o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Silikonowe piersi

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[15.10.2016] 19:31
niki67
Jeżeli potrzebujecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat branży finansowej, zapraszam na stronę: http://www.twoje-inwestycje.pl/
Znajdziecie tam wszystko, czego szukacie. Dodatkowo, macie gwarancję, że informacje, które uzyskacie, są prawdziwe, gdyż wszystko, czego dowiecie się na tej stronie, to rzeczy zweryfikowane. Polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22479517]
[04.12.2016] 12:17
mokry_kot
Moim zdaniem nie ma nic złego w powiększaniu piersi. Często mały biust jest zmorą kobiety. Wiem coś o tym. Sama zdecydowałam się na zabieg w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/cialo/ujedrnianie-bi ustu/ . Wiadomo, że na początku miałam wątpliwości ale teraz nie żałuję. Mam piękny, jędrny biust. Czuję się bardziej kobieco i ponętnie no i odzyskałam pewność siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22544334]
[10.12.2016] 19:56
Vinti
Małe owszem, są powodem do kompleksów. Ale ja miałam zupełnie inaczej, u mnie problemem był zbyt obfity biust. Bardzo mi on przeszkadzał w codziennym życiu, krępował ruchy, nie mówiąc też o tym, że miałam spory problem, żeby kupić ubrania, a bieliznę to już w ogóle. Dlatego zdecydowałam się na zmniejszenie biustu. Taki zabieg wymaga nie lada umiejętności, ale dr Osuch poradził sobie z tym zadaniem fantastycznie. Jestem mu bardzo wdzięczna za moje nowe piersi.

IP i czas połączenia logowane. [22554368]
[15.12.2016] 14:44
lagherta90
ja z kolei miałam asymetryczne piersi. Odkąd pamiętam wstydziłam się rozbierać, czy to w szatni czy to przed facetem. A o problemach z doborem stanika to chyba nie muszę wspominać... w końcu powiedziałam sobie dość i zdecydowałam się na operację. Wybrałam szpital medicover bo mają doświadczenie w modelowaniu piersi. Wreszcie mam piękny, symetryczny biust

IP i czas połączenia logowane. [22560425]
[18.01.2017] 15:10
terenia8420
Ja także mam za sobą operacje powiększenia piersi i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Ale zanim ostatecznie się na to zdecydowałam postanowiłam pójść do dobrego lekarza. Koleżanka poleciła mi dr Łątkowskiego, który przyjmuje w klinice w Polanicy Zdroju. Sam lekarz okazał się bardzo konkretny i rzeczowy. Wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg itp. Operacja obyła się bez żadnych komplikacji. A ja w końcu mam swój wymarzony biust.

IP i czas połączenia logowane. [22606561]
[22.11.2017] 08:36
[30.01.2017] 10:10
marikatxc
Ja już zdążyłam się przyzwyczaić do obecności czegoś dziwnego w swoim ciele, ale na początku rzeczywiście mnie to drażniło. Zdecydowałam się na klinikę dra Knakiewicza ze względu na dobrą opinię wśród innych wrocławskich placówek.

IP i czas połączenia logowane. [22621069]
[11.02.2017] 23:04
Rastamiiiiiii
Hej, mnie to się super udało, bo mama pracuje w Danii i tam mogłam powiększać biust (darmowy nocleg^^). Ogólnie polecam, lekarz opiekuje się super od początku do końca. Razem wybieracie rodzaj cięć i implanty (wszystko tłumaczy), operacja przechodzi szybko i sprawnie, a po operacji macie profesjonalne konsultacje (sam dał mi stanik yajlee żebym nie dawała mu reklamacji i do tego powiedział jak mam się obchodzić z moimi nowymi piersiami przez pierwsze miesiące). No to jak macie tylko możliwość to dawajcie do Danii

IP i czas połączenia logowane. [22642710]
[06.04.2017] 01:13
małamiki
coś w tym jest, że było dziwnie na początku, tyle lat z małym biustem, a po operacji w klinice dr Jędrys, jednak biust był większy, ale po tym jak się już wszystko zagoiło bardzo cieszę się ze swojego nowego biustu.

IP i czas połączenia logowane. [22702660]
[28.04.2017] 10:29
maryskatrok
Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona ze swoich piersi po zabiegu i czuję się lepiej w swoim ciele. Długo się zastanawiałam, ale w końcu postawiłam na klinikę doktora Łątkowskiego, to była dobra decyzja.

IP i czas połączenia logowane. [22722214]
[22.09.2017] 21:59
Brendaa246
Ja też oddałam się w ręce chirurga plastyka i nie żałuję tej decyzji http://www.drchecinski.pl/. W moim przypadku chodziło nie tylko o rozmiar co o podniesienie piersi z modelowaniem a z efektów jestem bardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22808779]
[23.09.2017] 13:11
dobra drechcinski
bez czci i honoru, uporczywie promujący się za darmo na forach o2, możesz już wybrać sekwencję kroków.

IP i czas połączenia logowane. [22808972]
[26.09.2017] 10:10
lenka888
Trzeba pamiętać, że powiększanie piersi to operacja. Nie każda kobieta będzie do niej zakwalifikowana. Warto poczytać na temat tej operacji na http://kedu.pl/czy-powiekszanie-piersi-to-po wazna-operacja-czy-boli-czy-sa-ryzyka/ . Istnieje pewne ryzyko, są też przeciwwskazania.

IP i czas połączenia logowane. [22810249]
[08.11.2017] 09:33
Monia3899
Jeśli kobieta ma czuć się lepiej po operacji to chyba nie jest złe,że pozbędzie się swoich kompleksów? MOim zdaniem decyzja o wybraniui się na operację albo nie zalezy od danej kobiety. I my nie powinniśmy tego oceniać. Są różne sytuacje i każda taka decyzja na pewno była dobrze przemyślana. Poza tym jest wiele metod powiększania biustu.NIe tylko wszczepienie implantów....
Na tej stronie są opisane: http://chirurgplastyczny-krakow.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22832221]
[08.11.2017] 09:46
No ale
możesz sobie darować swoje przemyślenia i bawełnę reklamodawczą, chirurgu z krk bez czci i honoru.

IP i czas połączenia logowane. [22832234]

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat