o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Golenie włosów łonowych

1 «   12 13 14 15 16   » 22 Strony tematu:
[10.07.2009] 21:13
praktyk
Oczywiście jest to WYŁĄCZNIE kwestia mody! Mody szalenie podniecającej facetów. Kobieta z ogoloną na "łyso" cipką jest szalenie podniecająca, gdyż jest bardziej goła, niż z zarostem. Ogoloną cipkę po prostu widać! Faceci znaleźli sobie rewelacyjną formę nacisku na babki, żeby je zmusić do golenia zarostu łonowego: mianowicie bzdet o rzekomym braku higieny w przypadku niegolenia cipki. Jest dokładnie na odwrót! Łatwiej utrzymać higienę w przypadku zachowania owłosienia łonowego! Stany zapalne i krosty pojawiające się od wrastających włsków higieny nie ułatwiają. Oczywiście mnie, jako faceta, bardziej podnieca widok i dotyk cipki wygolonej "na łyso", ale jako ginekolog wiem, że nie ma dla kobiety nic bardziej stresującego, niż golenie cipeczki, a potem straszliwe swędzenie przy odrastaniu włosów łonowych. Dlatego moja Pani robi to dla mnie co jakiś czas i za to ją kocham. A każdego faceta, ktory wymusza golenie poprzez szantaż "braku higieny" uważam za skończonego egoistę i zwykłego chama!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15183954]
[15.07.2009] 16:38
Edinson
Dziewczyny a co myslicie o golenie rudych wlosow lonowych?
Bo mam dylemat

IP i czas połączenia logowane. [15204632]
[15.07.2009] 17:02
A jak zatem jest z twoimi
praktyk (09.07.10 21:13):
Oczywiście jest to WYŁĄCZNIE kwestia mody! Mody szalenie podniecającej facetów. Kobieta z ogoloną na \"łyso\" cipką jest szalenie podniecająca, gdyż jest bardziej goła, niż z zarostem. Ogoloną cipkę po prostu widać! Faceci znaleźli sobie rewelacyjną formę nacisku na babki, żeby je zmusić do golenia zarostu łonowego: mianowicie bzdet o rzekomym braku higieny w przypadku niegolenia cipki. Jest dokładnie na odwrót! Łatwiej utrzymać higienę w przypadku zachowania owłosienia łonowego! Stany zapalne i krosty pojawiające się od wrastających włsków higieny nie ułatwiają. Oczywiście mnie, jako faceta, bardziej podnieca widok i dotyk cipki wygolonej \"na łyso\", ale jako ginekolog wiem, że nie ma dla kobiety nic bardziej stresującego, niż golenie cipeczki, a potem straszliwe swędzenie przy odrastaniu włosów łonowych. Dlatego moja Pani robi to dla mnie co jakiś czas i za to ją kocham. A każdego faceta, ktory wymusza golenie poprzez szantaż \"braku higieny\" uważam za skończonego egoistę i zwykłego chama!

włosami nad penisem i mosznie. Czy je golisz, czy masz naturalny piękny zarost.

IP i czas połączenia logowane. [15204722]
[15.07.2009] 17:53
o.n.a69
Haha.

ludzie jak czytam wasze wiadomości to mi się smiac chce
kwestia akceptacji swojego ciała. Ktoś akceptuje busz - ok, niech ma.
Ktoś lubi gładkie - goli ;]

Proste

IP i czas połączenia logowane. [15204908]
[30.07.2009] 21:55
damian2231
a ja pracuje na kopalni i jak się tam wygolić będa się śmiać

IP i czas połączenia logowane. [15270505]
[21.09.2014] 22:09
[31.07.2009] 03:32
elu
www.redtube.com wygolone i nie do wyboru, oglądajta ludzistka

IP i czas połączenia logowane. [15271788]
[01.08.2009] 16:32
Zakłopotanaa x
heej .. ;p
mam pytaniee i bardzo bym prosila o otrzymanie odpowiedzi na forum . ;] otóz ..zastanawialam sie czy powinnam depilowac wlosy lonowee .. mam 16 lat i juz raz sie kochalam z chlopakieem ..
czy jak zgole włosy (maszynką) jak dlugo bd glaadkaa? i jak szybko odrosna mi tamte włosy .. niee wiem czy powinnam je golic i czy to zdrowee .. moje przyjaciolki nie golaa a ja nie wiem co zrobic .. prosze o dopowiedz ;*

IP i czas połączenia logowane. [15278113]
[01.08.2009] 22:24
smaka
Pati
mam do ciebie pytanie

IP i czas połączenia logowane. [15279540]
[05.08.2009] 12:16
Pawełek*
zaklopotana !!! golenie nie jest nie zdrowe aa bardziej higieniczne ponieważ łatwiej zadbać o higene

IP i czas połączenia logowane. [15295138]
[06.08.2009] 22:43
nastolatekk
Jak by mojej dziewczynie wystawały włosy z pod pach to bym się zżygał! Fuj! ochyda! trzeba dbac o siebie a nie. wlosy lonowe sa po prostu oblesne u kobiet. ja gole tylko pachy, ale jezeli kiedys poprosi mnie moja partnerka o zgolenie sie w miejscach intymnych to to zrobie- grunt zeby oboje partnerow odczuwało przyjemność ze stosunku.
Pzdr

IP i czas połączenia logowane. [15303559]
[13.08.2009] 21:42
Marcinooo14
Ja gole ze 3 razy to robilem moze cos kolo tego ktos w moim wieku jeszcze to robil???? czy tam mlodszy???

IP i czas połączenia logowane. [15335913]
[14.08.2009] 00:37
Uczeń13
ja mam 13 lat i dzisiaj pierwszy raz ogoliłem bo to już denerwuje i nasmarowałem kremem tak jak mówicie

IP i czas połączenia logowane. [15336909]
[14.08.2009] 19:31
Marcinoo14
Uczeń13 (09.08.14 00:37):
ja mam 13 lat i dzisiaj pierwszy raz ogoliłem bo to już denerwuje i nasmarowałem kremem tak jak mówicie

Raz nie wystarczy musisz kilka dni to robic moze nawet rano i wieczorem zalezy jakie bedziesz mial podraznienia

IP i czas połączenia logowane. [15339834]
[16.08.2009] 20:07
Ślicznotka xd.
Moje zdanie jest takie że dziewczyny powinny golić sobie c...
bo chłopak w trakcie stosunku ma wiekszą przyjemność i ją lepiej może poczóć !
Ja jestem młodą laską ale już gole bo mam mojego mena i on lubi ogolone i w trakcie naszych małych zabaw ma większą przyjemnoś no i ja też ; >

IP i czas połączenia logowane. [15347270]
[19.08.2009] 09:34
natasza1967
Ja mam 42 lata i od jakichś dwóch lat regularnie golę sobie wszystko w obrębie majteczek. Moja żona to lubi i ja też się dobrze czuję. Używam do tego kremów do depilacji. Wcześniej też nosiłem brodę a obecnie również ten zarost golę. Tego lata poszedłem również na całość i wydepilowałem sobie nóżki i klatkę piersiową. Cudowne uczucie zwłaszcza, że po kąpieli nie jest ręcznik aż tak mokry (wcześniej włoski zatrzymywały dużo wody). Chcę też sobie usunąć włoski z okolic odbytu ale tutaj to lepiej chyba zrobić depilację laserową bo inaczej będą odrastały. Moja żona oczywiście swoją muszelkę również dokładnie depiluje czasem przy mojej pomocy. Nick jest niewieści ale jestem mężczyzną o niewieścim sercu

IP i czas połączenia logowane. [15359393]
[23.08.2009] 15:18
niewydepilowana
ja sie nie depiluje w miejscu imtymnym. Gdy te włoski odrastają to kują mie w udo a pozatym swędzi zaraz po depilacji i i piecze od maszynki.

IP i czas połączenia logowane. [15378658]
[24.08.2009] 19:08
Maxon0
Jedno jest pewne wydepilowany wzgorek oczywiscie nie do zera jest bardzo sexowny i pobudzajacy zmysly faceta ale jesli ktos nie lubi sobie depilowac to coz przeciez nie trzeba tego robic jesli 2 osoby sie kochaja to nie ma najmniejszego znaczenia
A jeszcze warto tu zajrzec
http://697952.w.interia.pl Zobacz skad ja biore najnowsze filmy
http://toplistamotyla.najlepsze.net/?we=sart ron

IP i czas połączenia logowane. [15384831]
[07.09.2009] 19:13
123warszawa321
mi bardzo podobaja sie kobiety nieogolone w miejscach intymnych i pod pachami. nie przeszkadza mi jak im wloski wychodza z pod majtek. kazdy lubi co innego. ale dziewczyny robcie co uwazacie... ja sie osobiscie nie gole.

IP i czas połączenia logowane. [15459853]
[25.10.2009] 19:02
marlon43434
Ja tam lubię jak moja panna ma zarośniętą myszkę . To mnie bardzo podnieca.
Sam czasami golę swoje włoski

IP i czas połączenia logowane. [15688324]
[25.10.2009] 19:08
antoni91
Ja uwielbiam jakmoja dziewczynajest ogolona na łyso, albo mapaseczek. mogę ją wtedy lizaći lizać

IP i czas połączenia logowane. [15688358]
[25.10.2009] 19:13
pussiaczek
Ja od pięciu lat (dzisiaj mam 17) regularnie golę swoją myszkę. Na poszątku robiłam to tylko dla siebie, teraz, kiedy mam chłopaka to się przydaje Czasami tylko zostawiam sobie paseczek albo kłębuszek na wzgórku. Czasami w goleniu cipki pomaga mi mój chłopczyk. mamy przy tym durzo frajdy.

IP i czas połączenia logowane. [15688396]
[25.10.2009] 21:53
blondyna_ja
od lat 12 to trochę przesada http://centrumreklamy.com/pages/index.php?re fid=subtelna4
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid =subtelna5
http://sejfik.com/pages/index.php?refid=subt elna3
http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=su btelna2
klikam... zarabiam

IP i czas połączenia logowane. [15689676]
[03.11.2009] 22:47
pluszak1234
mmmm... (06.07.16 20:18):
Zgadzam sie z taka jednaa... po cos te wlosy sa.. a tutaj widze same pustaki,jak i kobiety(sorki pewnie nastolatki,gowniary ) tak i facetów:]. Dla Was sie liczy tylko seks seks seks i nic wiecej...zal mi Was..bo jak Wam zabraknie sprzetu(drugiej osoby) do seksu bedziecie musieli sporo wydac na domy publiczne .

Jestem kobietą dojrzałą i dziwię się, że tak piszesz. Ten post na forum nie służy do jechania po ludziach.. Masz swoje poglądy ale staraj się je wyrażać we właściwy sposób
Uważam, iż w dzisiejszych czasach depilacja w tych miejscach jest koniecznością i wymogiem.. Dla kobiety jest tym co mycie zębów - higiena to podstawa...
Widać jesteś przeciwnikiem/przeciwniczką współżycia ale ono też jest formą kontaktu i zbliżenia.. Może niektórzy robią to bo lubią i ja też ale tylko z tym którego pragnę i kocham..Robisz z tego wielkie halo.. Szkoda, że nie powiesz, że parzymy się jak króliki haha.. żal.pl

IP i czas połączenia logowane. [15738096]
[05.11.2009] 01:17
endryu
Kaszalot (08.05.11 00:19):
Nie golę i nie będę się tam depilować! takie włoski spod majteczek są przecież dla wielu bardzo sexi

tu masz racje sa seksi i dla mnieozesz niemiec ani golarki ani depilatora poprostu badz

IP i czas połączenia logowane. [15744184]
[05.11.2009] 01:23
endryu
Trzygrosze (08.12.16 22:16):
To czy jesteście za czy przeciw włosom łonowym to tylko wasza i wyłącznie kwestia. Ja ich nie lubię, tzw. denerwuje mnie gęsty las. Natomiast bardzo lubię paseczek o szerokości, tak no mniej więcej 1,5 cm, który noszę z dumą. Nie boję się, że włosy będą wystawały z boków, albo przebijały się przez cieniutkie majteczki. Higiena także jest większa, chociaż zachowałam ten paseczek raz ze względów estetycznych (całkiem gładkie nie są ładne ;/), a dwa ze względów na ochronną florę bakteryjną. Natomiast owłosienie na wargach sromowych wręcz mnie odrzuca. Masturbacja i sam stosunek są znacznie przyjemniejsze.

Tak czy siak - każdy decyduje co woli: gąszcz kłaków, paseczek czy totalną gładź.

ja cie podiwiam za ten paseczek ni widzialem ale za pewn jest boski

IP i czas połączenia logowane. [15744198]
[17.11.2009] 09:36
sniffer
dse

IP i czas połączenia logowane. [15807322]
[17.11.2009] 10:08
sniffer
Nasz wygląd zewnętrzny odzwierciedla to kim jestesmy,naszą osobowość. Mysle,ze ciezko spotkac w dzisiejszych czasach naturalne osoby. A kobiety? Wystarczy spojrzec co sie dzieje na ulicach. Wyglądają jak wysypane z jednego worka,na odległość pachnące plastikiem. Tak sie dzieje,bo od wielu lat jest moda na czerpanie wzorców od tego co zaczyna sie na U.S. I tak począwszy od ,,BeveryHills90210,, kończywszy na polskich zjawiskach typu Doda i wszystkim co z tym związane. I tak nasza zdrowa,polska Kaśka przemienia sie w twór zwany Kathrine. Problem w tym,ze pod tym lśniącym pancerzem kryje sie pusta istotka,dla ktorej data 1 wrzesnia to rocznica rozpoczęcia roku szkolnego (spotkałem sie z taką opinią). Ale co tam,najwazniejsze jest ciało,wypudrowane,wybłyszczykowane,wypudrowane i wygolone do ostatniego włoska. Tak przeciez lubi chłopak. Najzabawniejsze jest to,ze dziwadło przyciąga inne dziwadła,i ten chłopak a raczej chłopac prezentuje porównalny poziom do Kathrine. Ale to nie takie istotne,chłopacowi sie podoba i koniec! Sam przeciez mówił,ze wyglądałas najpiekniej wsród tłumu turystów wchodzących na Gubałówke,a te rózowe szpilki na długim obcasie podkreslały kolor ust! Nawiązując jednak to włosów łonowych musze stwierdzic,ze wlasnie te naturalne kobiety ce@@@e twarda osobowosc. Najcenniejsze jest to co unikatowe. Mimo tego są w mniejszości,bo mało modne. Jednak ta przeciętność daje im tę niepowtarzalność,wyjątkowość. Nigdy nie zwrócę uwagi na miss pubu,w skórzanych kozakach,motylkiem we włosach i wypudrowaną cipą pod brokatowymi stringami,popijającą ,,sex on the beach,,. Tym bardziej nie zwróce uwagi na Kathrine,kiedy obok usiądzie Agnieszka,w wytartych dżinsach (po ,,amerykańsku,, jeans) i zamówi piwo bez skoku. I bardzo prawdopodobne,ze za godzinę bede mogl z nią rozmawiac o muzyce z Woodstocku,o jej pasji fotografowania wschodów słońca i na 1000 innych teamtów których nie porusza sie na ,,pudelku,,. Taka przecietna Agnieszka zostaje moją zoną,i ani razu nie pomysli o tym czy włos łonowy zostanie na moim języku czy nie. Bo w partnerstwie nie mysli sie w tych kategoriach. KOCHANE KOBIETY!!! Nie poprawiajcie natury za wszelką cenę,nie przedawkujcie z upiekszaniem tego co juz jest piękne. Pokazcie sie z tej dzikiej strony,prawdziwej i przeciętno-zmysłowej. Zobaczycie,ze doceni to ktos na kogo zasługujecie,i nie będziecie juz musiały pakować w walizkę różowych szpilek na weekendowy wypad do Zakopanego. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [15807429]
[17.11.2009] 10:25
sniffer
I jeszcze jedno. Co to za słownictwo typu ,,myszka,,? Ludzie dorosli i dojrzali posługują sie takimi zdrobnieniami. Po co? Obserwowałem kiedys rozmowe na czacie,która w założeniu miala byc podrywem,dla mnie wydała sie zabawna...: masz mokrą muszelke? tak,i majteczki jakie masz majtusie? z króliczkiem mój języczek lubi takie majtusie i myszki moja bułeczka jest wilgotna mój wężyk tez sie budzi K.....A MAĆ!!! Heniek w majteczkach??? Halina z myszką???? Nieeeeee!!!!! Haniek ma slipy,a Halina cipe i koniec. Kobiety! Nie jestescie juz w przedszkolu,nie jestescie dziewczynkami,czas cipek juz minął. I mozecie skrobac je dzień i noc to zadna z nich myszka czy bułeczka!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15807506]
[24.11.2009] 16:24
fffkupa
jakbym miał zrobic jakiejść pięknej kobiecie minetke i bym zobaczył że ma włosy łonowe to chyba bym się zrzygał blee

IP i czas połączenia logowane. [15845049]
[30.11.2009] 17:54
sexigirl
jak długie mam je zostawic i czy golic pod wlos czy tez nie i o jakim paseczku mowicie??????????

IP i czas połączenia logowane. [15874916]

1 «   12 13 14 15 16   » 22 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat