o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

co warto zwiedzić we wrocławiu???

1 2 3
[26.04.2005] 10:26
agnes22
witam

jedziemy na jeden dzień do wrocławia przedewszystkim odwiedzić tamtejsze zoo napiszcie co jeszcze ciekawego można zwiedzić w miare krótkim czasie ????

może jakies ciekawe muzeum ,wystawa, czy zameczek tylko chodzi mi otypowe zwiedzanie ludzi którzy zupełnie nie znają miasta najlepiej coś co jest blisko i łatwo trafić na stronach tego miasta niestety nie można nic ciekawego znaleść .

bedziemy tam 1,2lub 3 maja jeszcze nie wybraliśmy daty ale tak mniejwiecej

prosze o rady

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.05.2005] 14:19
Trafaluc
jak to nic nie ma oprócz zoo? może za mało czasu tam spędziłaś...
mnie się wrocław bardzo podoba, bardzo chętnie go odwiedzam. zależy co kto lubi, więc nie należy od razu kwitować \"tam nic nie ma\". polecam ogród botaniczny, teraz jest tam przepięknie. fajny jest też podobno ogród japoński, ale tam jeszcze nie byłam. spacer po mieście to już i tak dużo. pięknie jest na ostrowie tumskim, w rynku i wszędzie, jeśli tylko chcesz skorzystać z możliwości zwiedzenia i chłonąć klimat miasta.
polecam i pozdrawiam

"Million stars are falling down while i'm waiting for you"

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4233569]
[19.05.2005] 14:48
Sheila
Witam
Mieszkam tu i może dlatego niewiele z tego cudownego miasta używam ale polecam zawsze przyjeżdzającym:
RYnek i okoliczne uliczki pełno tu małych kamieniczek , z mnóstwem kawiarenek nie można przegapić JATek
Małą dzielnicę żydowską w okolicach ul. Włodkowica i synagogę
panoramę racławicką
Ostrów Tumski nocą
Park Szczytnicki
Ogród Botaniczny
Wejscie na wieżę KOścioła św Elżbiety czy na wieżę Katedry Wrocławskiej
Spacer wdłuż Odry

IP i czas połączenia logowane. [4290517]
[02.06.2005] 17:47
orangutan z wroclawskiego ZOO
oraz zabytkowe brukowane dziurawe ulice w centrum, ktorych nie spotka sie juz na calym swiecie (chyba ze w Mongolii) - rarytas, polecam zwlaszcza zmotoryzowanym

wilk wilkowi człowiekiem

IP i czas połączenia logowane. [4359486]
[24.09.2005] 15:43
mojra
...a jednak Wrocław jest piekny...

IP i czas połączenia logowane. [5100476]
[23.07.2014] 07:05
[29.12.2006] 22:52
wishnu
Owszem atut estetyczny miasta się liczy, ale co powiecie o walorze ekonomicznym.Obecnie wrocław jest najszybciej rozwijającym się miastem polskim.Przy takim rozwoju będzie mnóstwo do zwiedzania,a obecnie jest dużo.Chyba firmy zagraniczne,czy korporacxje uwaznie śledziły i analizowały rynek gdzie najlepoiej zainwestowac jak nie we wrocławiu?

IP i czas połączenia logowane. [9160466]
[11.05.2008] 19:02
Biała_Orchidea
Powiem tak, sama mieszkam we Wrocławiu i moim zdaniem wystarczy wyjść na jaką kolwiek wrocławską ulice i już sie można w tym mieście zakochać !!! Urok jest niepowtarzalny, ludzie jakby wyciągnięci z amerykańskiego filmu "Pogoda dla bogaczy" coś niesamowitego !!! Rynek to istna bajka. Jakby zatrzymał sie czas. Ilekroć tam jestem wszelkie problemy znikają, czuć atmosfere Polskiej stolicy zabawy i imprez- taki jest Wrocław. Kto krytykuje albo nie był we Wrocku ale mieszka gdzieś gdzie do tego bajkowego miejsca nie można dojechac (czyt. wieś zabita dechami) Tylko biel jest naprawde czysta

IP i czas połączenia logowane. [12741931]
[29.05.2008] 20:20
pawel_k.85
jest jak kazde takie miasto w polsce, pare rzeczy do obejrzenia, w zasadzie podobnych do wawy czy krakowa, moze zamku tylko nie ma, al e pielgrzymek do wroclawia nie ma co robic,
ja tu np mieszkam na studiach i ciesze sie zze na biskupinie (za zoo) bo przynajmniej cicho i zielono jest mała wycieczka na zachód?!
śladami azteków?!
tylko czemu nie w $?

IP i czas połączenia logowane. [12841847]
[02.06.2008] 01:44
vampirka
Bielany wrocławskie-hipermarket tesco ,Auchan
rynek-Galeria Dominikańska
Legnicka-Magnolia
a tak poza tym jeśli starczy czasu polecam lody na Komandorskiej
Pycha!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12858250]
[03.06.2008] 22:30
chyba po ryju dostac
Biała_Orchidea (08.05.11 19:02):
wystarczy wyjść na jaką kolwiek wrocławską ulice i już sie można w tym mieście zakochać !!!

a dojechac tam faktycznie trudno przez te wertepy zwane we wrocku drogami

IP i czas połączenia logowane. [12869190]
[26.06.2008] 13:09
platinum666
jak chcecie wiedziec to jest to jedyne miasto w polsce w ktorym widac prace do euro 2012 i to nie tylko na papierze

ja rowniez polecam ogrod botaniczny...cudoooo, sam rynek jest wart obejrzenia, tak poza tym w Centrum Informacji Turystycznej(Rynek 14) darmowa mapa wrocka, powiedza też gdzie cos zjeść, gdzie wyjść wieczorkiem i jak trzeba bedzie znajda nocleg
Jest wiele fajnych pubów w swoim unikalnych stylu; ostrów tumski polecam też, no to "biedne zoo" również
Panorama Racławicka

IP i czas połączenia logowane. [13001288]
[19.09.2008] 10:34
szogunka24
Wczoraj narzeczony zabrał mnie na cały dzień do Wrocławia i jestem zachwycona każdym miejscem w którym byłam.po prostu sie zakochałam.tam wszystko jest piękne i tak romantycznie....

IP i czas połączenia logowane. [13479835]
[14.10.2008] 21:56
PilotWycieczek
Przede wszystkim Ostrów i stare miasto. Zresztą zapraszam po wybór trasy na http://spacerownik.wroclawski.eu

IP i czas połączenia logowane. [13632337]
[30.12.2008] 19:53
pamaro
Zobaczcie sami, jak Wroclaw piękny jest: http://atrakcje-wroclawia.pl.tl lub http://WroclawCityTour.pl

IP i czas połączenia logowane. [14094816]
[04.01.2009] 10:52
Koszka
Cienkie te stronki i trochę błędów w faktach. Wolę http://spacerownik.wroclawski.eu

IP i czas połączenia logowane. [14121891]
[21.04.2009] 17:21
LAURAAGA JULA.
BYŁAM WE WROCŁAWIU W ZESZŁYM ROKU, PO PROSTU OSZALAŁAM I ZROBIŁABYM WSZYSTKO, ABY TAM ZAMIESZKAĆ NA STAŁE.
PIĘKNE, ZADBANE, ROMANTYCZNE MIASTO, LUDZIE UŚMIECHNIĘCI, PO PROSTU BAJKA.
NAWET JAK MASZ ZŁY DZIEŃ TO WYSTARCZY PÓJŚĆ NA STARE MIASTO I ZAPOMINASZ O SZAREJ RZECZYWISTOŚCI, O SMUTKU.
TO MIASTO MA W SOBIE MAGIĘ TAKĄ, ZE JAK RAZ TAM SIE POJEDZIE TO CHCE SIE WRACAĆ.
NIE MAMA POJĘCIA JAK WYGLADA RYNEK PRACY
BO JUŻ BYM NAJCHĘTNIEJ SPAKOWAŁA WALIZKI I TAM SIĘ OSIEDLIŁA NA STAŁE.
POZDRAWAM

IP i czas połączenia logowane. [14740512]
[21.04.2009] 20:16
Barbarella22
Popieram, Wrocław to cudowne miasto, aż chce się do niego wracać
te uliczki, piękny rynek , mosty, architektura, wszystko super
a najlepsze jest to że Wrocław jest taki zadbany

mnie najbardziej urzekły te krasnale które są wszędzie
http://www.zamiasto.com.pl/mapa ,okolice-wroclawia.html

IP i czas połączenia logowane. [14742161]
[06.11.2009] 01:28
robfh12
A w Panoramie Rocławickiej byliście I muzeum obok coś niesamowitego!!!

IP i czas połączenia logowane. [15749552]
[17.11.2009] 12:41
Salijas
Sam byłem na statku we Wrocławiu na imprezie firmowej, zorganizowanej przez gości prowadzących właśnie rejsy po Odrze.
Na ich stronie są zresztą nasze zdjęcia... Sami obejrzyjcie, niesamowite są zdjęcia nocne.

Oto link do strony :
[url]http://statek-wroclaw.pl [/url]

IP i czas połączenia logowane. [15808131]
[31.07.2010] 16:35
olcia.xd
Ja we Wrocławiu mieszkałam od urodzenia, ale rok temu niestety musiałam się wyprowadzić. Strasznie tęsknię za tym miastem, ma TO COŚ w sobie do czego tak bardzo się chce wracać. Osobiście najbardziej podoba mi się Ostrów Tumski, na którym można zobaczyć nowy rytułał Wrocławian i nie tylko, a mianowicie kłódki na moście. Coś niezwykłego. Oczywiście rynek jest także przepiękny. Jeśli chodzi o zabytki polecam Panoramę Racławicką, najbardziej. Oczywiśce ZOO, ogród botaniczny, hala stulecia. Jeśli natomiast chodzi o rekreację polecam centrum handlowe Magnolia Park, Factory, Galeria Dominikańska bądź Arkady. Wrocław to miasto, w którym nie można się nudzić. Jest bardzo dużo ciekawych zajęć, które można wykonywać. I radzę nie mówić, że we Wrocławiu nic nie ma skoro było się u cioci na herbatce. Bo do cioci na herbatkę to można i na wieś jechać, gdzie naprawdę nic nie ma. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [16990509]
[11.08.2010] 10:13
Vuko
Wrocław ma 'to coś'? Ano, ma w sobie jakąś magię, ale ona w moim przypadku uleciała z tego miasta po trzech latach. Dalej jednak wracam do niego z sentymentem. Szczególnie lubię Ostrów Tumski po zmroku i te wszystkie knajpki na ruskiej czy pasażu niepolda.
Poza tym jest jeszcze ten cudowny pałacyk Krobielowice http://www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid= 3285
Na weekend idealny A co do rynku... wolę krakowski

IP i czas połączenia logowane. [17033143]
[11.08.2010] 22:59
patrycja_cz
zoo to na pewno a w nocy kluby PP

IP i czas połączenia logowane. [17036567]
[07.10.2010] 19:55
jo71madafakir
przede wszystkim lombardy

IP i czas połączenia logowane. [17264146]
[31.10.2010] 19:11
phoebe82_82
wrocław w ogóle jest urokliwy, sam spacer starym miastem to czysta przyjemność. a o atrakcjach typowych dla niego, jak zoo czy panorama racławicka chyba wspominać nie trzeba.

IP i czas połączenia logowane. [17362490]
[30.11.2010] 13:55
kinga456
koniecznie zoo szcególnie że teraz bilety poszły w dół i jest taniej więcej info tutaj http://wroclove2012.com/pl/artykul_o_wroclaw iu/id_1129

IP i czas połączenia logowane. [17493270]
[06.12.2010] 13:51
nightwish1971
A jak już zwiedzisz sobie Wrocek,to wsiądź do samochodu i przejedź się na południe Walim i okolice-sztolnie,Wielka Sowa ,Zagórze Śląskie- piękna zapora i zamek Grodno,Nowa Ruda-zabytkowa kopalnia,Srebrna Góra-twierdza i pozostałości po kolei zębatej,Kłodzko -twierdza,podziemna trasa turystyczna,kościół Wniebowzięcia NMP i wiele ,wiele innych.Mozesz tak dojechać np.do Kudowy Zdrój.Ja dotarłem do Szklarskiej Poręby.Zacząłem od Nysy,zajęło mi to dwa lata,od wiosny do jesieni prawie każdy weekend,ale warto było.

IP i czas połączenia logowane. [17521314]
[01.02.2011] 21:56
Barek88
Wrocław sam w sobie jest piękny. Niedaleko zoo w stronę hali 100lecia polecam fontannę multimedialną, a zaraz za nią ogród japoński. A na rynku polecam szukać krasnali ;p http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785001]
[11.02.2011] 18:02
essentia
pawel_k.85 (08.05.29 20:20):
jest jak kazde takie miasto w polsce, pare rzeczy do obejrzenia, w zasadzie podobnych do wawy czy krakowa, moze zamku tylko nie ma, al e pielgrzymek do wroclawia nie ma co robic,
ja tu np mieszkam na studiach i ciesze sie zze na biskupinie (za zoo) bo przynajmniej cicho i zielono jest
Warszawa praktycznie nie ma zabytków, zostałą zniczoczna podczas II WŚ! Byłam we wszystkich większych miastach w Polsce i Wrocław jest niepotwarzalny! Również odwiedzając rynek czuje jakbym przeniosła się w inny wymiar, problemy znikają, a moje akumulatory naładowują się na kilka miesięcy.

IP i czas połączenia logowane. [17826581]
[28.06.2011] 12:04
kicia543
Teraz pod koniec zwiedzania polecam obejrzec piekny pokaz fontanny multimedialnej( najlepiej wieczorkiem).Piekna muzyka piekne barwy koloru wody oraz lasera. SUPER

IP i czas połączenia logowane. [18541164]
[29.06.2011] 14:49
Aśka
Przede wszystkim Ostrów, Rynek i okolice,ul Włodkowica(cała),Pergola i Ogród Botaniczny
----------------
Pozdrawiam
http://www.hotelbb.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18545460]
[04.07.2011] 18:16
nasze-wczasy.pl
Kochani - ja jestem z Wrocławia Całe nasze biuro http://nasze-wczasy.pl pochodzi z Wrocka. Koniecznie polecam Ogród Japoński (bardzo tanio wejście). Do tego wieczorami po 20:00 w wybrane dni jest spektakl światło - woda na Pergoli za Halą Ludową. Niesamowite show - jak podczas wielkich uroczystości. Ja uwielbiam halę ludową - ale od środka - wnętrze jak się patrzy do góry jak w statku kosmicznym. Dużą atrakcją jest też park wodny - aquapark - w tym multimedialna zjeżdżalnia - światła, muzyka a na końcu spadasz 2 metry do wody. Ciao Wolności i niezapomnianych wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [18565158]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat