o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Praca W Anglii

1 2 3 4 5   » 13 Strony tematu:
[30.06.2006] 13:24
mooly
cos wam powiem ja zarabiałem 4500-6000 zł w polsce byłem dyrektorem marketingowym pewnej firmy tytoniowej.Znam dobrze jezyk i mam dobre referencje wiec pojechałem jestem w Londynie od roku+/- .
Polaków tu od groma ale cos z nimi nie tak zaciecia nie mają niby wykształceni znają jezyk ale.....
jestem w Angli narazie przedstawicielem handlowym zarobki ok 2500 funtów/mc dostałem mieszkanie,samochód.Rozkrecam własną działalnosc usłógi.Pamietajcie trzeba byc przebiegłym.
nie traktujcie tego jako przechwalanie sie tylko impuls do działania albo "co z ta polską" wam zostanie.
pytania--dubbles@o2.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7446335]
[02.07.2006] 13:04
Dorota Kamil  matylda_84@tlen.pl
Obecnie jestesmy wraz z moim chlopakiem w Peterborough...szukamy pracy wlasnie tu..angielski komunikatywny i checi do pracy. Bylibysmy wdzieczni za propozycje pracy.

IP i czas połączenia logowane. [7462204]
[15.07.2006] 01:41
Miro3
network47 (05.12.18 15:27):
witam!obecnie przebywam w miescie peterborough w anglii ,chetnie pomoge osoba wyjedzajacym w ciemno szukajac pracy.prosze o kontakt : 00447949958447 lub network47@wp.pl

Witam . Szukam pracy w stolarstwie (meble kuchenne itp, generalnie meble) Jezeli masz jakies informacje dotyczace tego zawodu (stawka na godz, itp )to bardzo prosze o wiadomosc. Dzieki i pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [7579739]
[17.07.2006] 11:51
Pawieł
michal222222 (06.04.27 16:13):
tomi1234 (06.02.06 21:46):
SAM D-EBILU SPOJRZ JAK PISZESZ PRZYSTAPILISMY: PRZYSTOMPILISMY!??NIE DZIWIE SIE ZE ZMYWASZ GARY W ANGLII, BO JA BLEDOW NIE ROBIE I PRACE MAM.

ty buraku jak masz rodzicow ustawionych to sie moze i wyksztalciles a teraz cwaniaka zgrywasz ze umiesz pisac tak naprawde pewnie nie jestes lepszy od tych wielkich jajoglowych ktorzy siedza w sejmie wielcy poslowie co z dnia na dzien wymyslaja coraz to nowe afery korupcyjne i inne zamiast ruszyc mozgami ktorych zreszta nie maja i uzdrowic sytuacje w kraju
moze pokazalbys swoim rodzicom i ich kolega z rady poselskiej te forum do przejrzenia

Nie rozumiem, skąd u Ciebie "michał1222222" taka wrogość i taki wulgaryzm w Twojej wypowiedzi. Myślę, że każdy , któ próbuje sobie jakoś radzić jest normalny i wie czego chce. Uważam, że pisząc w ten sposób nie różnisz się wcale od innych jak to napisałeś "debili i buraków" a wtrącając w to jeszcze rolę polityków pokazujesz, że jesteś mało konstruktywny i Twoja inteligencja jest pewnie równa z inteligencją obecnego ministra rolnictwa. Wszyscy wiedzą jak jest z naszą bezklasą polityczną i nie trzeba nikomu o tym przypominać. Mimo niewielkich ubytków w Twojej głowie serdecznie Cię pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [7599275]
[23.07.2006] 21:38
asiek1982
wyjzedzal ktos z HOrizon recruitmment-do Sheffield-ventura-bede wdzieczna za info

IP i czas połączenia logowane. [7660474]
[24.11.2014] 10:11
[24.07.2006] 14:05
paula22
isula (05.05.28 00:37):
ja tez szukam pracy w Angli nie musi byc az tak dobrze płatna hmm no i najgorsze to to ze nie znam jezyka ...mam jakies szanse

bez jezyka nie masz szans wierz mi,napewno bedzie Ci ciezko takze zacznij uczyc sie anglika,ja w Anglii jestem juz rok i wiem jak wygladaja Polacy ktorzy nie umieja mowic,przerabane..

IP i czas połączenia logowane. [7666206]
[24.07.2006] 14:16
paula22
krisbp (06.06.20 14:08):
a ja teraz jadę Do Londynu do pracy bo muj ojciec tam pracuje jusz od 9lat więc ja problemu niemam jusz rok temu byłem i 2 lata temu tesz przez wakacje zarabiam jakieś 1500Funtów.

PozDr dla wszystkich którzy się tam wybierają!

o rety..co za byki..czyzbys przez wakacje zarobil 1500funtow?smiechu warte.hehehheJa w Anglii siedze rok i wiem duzo na ten temat..pewmnie w domu kopiesz na ulicy by dorownac tym co w Anglii oracuja a sie przechwalasz..ale wyobraznia,,gorsza niz ortografia

IP i czas połączenia logowane. [7666307]
[26.07.2006] 12:52
sab45
isula (05.05.28 00:37):
ja tez szukam pracy w Angli nie musi byc az tak dobrze płatna hmm no i najgorsze to to ze nie znam jezyka ...mam jakies szanse

ogulnie szanse masz nikliwe chyba ze ktos ci pomoze

IP i czas połączenia logowane. [7688422]
[26.07.2006] 12:59
sab45
paula22 (06.07.24 14:16):
krisbp (06.06.20 14:08):
a ja teraz jadę Do Londynu do pracy bo muj ojciec tam pracuje jusz od 9lat więc ja problemu niemam jusz rok temu byłem i 2 lata temu tesz przez wakacje zarabiam jakieś 1500Funtów.

PozDr dla wszystkich którzy się tam wybierają!

o rety..co za byki..czyzbys przez wakacje zarobil 1500funtow?smiechu warte.hehehheJa w Anglii siedze rok i wiem duzo na ten temat..pewmnie w domu kopiesz na ulicy by dorownac tym co w Anglii oracuja a sie przechwalasz..ale wyobraznia,,gorsza niz ortografia

skoro 1500 funtuw to do ciebie malo to co ty takiego osiaglas przez ten rok

IP i czas połączenia logowane. [7688495]
[27.07.2006] 12:11
michał sobota
Polecam portale branżowe
www.konie.info.pl www.rury.com.pl i dział linki na stronach.

IP i czas połączenia logowane. [7698999]
[03.08.2006] 10:18
kasiula123
Szukamy z moim facetem pracy w Anglii, on zna językk świetnie, ja mniej........jestem w stanie podją nawet b ciężką pracę, oby jak najszybciej pracować....jestesmy wyksztalceni.....wiec nic nas nie trzyma w tej bezprzyszlościowej polsce...pozdrawiam ..ps jestemsy b otwarci i elasyczni na propozycje

IP i czas połączenia logowane. [7768438]
[08.08.2006] 14:19
minerva  minerva666@tlen.pl
minerva minerva666@tlen.pl
hej, mam na imie Milena wlasnie ukonczylam szkole srednia i szukam od dwoch miesiecy pracy w Anglii ale bezskutecznie wszedzie wymagaja jakiegos doswiadczenia a ja przeciez dopiero skonczylam srednia ...jesli bylby ktos tak dobry i pokierował mnie gdzie moge znalezc jakos prace dla mnie to bylabym wdzieczna...moge pracowac jako kelnerka pokojowka opiekinka do dzieci znajomosc angielskiego mysle ze calkiem dobra w razie czego prosze o kontaky na maila: minerva666@tlen.pl albo gg:2576440 lub tel:607672004
pozdrawiam

Miluśka Miluśka

IP i czas połączenia logowane. [7821114]
[10.08.2006] 13:50
max12345
firma Lider z Kutna to oszuści!!!,pojechałem 3miesiac temu do slough...miałem miec zapewnioną prace,mieszkanie, Kurs angielskiego, za wszytskio zapłaciłem w polsce, po przyjeździe okazało się ze praca jest na kilka dni i to za takie pieniądze że wystarcząło jedynie na życie... na zapłacenie mieszkania i kupienie coś do jedzenia,kursu angielskiego nie było, mimo ze zapłaciłem za niego...wiekszośc z grupy która pojechała busem z tego biura wróciła po kilku dniach do domu, bez pieniedzy i z przykrym doświadczeniem. Slough to dziuraaaaaaaaa!!! ale jak to mówią człowiek mądry po szkodzie:/ "Lider" to szajka oszustów i tyle!!!

IP i czas połączenia logowane. [7842908]
[16.08.2006] 00:34
PG
kasiula123 (06.08.03 10:18):
Szukamy z moim facetem pracy w Anglii, on zna językk świetnie, ja mniej........jestem w stanie podją nawet b ciężką pracę, oby jak najszybciej pracować....jestesmy wyksztalceni.....wiec nic nas nie trzyma w tej bezprzyszlościowej polsce...pozdrawiam ..ps jestemsy b otwarci i elasyczni na propozycje

Nie piszcie tak „bezprzyszłościowa Polska” wyjedziecie a potem wrócicie.
Można też zostać i do końca życia dorabiać Turków i Anglików na farmach i w restauracjach.
Każdy wybiera sam…
Lekkiej pracy wam życzę i niech będzie przyjemna

IP i czas połączenia logowane. [7900700]
[01.09.2006] 15:06
Aga..........................
Hej!A co za robote dostałeś???

IP i czas połączenia logowane. [8071049]
[04.09.2006] 00:55
Dziekuje
Dziekuje za Wasze posty.
Dziekuje wszystkim analfabetom ktorzy nie potrafia napisac 1 zdania bez razacego bledu .
Jesli choc polowa z Was debili ma ponad 20 lat i naprawde szuka pracy, to znaczy ze konkurencja jest slaba a moje szanse wieksze niz myslalem pierwotnie.
Pozdrawiam serdecznie i uprzejmie prosze: nie czytajcie, nie uczcie sie, nie uzywajcie slownika ortograficznego.

IP i czas połączenia logowane. [8097384]
[21.09.2006] 08:41
A-guś
moj Misiaczek wczoraj wyleciał do pracy do Anglii
smutno mi jest ale wierze ze mu sie uda
powodzenia moje słoneczko kochane
czekam na ciebie
buziaczki

IP i czas połączenia logowane. [8249631]
[21.09.2006] 19:13
JUTI
SZUKAM PRACY W ANGLII MUSZE WYJECHAC Z TEJ POLSKI BO JEST MASAKRA POMOCY !!!!

IP i czas połączenia logowane. [8254722]
[24.09.2006] 10:15
kolfgfg
kamaaw (05.11.15 21:16):
na wszelki wypadek wez sobie pieniadze na powrot

IP i czas połączenia logowane. [8276694]
[30.09.2006] 18:21
andreasiak
Pracowaći zarabiaćnieźle mozna też w Polsce, chociaż nie wszędzie się to udaje, ale dla ambitnych zawsze jest praca. Sprawdziłem. A teraz szukam chętnych do zarobienia porządnych pieniędzy i pomocy w rozkręceniu internetowego sklepu; potrzebna podstawowa umiejętność posługiwania sie kompem, umiejętność klikania w internecie (na poziomie szkoły podstawowej wystarczy), nie trzeba inwestycji - ktoś już zainwestował - teraz potrzeba tylko zainwestować własny czas i chęci. Na poczatek jako możliowość dorobienia do pensji czy stypendium, ale wszystko może ulec zmianie Miejsce pracy dowolne, aby w Polsce. Praca legalna, nic na czarno. Ale do tego potrzebne osobiste spotkanie i rozmowa w 4 oczy, na necie to jedynie pogadać luźno można. Miłego dnia Zróbmy dziurę w całym gg 6414364

IP i czas połączenia logowane. [8329762]
[02.10.2006] 22:32
Malwiii
Mam pytanie??? CZy wiecie cos na temat darmowych tabletek antykoncepcyjnych???Podobno tutaj w Anglii sa one darmowe,czy dla imgrantek?Czy wiecie tez jak to zalatwic,dzieki za odpowiedz z gory.

IP i czas połączenia logowane. [8351436]
[03.10.2006] 19:42
juti10  7794543@tlen.pl
ja chce wyjechac do angli za praca ale sie boje bo nie wiem czy ktos mnie nie uszuka i przyjade tylko na wycieczke!! wiec jak tkos wie wiecej to napiszcie

IP i czas połączenia logowane. [8359044]
[03.10.2006] 19:46
juti10  7794543@tlen.pl
bo muj chlopak tam jest i tez mial problemy z praca a ja chce tam do niego jechac tylko nie wiem czy akurat bedzie dlamnie praca on pracuje tak ze ile godzin potszebny jes to tyle zostaje a jak nie ma pracy to siedzi i sie nudzi nie wiem jak to bedzie czy ktos poradzi mi????

IP i czas połączenia logowane. [8359105]
[03.10.2006] 19:50
juti10  7794543@tlen.pl

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [8359150]
[07.10.2006] 10:35
wojt666
HAMMURABI (06.03.01 11:20):
I JESZCE JEDNO-W POLSCE NIE BYLO PRACY I OPIEKI SOCJALNEJ WIEC CZLOWIEK BYL ZMUSZONY WYJECHAC \\\"ZA CHLEBEM\\\". OBCE PANSTWO MI TO DALO I OPIEKUJE SIE MNĄ.ZA 3 LATA MOGE WZIĄC DOM NA KREDYT!ZA DARMO MAM LECZENIE I SZKOLE DLA MOICH DZIECI!DOSTAJE DODATEK NA DZIECKO CHOCIAZ ONO JEST W POLSCE!A RZĄD CHCE TERAZ (KORZYSTAJĄC Z TEGO \\\"ZGNILEGO,ZBRODNICZEGO\\\"KOMUNISTYCZNEGO PRZEPISU TROCHE PIENIEDZY!NO DAJ NAM TROCHE! SPIEPRZAC!

hej mam pytanie moja zona jest od roku w anglii a ja mieszkam w polsce z 8 letnim synem czy jest jakas mozliwosc zeby ona dostawala tam jakis dodatek na dziecko?prosze odpisz jesli cos wiesz na ten temat .pozdrawiam.nie sluchaj tych wszystkich debili co krytyukuja wyjezdzajacych to sa debile.

IP i czas połączenia logowane. [8386621]
[09.10.2006] 17:54
ew3a
HEJ WŁAŚNIE MAM TAKI ZAMIAE WYJECHAĆ DO ANGLI POWIEDZCIE JAK TAM JEST I NA JAKA POMOC MOGĘ LICZYĆ Z ICH STRONY.
BĘDĘ BARZDZO WDZIĘCZNA.

ew3a

IP i czas połączenia logowane. [8407269]
[10.10.2006] 11:51
do wyjezdzajacych...
ja bylam w UK 3 razy......
moje rady dla tych co chca wyjechac nie myslcie sobie ze UK to kraina miodem i mlekiem plynaca i czekajaca na was ...
jesli chcesz pracowac to podstawa to jezyk lub znajomosci bez tego sie nie ruszajcie bo mozecie sie rozczarowac...
teraz w Uk jest duzo polakow i pracodowcy maja w czym wybierac ...wiec nie liczcie na to ze od razy bedziecie zarabiac kokosy!!!

IP i czas połączenia logowane. [8413814]
[13.10.2006] 13:11
malmaster7
wojt666 (06.10.07 10:35):
HAMMURABI (06.03.01 11:20):
I JESZCE JEDNO-W POLSCE NIE BYLO PRACY I OPIEKI SOCJALNEJ WIEC CZLOWIEK BYL ZMUSZONY WYJECHAC \\\\\\\"ZA CHLEBEM\\\\\\\". OBCE PANSTWO MI TO DALO I OPIEKUJE SIE MNĄ.ZA 3 LATA MOGE WZIĄC DOM NA KREDYT!ZA DARMO MAM LECZENIE I SZKOLE DLA MOICH DZIECI!DOSTAJE DODATEK NA DZIECKO CHOCIAZ ONO JEST W POLSCE!A RZĄD CHCE TERAZ (KORZYSTAJĄC Z TEGO \\\\\\\"ZGNILEGO,ZBRODNICZEGO\\\\\\\"KOMUNISTYCZNEGO PRZEPISU TROCHE PIENIEDZY!NO DAJ NAM TROCHE! SPIEPRZAC!

hej mam pytanie moja zona jest od roku w anglii a ja mieszkam w polsce z 8 letnim synem czy jest jakas mozliwosc zeby ona dostawala tam jakis dodatek na dziecko?prosze odpisz jesli cos wiesz na ten temat .pozdrawiam.nie sluchaj tych wszystkich debili co krytyukuja wyjezdzajacych to sa debile.

IP i czas połączenia logowane. [8441929]
[13.10.2006] 15:10
krzysiek74
Dość fajna stronka zawierająca ciekawe informacje na temat pracy i w ogóle mieszkania w Anglii, zagospodarowania się po przyjeździe i takie tam to: http://anglia.zachlebem.info
Może się komuś przyda.

IP i czas połączenia logowane. [8442943]
[19.10.2006] 18:36
juti10
czesc wam ja jak sie dowiedzialam to jest dodatek dla dzieci jezeli matka wychowuje je sama lub razem z chlopakiem a jak jes malzenstwo to nie wiem a tak wogule placa cos 400f na miwsiac na dziecko jedno. Jak ktos tam jest to niech sie dowie czy jest jakas praca dla kobiet bo muj juz tam jest ale kiche ma ja nic 2 tygodnie juz nie robi i ku... masakre ma prosze on jes w WORKSOP to jest 270 kg od londynu plis pomocy dzieki

IP i czas połączenia logowane. [8494013]

1 2 3 4 5   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat