o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Botox

1 2 3
[19.04.2005] 15:16
widmo3
Chciałabym uzyskać opinie na temat produktów zawierających botox.
Ja poznałam botoskin, który daje wspaniałe efekty,może któraś z Pan już go poznała i zechce podzielić sie swoją opinia.
Botoskin
- produkt przeciwzmarszczkowy
- dla cery dojrzałej
- zapewnia długotrwały efekt
- do codziennego użytku (3-4 razy)
- zawiera botox (toksyna botulinowa z Clostridium Botulinum) stosowany przede wszystkim w chirurgii kosmetycznej jako środek do wygładzania zmarszczek, który w celach leczniczych i kosmetycznych podaje się w niewielkich dawkach.
Co to są zmarszczki mimiczne?
Pierwsze pojawiają się między 25. a 30. rokiem życia. Najpierw widoczne są jako linie między nosem a ustami, wokół oczu i na czole.
Najczęściej są rezultatem często powtarzanych grymasów mimicznych, czyli ruchów mięśni mimicznych twarzy - stąd nazwa tych linii: zmarszczki mimiczne. Zmarszczki te można nazwać dynamicznymi, gdyż tworzą się poprzez ruchy mięśni twarzy np. kiedy się śmiejemy lub marszczymy brwi. Najbardziej widoczne z nich są tzw. kurze łapki wokół oczu oraz zmarszczki złości i zdziwienia na czole.
Najlepsze rezultaty w wygładzaniu tego typu zmarszczek, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, niezależnie od wieku i stopnia nasilenia objawów starzenia się, daje preparat botulinowy.
Kuracja botulinowa jest metodą nieinwazyjną, bezbolesną i nie zajmuje wiele czasu.
Opakowanie zawiera: 2 x 5,5 ml

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.05.2005] 21:52
drew
botox ? zajrzyj na stronęwww.pogodnatwarz.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4273477]
[26.11.2009] 12:51
alpejskie_mleczko
Ja myślę że tzw preparaty z botoxem to jedna wielka ściema, nic nie jest w stanie zastąpić zastrzyków.
Dziewczyny, wstrzyknęłybyście sobie botox?

IP i czas połączenia logowane. [15854466]
[31.05.2010] 12:26
Marta367
też tak uważam nie takie preparaty nie mają w ogóle porównania do Botoxu

IP i czas połączenia logowane. [16738771]
[30.06.2010] 16:11
scrabi81
Myślę, że jednak botox to ostateczność. Jakbym miała poddać się jakimś zabiegom, to na pewno byłyby to zabiegi całkowicie nieinwazyjne, takie jak np. zaffiro - zabieg polegający na naświetlaniu twarzy promieniami podczerwonymi - myślę, że to fajna rzecz, nie wszędzie co prawda robią, ale jest kilka miejsc np Amaya w Warszawie. Wydaje mi się, że i bardziej naturalnie człowiek będzie wyglądał i efekty będą na dłużej.

IP i czas połączenia logowane. [16862544]
[20.09.2017] 15:10
[02.08.2010] 15:55
tujka
Czemu zastrzyk to ostateczność? To naprawdę nie są poważne zabiegi. Sama miałam ostatnio wypełnianą "lwią zmarszczkę" i po 30 minutach wyszłam z gabinetu jakby nigdy nic Ja również jakoś nie miałabym zaufania do kosmetyków zawierających botox. Zastrzyki są znacznie skuteczniejsze, przynajmniej wiem, że efekt utrzyma mi się przez jakiś rok albo dłużej. Jakby któraś z Was szukała odpowiedniego miejsca we Wrocławiu na zabiegi na botoxie, to mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Tarabuła. Zajmują się także medycyną estetyczną i naprawdę jestem z nich zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [16997702]
[19.09.2010] 19:52
Wroc2010Gosia
ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Odsprzedam voucher na zabieg w luksusowej klinice gwiazd w Warszawie * Oferta obejmuje botox na lwią zmarszczkę
* Oferta nie łączy się z innymi promocjami salonu 240 zł zamiast 600 zł na likwidację lwiej zmarszczki - BOTOX w najmodniejszej klinice gwiazd La Perla Klinika La Perla to ostatnio najmodniejsze miejsce w Polsce. Jak myślicie, kto stoi za niezwykłą metamorfozą Anny Muchy? Dzięki komu Katarzyna Cichopek jest szczuplejsza? Oczywiście pomogła im perła wśród salonów dbających o urodę - La Perla. Klinika do której zabieramy Was na botox jest jedyną w Polsce o tak szerokim spektrum oferowanych usług. To sto procent luksusu, elegancji i profesjonalizmu. Klientami kliniki są znane osoby - Tomasz Jacyków, Małgorzata Socha, Tamara Arciuch i wiele wiele innych gwiazd. Skoro La Perli zaufali celebryci - Wy też możecie! Będziecie pod wrażeniem zarówno w kwestii jakości wykonanego zabiegu jak również obsługi, atmosfery i wnętrza. . Zabieg trwa około 15 minut, BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 dniach. -------------------------------
Cena: 330 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: wroc2010@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [17194079]
[23.09.2010] 14:32
jmichalska24
Lepiej nie sięgac po tego typu produkty, efekty uboczne mogą byc okropne. Ja polecam wszystkim paniom masaże i inne naturalne zabiegi kosmetyczne. Przekonajcie się, że one naprawdę działają. Wcale nie trzeba w siebie ładowac sztucznych paskudztw. Zajrzyjcie na stronę fastdeal.pl, jest tam rabat na taki zabieg w Warszawie. Polecam Wam. Nie warto niszczyc sobie zdrowia!

IP i czas połączenia logowane. [17209056]
[26.10.2010] 04:53
xcoom
Z botoxem wazne jest zeby to byly swieze komponennty dlatego pozniej wychodza rozne rzeczy. Niewielu jest lekarzy ktorzy potrafia dobrze przeprowadzic zabieg ale na pewno zalicza sie do nic dr Widerkiewicz z wawy

IP i czas połączenia logowane. [17340306]
[12.01.2011] 06:53
pmrg
Myślę, że jeśli już ktoś chce się zdecydować na botox, to od razu do gabinetu, żeby szybko mieć to za sobą. Cenowo wcale nie wychodzi drożej niż gdyby miał stosować różne tajemnicze preparaty Najlepiej do gabinetu kosmetycznego lub stomatologicznego. W P-niu mogę polecić dr-a Savana, słyszałam tez, że w Luboniu są kliniki które oferuję taką usługę. To tak, jeśli chodzi o powiat poznański;p

IP i czas połączenia logowane. [17691682]
[12.01.2011] 11:17
peenneofit
poczytaj sobie tu: http://operacja-plastyczna.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [17692302]
[18.01.2011] 13:55
lupusik31
Botox to dobra rzecz, trzeba tylko wiedzieć, gdzie się udać, do jakiego lekarza - liczy się tutaj dobra mieszanka preparatu i wprawiona ręką lekarza. Myślę, że wybór choćby takiej kliniki jak Vimed - tzn. sprawdzonej, mającej dobra opinie zarówno wśród pacjentów, jak i w branży medycznej jest odpowiednia decyzją.

IP i czas połączenia logowane. [17719585]
[31.01.2011] 18:09
sweet_dream
Jedna z moich przedmówczyń ma rację, że botox to dobra rzecz, bo nie tylko skutecznie się możemy pozbyć zmarszczek, ale tez efekty widoczne są szybko. Tylko powiem wam szczerze, że jeśli ja miałabym się już decydować na usuwanie zmarszczek nie koniecznie wybrałabym botox. Na stronie Face & Body czytałam o innych równie skutecznych metodach wypełniania zmarszczek. Najbardziej mnie zaciekawił zabieg TITAN. Może któraś z was miała taki zabieg wykonany i może się ze mną podzielić wrażeniami???

IP i czas połączenia logowane. [17779399]
[04.02.2011] 07:14
Zapiorik
w porzadku o ile robi ktos sprawdzony np dr Zdzitowiecki

IP i czas połączenia logowane. [17795343]
[18.03.2011] 01:11
Botoks Lekarz
DSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące # Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki

* Centrum Urody Perfect Glamour otrzymało wyróżnienie tygodnika Newsweek jako jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej * Zabiegi przeprowadza LEKARZ medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami * Zabieg trwa około 15 minut * Zabieg będzie wykonywany standardową dawką toksyny botulinowej, odpowiednią dla danej okolicy Info o klinice: http://www.estetic-med.eu/ -------------------------------
Cena: 290 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Posiadam kilka kuponów. Przy zakupie 3 sztuk- zniżka- 275zł/sztuka. ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJE CAŁKOWITĄ UCZCIWOŚĆ Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: luczniczka@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [18152719]
[18.03.2011] 01:14
Botoks Lekarz
DSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące # Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki

* Centrum Urody Perfect Glamour otrzymało wyróżnienie tygodnika Newsweek jako jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej * Zabiegi przeprowadza LEKARZ medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami * Zabieg trwa około 15 minut * Zabieg będzie wykonywany standardową dawką toksyny botulinowej, odpowiednią dla danej okolicy Info o klinice: http://www.estetic-med.eu/ -------------------------------
Cena: 290 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Posiadam kilka kuponów. Przy zakupie 3 sztuk- zniżka- 275zł/sztuka. ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJE CAŁKOWITĄ UCZCIWOŚĆ Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: luczniczka@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [18152723]
[18.03.2011] 13:48
Agrepolkssa
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 01/
Next site
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 02/
Look at this
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 03/
Two more to go
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 04/
Lux one
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 05/

IP i czas połączenia logowane. [18153751]
[04.04.2011] 15:52
wioletka89
Właśnie dobrze jest robić botox wcześnie, jak się jest młodym i nie ma się jeszcze dużo zmarszczek i nie są one głębokie bo działa profilaktycznie. On ""blokuje"" pogłębianie się istniejących i robienie się nowych zmarszczek, także warto.

IP i czas połączenia logowane. [18223883]
[18.04.2011] 18:21
matylda_90
Ja robiłam botox w czoło, już któryś raz bo to się powtarza. Zabieg trwa kilka minut, czuć delikatne ukucie, potem skóra jest zaczerwieniona i delikatnie podrażniona ale szybko to schodzi. Efekt trzyma się ok 6 miesięcy - ja jestem mega zadowolona. Robiłam Elite na Pereca.

IP i czas połączenia logowane. [18282354]
[20.04.2011] 10:56
lithuania
Zabiegi z botoksem są rzeczywiście spektakularne - zmianę widzi się od razu, jest naturalna (oczywiście odpowiednio przeprowadzona) i przez pół roku można cieszyć się swoim wyglądem. Co do samego zabiegu, to lepiej wybierać specjalistów, najlepiej gdyby to był chirurg doświadczony w zakresie medycyny estetycznej - zabiegi z botoksem przeprowadza dr Piotr Osuch z Warszawy, ma naprawdę pewną rękę

IP i czas połączenia logowane. [18288982]
[03.06.2011] 15:10
sonia2011
Poza botoksem od jakiegoś czasu z tego co wiem stosuje się także zastrzyki z własnego tłuszczu jako wypełniacz m.in. piersi, zmarszczek czy ust. Metoda jest bardziej naturalna niż botox a efekt jest podobny. Z resztą zobacz sobie: http://www.youtube.com/user/drplastyk#p /a/u/2/tIvgLDMmMYY

IP i czas połączenia logowane. [18448695]
[22.06.2011] 09:11
milagrossm
Dla mnie botoks też jest raczej ostatecznością. Ale wydaje mi się, że jest on coraz bardziej popularny i to u coraz młodszych osób. Również nasze "gwiazdy" coraz bardziej otwarcie mówią o tym, że robią sobie takie zastrzyki. W każdym razie - to co liczy się tu chyba nawet w więcej niż 50% to specjalista, który wykonuje zabieg. I tutaj bywa różnie...

IP i czas połączenia logowane. [18517788]
[13.07.2011] 00:56
szlojeksss
Zależy gdzie, w Gdańsku dr Zdzitowiecki robi bardzo dobrze te zastrzyki

IP i czas połączenia logowane. [18596124]
[13.07.2011] 20:22
enen
prawda o botoxie i nie tylko na: http://smierc.org

IP i czas połączenia logowane. [18598784]
[13.04.2012] 12:01
Smerfetkadd
Ja pomimo mlodego wieku (33 lata) mialam zmarszczki na szyi, ktore staly sie niewidoczne po wstrzyknieciu botoxu w gabinecie dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Taki zabieg naprawde poprawia samopoczucie.

IP i czas połączenia logowane. [19468759]
[11.05.2012] 12:43
Inka78
Smerfetka, a mozesz dać jakieś namiary na dr Kulczycką? Też jestem z Wrocławia i zastanawiam się nad botoxem i chciałabym się skonsultować skoro polecasz
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19535352]
[15.05.2012] 11:11
kazara11
Inka widzę, że smerfetka gdzieś zaginęła. Nie wiem czy interesuje Cię inna pani dr. Możesz się wybrać do dr Bliżanowskiem z wellderm, bardzo dobra specjalista. Jakbyś więcej info potrzebowała to po prostu wejdź na stronę tego centrum medycyny estetycznej.

IP i czas połączenia logowane. [19544395]
[11.10.2012] 10:38
Smerfetkadd
Najlepiej wejdź na stronę http://kulczycka.pl/ tam znajdziesz adres i nr telefonu, opis zabiegu i cennik na poszczególne partie Sam gabinet i dr Kulczycką bardzo polecam!

IP i czas połączenia logowane. [19915482]
[29.11.2012] 12:14
Dorota76
Ja również słyszałam wiele dobrego o dr Kulczyckiej. Pół roku temu zdecydowałam się na zabieg botoxu i każdej kobiecie po 40-stce polecam ten zabieg! Czuję się o wiele lepiej we własnej skórze.

IP i czas połączenia logowane. [20033878]
[04.02.2013] 01:12
buujki
Możesz zredukować zmarszczki mimiczne albo za pomocą botoxu albo azzalure. Ten drugi preparat trochę mniej popularny od botoxu, ale także powstaje na bazie toksyny botulinowej. Wiem, że w warszawie odpowiednią metodę pomagają wybrać np. w gabinecie Bellisana, moja znajoma u nich usuwała lwią bruzdę.

IP i czas połączenia logowane. [20205773]
[20.08.2013] 08:49
kasiula0007
Ja za namowa kolezanki wykonalam zabieg botoxu.strach ma wielkie oczy jak sie okazalo, bo zabieg bardzo szybki i bezbolesny a efekty widoczne bardzo szybko.zabieg wykonalam w klinice beautymed w warszawie.polecam zabieg tym co chca pozbyc sie zmarszczek

IP i czas połączenia logowane. [20685782]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat