o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Praca W Anglii

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[09.05.2005] 08:59
BartiX
Szukam pracy w Anglii - dobrze płatna i wogóle Luxusowe warunki bytu :] . Hehe to był żart na razie nie potrzebuje pracy bo sie Ucze jeszcze!!:

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2005] 00:37
isula
ja tez szukam pracy w Angli nie musi byc az tak dobrze płatna hmm no i najgorsze to to ze nie znam jezyka ...mam jakies szanse

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4331970]
[28.05.2005] 00:37
isula
ja tez szukam pracy w Angli nie musi byc az tak dobrze płatna hmm no i najgorsze to to ze nie znam jezyka ...mam jakies szanse

IP i czas połączenia logowane. [4331972]
[15.11.2005] 21:16
kamaaw  kama804@tlen.pl
witam wszystkich
mam wielką prosbę czy wyjeżdżał może ktoś do Anglii za pośrednictwem firmy o nazwie Instytut Języków Erpoejskich z siedziba w piotrkowie Tryb. bo ja mam wyjechać i nie chciałabym sie naciąć na oszustów.prosze pomóżcie.please!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [5510618]
[20.11.2005] 19:01
kamaaw  kama804@tlen.pl
Rafaello uk (05.11.19 20:36):
Ja zostaem oszukany przyjezdzajac do anglii przez dupka ktory mowil ze jest praca w pakowaniu, a co sie okazalo nawet nie zechcial mnie odebrac z przystanku, nie wiedzialem co robic ale na szczescie poznalem polakow ktorzy mi cholernie pomogli ( ci co muwia ze polacy za granicá to swinie niech sie zgloszom do mnie ) dali mi darmowe mieszkanie, pomogli w zalatwieniu pracy, mysle ze trafilem najlepiej jak moglem.

mam pytanko czy wyjechałes przez ta firme mam jechać przez gościa o danych /cezary Bedka jeśli ktos wie dajcie znać

IP i czas połączenia logowane. [5556337]
[23.11.2014] 09:30
[25.11.2005] 16:15
kapec  kapec1980@tlen.pl
dzieciaki! myslicie ze tu jest lepiej? jest gorzej jak w polsce! ja tu jestem iwidze to bagno a jak jusz tu traficie to uwarzajcie na polakow!!!!!!!!! bo polak za granica przekreci!!!

IP i czas połączenia logowane. [5602602]
[18.12.2005] 15:27
network47  network47@tlen.pl
witam!obecnie przebywam w miescie peterborough w anglii ,chetnie pomoge osoba wyjedzajacym w ciemno szukajac pracy.prosze o kontakt : 00447949958447 lub network47@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [5815225]
[05.01.2006] 22:50
pepisboczek  pepisboczek@tlen.pl
witam chcialbym podjac prace w angli jesli ktos by mogl cos zalatwic to prosze o kontakt ja moge wyjechac razem z kumplem pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [5969711]
[15.01.2006] 03:04
helpdesk1
PRACA DLA OSOB W CHARAKTERZE:

CALL CENTER TECHNICAL SUPPORT LINGUIST
CALL CENTER CUSTOMER ADVISER

PRACA DLA OSOB ZNAJACYCH JEZYK ANGIELSKI W STOPNIU BARDZO DOBRYM I JEDEN
DODATKOWY JEZYK EUROPEJSKI (MILE WIDZIANI ABSOLWENCI FILOLOGII
ANGIELSKIEJ, NIEMIECKIEJ, ROMANSKIEJ, IBERYSTYKI)

minimum 6cio m-czny kontrakt
pomoc w zakwaterowaniu
atrakcyjne wynagrodzenie
4-6 TYGODNIOWE PLATNE SZKOLENIE PRZED ROZPOCZECIEM PRACY

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT MAILOWY:
helpdesk1@irishNation.com

EWA

IP i czas połączenia logowane. [6049991]
[18.01.2006] 18:57
SLOUGH OBOK LONDYNU
mamy wszyscy mały problem,te warchoły i złodzieje czyli politycy, za pomocą skarbowego próbują nas okraść wprowadzając jakiś p-i-e-r-d-o-l-o-n-y podatek od zarobków w Anglii.Dostaną od nas(a jest nas ok pół miliona)paszporty,które mogą se wsadzić w d-u-p-e.Ciekawe tylko kto utrzyma armię emerytów i inwalidów za 10 lat.Zamiast nas zachęcić do powrotu z kapitałem i inwestowania to oni nas straszą podatkami,najgorsze co można zrobić zostało zrobione,pogratulować tylko p-rz-y-g-ł-ó-p-y,tylko tak dalej

IP i czas połączenia logowane. [6080472]
[06.02.2006] 18:33
co jeszcze
Tomi, a Ty jesteś politykiem, czy też synkiem jednego z nich. Nie raczej chciłbyś. bo z takim podejściem do elektoratu będziesz mógł liczyć tylko na swój głos. Wykształciłeś się też za pieniądze taatusia i mamusi i do dziś za nie pewnie żyjesz, a widzisz tu w Londynie ludzie pracują żeby szkoły wogóle móc zacząć.

Przypomnę Ci bo widzę że zapomniałeś, że przystompiliśmy do UE, żeby mieć równe prawa z innymi jej obywatelami, a tymczasem to tylko polacy zapłacą haracz od urodzenia się w polsce jeżeli zdecydują się do niej wracać, bo żaden anglik który zechce się obok Ciebię osiąsc nie zapłaci tego przypominam haraczu od polskiego obywatelstwa chociaż calutkie swoje życie zarabiał dużo lepiej.

Apropos warcholstwa to przyjżyj się tej swojej polszczyżnie to ja .......

IP i czas połączenia logowane. [6250983]
[06.02.2006] 18:56
co jeszcze
Po co wogóle pracować?
Ten podatek to zwykła próba wynarodowienia, wymyślona po to by w Polsce kapitałem zarządzały wyłącznie rodziny polityków ( bo przecierz oni sami nie mogą być przedsiębiorcami... )
(... i nieważne że wszyscy w polscE wiedzą że to zwykła brednia dla "plebsu". ). Reszta obywateli to najepiej żeby poobcinała sobie języki, by nie mieć własnego zdania, a póżniej popastujmy się wszyscy na czarno...

jak ktoś chce komentować to po polsku proszę bo świńskiego nie rozumiem... to ja .......

IP i czas połączenia logowane. [6251213]
[06.02.2006] 21:42
TOMI1234
co jeszcze (06.02.06 18:33):
Tomi, a Ty jesteś politykiem, czy też synkiem jednego z nich. Nie raczej chciłbyś. bo z takim podejściem do elektoratu będziesz mógł liczyć tylko na swój głos. Wykształciłeś się też za pieniądze taatusia i mamusi i do dziś za nie pewnie żyjesz, a widzisz tu w Londynie ludzie pracują żeby szkoły wogóle móc zacząć.

Przypomnę Ci bo widzę że zapomniałeś, że przystompiliśmy do UE, żeby mieć równe prawa z innymi jej obywatelami, a tymczasem to tylko polacy zapłacą haracz od urodzenia się w polsce jeżeli zdecydują się do niej wracać, bo żaden anglik który zechce się obok Ciebię osiąsc nie zapłaci tego przypominam haraczu od polskiego obywatelstwa chociaż calutkie swoje życie zarabiał dużo lepiej.

Apropos warcholstwa to przyjżyj się tej swojej polszczyżnie

IP i czas połączenia logowane. [6252938]
[06.02.2006] 21:46
tomi1234
SAM D-EBILU SPOJRZ JAK PISZESZ PRZYSTAPILISMY: PRZYSTOMPILISMY!??NIE DZIWIE SIE ZE ZMYWASZ GARY W ANGLII, BO JA BLEDOW NIE ROBIE I PRACE MAM.

IP i czas połączenia logowane. [6252984]
[07.02.2006] 14:07
www.rury.net.pl
Uwaga na naciągaczy !!
Oferty pracy z bardzo dobrymi zarobkami to przeważnie oszustwa.
pozdrawiam
adminwww.rury.net.pl www.blachy.net

IP i czas połączenia logowane. [6258282]
[01.03.2006] 11:10
HAMMURABI
TEN PRZEPIS O PODATKU JEST Z 1976 ROKU CZYLI Z CZASOW GIERKA!WIEC GIERKOWI I TAMTEJ EKIPIE MOGE GO ODDAC BO WTEDY PRACY W POLSCE BYLO POD DOSTATKIEM. JEDNAK TYM S@@@SYNOM NIE ODDAM ANI GROSZA!A CO DO INNYCH WYPOWIEDZI- PRACE MAM (1600 FUNTOW NETTO) JAKO KIEROWCA.POZA TYM MAM W DUPIE POLSKE W KTOREJ SĄ PIENIADZE NA SWIĄTYNIE OPATRZNOSCI BOZEJ I MUZEUM MYSLI PAPIESKIEJ A NA GLODUJĄCYCH I DOMY DZIECKA NIE MA!

IP i czas połączenia logowane. [6440738]
[01.03.2006] 11:20
HAMMURABI
I JESZCE JEDNO-W POLSCE NIE BYLO PRACY I OPIEKI SOCJALNEJ WIEC CZLOWIEK BYL ZMUSZONY WYJECHAC "ZA CHLEBEM". OBCE PANSTWO MI TO DALO I OPIEKUJE SIE MNĄ.ZA 3 LATA MOGE WZIĄC DOM NA KREDYT!ZA DARMO MAM LECZENIE I SZKOLE DLA MOICH DZIECI!DOSTAJE DODATEK NA DZIECKO CHOCIAZ ONO JEST W POLSCE!A RZĄD CHCE TERAZ (KORZYSTAJĄC Z TEGO "ZGNILEGO,ZBRODNICZEGO"KOMUNISTYCZNEGO PRZEPISU TROCHE PIENIEDZY!NO DAJ NAM TROCHE! SPIEPRZAC!

IP i czas połączenia logowane. [6440832]
[01.03.2006] 11:33
HAMMURABI
AHA, A PRACY TU JEST MNOSTWO!PRZYNAJMNIEJ DLA KIEROWCOW. I PILNUJĄ TEGO ABYS CZLOWIEKU CZASEM SIE NIE PRZEMĘCZYL! NIE MOZNA PRACOWAC WIECEJ GODZIN W M-CU NIZ TO PRZEWIDUJE PRAWO. W KRAJU NIE BYLO MNIE TYGODNIAMI W DOMU A ZA KIEROWNICĄ JUZ ZASYPIALEM ALE BYLO-JECHAC! TUTAJ CO 3 TYG MOGE JECHAC DO DOMU I TO NA ILE CHCĘ!!!!!!!TYDZIEN, 10 DNI, 2 TYG. Z PATRIOTYZMU WYLECZYLO MNIE WOJSKO, EPISKOPAT I POLSKI RZĄD! A TY CZLOWIEKU KTORY MOWISZ O PRACY NA SLOWACJI, PRACUJESZ TAM? PO PROSTU TEZ BYS CHCIAL ROBIC NP. W TAKIEJ ANGLII ALE JESTES NA TYLE LEWY I NIEUDACZNY ZE CI TO NIE WYCHODZI. EWENTUALNIE SIEDZISZ JESZCZE PRZY CYCU U MATKI I CI Z TYM DOBRZE!

IP i czas połączenia logowane. [6440934]
[01.03.2006] 17:27
MODAR
Polak przekręci ale tylko takiego matoła jak ty.I bardzo dobrze , że kręcą bo tylko wstyd przynosicie gamonie. \\\"jusz\\\", \\\"uwarzać\\\". Gdzieś ty się polskiego, buraku, uczył. Mieszkam w Anglii trzeci rok i całkiem nieźle sobie radzę. Zacząłem jako zwykły robol. Teraz jestem asystentem managera w tej samej firmie. Angielskiej.
kapec (05.11.25 16:15):
dzieciaki! myslicie ze tu jest lepiej? jest gorzej jak w polsce! ja tu jestem iwidze to bagno a jak jusz tu traficie to uwarzajcie na polakow!!!!!!!!! bo polak za granica przekreci!!!

IP i czas połączenia logowane. [6443639]
[01.03.2006] 17:33
MODAR
Brawo stary. Nienawidzę takich cwaniaczków.Pozdrawiam.

tomi1234 (06.02.06 21:46):
SAM D-EBILU SPOJRZ JAK PISZESZ PRZYSTAPILISMY: PRZYSTOMPILISMY!??NIE DZIWIE SIE ZE ZMYWASZ GARY W ANGLII, BO JA BLEDOW NIE ROBIE I PRACE MAM.

IP i czas połączenia logowane. [6443694]
[01.03.2006] 18:59
Matys29  proelectronics_ww@tlen.pl
Witam.
Fachowiec 29 lat. Obecnie mam prace w Londynie ale szukam na terenie Luton, lub obojetnie gdzie ody bylo z dojazdem z Luton.Praca przy remontach,budowach.

IP i czas połączenia logowane. [6444527]
[19.03.2006] 18:45
Darek45
HAMMURABI (06.03.01 11:33):
AHA, A PRACY TU JEST MNOSTWO!PRZYNAJMNIEJ DLA KIEROWCOW. I PILNUJĄ TEGO ABYS CZLOWIEKU CZASEM SIE NIE PRZEMĘCZYL! NIE MOZNA PRACOWAC WIECEJ GODZIN W M-CU NIZ TO PRZEWIDUJE PRAWO. W KRAJU NIE BYLO MNIE TYGODNIAMI W DOMU A ZA KIEROWNICĄ JUZ ZASYPIALEM ALE BYLO-JECHAC! TUTAJ CO 3 TYG MOGE JECHAC DO DOMU I TO NA ILE CHCĘ!!!!!!!TYDZIEN, 10 DNI, 2 TYG. Z PATRIOTYZMU WYLECZYLO MNIE WOJSKO, EPISKOPAT I POLSKI RZĄD! A TY CZLOWIEKU KTORY MOWISZ O PRACY NA SLOWACJI, PRACUJESZ TAM? PO PROSTU TEZ BYS CHCIAL ROBIC NP. W TAKIEJ ANGLII ALE JESTES NA TYLE LEWY I NIEUDACZNY ZE CI TO NIE WYCHODZI. EWENTUALNIE SIEDZISZ JESZCZE PRZY CYCU U MATKI I CI Z TYM DOBRZE!

kOLEGO BARDZO CHCIAŁBYM DOSTAĆ PRACĘ KIEROWCY W ANGLII, IRLANDII. BARDZO PODOBA MI SIĘ TWOJE PODEJŚCIE DO SPRAWY. OSOBIŚCIE NIE INTERESUJĄ MNIE TE PIERDOŁY WYPISYWANE PRZEZ TYCH WSZYSTKICH MALKONTENTÓW.
JESTEM KIEROWCĄ A,B,C,E TERAZ WOŻĘ LUDZI BUSEM W DOMU STARCÓW OCZYWIŚCIE W POLSCE ZA 1000ZŁ. WSZYSCY POŚREDNICY WYMAGAJĄ STAŻU NA CIĄGNIK ADR. ZNAM JĘZYK NA TYLE ŻEBY SIĘ DOGADAĆ, SZUKAM KONTAKTU TAM NA MIEJSCU P0OZDRO.

IP i czas połączenia logowane. [6602613]
[20.03.2006] 07:45
fizzzz
tomi1234 (06.02.06 21:46):
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

IP i czas połączenia logowane. [6606437]
[21.03.2006] 17:36
hammurrabi
www.eures.praca.gov.pl-to adres strony na ktorej znalazlem moja robote.Ogloszen dla kierowcow bylo mnostwo!Wejdz tam i wybierz cos dla siebie, podane sa telefony, place i w ogole warunki pracy. U mnie na razie nie ma przyjec. Zaczep sie nawet byle gdzie a po 3m-cach na tyle bedziesz obyty ze bedziesz przebieral w firmach tu na miejscu

IP i czas połączenia logowane. [6613801]
[21.03.2006] 17:42
hammurrabi
aha, i nie polecam przyjazdu autobusem tylko samolotem-taniej i szybciej!

IP i czas połączenia logowane. [6613865]
[21.03.2006] 17:55
Darek45
OK dzięki. Niewiem jak z tymi umowami tam jest na jaki okres czasu podpisuje się umowę o pracę, czy zapewniają mieszkanie. Jak z podatkami??

IP i czas połączenia logowane. [6613985]
[22.03.2006] 14:27
hammurrabi
przewaznie na probe na 3 m-ce a potem na stale. Podatki tu normalnie placisz jak kazdy legalnie zatrudniony. Ale nie ty osobiscie tylko robi to automatycznie za ciebie firma. Co do mieszkania to zapewniaja (odplatnie) albo sam sobie szukasz w gazecie a jest tego mnostwo! Wypracuj sobie normalną emeryture TUTAJ a nie u nas!Tu placisz tylko na siebie a nie na dziurawy budzet! Potem dostajesz jamluzne

IP i czas połączenia logowane. [6620930]
[29.03.2006] 01:42
RAJDI
Witam.Chciałbym wszystkich przestrzec przed firmą LIRER z Kutna.Wpłaciłem tam w Październiku 650zł za załatwienie fizycznej pracy w U.K.wg. umowy firma miała na to 150dni gdy po upływie tego okresu chciałem wycofać moje pieniądze powiedziano mi abym tego nie robił bo już niedługo będą oferty pracy. Około 20 lutego06r zadzwoniono do mnie że wyjazd będzie za pare dni i że powinienem już się zwolnić z pracy.Niestety do tej pory wyjazdu nie było a w firmie LIDER powiedzieli mi że będe miał prace jeżeli wpłace dodatkowe 300f za prace z kursem jezykowym.Z tej oferty nie skorzystałem ponieważ nie pozwoliły mi na to fundusze(650zł za załatwienie pracy + 300f za kurs językowy + 300f trzeba mieć ze sobą + 600zł koszty przejazdu.Na zwrot pieniędzy tj.650zł nie mam co liczyć ponieważ firma LIDER twierdzi że wywiązała się z umowy dając mi oferte tylko że ja nie chciałem z niej skorzystać.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6673545]
[03.04.2006] 11:41
Betinka20
kamaaw (05.11.20 19:01):
Rafaello uk (05.11.19 20:36):
Ja zostaem oszukany przyjezdzajac do anglii przez dupka ktory mowil ze jest praca w pakowaniu, a co sie okazalo nawet nie zechcial mnie odebrac z przystanku, nie wiedzialem co robic ale na szczescie poznalem polakow ktorzy mi cholernie pomogli ( ci co muwia ze polacy za granicá to swinie niech sie zgloszom do mnie ) dali mi darmowe mieszkanie, pomogli w zalatwieniu pracy, mysle ze trafilem najlepiej jak moglem.

mam pytanko czy wyjechałes przez ta firme mam jechać przez gościa o danych /cezary Bedka jeśli ktos wie dajcie znać

IP i czas połączenia logowane. [6712842]
[03.04.2006] 11:43
Betinka20
mam pytanko mój mąż ma jechac tez do angli z tej firmy z piotrkowa od Cezarego Bedki i nien wiemy czy to nie jest czasem oszust!!!!! Czy ktos wyjezdzal z tej firmy Centrum jezykow europejskich PLIS pomórzcie

IP i czas połączenia logowane. [6712859]
[17.04.2006] 02:23
KANYT
hammurrabi (06.03.21 17:36):
www.eures.praca.gov.pl-to adres strony na ktorej znalazlem moja robote.Ogloszen dla kierowcow bylo mnostwo!Wejdz tam i wybierz cos dla siebie, podane sa telefony, place i w ogole warunki pracy. U mnie na razie nie ma przyjec. Zaczep sie nawet byle gdzie a po 3m-cach na tyle bedziesz obyty ze bedziesz przebieral w firmach tu na miejscu

Ty Idioto brakuje mi slow na twoj temat ...
Co ty tym ludziom opowiadasz za bzdury...
Ja terz tu mieszkam od trzech lat i wiem jak jest ...
jestes idotom ktury siedzi przed komputerem w kafejce bo na wlasnyciebie nie stac bo zarabiasz nedzne 150 f i po oplacedniu rentu nie zostaje ci za wiele i pijasz pewnie fostersy albo inne gowno i opowiadasz jaki to z ciebie @@@ bohater smieje ci sie w twarz i nie chce ciebie nawet poznawac bo takich cwaniakow jak ty to na wyspie jest 80 procent .....

IP i czas połączenia logowane. [6810484]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat