o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Silikonowe piersi

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[22.04.2005] 11:08
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=2833

--
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.04.2005] 20:52
Liczi
Ludzie! Pozwólmy każdemu decydować o sobie. Może zabrzmi to banalnie, ale jeśli ta operacja sprawi, że kobieta wreszcie będzie szczęśliwa, to niech sobie ją zrobi!!! Psychoanaliza i idiotyczne wmawianie, że małe jest piękne nic tu nie pomogą!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4176620]
[29.04.2005] 01:44
Andrew_i
Kobiety nie powinny podejmować się takich operacji i zabiegów, kobieta powinna zaakceptowac się taką jaką jest. Jej partner powinien jej odradzać coś takiego, to głupota wrzucać w siebie jakieś protezy. Zdrowie jest ważniejsze od urody. Piersi i tak zawsze są piękne ukochanej kobiety.

IP i czas połączenia logowane. [4178618]
[29.04.2005] 13:26
tortilka
nie wiem w ogóle skad w kobietach takie problemy!!!!wiekszy biust?kobieta która jest swiadoma swojej kobiecosci i pewna siebie akceptujaca sie taka jaka jest,nie ma potrzeby nic zmieniac.A te sfrustrowane kobietki?Zal mi ich po prostu bo nie znaja wlasnej wartosci? nigdy w zyciu nie zaryzykowalabym wlasnego zdrowia dla urody ani dla siebie ani tym bardziej dla jakiegos faceta!!!!!!!!!!!.urodzilam dziecko karmilam piersia przez 18 miesiecy i co?moje piersi nadal sa bardzo fajne i zgrabne wystarczyl dobry krem!!!!!!!!.kobiety nie zaprzatajcie sobie glowy takimi bzdurnymi problemami uwierzcie w siebie to naprawde dziala aha no i jeszcze dobry stanik!!!!!!!!!pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [4180263]
[29.04.2005] 18:28
selavi
MAM SILIKONOWE CYCKI!!!!!!!!!!Dzien w ktorym je po raz pierwszy zobaczylam w lustrze, byl jednym z najpiekniejszych! Dlaczego? Do czasu urodzenia i wykarmienia 2 dzieci tj. do29 roku zycia mialam rozmiar D. Po odstawieniu drugiego dziecka od piersi, nabylam rozmiar AA w pomarszczonym worku skornym rozm.D. Ot,bistonoszowa miseczka wypelniona do polowy pomarszczona skora,a od polowy pusta. Przez 5 lat codziennie patrzylam na moj biust w lustrze i codziennie stwierdzalam-to nie moje piersi.Moj byly maz w koncu zlitowal sie nade mna i jako specjalista chirurgii plast., sam mi zamontowal moje nowe cycki z komentarzem,ze i tak mam mniejsze niz kiedys.Moge kupowac sbie ladna bielizne i wreszcie czuje sie soba.Zawsze smieje sie,ze u mnie to nie byla chirurgia estetyczna tylko rekonstrukcyjna.Mam swoj biust od 6 lat ,badam go raz w miesiacu i kiedy tylko cos bedzie nie tak-pozbede sie go, choc nie bez zalu.

IP i czas połączenia logowane. [4181822]
[28.05.2017] 06:40
[29.04.2005] 18:38
selavi
Dodam dla pikanterii,ze na poczatku mojego malzenstwa,majac ladny, duzy biust - zarzekalam sie,ze nigdy,przenigdy nic sobie nie bede poprawiac.Bylam wrecz zbulwersowana faktem,ze kobiety robia sobie operacje piersi i uwazalam je za idotki.Tak,tak...

IP i czas połączenia logowane. [4181864]
[29.04.2005] 23:36
B/C
Jak dobrze, że są osoby, które rozumieją potrzeby drugiego człowieka!!!! Wszystko jest dla ludzi - implanty piersiowe też!!!! Nawet nie wiecie, ile kobiet wykonuje operacje powiększenia piersi, czy podniesienia piersi ... MNÓSTWO!!!! Dostałam w życiu wszystko oprócz biustu ... To wieczne skrępowanie, wstyd ... wielkie, szerokie ciuchy ... pełne politowania spojrzenia ludzi ... ehhhh. Będę teraz nieskromna - jestem kobietą o wyjątkowej urodzie, figurze ... Przez defekt ciała musiałam chować piękno przez 15 lat. Teraz, po operacji ROZKWITŁAM! Tak długo na to czekałam!

IP i czas połączenia logowane. [4184399]
[29.04.2005] 23:45
Calmwater
Kobiety chcą się sobie podobać...Ale szlag mnie trafia,jeśli osoba,którą kocham (taką jaka jest) przez to podobanie się sobie może zrujnować swoje zdrowie.Z resztą natury nic nie zastąpi,jak ktoś tak lubi silikon,to może dmuchana lala będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem?W końcu też sztuczna :/ Dodatkowo jeszcze "ideały" lansowane w TV,prasie i innych miejscach przy każdej okazji sprawiają,że kobiety zaczynają wariować na punkcie swojego wyglądu...Chociaż bezmyślni panowie operujący tekstami "ta to ma czym oddychać!" dolewają oliwy do ognia.Rada dla dziewczyn mających takich facetów,którzy porównują je do tych "piękności" z TV?Zostawcie ich i znajdźcie kogoś,kto was na prawdę pokocha-takie,jakimi jesteście

IP i czas połączenia logowane. [4184446]
[02.05.2005] 16:47
big cyc
a ja mam duze ladne piersi i czasem mnie wkurzaja chciala bym miec takie mniejsze zgrabniejsze uwazam ze male jest piekne oczywiscie moje piersi sa jedrne i nie mam do nich nic po za tym ze jak ubiore stanik wondebra i bluzke z wcieciem to faceci tak sie gapia i slinia ze mam ochote strzelic im w pysk uwierzcie mi ze to czasem jest takie krepujace ...
no nie wiem czy ja jestem inna ale prowokacja wychodzi juz mody i lepiej czasami byc soba i nie odslaniac i nie dorabiac za wiele !!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [4199236]
[02.05.2005] 16:58
big cyc
acha moja kolerzanka zmniejszyla sobie ostatnio piersi i bo miala troszke po porodzie obwisle zgodzila sie na zabieg liftingu piersi czyli zmniejszenia ich i ujedrnienia wszystko bylo oki oczywiscie bolalo przy sciaganiu szwow po zdjeciu ostatnich i zniknieciu opochlizny piersi znowu obwisly oczywiscie jest lepiej niz bylo ale tak do konca nie jest zadowolona ...
natomiast moja bliska kolerzanka zgodzila sie na zabieg powiekszenia piersi razem wybralysmy klinike itp itp ale powiem wam tyle ze po wybudzeniu z narkozy i tym bolu ponoc okropny i te blizny to jest zabieg dla odwaznych widzialam na wlasne oczy ....
oczywiscie decyzja nalezy do was dziewczyny jezeli oczywiscie stan waszej kobiecej swiadomosci sie polepszy ale nie polecam bo moze czekac was rozczarowanie!

IP i czas połączenia logowane. [4199269]
[04.05.2005] 11:09
Ninhursag
Do Mariposy
Nie wiem, czy jeszce chce Ci się śledzić komentarze, ale jesli jesteś tu czasem, chcę Ci jedno powiedzieć- Do góry uszy!!!. Wiem , że cierpisz, zarówno z powodu swojego rozczarowania wyglądem ( tak to odebrałam), jak i że cały proces leczenia był wyjątkowo nieudaczny, bez względu z jakich powodów. Ale wierz mi, wbrew pozorom na świecie jest "od groma" niedokończonych modeli, nawet te uznane w danym momencie( sic!) za ideały, tak naprawdę - sprytnie sie maskują. I co by nie pisali przemądrzali Panowie, sprawa jest stara jak EWOLUCJA!!! W wiekszosci społeczeństw zwierzęcych "inne"- znaczy obce, czasem wrogie!!!Trochę odeszliśmy od tego momentu, jako ludzie, ale czytając tutejsze komentarze konstatuje, jak niedaleki to dystans! Z tego co piszesz, jesteś fajną dziewczyna, tylko trochę za smutną! Ja mam za sobą też mała epopeję, tzn. uratowano mi zycie.. za cenę mojego biustu, z którego byłam taka dumna! Nie siedzę rozmyslajac o tym , jak się czuję oszpecona, ciesze sie tym co na dzieś jest mozliwe- że szew się ładnie goi ( polecam krem CEPAM), ze obrzydliwy dołek po sączku jest coraz płytszy ( masuję), że ramie, które się skróciło-przykórcz operowanych mięsni?, nie jest widoczny od pierwszego spojrzenia - gimnastykachyba troche pomogła! Kupiłam sukienke z długim dekoltem, nie natyle długim, żeby wszystko było widać bo po co? Ale na tyle, zeby intryga była zawiązana! Przestałam sie tak tym przejmować. Maluję, o ile mi siły pozwalają. Dziergam, cos na szydełku, chociaz, to akurat nie bardzo jest polecane! Spotykam sie z tymi przyjaciólmi, którzy maja dla mnie czas ( a to problem raczej dzisiejszych czasów i popularnego kanonu zycia, jakze głupiego!). Czy nie jest mi zal, że część ludzi sie nie odezwała? Jest! Ale może uznali, ze jestem wystarczajaco silna, żeby sie nade mna nie trząść? Cholera, aż tak nie jestem!! Miło by było, ich zobaczyć i pogadac o wszystkim i o niczym, tak normalnie!! ( a moze to już nie norma?)

IP i czas połączenia logowane. [4208857]
[28.12.2005] 16:07
kicia*****
Najładniejsze bimbałki na swiecie robi doktor Artur BROMA i polecam go wszystkim nie zadowolonym .

IP i czas połączenia logowane. [5896569]
[05.01.2006] 09:56
Abigaj
Silikony,opercje plastyczne to nic innego jak STARA SFATYGOWANA KAMIENICA otykowana,z której tynki będa wczeniej czy pózniej odpadać.Wówczas cała SZPETOTA zostanie pokazana w całej okazałosci.

Ciało ma sie na całe życie,takie jakie się otrzymało.

Ingerencja >upiekszająca< jest złudna.
Jest przyczyną wielu chorób.

IP i czas połączenia logowane. [5962495]
[07.01.2006] 20:02
ana0000
Osobiście nigdy bym sobie nie dała wtrzyknąć silikon do piersi. Lubie się taka jaka jestem. Cóż inni jak chcą to niech się decydują na takie operacje....

IP i czas połączenia logowane. [5984986]
[20.01.2006] 19:12
risthalion
zapraszamy na chat 27.01 na pytania odpowiadał będzie specjalista chirurg plastyk dr.Artur Broma szczegóły na stronie http://xn--twojeciao-xub.pl

IP i czas połączenia logowane. [6096280]
[20.01.2006] 19:16
HERONA
Liczi (05.04.28 20:52):
Ludzie! Pozwólmy każdemu decydować o sobie. Może zabrzmi to banalnie, ale jeśli ta operacja sprawi, że kobieta wreszcie będzie szczęśliwa, to niech sobie ją zrobi!!! Psychoanaliza i idiotyczne wmawianie, że małe jest piękne nic tu nie pomogą!

racja! jesli jakas kobieta poczuje sie bardziej dowartosciowana, dzieki temu nie bedzie miała kompleksów - to czemu nie, bo mowienie komus jestes piekny itp. nic nie daje. Ja osobiscie nie chciałabym miec silikonowych piersi. "Nie należy mylić prawdy z opinią wiekszości"

IP i czas połączenia logowane. [6096315]
[20.01.2006] 19:19
HERONA
Liczi (05.04.28 20:52):

racja!! jesli kobieta dzieki temu poczuje sie bardziej dowartosciowana, nie bedzie miała juz kompleksów, zaakceptuje siebie i bedzie szczesliwa - to czemu nie, nie widze przeciw wskazan!! Chociaz ja osobiscie nie dałabym sobie tego zrobic. "Nie należy mylić prawdy z opinią wiekszości"

IP i czas połączenia logowane. [6096336]
[23.01.2006] 23:44
ZIELONY/
A MOZE COS INNEGO (MESKIEGO ) SILIKONOWEGO ??? CZY TO JEST TAKZE MOZLIWE??? DAJCIE CYNK, GDYZ OGRRRRRROOOOOMNIE MI NA TYM ZALEZY!

IP i czas połączenia logowane. [6124686]
[24.01.2006] 09:19
BLONDI_LALA
Jasne jak sie komus podoba, to niech sobie nawet kaktusa na glowie zaszczepi

Tak powaznie to raczej nie jestem za- chyba, ze kobiecie ,,odejma'' piers, gdyz ma nowotwor. Bez sensu, cialo obce do cycka wszczepiac.

Jak cycek za duzy to skacze i moje kolezanki maja z tego powodu kompleksy, a i biegac im niezbyt wygodnie "Żyrafa jest najwyższą formą życia."

IP i czas połączenia logowane. [6125794]
[25.02.2006] 19:00
misio-------o
dobry wieczor! osoby zainteresowane chirurgią plastyczną zapraszamy na nasze forum dyskusyjne http://xn--twojeciao-xub.p

IP i czas połączenia logowane. [6414011]
[13.04.2006] 03:06
heretyk105
tylko dzwonki !!!!jestesmy w stanie zaakceptowac jak sterczy juz nie zadzwoni to jest dobre dla wikariusza kto lubi niedojrzale owoce ..tylko mlodziez ..wiec dojrzala dynia nie powinna sie wypychac bo i tak zezremy a pestki wyplujemy

IP i czas połączenia logowane. [6783702]
[06.05.2006] 12:13
z-u-za
Portal Bebeauty poświęcony jest tematyce Chirurgii plastycznej,zdrowiu i urodzie.
Na forum dowiecie się jaki jest koszt operacji plastycznej w Polsce. Jakie są plusy i minusy zabiegów.Mamy nadzieję że będzie ono nieocenionym źrodłem informacji dla osob chcących poddać się róznego rodzaju zabiegom upiększającym.Serdecznie Zapraszamy!
www.bebeauty.pl

IP i czas połączenia logowane. [6963072]
[20.05.2006] 12:32
HELUPA  helupa@tlen.pl
e ja tam mialam pomniejszane piersi i sa super poza trym miala powiekszane usta i moja siora tez sobie pomniejeszala i efekt jest @@@istiii a to za sprawą P.Artura Bromy polecam naprawde swietny specjalista niwedlugo sie do niego wybieram ponownie!www.broma.pl

IP i czas połączenia logowane. [7081274]
[21.05.2006] 23:07
Cynamoneczka
Silikon hmmm jestem przeciwan bo to jednak obce ciało, możliwe sa komplikacje... a do konca zycia silikonu nie bedzie miec kobieta tym bardziej 50-60letnia..
Jesli ulegla operacji wypadkowi to jestem za silikonem ale tak.... mezczyzni lubia rozne piersi, kiedys tego nie bylo i dobrze ludziom sie zylo. a dzis wszedzie gdzie oczy spojrza sztuczne ciala sztuczny swiat... Feniks siada tam gdzie ukryty jest skarb

www.japoneczka.mblog.pl

IP i czas połączenia logowane. [7094445]
[29.05.2006] 23:51
Beauty w polsce
Portal na temat chirurgii plastycznej. Artykuły , porady, katalog specjalistów. Zdrowie, Moda i Uroda. Przeciez tego szukacie! Tylko u nas! Bezkonkurencyjne, bezcenne, rzetelne Forum o Operacjach Plastycznych wraz z Galeria (ponad 300 kompletow przed i po operacji naszych uzytkownikow). Masz kłopoty z dokonaniem dobrego wyboru specjalisty? Tutaj znajdziesz odpowiedź! Wszystko o naszych Lekarzach, ich zabiegi - te udane i nieudane. Jaki chirurg, krotki opis, metoda, koszt i wrażenia. Pierwsze obiektywne forum bez obecnosci lekarzy (nastawieni na rzetelne informacje, a nie na zysk). Same fakty, sama prawda! Serdecznie zapraszamy!

IP i czas połączenia logowane. [7172941]
[29.05.2006] 23:57
Beauty w polsce
www.beautywpolsce.com

IP i czas połączenia logowane. [7173012]
[02.06.2006] 18:05
dawid9871
big cyc (05.05.02 16:47):
a ja mam duze ladne piersi i czasem mnie wkurzaja chciala bym miec takie mniejsze zgrabniejsze uwazam ze male jest piekne oczywiscie moje piersi sa jedrne i nie mam do nich nic po za tym ze jak ubiore stanik wondebra i bluzke z wcieciem to faceci tak sie gapia i slinia ze mam ochote strzelic im w pysk uwierzcie mi ze to czasem jest takie krepujace ...
no nie wiem czy ja jestem inna ale prowokacja wychodzi juz mody i lepiej czasami byc soba i nie odslaniac i nie dorabiac za wiele !!!!!!!!!!!!

wiesz co nie przejmuj się że masz duże piersi. My zawsze patrzymy na nie. Niech ci nie przychodzi na myśl żeby je zmiejszyć

IP i czas połączenia logowane. [7205941]
[28.06.2006] 23:48
marabelka
B/C (05.04.29 23:36):
Jak dobrze, że są osoby, które rozumieją potrzeby drugiego człowieka!!!! Wszystko jest dla ludzi - implanty piersiowe też!!!! Nawet nie wiecie, ile kobiet wykonuje operacje powiększenia piersi, czy podniesienia piersi ... MNÓSTWO!!!! Dostałam w życiu wszystko oprócz biustu ... To wieczne skrępowanie, wstyd ... wielkie, szerokie ciuchy ... pełne politowania spojrzenia ludzi ... ehhhh. Będę teraz nieskromna - jestem kobietą o wyjątkowej urodzie, figurze ... Przez defekt ciała musiałam chować piękno przez 15 lat. Teraz, po operacji ROZKWITŁAM! Tak długo na to czekałam!

Mirabelka/kto zna dobrego hirurga niech da znać!I ile to kosztuje?RATUNKU

IP i czas połączenia logowane. [7433748]
[29.06.2006] 00:01
marabelka
gość71 (06.05.29 23:39):
Artur Broma? To szaman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam tylko na konsultacji, niestety pan Broma mial pecha. Z zawodu jestem lekarzem. Nigdy nie slyszalam wiekszych bzdur, a wszysko po to, zeby wyludzic pare groszy. Zenujacy. Kobiety, opamiętajcie się! O D R A D Z A M

Co jest z nim nie tak?Większość twierdzi że jest genialny/Jestem w dołku od kilku lat(zbyt małe)i szukam DOBREGO hirurga .Już prawie sie na niego zdecydowałam a tu taki szok po tym tekście!!!

IP i czas połączenia logowane. [7433862]
[02.07.2006] 18:22
co to za link
kiedy na niego wchodze, otwierają mi się "Konta bankowe Busha".

IP i czas połączenia logowane. [7464496]
[15.07.2006] 09:13
your body
marabelka (06.06.29 00:01):
gość71 (06.05.29 23:39):
Artur Broma? To szaman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam tylko na konsultacji, niestety pan Broma mial pecha. Z zawodu jestem lekarzem. Nigdy nie slyszalam wiekszych bzdur, a wszysko po to, zeby wyludzic pare groszy. Zenujacy. Kobiety, opamiętajcie się! O D R A D Z A M

Co jest z nim nie tak?Większość twierdzi że jest genialny/Jestem w dołku od kilku lat(zbyt małe)i szukam DOBREGO hirurga .Już prawie sie na niego zdecydowałam a tu taki szok po tym tekście!!!

to pewnie pisze ta idiotka z lodzi nie przejmuj sie tym to co pisze to zwykłe kłamstwo gdyby był zły nie wystepował by publicznie licz ac sie z tym ze moze sie pograzyc a sam zobacz dr Broma tutaj udziela porad wejdz i poczytaj a o tej kretynce tez mozesz tam poczytac http://xn--twojeciao-xub.pl/index.php lubwww.twojecia ło.pl

IP i czas połączenia logowane. [7580051]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat