o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie sa ceny pigułek antykoncepcyjnych ?

1 2 3
[08.05.2005] 20:49
Green_dot
Mam w planach zacząć brac pigułki, nie mam zamiaru sugerować sie ceną tylko tym co lekarz mi doradzi, ale z czystej ciekawości chciałabym poznać koszty opakowań niektórych z nich.
Bede wdzieczna za odpowiedzi..

Pozdrawiam i ślę Buziaki

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.11.2005] 11:18
gazowianka  natalia-1@tlen.pl
hejo no ja kupilam za okolo 5 zl 2 opakowania steridil 30 czyli bardzo tanio a skutecznie....ale teraz mam inne :/ rigevidon no i kosztuje jedna paka 8 zl:/ no czyli 2 paki wyjda 10 zl drozej od steridil:/ no ale co zrobic

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5413084]
[13.11.2005] 21:47
no jasne wiem wlasnie bardzo malo kosztuje steridil30 i to jeszcze 2 paczki bylam w szoku jak sie dowiedzialam ze sa takie tanie no bo refundowane no tak jestem zadowolona wiem ze duzo dziewczyn uzywa te tabletki i tez sa zadowolone, pozatym te tabletki chyba maja podobne skladniki do tych drozszych opakowan...

IP i czas połączenia logowane. [5493132]
[15.11.2005] 08:24
Lolitaa
hej nie nie mialam tzn tylko na poczatku zazywania lekkie krwawnienia poza okresem ale to juz zniklo pozatym chyba troszke moje male piersiatka mi urosly juupi hii
hm no nie mam zadnej stronki ale chyba latwo znalezc w necie

IP i czas połączenia logowane. [5503975]
[15.11.2005] 08:27
JA 23
hi nie ma sprawy zycze spokojnego zazywania pozdrowki

IP i czas połączenia logowane. [5503984]
[21.10.2014] 23:32
[16.11.2005] 15:39
Kaosia
Ale pamiętajcie dziewczyny że tabletki muszą byc dostosowane do waszego organizmu, nie sugerujcie sie ze np kolezanka jest z nich zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [5516501]
[17.01.2006] 11:20
Piękna Ibestia
pamiętajcie dziewczyny, że pigułki to jednak spustoszenie dla oragnizmu....jest to wygodne ale coś kosztem czegoś......firmy farmaceutyczne zarabiają na nas a my potem cierpimy, bo skutki uboczne się odezwą

IP i czas połączenia logowane. [6067699]
[23.01.2006] 08:51
SAMANTA
PPRZEPRASZAM ALE O JAKICH SKUTKACH UBOCZNYCH PISZESZ, ZE SIE ODEZWIA?????:->

IP i czas połączenia logowane. [6116762]
[17.02.2006] 16:58
male_sloneczko
ja biore od 1o miesiecy triminulet dodam za 2 marca bede miala 18 lat zaczelam gdy mialam 17 a lekarz przepisal mi te bo powiedzial ze jestem mloda i potrzebuje dobrych tabletek. Jestem z nich zadowalona nie miewam zadnych krwawien , okres mam regularny, nie mam boli, tabletki biore na wieczor wiec nie odczuwam mdlosci. Sa to tabletki trójfazowe, ktore zawieraja taka odpowiednia ilosc hormonow ze idealnie integruja sie z cyklem menstruacyjnym. Jestem przekonana ze te tabletki sa dobre, nie wiem jak u innych dziewczyn ale mi one odpowiadaja, dodam ze nie przytylam , waga w normie i nie odczuwam az takiego efektu puchniecia kosztuja ok 37 zł za opakowanie

IP i czas połączenia logowane. [6345651]
[23.02.2006] 15:35
kotek_m
No tak dobrze powiedzieć. Sama biore tabletki od prawie dwóch lat - Logest. najważniejsze to to że ochhota wszelka na seks przechodzi, tak więc skuteczność mają 100%, dodatkowo ryzyko zakrzepicy, otyłości, bezpłodności, problemów ze skórą, owłosieniem. Studiuje medycyne więc wiem coś o tym. OD nastepnego miesiąca już nie biorę, to co te tabletki robią z organizmem to makabra. Ale o tym nikt wam nie powie. Przecież nie powie wam farmaceuta, ani lekarz który wam je przepisuje. Bo oni mają z tego zarobek. Biorąc tabletki musisz chodzić co pół roku na kontrole, nie powiem o ryzyku raka bo o tym to już tomy napisano. Wszystko zależy od was. Decyzja jhest trudna bo albo bierzesz tabletki które robią pewne spustoszenia w organizmie (ciekawe czy jakiś ginekolog przed przepisaniem tabletek powiedział wam o dużym ryzyku zakrzepicy podczas ich brania?), no ale masz spokój że nie zajdziesz w ciążę, albo używasz innych sprzętów, jesteś zdrowa, dobrze się czujesz (odkąd biorę tabletki jestem przeraźliwie zmęczona i poddenerwowana), ale masz stracha bo możesz wpaść.Wybór należy do ciebie...

IP i czas połączenia logowane. [6396406]
[30.05.2007] 09:33
leandra
Wiesz każdy powinien sie badać co 6mieszków nie zależnie czy bierze tabsy czy nie.
studiując medycynę powinnaś wiedzieć że są pigułki o innym działaniu niż skutki uboczne...
Każde pigułki powinny być dopasowane do osoby i jeżeli czujesz się przy nich źle to rezygnujesz albo zmieniasz na inne.
Ja zanim podjęłam decyzję o pigułkach poszłam do lekarza, zrobiłam badania na poziomy hormonów, lekarz przeprowadził ze mną porządny wywyiad o możliwościach skutkach stopniach zagrożeń, i efektach porządanych. pigułki dobrane mam dobrze zero skoków wagi, dobre samopoczucie, zero stresu o ciąże, brak bólu przed miesiączką, a pozatym pozbyłam się trądziku, skóra i włosy mi się nie przetłuszczają.
Nie sądzę by student medycyny powinien wygłaszać się tylko przeciw takim rozwiązaniom, masz dostęp do wielu książek poczytaj zobaczysz jak ta metoda może być skuteczna, jak medycyna w ostatnich latach posunęła do przodu z preparatami antykoncepcyjnymi.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10427021]
[18.06.2007] 15:50
brunetko_oka
ja mam harmonet i ceny tragicznie poszły w górę ... na początku jakiś półtora roku temu płaciłam po 20-24 pln za opakowanie a teraz to mam ceny nawet do 37 pln... Z efektów ubocznych raczej nic nie ma prócz małego opuchniecia brzuszka. naszczescie ten efekt to widze chyba tylko ja bo mój facet nie widzi Kosmetyki Avon od 15, 18 i 20 % zniżki. Szczegóły na gg 5731371. Katalogi na CD.

IP i czas połączenia logowane. [10573225]
[23.10.2007] 21:59
kashmiya
hej, też jestem zainteresowana pigułkami, fajnie że są w dostępnej cenie ale mnie nurtuje to NA ILE ONE STARCZAJą? No bo jeśli opakowanie takie kosztuje przykładowo 30 zł a starcza na tydzien to miesiecznie wydatki są troche wysokie... chciałabym wiedzieć ile jest pigułek w opakowaniu, na ile dni starczają, czyli jakie są koszty stosowania regularnej antykoncpecji, prosze o odp , pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11512844]
[01.11.2007] 16:50
annnna
od jakiegoś czasu planuje zaczac barc pigułki ale nigdy jeszce nie byłąm u ginekologa i nie wiem czy sama moge sobie jakieś pigułi dobrać czy sa jakieś równie skuteczne sprzedawane be zrecepty ? jak by ktos mógł mi coś do radzić byłabym wdzieczna dzieki i pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11567083]
[15.03.2009] 18:35
stażystka
Kochane dziewczyny, zawsze jest ryzyko brania antykoncepcji,nie ważne jakiej, mechanicznej, doraźnej itd. KONIECZNIE przed braniem pigułek zgłoście się do ginekologa, KONIECZNIE! jaki by on nie był...Ja przed braniem nie miałam zadnych badań robionych, ale po 2 latach, lekarz mi kazał, co pół roku mam cytologie, w sumie to jestem co 3 miesiące u ginekologa, bo naprawdę się opłaca. Skutki uboczne jak zakrzepica, zmniejszone libido, złe samopoczucie, to chyba norma. Ale jesli mam miec wybór i mieć dziecko, którego nie będe chciała, to wole krzywdzić siebie niż "to dziecko". IDZCIE DO GINEKOLOGA !!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14543443]
[30.04.2009] 01:07
Prolife
SAMANTA (06.01.23 08:51):
PPRZEPRASZAM ALE O JAKICH SKUTKACH UBOCZNYCH PISZESZ, ZE SIE ODEZWIA?????:->

Zwiększone ryzyko wystąpienia zakrzepów krwi, mogących prowadzić do uszkodzenia mózgu, ataków i zawału serca lub zatoru płucnego, a w rezultacie do śmierci.Ponadto zakrzep może powodowac utratę wzroku lub jego upośledzenie. Może wystąpić również rak, guzy wątroby (których pęknięcie może powodować zgon). Istnieje też zwiększone ryzyko pojawienia się wad wrodzinych u dzieci, których organizm matki pozostawał jeszcze pod działaniem pigułki.
Informacje te możesz potwierdzić czytając ulotkę znajdującą się w opakowaniach tabletek. Treść tej ulotki została zatwierdzona przez Komisję Leków przy Departamencie Zdrowia, na wniosek Instytutu Żywności i Leków.

IP i czas połączenia logowane. [14794287]
[11.09.2009] 11:40
kejtunia79
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne Cerazette.
Data ważności- wrzesień 2011
4 listki po 28 pigułek, czyli czteromiesięczny zapas (112 tabletek)
Cena za całość 100 zł.
KRAKÓW

kate2006@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [15478834]
[30.09.2009] 16:24
Zastanów sie co robisz
Nie wolno sprzedawac tabletek od tak! To jest karalne!

IP i czas połączenia logowane. [15565014]
[09.11.2009] 22:00
jago-rulezz
kejtunia79 (09.09.11 11:40):
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne Cerazette.
Data ważności- wrzesień 2011
4 listki po 28 pigułek, czyli czteromiesięczny zapas (112 tabletek)
Cena za całość 100 zł.
KRAKÓW

kate2006@wp.pl

CHORA JESTEŚ?! DO ODPOWIEDZIALNOŚCI CIE POWINIEN KTOŚ POCIAGNĄĆ!!
SPRZEDAJ JAKIEJŚ GŁUPIEJ MAŁOLACIE I ZNISZCZ JEJ ZDROWIE!!
JESTEŚ NIENORMALNA I TYLEZ!! NAJLEPIEJ BYM TO GDZIEŚ ZGŁOSIŁA, TWOJĄ GŁUPOTE!!

IP i czas połączenia logowane. [15768511]
[02.04.2010] 11:14
anulka445
Ceny są naprawdę bardzo różne, od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jeżeli lekarz jakieś ci już przepisze, warto znaleźć aptekę, któa ma jakąś fajną promocję. Np. teraz w aptekach Dbam O Zdrowie są zniżki na tabletki anty. U siebie w Zielonej Górze na Kupieckiej kupiłąm dużo taniej Yasmin!

IP i czas połączenia logowane. [16480865]
[09.04.2010] 11:56
czarna_mamba28
anulka445 (10.04.02 11:14):
Ceny są naprawdę bardzo różne, od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jeżeli lekarz jakieś ci już przepisze, warto znaleźć aptekę, któa ma jakąś fajną promocję. Np. teraz w aptekach Dbam O Zdrowie są zniżki na tabletki anty. U siebie w Zielonej Górze na Kupieckiej kupiłąm dużo taniej Yasmin!
zgadzam się, moje antykoncepty też okaząły się dużo taniej w dbam o zdrowie, ale w warszawie na solidarności.

IP i czas połączenia logowane. [16511796]
[12.04.2010] 15:18
misterymisery
czarna_mamba28 (10.04.09 11:56):
anulka445 (10.04.02 11:14):
zgadzam się, moje antykoncepty też okaząły się dużo taniej w dbam o zdrowie, ale w warszawie na solidarności.
widze, ze apteki dbam o zdrowie zdobywaja popularnosc mnie kolezanka tam wyslala po tabletki antydzieciowe i mile sie zaskoczylam, kiedy sie okazalo, ze sa sporo tansze niz w mojej dotychczasowej aptece. i wyglada na to, ze miasto nie ma znaczenia, bo ja z gdanska.

IP i czas połączenia logowane. [16524698]
[13.04.2010] 09:42
nananda
ceny są różne, zależy jakie tabletki i w jakiej aptece. moge polecić apteki dbam o zdrowie na takie antykoncepcyjne zakupy w nowym dworze maz na morawicza 2a jest taka, ale ogólnie to nie są jakieś kosmiczne ceny. A tabletki starczają na miesiąc 28dni dokładnie, bo masz 21 tabletek w opakowaniu, potem robisz 7 dni przerwy, i po przerwie zaczynasz następny listek. i tak w kółko.

IP i czas połączenia logowane. [16528231]
[13.04.2010] 20:20
kasiakor
male_sloneczko (06.02.17 16:58):
ja biore od 1o miesiecy triminulet dodam za 2 marca bede miala 18 lat zaczelam gdy mialam 17 a lekarz przepisal mi te bo powiedzial ze jestem mloda i potrzebuje dobrych tabletek. Jestem z nich zadowalona nie miewam zadnych krwawien , okres mam regularny, nie mam boli, tabletki biore na wieczor wiec nie odczuwam mdlosci. Sa to tabletki trójfazowe, ktore zawieraja taka odpowiednia ilosc hormonow ze idealnie integruja sie z cyklem menstruacyjnym. Jestem przekonana ze te tabletki sa dobre, nie wiem jak u innych dziewczyn ale mi one odpowiadaja, dodam ze nie przytylam , waga w normie i nie odczuwam az takiego efektu puchniecia kosztuja ok 37 zł za opakowanie

IP i czas połączenia logowane. [16530995]
[13.04.2010] 21:29
duszek2121
ja biore syndi place 7 zł FORUM WESELNO-ŚLUBNE!!! KONKURS Z NAGRODAMI DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH UŻYTKOWNIKÓW!!!
DO WYGRANIA Między innymi: koszulki, kubki, długopisy, reklama na naszym forum i wiele innych!!!
www.forumweselne.com.pl
ZAPRASZAMY!!!

IP i czas połączenia logowane. [16531366]
[16.04.2010] 07:32
A_A_Aneta
Sprawdźcie sobie czy w waszym mieście są jakieś apteki z tej sieci Dbam o zdrowie, oni mają najtańsze tabletki, sprawdzone
Tu jest ich stronawww.doz.pl

IP i czas połączenia logowane. [16541553]
[04.05.2010] 22:53
Jakotakotruskawka
Nawet kupiłam w tym sklepie co podałaś linka i tanio jest! dziękaski

IP i czas połączenia logowane. [16623714]
[05.05.2010] 22:26
czarna_mamba28
ja też polecam sprawdzenie cen na doz.pl Rzeczywiści tam jest taniutko

IP i czas połączenia logowane. [16628204]
[17.05.2010] 11:41
zelazna
kotek_m (06.02.23 15:35): Biorąc tabletki musisz chodzić co pół roku na kontrole, nie powiem o ryzyku raka bo o tym to już tomy napisano.
Jeśli już kobieta skończtyła 18 lat, wspołżyje, a nawet jeśli nie współżyje, to bez znaczenia czy bierze tabletki hormonalne czy tez nie należałoby chodzić do ginekologa co najmniej raz w roku zeby zrobić cytologie!!! Bo ona jest w stanie wykryć zmiany chorobowe w organizmie, które niekoniecznie pojawiają się przez zażywanie tabletek anty.

IP i czas połączenia logowane. [16677389]
[15.11.2010] 17:11
Berta...
Cena zależy od firmy i apteki, generalnie jako, że mieszkam w Łodzi to mogę podrzucić info tylko w tym miejscu, w stacjonarnej aptece, w centrum handlowym Manufaktura jest Apteka za Grosze i cenowo Yasminelle było po 35zł, Cilest 12zł no i moje plastry evra po 37 zl z groszem. To tyle co wiem.

IP i czas połączenia logowane. [17426641]
[02.12.2010] 14:22
klara1975
Moje pigułki Microgynon 21 kupuję (ze zniżką) za 29 zł, na 3 miesiące.
A brutto (dokładnie cena z opakowania) 39,88zł.Myślę,że nie są jeszcze takie drogie.

IP i czas połączenia logowane. [17502921]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat