o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

jaki prezent na komunie???

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[17.04.2005] 16:58
agnes22
witam

mam pytanie czy macie jakieś pomysły na prezent na komunie i dla chłopca i dla dziewczynki oczewiście komputer i rowery mają wiec prosze o jakieś inne pomysły .

dziekuje wszystkim za ewentualną pomoc

oczewiście osobom @@@ającym także dziekuje za udział w temacie bo wiem ze napewno nie odpuszczą

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.04.2005] 17:42
fussek
Osobiscie polecam cos takiego, przez co ich zycie moze sie troszke wzbogacic duchowo. Moze teraz tego nie zrozumieja, ale kiedys beda wdzieczne za takie prezenty. i nie mowie tu o duchowosci wiary..

Raczej o zglebianiu istnienia czlowieka i niesienia dobroci..

To o wiele lepsze niz zabawki.. one moga stanowic jakis dodatek ewentualnie
[nie mam nic do powiedzenia] Zapraszam serdecznie na moja stronke
[nie mam nic do powiedzenia]
http://www.fussek.info
Jesli mozesz to kliknij tutaj.. bedziesz mogla/mogl zerknac w moj profil
http://my.opera.com/fussek/affiliate

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4148311]
[12.05.2005] 10:59
tajgasz
Z tego co czytałam to propozycji jako takich ciekawych nie było >Oczywiscie wszystko zalezy od budzetu domowego.Ja osobiscie na Komunie dla chlopaka kupiłam cos z czego bedzie korzystał cos praktycznego i cosik zeby pozostało jako pamiatka Wiec zakladajac ze lubi sie uczyc a swoja wiedze trzeba poglebiac kupiłam Encyklopedie PWN ( koszt około 140 zl ) Słownik wyrazów obcych Kopalinskiego ( około 60 zł) do tego złoty łancuszek koszt (350 zł ) ozywiscie nie wspominam o takim drobiazgu jak karteczka od kogo jest prezent .Uwazam ze sa to rozsadnie wydane pieniadze i nie małe w dodatku oraz z pozytkiem dla Dziecka.

P.S Moze skorzystasz z mojego pomysłu .Owszem dzecko oczekuje prezentów typu komórka , komputer czy jeszcze jakies inen rzeczy .Moze na samym poczatku nie byc zachwycone ale uwierz emocje opadna zycie znowu wróci do normy a korzysac bedzie z ksiazek długo dlugo .

IP i czas połączenia logowane. [4253767]
[15.04.2009] 18:25
majaZ
jak pamietam swoja komunie, to najbardziej mnie ucieszyl aparat fotograficzny. rozwijajacy prezent. mozna kupic np. taki:
http://www.vobis.pl/oferta/fotografia_cyfrow a/aparaty_cyfrowe/-22615_coolpix_s550_srebrny_kadruj.aspx
od razu z ksiazeczka do nauki kadrowania

IP i czas połączenia logowane. [14712467]
[21.04.2009] 22:37
agnieszka2345
Witam

Myślę, ze dobrym pomysłem jest moneta kolekcjonerska z Janem Pawłem II. Doskonale pasuję do tej okazji. Może złapie bakcyla i zacznie zbierać. A jakby co to taką rzecz zawsze można korzystnie sprzedać.

Spory wybór jest np pod tym adresem:

http://www.enumizmatyczny.pl/jan-pawel-ii-c- 6_13.html

lub na allegro, ale tam zawsze jest jakieś ryzyko

Pozdrawiam
Agnieszka

IP i czas połączenia logowane. [14743660]
[22.08.2014] 15:44
[25.04.2009] 14:21
Patipac
Dla swojego chrześniaka kupiłam profesjonalny samochodzik
http://www.gimmik.pl/bonzer-monster-truck-p- 105.html
Zapewne z takiego prezentu będzie zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [14766721]
[29.04.2009] 23:28
ubezpieczenienazycie.com
Nie uwierzysz, ale ja bym kupił akcje, lub jakieś inne papiery wartościowe. Dasz mu 500zł, czy 1000zł, a za 10 lat będzie miał na mały samochodzik i wtedy sobie o tobie ciepło pomyśli. Dobry wujek, dobra ciocia dzięki niej mogę na uczelnię jeździć samochodem, a te wszystkie zegarki, telefony, aparaty z komunii- już zepsute, niemodne, przestarzałe. Czy wybrałeś już najlepsze ubezpieczenie na życie?www.ubezpieczenienazycie.com

IP i czas połączenia logowane. [14793713]
[30.04.2009] 12:03
lajf_entusiast
Polecam odejście od nowoczesności i powrót do tradycji - rower, złoty łańcuszek itp. Uważam, że nowe tendencje idą raczej w stronę ignorowania tego ważnego wydarzenia;/ ludzie prześcigają się w kupnie atrakcyjnych prezentów - laptopów itp,jeśli jednak koniecznie chcesz kupić jakiś sprzęt elektroniczny to może mp4 lub mp3 - polecam sklep internetowy electro.pl możesz znaleźć tam zarówno tradycyjny rower jak i sprzęt rtv w dobrych cenach, ponieważ często można u nich znaleźć promocje i wyprzedaże

IP i czas połączenia logowane. [14795301]
[01.05.2009] 18:35
0rdynator psychiatryka
Polecam pracę doktorską Lecha Kaczyńskiego

IP i czas połączenia logowane. [14802515]
[02.05.2009] 00:22
ubezpieczenienazycie.com
Barteeek przykład dla ludzi (09.05.01 19:55):
Ja proponuje takie prezenty jak:
*komputer
*rower lub motocykl
*złoty łańcuszek ( prędzej dla dziewczynki)
*a najlepiej to pieniądze - każdego zadowolą!

Motocykl na komunię? Dorzuć jeszcze paczkę prezerwatyw. Czy wybrałeś już najlepsze ubezpieczenie na życie?www.ubezpieczenienazycie.com

IP i czas połączenia logowane. [14804303]
[04.05.2009] 22:32
truflax
hm...błyszczący?
O! I z pewnością drogi!
Bo teraz to wszystkie dzieciaki to chcą mieć coś, za co w Chinach pięcioosobowa rodzina mogłaby kupić jedzenie na 3 miesiące... Już wybrałam spokojny zakątek dla rodziny ^^
http://www.komorowice.pl/

IP i czas połączenia logowane. [14818894]
[06.05.2009] 00:39
lajf_entusiast
Ostatnio z rodzicami zdecydowaliśmy się na prezent na komunię którym był rower. Fajny, miejski, świetnie wyglądający i efektowny
Dzieciak jest bardzoo zadowolony, widziałam go na żywo więc polecę - w sklepie electro.pl kupiony - nazywa się Arkus Panda City Junior

IP i czas połączenia logowane. [14825802]
[19.05.2009] 12:17
bulgaribulgari
Ja kupiłem bratankowi świecące rolki, poza kopertą oczywiście, w której nie powiem ile było

Strasznie się zajarał tymi rolkami, na początku trudno było mu utrzymać równowagę, ale potem rozkminiliśmy, że trzeba jeździć trzymając jedną nogę z przodu w linii prostej jak na ślizgawce, potem śmigał jak zły, nawet dał pojeździć bo rolki pasują na każdy but

Mieliśmy z tego niezły ubaw

Polecam wszystkim:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=7726738

IP i czas połączenia logowane. [14901614]
[19.05.2009] 19:05
kapitan22.22
Sprzęt sportowy to naprawdę dobry pomysł na komunijny prezent. Poza tym zawsze warto zachęcać dzieci do aktywnego spędzania czasu, bo w ich wieku siedzenie przez telewizorem czy komputerem to nie tylko marnowanie czasu, ale i pierwszy krok w stronę otyłości i chorób kręgosłupa...dlatego odradzam kupowanie komputerów i innych sprzętów elektronicznych. Rolki to naprawdę świetny pomysł! Równie dobrym prezentem może się okazać np rakieta tenisowa. Dzieci łatwo łapią bicykla, więc czemu im tego nie ułatwić? Ze swojej strony polecam sklep internetowy sklep-presto.pl - mają naprawdę duży wybór i wysoką jakość produktów. Powodzenia w zakupach!

IP i czas połączenia logowane. [14903863]
[28.05.2009] 19:29
majka 78
Ja też jestem za sprzętem sportowym - rower albo rolki będą najlepsze, jeśli dzieciak jest fanem techniki to nie od razu laptop ale na przykład jakieś odtwarzacze mp4. Jest ogromny wybór:
http://www.okazje.info.pl/sprzet-rtv/odtwarz acze-mp4/

IP i czas połączenia logowane. [14956540]
[31.05.2009] 17:59
M.oborski
Jak wszystko mają to nailepsze będzie telewizor starczy na pare lat ja swojemu synowi kupiłem jest bardzo zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [14973226]
[20.07.2009] 20:05
potopa
a czy mają duże mieszkanie? chłopak na bank byłby zachwycony z piłkarzyków, w sumie nie wiem ile chcesz pieniędzy na te prezenty wydać, jeżeli masz troche więcej kasy przeznaczonej na tą okazję to możesz nawet stół bilardowy kupić, duży wybór masz w sklepie stolybilardowe.net [i piłkarzyków i stołów], moim zdaniem to całkiem oryginalny prezent

IP i czas połączenia logowane. [15224987]
[21.08.2009] 10:21
Allka
My ostatnio daliśmy pieniądze…. Ale aparat fotograficzny może być bardzo fajnym prezentem, jeśli dziecko nie interesuje się fotografią to na pewno zacznie . Szkoda, że nikt mi nie podsunął takiego pomysłu. Widziałam fajny Panasonic na euromall.pl.

IP i czas połączenia logowane. [15369247]
[21.10.2009] 15:15
girl with no name
Aparat fajna rzecz. Pewnie gdybym swój pierwszy aparat dostała na komunię byłabym teraz światowej sławy fotografem, a tak mam niestety kilkuletni poślizg

Ważne, żeby prezent dobierać do zainteresowań dziecka, albo kupować mu coś, co może mu się przydać w przyszłości.

Teraz bym chyba kupiła gitarę
Dobry prezent dla obu płci Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15667570]
[28.10.2009] 02:35
nieborak81
Na komunię to rower, łańcuszek, książki albo zegarek. Ja jestem w tej materii tradycjonalistą i uważam, że to bardzo dobre prezenty dla dziecka w tym wieku. Osobiście kupiłem w tym roku dla siostrzeńca zegarek dobrej marki - taki na lata, a nie jakiś badziew z allegro. Polecam stronę zegarki.com.pl - bardzo szeroka oferta. Pewnie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

IP i czas połączenia logowane. [15701187]
[28.10.2009] 11:46
buba237
Ostatnio słyszałam, ze nawet quady kupują dzieciakom na pierwszą komunię. To już chyba lekka przesada... Mam nadzieję, że jak moja chrześnica pójdzie do komunii to już minie ta moda... Ja z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że dostałam encyklopedię, wtedy byłam zrozpaczona. Moja siostra 2 lata młodsza dostała rolki i rower, bardzo jej zazdrościłam

IP i czas połączenia logowane. [15702172]
[19.11.2009] 11:46
girl with no name
Albo po prostu telefon?
To dosyć kosztowny prezent, ale skoro gdyby nie mieli laptopów to chciałabyś im je kupić to telefon nie będzie problemem.
Oczywiście nie mam tutaj na myśli dotykowej Avilii czy Iphonów, ale jakiegoś sony ericssona czy nokie można im kupić, żeby mieli kontakt ze swoimi rodzicami.
No chyba, że i telefony już mają Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15817937]
[17.12.2009] 13:24
elodie
Moim zdaniem jest dobrze kupić prezent, tak jak ktoś wyżej już wspomniał, zgodny z zainteresowaniami dziecka. Chociaż też ciężko mówić o dużych zainteresowaniach w wieku 7 czy tam 8 lat. Więc może można rozwinąć te zainteresowania właśnie przez kupno na przykład aparatu. Można zacząć od jakiejś cyfrówki kompaktowej (ale już takiej lepszej, w sklepie wasserman.pl jest ich duży wybór) a jak dziecku się spodoba robienie zdjęć to wtedy zainwestować w coś lepszego już

IP i czas połączenia logowane. [15954853]
[08.01.2010] 13:35
girl with no name
Nieno, laptopa? Powariowaliście?
Jesli dzieciak na komunie dostanie laptopa to na 18tke będzie chciał dostać Porsche Boxster serii S
Jeśli damy palec to będzie taki maluch chciał całą rękę. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [16066097]
[21.01.2010] 16:44
kartka_znad_morza
Teraz to się kupuje droższe prezenty na komunie niz na slub, paranoja...

Ja slyszalam, ze modne sa quady, a przynajmniej były ze 3 lata temu. Tylko po co dziecku quad?

IP i czas połączenia logowane. [16137141]
[25.01.2010] 16:51
salvador_dali
Nie laptopa, najlepiej kupić jakiś odtwarzacz mp3 albo mp3 i po sprawie.
Teraz tyle jest tych wszystkich modeli więc nie powinno być problemy.
Z doświadczenia mogę polecić to sony: http://www.electro.pl/produkt-SONY_Odtwarzac z_NWZ_E443R_2B_kalendarz_magnetyczny_GRATIS-143678 ,48.html tara riri ram

IP i czas połączenia logowane. [16158260]
[20.04.2010] 13:19
kika999
http://pcfoster.pl/artykul/recenzja-htc-touc h-hd2/418-1.html czy taki telefon będzie odpowiednim prezentem na komunie? Spodoba się dziecku?

IP i czas połączenia logowane. [16561056]
[21.04.2010] 19:41
asdftre
mozna kupic jakas super pilke do nogi, skorzana, np pumywww.youtube.com/watch?v=fe_M0goL7rw

IP i czas połączenia logowane. [16566918]
[27.04.2010] 22:23
Ja,ja
Ja uwazam ze nie musi byc jakis drogi prezent bo nie to jest tu najwazniejsze i dziecko powinno byc uswiadomione.

IP i czas połączenia logowane. [16593005]
[04.05.2010] 18:37
kaokao
a może translator 16 językowy ? http://pytamy.pl/question/co-mo-na-kupi-ch-o pakowi-na-komunia/100

IP i czas połączenia logowane. [16622160]
[04.05.2010] 22:19
quent
polecam Ksiege Rekordow Guinessa. Sam o takiej marzylem, teraz kupilem taka kuzynowi, koszt ok. 100zl

IP i czas połączenia logowane. [16623487]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat