym może codziennie być "w niebie" ?
on owszem zachowuje sie jak dupek i cham, a ty zachoujesz sie jak zakonnica i dziecko co sie naczytało harlekinów
miłość i patrzenie sobie w oczy i kolacja przy świecach to dobre na początek, potem jest proza dnia, wspólne bycie, życie, zakupy, dbanie o coś - seks powoduje, ze proza życia codziennego jest ulepszana o cudowne chwile, dla których wie się że warto żyć z daną osobą

IP i czas połączenia logowane. [11635224]
[12.11.2007] 13:07
ehhh....
kicia jeszcze pare słów
piszesz, że sex bez miłości może istnieć, no a dla mnie np. nie, ja seksiłem sie tylko w związkach a od seku czułem coś do tych kobiet
i mylisz się
statystyki mówią jasno, niedopasowanie w łóżku to główny powód rozwodów

IP i czas połączenia logowane. [11635248]
[12.11.2007] 15:47
Bananiak
Nie wiem ja jestem młody jeszcze ale mam własne zdanie, pierwszy raz powinno się przeżyć z osobą do której czuje się coś więcej, kobieta o tym powinna zadecydować powód prosty i nie musze go przedstawiać a jeśli chodzi o przyjemności i bycie w "niebie" pieszczoty wystarczą aby tam dojść. Pozatym mam pytanie do przedmówcy które statystyki ?? bo według mnie najczęściej to chodzi o kase lub o to ze nie ma żadnego porozumienia.

IP i czas połączenia logowane. [11636092]
[12.11.2007] 16:00
Bananiak
Jeśli chodzi o mnie ja bym wolał dziewczyne która dopasowała by się do moich pasji robić coś z osobą ukochaną a nie z koleżanką lub kolegą jest czymś naprawde fajnym i przyjemnym owszem chciał bym się z taką osoba kochać ale co z jej zdaniem ?? pozatym co potem małe bara bara i cisza bo o niczym się nie da pogadać wybacz ale coś nie tak.

IP i czas połączenia logowane. [11636166]
[12.11.2007] 17:02
ehhh....
statystyki są różne w różnych krajach, ale ogólnie na 1 lub 2 miejscu bywa niewierność (czyli partner nie zadowala na przykład) oraz jest podawana niezgodność charakterów, a w niezgodności mieszczą się różne potrzeby co do łóżka

IP i czas połączenia logowane. [11636507]
[12.11.2007] 17:06
ehhh....
jeszcze z innych krajów należy by dodać, ale ogólnie seks odgrywa ogromna role w życiu normalnych, zdrowych i dorosłych ludzi

IP i czas połączenia logowane. [11636533]
[12.11.2007] 18:12
Rysunkowa postac
Ja mam 30 lat i ni ezalyje ze jestem dziewcica jesli jest mi dane to odnajde wsego faceta ktury to doceni i bendzie mnie szanowal ,trzeba miec honor jestem za dziewczynami mysloncymi podobnie i zycze im z calego serca odpowiedniego kochajoncego partnera .
СЛAБA Samotna posrud cienia tlumu.

IP i czas połączenia logowane. [11636868]
[19.11.2007] 15:51
cobra33
miałem wiele kobiet wiekszosć z nich twierdziła że są dziewicami ale po zachowaniu w łóżku stwierdzałem że są dośc doświadczone tak to już jest drogie panie z wami mówicie coś w co same niewieżycie gracie skromne niewinne a w duszy wam diabeł gra umiecie dobrze kłamać ale to zaleta juz wrodzona kazdej kobiety kocham was i dla mnie dziewica czy dziw.. to to samo zawsze kobieta

IP i czas połączenia logowane. [11682457]
[01.12.2007] 19:32
like a virgin
niewiem dlaczego mezczyzni oczekuja od kobiet dziewictwa jak sami juz na pierwszym spotkaniu chca isc z laska do lozka.ty chcesz zatanczyc a on juz maltretuje twoj tylek i wpycha jezyk do gardla.ja mam 19 lat i mialam 4 chlopakow. niepowiem ze jestem swieta bo nie jestem ale jestem dziewica i nie zamierzam tego stracic z ciekawosci. czekam na faceta z ktorym bede wiedziala ze utworzymy powazniejszy zwiazek niz tylko na kilka miesiecy. a i tak na marginesie ....uwierzcie mi dziewczyny minetka w wykonaniu faceta nawet delikatna palcoweczka naprawde wystarcza na sam poczatek i nie trzeba sie spieszyc z pierwszym razem bo to jest glupie. hihi a ja mam satysfakcje ze jestem zaspokojona i jeszcze dziewica i nie mysle ze cos trace w zyciu wrecz przeciwnie jestem dosc ulegla jezeli chodzi o meskie pieszczoty nawet z ledwo co poznanym facetem . tylko ze ja umiem sie pochamowac i odprawic faceta do domku i to kolejna satysfakcja ...ze my rzadzimy na tej planecie a nie faceci i to od nas zalezy ile im damy a bez nas poprostu ich meskosc nie istnieje

IP i czas połączenia logowane. [11760377]
[01.12.2007] 19:38
satyr horns up
like a virgin (07.12.01 19:32):
niewiem dlaczego mezczyzni oczekuja od kobiet dziewictwa jak sami juz na pierwszym spotkaniu chca isc z laska do lozka.ty chcesz zatanczyc a on juz maltretuje twoj tylek i wpycha jezyk do gardla.ja mam 19 lat i mialam 4 chlopakow. niepowiem ze jestem swieta bo nie jestem ale jestem dziewica i nie zamierzam tego stracic z ciekawosci. czekam na faceta z ktorym bede wiedziala ze utworzymy powazniejszy zwiazek niz tylko na kilka miesiecy. a i tak na marginesie ....uwierzcie mi dziewczyny minetka w wykonaniu faceta nawet delikatna palcoweczka naprawde wystarcza na sam poczatek i nie trzeba sie spieszyc z pierwszym razem bo to jest glupie. hihi a ja mam satysfakcje ze jestem zaspokojona i jeszcze dziewica i nie mysle ze cos trace w zyciu wrecz przeciwnie jestem dosc ulegla jezeli chodzi o meskie pieszczoty nawet z ledwo co poznanym facetem . tylko ze ja umiem sie pochamowac i odprawic faceta do domku i to kolejna satysfakcja ...ze my rzadzimy na tej planecie a nie faceci i to od nas zalezy ile im damy a bez nas poprostu ich meskosc nie istnieje

Aleś ty głupia. Dziewctwo to stan umysłu. Dziewicą jest według mnie kobieta, która nigdy nie miała kontaktu seksulanego z mężczyzną (jakiegokolwiek - dotknięcie przez ubranie się nie liczy). Dla mnie kobieta lub dziewczyna, która uprawiała seks orlany lub analny z facetem nie jest dziewicą, bo to też jest rodzaj seksu.

IP i czas połączenia logowane. [11760422]
[01.12.2007] 21:34
Kaczka Dziwaczka
satyr horns up (07.12.01 19:38):

Aleś ty głupia. Dziewctwo to stan umysłu. Dziewicą jest według mnie kobieta, która nigdy nie miała kontaktu seksulanego z mężczyzną (jakiegokolwiek - dotknięcie przez ubranie się nie liczy). Dla mnie kobieta lub dziewczyna, która uprawiała seks orlany lub analny z facetem nie jest dziewicą, bo to też jest rodzaj seksu.

O ile mogę zapytać to ile ty masz lat? czy ty będziesz szukał dziewczyny dziewicy? jeśli tak to po czym to rozpoznasz? czy jesteś prawiczkiem? Czy jesteś za równouprawnieniem gdzie kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni? Jeśli tak to dlaczego nie przykładacie wagi do tego żeby i facet był prawiczkiem? Jeśli chcecie dziewice to sami nie powinniście dążyć tylko do tego żeby nam ściągnąć majtki.

IP i czas połączenia logowane. [11761342]
[02.12.2007] 00:34
satyr honrs up
Kaczka Dziwaczka (07.12.01 21:34):
satyr horns up (07.12.01 19:38):

O ile mogę zapytać to ile ty masz lat? czy ty będziesz szukał dziewczyny dziewicy? jeśli tak to po czym to rozpoznasz? czy jesteś prawiczkiem? Czy jesteś za równouprawnieniem gdzie kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni? Jeśli tak to dlaczego nie przykładacie wagi do tego żeby i facet był prawiczkiem? Jeśli chcecie dziewice to sami nie powinniście dążyć tylko do tego żeby nam ściągnąć majtki.

Mam 19 lat i jestem prawiczkiem. Nie miałem żadnego konkatu z kobietą nawet pocałunku, bo nie miałem w tej kwestii szczęścią. Uczucie zazwyczaj nie działało w obie strony (pobał mi się ktoś komu ja nie pasowałem i vive versa).Na dodatek jestem osobą raczej nieśmiałą i na dodatek domator co znacznie utrudnia znalezienie partnerki. Miałem marzenie znaleść jedną, nienaruszoną dziewczynę na całe życie, ale już o tym nie marzę bo przestałem wierzyć w takie bajki. To po protstu nie ma moim zdaniem szans. Jestem całkowicie za równouprawnieniem i nie imponują mi ( a nawet potępiam) dziwkarze i bawidamkowie dla których seks to sport. Dla mnie zbliżenie mogło by być z dziewczyna, która jest co najmniej najbliższą przyjaciółką. Wracają do kwestii dziewczyny dziewicy to raczej nie będę szukał dziewicy. Obecnie łatwiej o prawiczka niż dziewicę. Nie chcę tylklo, żeby miała bujną przeszłość. Jak na mój wiek to sądzę, że jeden partener(seksualny) to maksimum (17,18 to moim zdaniem najwcześniej kiedy można zacząć, choć sam miałem wczesniej pokusy lecz na szczęście do niczego niedoszło)

IP i czas połączenia logowane. [11762737]
[02.12.2007] 01:30
Plonk
>Mam 19 lat i jestem prawiczkiem. Nie miałem żadnego konkatu z kobietą nawet pocałunku, bo nie miałem w tej kwestii szczęścią. Uczucie zazwyczaj nie działało w obie strony (pobał mi się ktoś komu ja nie pasowałem i vive versa).Na dodatek jestem osobą raczej nieśmiałą i na dodatek domator co znacznie utrudnia znalezienie partnerki. Miałem marzenie znaleść jedną, nienaruszoną dziewczynę na całe życie, ale już o tym nie marzę bo przestałem wierzyć w takie bajki.

Stary ja mam 29 lat i jestem prawiczkiem, tez szukalem tej jedynej i dupa. A to nie jestem postury szwarcenegera, a moze nie jestem tak piekny jak di caprio ? Tez jestem nie smialy i domator. Nie wierze ze znajde ...

IP i czas połączenia logowane. [11762955]
[02.12.2007] 11:38
Kaczka Dziwaczka
Plonk i satyr honrs up. Jestem dziewicą nie szczycę się tym, wręcz przeciwnie kryje się, nie przyznaję ze nie spałam z chłopakiem, Kiedy z dziewczynami opowiadamy o chłopcach-puszczam swoją wyobraźnie, i pragnienia. Mam 19lat i nie mam zamiary utrzymywać tego stanu do ślubu, zrobię to z chłopakiem którego pokocham. Nie pokocham chłopaka który szuka dziewicy, lecz chłopaka który szuka dziewczyny. Chłopak który szuka dziewicy to dno!!!

IP i czas połączenia logowane. [11763852]
[02.12.2007] 11:41
timide1
Plonk (07.12.02 01:30):
>Mam 19 lat i jestem prawiczkiem. Nie miałem żadnego konkatu z kobietą nawet pocałunku, bo nie miałem w tej kwestii szczęścią. Uczucie zazwyczaj nie działało w obie strony (pobał mi się ktoś komu ja nie pasowałem i vive versa).Na dodatek jestem osobą raczej nieśmiałą i na dodatek domator co znacznie utrudnia znalezienie partnerki. Miałem marzenie znaleść jedną, nienaruszoną dziewczynę na całe życie, ale już o tym nie marzę bo przestałem wierzyć w takie bajki.

Stary ja mam 29 lat i jestem prawiczkiem, tez szukalem tej jedynej i dupa. A to nie jestem postury szwarcenegera, a moze nie jestem tak piekny jak di caprio ? Tez jestem nie smialy i domator. Nie wierze ze znajde ...

tez jestem niesmiała ale bez przesady glowa do gory mamy czas na te jedna jedyna prawdziwa milosc

IP i czas połączenia logowane. [11763870]
[02.12.2007] 14:17
Plonk
Kaczka Dziwaczka (07.12.02 11:38):
Nie pokocham chłopaka który szuka dziewicy, lecz chłopaka który szuka dziewczyny. Chłopak który szuka dziewicy to dno!!!

Ja szukam dziewczyny. Dlaczego uwazasz ze dno ?

IP i czas połączenia logowane. [11764957]
[02.12.2007] 15:28
Kaczka Dziwaczka
Plonk (07.12.02 14:17):
Kaczka Dziwaczka (07.12.02 11:38):
Nie pokocham chłopaka który szuka dziewicy, lecz chłopaka który szuka dziewczyny. Chłopak który szuka dziewicy to dno!!!

Ja szukam dziewczyny. Dlaczego uwazasz ze dno ?

Np znalazłeś dziewczynę zakochaliście się w sobie kochacie się i z jakiegoś powodu po czasie uznajecie że nie pasujecie do siebie, według takiego dupka który szuka dziewicy ta dziewczyna która oddała się swojej miłości jest dziewczyną wybrakowaną? do takiego dupka w kolejce maja stać dziewice a jak nie znajdzie dziewicy to dopiero inna dziewczyna ma szanse? Jaką ja bym miała szanse z takim dupkiem życ kiedy już bym sie z nim przespała? w koncu już po wspólnej nocy nie jestem dziewicą, a on pewnie nadal jest prawiczkiem. Ktoś kto wybiera sobie partnera-tnerke po tym czy jest ta osoba dziewicą-prawiczkiem, to osoba ograniczona! partnera wybieram po tym jakim jest człowiekiem, co on i ja do siebie czujemy, czy do siebie pasujemy. Dziewice lub prawiczka ma sie tylko raz a potem może byc przeklęte całe życie. Dlatego właśnie ktoś kto tego nie rozumie jest dupkiem i życze mu prawdziwej dziewicy do końca życia.

IP i czas połączenia logowane. [11765483]
[02.12.2007] 16:05
Plonk
Kaczka Dziwaczka (07.12.02 15:28):
Dlatego właśnie ktoś kto tego nie rozumie jest dupkiem i życze mu prawdziwej dziewicy do końca życia.

Aha czyli twierdzisz ze jestem dupkiem? Racz zauwazyc ze wczesniej napisalem ze szukam dziewczyny, partnerki na cale zycie.

IP i czas połączenia logowane. [11765722]
[02.12.2007] 16:59
samanttta
witam,tak mnie zaintrygował ten temat, niektóre teksty mnie tak "rozwaliły" :/ więc musze coś napisać W związku z tym że sama mam 24 latka i jestem dziewicą i jakos z tym zyje. Nie uważam zeby to było wadą czy zaletą-poprostu tak jest. I nie jestem zagorzała fanatyczką "czekania do ślubu" bo uważam że to chore.Skoro jest się z kims kogo sie kocha, to logiczne jest że ta osoba pociąga seksualnie drugą-a to prowadzi do seksu-dającego zadowolenie obydwu stronom. I tak powinno być. A faceci którzy "zaliczają laseczki" to chamy i prostaki. Chociaz bywaja tez takie laski...a faceci nie odmawiają..Ja się z "tym moim dziewictwem" nie odnosze poprostu chodzi tylko o to że chce zrobic to z facetem którego naprawdę pokocham i stwierdze że on odwzajemnia uczucie oraz bede miała przekonanie że bedze z nim dłuuuuugo (nie pisze ze do końca życia, bo 100% pewności niestety nigdy nie ma). A w ogóle pytanie-czy chciałbys być w związku z dziwica jest plytkie i głupie!!!

IP i czas połączenia logowane. [11766152]
[02.12.2007] 17:02
samanttta
jeszcze dziś stracę dziewictwo z bananem

IP i czas połączenia logowane. [11766176]

1 «   14 15 16 17 18   » 61 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat