o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Chłopcy, jak zrobić dobrego loda?

1 2 3
[12.04.2005] 23:36
syrenka
Serio pytam, w jaki sposób dziewczyna powinna robić loda, żeby facet umierał z rozkoszy?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.01.2007] 12:54
Nightmarepl
Droga syrenko! Trzeba pamiętać, że z facetem trzeba postępować brutalnie- nie boj się porządnie złapać członka. Samymi usteczkami ciężko doprowadzić faceta do orgazmu (no chyba że jest to chłopiec, który ma baardzo mało doświadczenia). Najlepszym sposobem jest pieszczenie głowki członka usteczkami, a ręką masowanie w góre i w dół jak podczas masturbacji. Dobrze jest zachować pewną rytmikę w tym. Można również podczas lodzika pobawić się moszną, lub pokiziać faceta po pośladkach i po dolnej części moszny... Reszta skarbie zależy tylko od Twojej inwencji!
PS. Jeżeli bardzo Ci zależy żeby temu mężczyźnie było bardzo milusio to pozwól mu dojść w Twoich ustach. Jak brzydzi Cie to, to pozwól mu spuścić się na swoje ciałko, a potem tylko jak już skończy weź jeszcze kilka razy do buzi. Jest to dla faceta bardzo miłe.
Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9451747]
[26.01.2007] 13:18
bryza1
Napisz do mnie na pocztę to ci opiszę.

IP i czas połączenia logowane. [9451977]
[26.01.2007] 13:34
mamba69
Nightmarepl (07.01.26 12:54):
Droga syrenko! Trzeba pamiętać, że z facetem trzeba postępować brutalnie- nie boj się porządnie złapać członka. Samymi usteczkami ciężko doprowadzić faceta do orgazmu (no chyba że jest to chłopiec, który ma baardzo mało doświadczenia). Najlepszym sposobem jest pieszczenie głowki członka usteczkami, a ręką masowanie w góre i w dół jak podczas masturbacji. Dobrze jest zachować pewną rytmikę w tym. Można również podczas lodzika pobawić się moszną, lub pokiziać faceta po pośladkach i po dolnej części moszny... Reszta skarbie zależy tylko od Twojej inwencji!
PS. Jeżeli bardzo Ci zależy żeby temu mężczyźnie było bardzo milusio to pozwól mu dojść w Twoich ustach. Jak brzydzi Cie to, to pozwól mu spuścić się na swoje ciałko, a potem tylko jak już skończy weź jeszcze kilka razy do buzi. Jest to dla faceta bardzo miłe.
Pozdrawiam

Boze jak ty to pieknie opisałes, zaraz dostałam ochoty na lodzika, ja własnie go robie, tak jak opisałes!

IP i czas połączenia logowane. [9452132]
[27.01.2007] 14:26
Nightmarepl
mamba69 (07.01.26 13:34):
Pozdrawiam

Boze jak ty to pieknie opisałes, zaraz dostałam ochoty na lodzika, ja własnie go robie, tak jak opisałes!

Hmmmm czyli zaspokajasz faceta! No to jestem pełen uznania. Ja tam bardzo lubie jak dziewczyna robi mi dobrze języczkiem. Jednak na żywo niemoge jej powiedzieć jak to robić lepiej bo wiem, że to niegrzeczne, a tu na forum nic nas nie łączy i możemy o takich sprawach porozmawiać bez konsekwencji. Jak któraś z Was chce porozmawiać o sprawach jakiejś porady od strony faceta to polecam się!
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9460928]
[21.12.2014] 03:32
[27.01.2007] 16:00
mamba69
Nightmarepl (07.01.27 14:26):
Pozdrawiam

Hmmmm czyli zaspokajasz faceta! No to jestem pełen uznania. Ja tam bardzo lubie jak dziewczyna robi mi dobrze języczkiem. Jednak na żywo niemoge jej powiedzieć jak to robić lepiej bo wiem, że to niegrzeczne, a tu na forum nic nas nie łączy i możemy o takich sprawach porozmawiać bez konsekwencji. Jak któraś z Was chce porozmawiać o sprawach jakiejś porady od strony faceta to polecam się!
Pozdrawiam

Dobrze wiedziec, ze chetnie słuzysz radą. A osobiscie bardziej wolisz lodzika, czy ostre rzniecie? powiedz jeszcze jak najlepiej zwalic facetowi konia? bo ja nie wiem co on czuje i zawsze mam problem czy szybciej czy wolniej, czy słabiej czy mocniej? podobno tez są faceci którzy nie lubia zabaw jajkami, a ja to uwielbiam!

IP i czas połączenia logowane. [9461594]
[27.01.2007] 16:14
Nightmarepl
Napisz do mnie na maila (mam podany w profilu to porozmawiamy). Niechciałbym, żeby znów jakiś dzieciak zaczął robić sobie jaja. Ok?

IP i czas połączenia logowane. [9461712]
[29.01.2007] 17:21
Nightmarepl
mamba69 (07.01.27 16:00):
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dobrze wiedziec, ze chetnie słuzysz radą. A osobiscie bardziej wolisz lodzika, czy ostre rzniecie? powiedz jeszcze jak najlepiej zwalic facetowi konia? bo ja nie wiem co on czuje i zawsze mam problem czy szybciej czy wolniej, czy słabiej czy mocniej? podobno tez są faceci którzy nie lubia zabaw jajkami, a ja to uwielbiam!

Hmmm osobiście wole długi namiętny seksik! Wszelkei gry wstępne, kiziania, lodziki itp to takie dopełnienie całości.
Hmmm musisz o tym porozmawiać z partnerem jakie są jego preferencje. Bardzo pouczająca jest masturbacja we wspólnym towarzystwie (każde siebie). On zabaczy co Ty bardziej preferujesz- jakie miejsca, a Ty przypatrzysz się jego technice. Bardzo ważny jest uścisk... trzeba pamiętać, że zbyt lekki "dotyk" członka faceta nie pobudza go. Członek to mięsien- Tkanka która podczas wzwodu napełnia się krwią tętniczą. Nerwy w większej ilości umiejscowione są na główce, a przeważnie jak faceta zaspokaja dziewcze "na ręcznym" to niema kontaktu z główką. Niema co się bać mocniej ścisnąć członek to nie będzie bolało nas. Jedni preferują ucis@@@ i dolną ściankę członka czyli na cewkę moczową i 2 równoległą ściankę, a inni uścisk pełną dłonią po całym obwodzie.
Samej ciężko Ci będzie wyczuć chłopaka kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć. Na początku niema co gnać, dopiero gdy penis zacznie pulsować z coraz większą rytmiką to znak dla Ciebie żeby przyspieszyć. Porusz ten temat z facetem- pewnie z miłą chęcią porozmawia o tym z Tobą!
Z jajkami trzeba uważać! Są one bardzo czułym miejscem! Łatwo można zrobić krzywdę, więc staraj się być delikatną! Zdecydowana większość facetów bardzo lubi kizianie tego miejsca. Tak samo nie bój sie zajść rączką dalej na pośladki i w okolice odbytu. U większości mężczyzn te okolice są bardzo umięśnione i pobudzenie tamtych miejsc sprawia duuużą rozkosz.

PS. Może jednak skusisz się na małą korespondencje via email. Można ze mną porozmawiać o wszystkim. Jak się zdecydujesz to polecam się! (psuchecki@o2.pl)

IP i czas połączenia logowane. [9479757]
[29.01.2007] 17:34
mamba69
Nightmarepl (07.01.29 17:21):
mamba69 (07.01.27 16:00):
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Hmmm osobiście wole długi namiętny seksik! Wszelkei gry wstępne, kiziania, lodziki itp to takie dopełnienie całości.
Hmmm musisz o tym porozmawiać z partnerem jakie są jego preferencje. Bardzo pouczająca jest masturbacja we wspólnym towarzystwie (każde siebie). On zabaczy co Ty bardziej preferujesz- jakie miejsca, a Ty przypatrzysz się jego technice. Bardzo ważny jest uścisk... trzeba pamiętać, że zbyt lekki \"dotyk\" członka faceta nie pobudza go. Członek to mięsien- Tkanka która podczas wzwodu napełnia się krwią tętniczą. Nerwy w większej ilości umiejscowione są na główce, a przeważnie jak faceta zaspokaja dziewcze \"na ręcznym\" to niema kontaktu z główką. Niema co się bać mocniej ścisnąć członek to nie będzie bolało nas. Jedni preferują ucis@@@ i dolną ściankę członka czyli na cewkę moczową i 2 równoległą ściankę, a inni uścisk pełną dłonią po całym obwodzie.
Samej ciężko Ci będzie wyczuć chłopaka kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć. Na początku niema co gnać, dopiero gdy penis zacznie pulsować z coraz większą rytmiką to znak dla Ciebie żeby przyspieszyć. Porusz ten temat z facetem- pewnie z miłą chęcią porozmawia o tym z Tobą!
Z jajkami trzeba uważać! Są one bardzo czułym miejscem! Łatwo można zrobić krzywdę, więc staraj się być delikatną! Zdecydowana większość facetów bardzo lubi kizianie tego miejsca. Tak samo nie bój sie zajść rączką dalej na pośladki i w okolice odbytu. U większości mężczyzn te okolice są bardzo umięśnione i pobudzenie tamtych miejsc sprawia duuużą rozkosz.

PS. Może jednak skusisz się na małą korespondencje via email. Można ze mną porozmawiać o wszystkim. Jak się zdecydujesz to polecam się! (psuchecki@o2.pl)

Dziekuje za wyczerpującą wypowiedz, jestem Tobą zachwycona!

IP i czas połączenia logowane. [9479864]
[30.01.2007] 12:47
natalia1301
mam 17 lat i chlopaka od półtora roku... chciałabym mu jakos \"dogodzić\" ale nie wiem jak.... :/ pomozcie błagam.... probowalam juz lodzika.... chyba dobrze wyszlo bo prawie krzyczał... ale mam problem bo jak tylko poczuje sperme w ustach to chce mi sie wymiotowac... :/ nie chodzi o smak, bo w tej kwestii akurat jest spoko ... bardziej o konsystencje... jest dosyc lepka i poprostu nie wytrzymuje.... natychmiast przechodzi mi ochota na dalsze igraszki... :/ co mam robic?? prosze o szybka odpowiedz.

IP i czas połączenia logowane. [9486606]
[30.01.2007] 13:20
Nightmarepl
natalia1301 (07.01.30 12:47):
mam 17 lat i chlopaka od półtora roku... chciałabym mu jakos \\\"dogodzić\\\" ale nie wiem jak.... :/ pomozcie błagam.... probowalam juz lodzika.... chyba dobrze wyszlo bo prawie krzyczał... ale mam problem bo jak tylko poczuje sperme w ustach to chce mi sie wymiotowac... :/ nie chodzi o smak, bo w tej kwestii akurat jest spoko ... bardziej o konsystencje... jest dosyc lepka i poprostu nie wytrzymuje.... natychmiast przechodzi mi ochota na dalsze igraszki... :/ co mam robic?? prosze o szybka odpowiedz.

Jest na to sposób! Niemusisz braćprzecież spermy do buzi. Umówcie się, że chłopiec będzie Cie ostrzegał tuż przed wytryskiem i wtedy dokończysz dzieła ręką. Jeżeli smak nasienia w ustach powoduje, że chce Ci się wymiotować i psuje to Waszą dalszą zabawę to niema co praktykować takiego czegoś. Lepiej pobawić się dłużej, ale mniej namiętnie.
Przyjemność można sprawić przecież jeszcze poprzez różnego rodzaju masaże, pieszczoty, gry itp. Jak chcesz chłopakowi dogodzić to może zmieńcie monotonie łóżkową (domyślam się, że już uprawiacie seks). Spróbujcie jakiś nowych pozycji- poczytajcie kamasutre na internecie tego pełno, albo nawww.durex.pl
Jedyne co to niema co robić coś wbrew sobie, na siłę. To psuje zabawe! Może po jakimś czasie spróbuj jeszcze raz, albo jeżeli Ci smakuje to spróbuj w wmniejszych ilościach degustować ten "nektar męski" Po prostu jak chłopiec dojdzie to naciskając na moczowód możemy zmniejszyć ciśnienie i ilość wypływającej spermy (jednak najlepiej jednemu mocniejszamu strumieniowi możnaby pozwolić wyjść spokojnie bo jest zazwyczaj bardzo silny). Po tym zabiegu lekko dawkuj ilośćnasienia wpływającego do Twojej buzi! Może to złagodzi efekt, albo całkiem zlikwiduje chęć zwrócenia.
Pozdrawiam Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[Paulo Coelho]

IP i czas połączenia logowane. [9486879]
[30.01.2007] 14:36
natalia1301
Nightmarepl (07.01.30 13:20):
natalia1301 (07.01.30 12:47):
mam 17 lat i chlopaka od półtora roku... chciałabym mu jakos \\\\\\\"dogodzić\\\\\\\" ale nie wiem jak.... :/ pomozcie błagam.... probowalam juz lodzika.... chyba dobrze wyszlo bo prawie krzyczał... ale mam problem bo jak tylko poczuje sperme w ustach to chce mi sie wymiotowac... :/ nie chodzi o smak, bo w tej kwestii akurat jest spoko ... bardziej o konsystencje... jest dosyc lepka i poprostu nie wytrzymuje.... natychmiast przechodzi mi ochota na dalsze igraszki... :/ co mam robic?? prosze o szybka odpowiedz.

Jest na to sposób! Niemusisz braćprzecież spermy do buzi. Umówcie się, że chłopiec będzie Cie ostrzegał tuż przed wytryskiem i wtedy dokończysz dzieła ręką. Jeżeli smak nasienia w ustach powoduje, że chce Ci się wymiotować i psuje to Waszą dalszą zabawę to niema co praktykować takiego czegoś. Lepiej pobawić się dłużej, ale mniej namiętnie.
Przyjemność można sprawić przecież jeszcze poprzez różnego rodzaju masaże, pieszczoty, gry itp. Jak chcesz chłopakowi dogodzić to może zmieńcie monotonie łóżkową (domyślam się, że już uprawiacie seks). Spróbujcie jakiś nowych pozycji- poczytajcie kamasutre na internecie tego pełno, albo nawww.durex.pl
Jedyne co to niema co robić coś wbrew sobie, na siłę. To psuje zabawe! Może po jakimś czasie spróbuj jeszcze raz, albo jeżeli Ci smakuje to spróbuj w wmniejszych ilościach degustować ten \"nektar męski\" Po prostu jak chłopiec dojdzie to naciskając na moczowód możemy zmniejszyć ciśnienie i ilość wypływającej spermy (jednak najlepiej jednemu mocniejszamu strumieniowi możnaby pozwolić wyjść spokojnie bo jest zazwyczaj bardzo silny). Po tym zabiegu lekko dawkuj ilośćnasienia wpływającego do Twojej buzi! Może to złagodzi efekt, albo całkiem zlikwiduje chęć zwrócenia.
Pozdrawiam

dzieki wielkie nie robie niczego na siłe on mnie do niczego nie zmusza nawet powiedzial ze nie musze tego robic ale nie moge sie oprzec... uwielbiam jak krzyczy z rozkoszy nic nie jest w stanie tego zastapic nie uprawialismy jeszcze seksu. narazie pieścimy sie tylko oralnie (w sumie to tez jest seks tylko troche "bezpieczniejszy" nie ma ryzyka ze zajdziesz w ciąze np) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!! ;P moze polecicie jakies pozycje na PIERWSZY RAZ....

IP i czas połączenia logowane. [9487557]
[30.01.2007] 14:42
Nightmarepl
moze polecicie jakies pozycje na PIERWSZY RAZ....

Klasyczną! Wygodnie będzie i będzie miał do Ciebie chłopiec pełne dojście. No prosze czyżbyś się zdecydowała? Powodzenia i pozdrawiam! Miłej zabawy! Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[Paulo Coelho]

IP i czas połączenia logowane. [9487593]
[30.01.2007] 15:52
natalia1301
dziekuje za rady jeszcze mam jedno pytanko... czy sa jakies techniki.... jak piescic chlopca dlonia?? tak zeby zapamietal taka noc na dlugo?? jestem otwarta na wszelkie propozycje..... pzdr.

IP i czas połączenia logowane. [9488332]
[30.01.2007] 16:06
Nightmarepl
natalia1301 (07.01.30 15:52):
dziekuje za rady jeszcze mam jedno pytanko... czy sa jakies techniki.... jak piescic chlopca dlonia?? tak zeby zapamietal taka noc na dlugo?? jestem otwarta na wszelkie propozycje..... pzdr.

Natalio! Niema cudownej techniki, najlepiej porozmawiać o tym z chłopakiem! Różni ludzi mają różne preferencje. A mała podpowiedź jest kilka wypowiedzi w górę w jednej mojej wypowiedzi.

Bardzo ważny jest uścisk... trzeba pamiętać, że zbyt lekki "dotyk" członka faceta nie pobudza go. Członek to mięsien- Tkanka która podczas wzwodu napełnia się krwią tętniczą. Nerwy w większej ilości umiejscowione są na główce, a przeważnie jak faceta zaspokaja dziewcze "na ręcznym" to niema kontaktu z główką. Niema co się bać mocniej ścisnąć członek to nie będzie bolało nas. Jedni preferują ucis @@@ i dolną ściankę członka czyli na cewkę moczową i 2 równoległą ściankę, a inni uścisk pełną dłonią po całym obwodzie.

Pozdrawiam Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[Paulo Coelho]

IP i czas połączenia logowane. [9488492]
[08.02.2007] 20:13
ciekawa89
a skąd jesteś
bo to dużo pisania ,lepiej bym ci pokazała uwielbiam...
jak ściągnąć taki film? http://videos.sexole.com/default.aspx?promo= 94

IP i czas połączenia logowane. [9572017]
[08.02.2007] 20:54
Nightmarepl
ciekawa89 (07.02.08 20:13):
a skąd jesteś
bo to dużo pisania ,lepiej bym ci pokazała

Hahahaa jeżeli o mnie chodzi to Wrocław ;P Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[Paulo Coelho]

IP i czas połączenia logowane. [9572509]
[17.03.2007] 11:04
rasta92*
chciała bym rozpoczac wspułzycie z moim chłopakiem. Wiem ze to forum nie na ten temat ale juz nie wiem gdzie mam sie zgłośić po rade. Bo On jest jeszcze prwiczkiem a ja dziewidza. Chciała bym się zapytać czy są jakieś sposoby aby pierwszy raz nie był taki bolesny ??

IP i czas połączenia logowane. [9874045]
[17.03.2007] 15:49
Hermes-posłaniec bogów
Nie ma idealnego sposobu każda kobieta jest inna, ale też to zależy od wprawy partnera jak będzie postępował. Powodzenia zdajcie się intuicje i instynkt.

IP i czas połączenia logowane. [9876263]
[17.03.2007] 19:38
natalii177
rasta92* (07.03.17 11:04):
chciała bym rozpoczac wspułzycie z moim chłopakiem. Wiem ze to forum nie na ten temat ale juz nie wiem gdzie mam sie zgłośić po rade. Bo On jest jeszcze prwiczkiem a ja dziewidza. Chciała bym się zapytać czy są jakieś sposoby aby pierwszy raz nie był taki bolesny ??

Hej Koleżanko .powiem Ci ze pierwszy raz jest mało romantyczny, i mało przyjemny. Ale nie ma się czego bać, jeśli kochacie się szczerze to będzie dobrze mój pierwszy raz był okropny, bardzo bolesny ale gdy bardzo mnie bolało to przerwaliśmy, umów się z ukochanym ze chcesz aby był delikatny i ze jak nie będzie Ci się podobało to przerwiecie- u mnie trzy dni próbowaliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [9878358]
[17.03.2007] 19:41
natalii177
Nightmarepl (07.02.08 20:54):
ciekawa89 (07.02.08 20:13):
a skąd jesteś
bo to dużo pisania ,lepiej bym ci pokazała

Hahahaa jeżeli o mnie chodzi to Wrocław ;P

Fajnie ze jeszcze ktoś lubi Paula C ja go uwielbiam, ale kilka jego książek było strasznie nudnych POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [9878380]
[20.03.2007] 11:50
wiesniak kazio
USTAMI TYLKO USTAMI.

IP i czas połączenia logowane. [9900476]
[11.04.2007] 17:51
szalonamisia
słuchajcie..jestem od niedawna z chłopakiem, który nie jest "świeży" jeśli chodzi o tematy sexu-przerabiał to już nie raz..więc domniemam, ze interesowałby go sex na poziomie-narazie jesteśmy na etapie pieszczot analnych, ale może są jakieś sposoby, żeby doprowadzić faceta do takiego stanu, żeby nie mógł się opanować..chodzi o to, że ja jeszcze jestem dziewicą, a chciałabym m dostarczyć nie lada wrażeń podczas sexu oralnego chociaż-chciałabym go zaskoczyć..mogę liczyć na jakieś wskazówki, albo rady??, bo przeczytałam wszystko tutaj, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabrać-chciałabym, żeby było fanie-żeby oszalał....

IP i czas połączenia logowane. [10069948]
[11.04.2007] 18:03
Hermes-posłaniec bogów
szalonamisia (07.04.11 17:51):
słuchajcie..jestem od niedawna z chłopakiem, który nie jest \"świeży\" jeśli chodzi o tematy sexu-przerabiał to już nie raz..więc domniemam, ze interesowałby go sex na poziomie-narazie jesteśmy na etapie pieszczot analnych, ale może są jakieś sposoby, żeby doprowadzić faceta do takiego stanu, żeby nie mógł się opanować..chodzi o to, że ja jeszcze jestem dziewicą, a chciałabym m dostarczyć nie lada wrażeń podczas sexu oralnego chociaż-chciałabym go zaskoczyć..mogę liczyć na jakieś wskazówki, albo rady??, bo przeczytałam wszystko tutaj, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabrać-chciałabym, żeby było fanie-żeby oszalał....

Czytałem że jesteście na poziomie pieszczot analnych to polecam to:
Stymulacja prostaty

Gruczoł prostaty to męski odpowiednik punktu G. Znajduje się między pęcherzem a członkiem i można go dosięgnąć przez odbytnicę. Jego pocieranie i masowanie dostarcza bardzo silnych i przyjemnych doznań. Mężczyzna może sam stymulować swą prostatę, ale nie jest to zbyt wygodne. Czynność tę łatwiej wykona partnerka wsuniętym do odbytu obficie nawilżonym palcem.

Rady dla kobiety

Wprowadź delikatnie palec do odbytnicy partnera i spróbuj powoli wsunąć go jak najdalej. Przez przednią ścianę odbytnicy - tą od strony członka - wyczujesz prostatę, jako twardą bryłkę wielkości kasztana. Delikatne pocieranie tego miejsca, wywołuje bardzo podniecające doznania. Daje kopa twój chłopak wystrzeli jak gejzer. powodzenia i miłej zabawy

IP i czas połączenia logowane. [10070040]
[11.04.2007] 20:24
Nightmarepl
Hermes-posłaniec bogów (07.04.11 18:03):
słuchajcie..jestem od niedawna z chłopakiem, który nie jest \\\"świeży\\\" jeśli chodzi o tematy sexu-przerabiał to już nie raz..więc domniemam, ze interesowałby go sex na poziomie-narazie jesteśmy na etapie pieszczot analnych, ale może są jakieś sposoby, żeby doprowadzić faceta do takiego stanu, żeby nie mógł się opanować..chodzi o to, że ja jeszcze jestem dziewicą, a chciałabym m dostarczyć nie lada wrażeń podczas sexu oralnego chociaż-chciałabym go zaskoczyć..mogę liczyć na jakieś wskazówki, albo rady??, bo przeczytałam wszystko tutaj, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabrać-chciałabym, żeby było fanie-żeby oszalał....

Stymulacja prostaty

Gruczoł prostaty to męski odpowiednik punktu G. Znajduje się między pęcherzem a członkiem i można go dosięgnąć przez odbytnicę. Jego pocieranie i masowanie dostarcza bardzo silnych i przyjemnych doznań. Mężczyzna może sam stymulować swą prostatę, ale nie jest to zbyt wygodne. Czynność tę łatwiej wykona partnerka wsuniętym do odbytu obficie nawilżonym palcem.

Rady dla kobiety

Wprowadź delikatnie palec do odbytnicy partnera i spróbuj powoli wsunąć go jak najdalej. Przez przednią ścianę odbytnicy - tą od strony członka - wyczujesz prostatę, jako twardą bryłkę wielkości kasztana. Delikatne pocieranie tego miejsca, wywołuje bardzo podniecające doznania.

Daje kopa twój chłopak wystrzeli jak gejzer. powodzenia i miłej zabawy
Próbowałeś tego? Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[Paulo Coelho]

IP i czas połączenia logowane. [10071376]
[11.04.2007] 23:43
Hermes-posłaniec bogów
Nightmarepl (07.04.11 20:24):
Hermes-posłaniec bogów (07.04.11 18:03):
słuchajcie..jestem od niedawna z chłopakiem, który nie jest \\\\\\\"świeży\\\\\\\" jeśli chodzi o tematy sexu-przerabiał to już nie raz..więc domniemam, ze interesowałby go sex na poziomie-narazie jesteśmy na etapie pieszczot analnych, ale może są jakieś sposoby, żeby doprowadzić faceta do takiego stanu, żeby nie mógł się opanować..chodzi o to, że ja jeszcze jestem dziewicą, a chciałabym m dostarczyć nie lada wrażeń podczas sexu oralnego chociaż-chciałabym go zaskoczyć..mogę liczyć na jakieś wskazówki, albo rady??, bo przeczytałam wszystko tutaj, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabrać-chciałabym, żeby było fanie-żeby oszalał....

Stymulacja prostaty

Rady dla kobiety

Wprowadź delikatnie palec do odbytnicy partnera i spróbuj powoli wsunąć go jak najdalej. Przez przednią ścianę odbytnicy - tą od strony członka - wyczujesz prostatę, jako twardą bryłkę wielkości kasztana. Delikatne pocieranie tego miejsca, wywołuje bardzo podniecające doznania.

Daje kopa twój chłopak wystrzeli jak gejzer. powodzenia i miłej zabawy

Próbowałeś tego?

Tak, dlatego proponuje tylko trzeba być delikatnym

IP i czas połączenia logowane. [10073370]
[12.04.2007] 18:52
asikl
mam do was prosbe bo taq wstydze sie robic chlopakowi loda niewiem czemu? kilka razy probowalam ale krotko go robil a tam wyzej jest napisane ze reka sie tam masuje w gore i dol wiadomo o co chodzi ja mojego chlopaka tylko trzymam reka i robie ale troche glupio mi ta reka tak w gore i w dol;/;/

IP i czas połączenia logowane. [10078526]
[12.04.2007] 19:02
kqhcrynwr
kochalem sie z dziewczyna bylo fajnie ale nie doslzo do orgazmu ??? niewiem co jest... a pozniej z partnerka razem zwalilismy konia i sie sposcilem;/ a to byl nasz pierwszy raz?

IP i czas połączenia logowane. [10078619]
[19.04.2007] 00:46
incubus7
napisz na maila to ci dokladnie opisze

incubus7@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [10127085]
[14.01.2011] 13:29
mateusz kulczyński
na początku trzeba wziac fiuta i go dobrze wysmarowac o cycki potem trzeba go wyliac i zrobic pianke ( loda )

IP i czas połączenia logowane. [17701813]
[10.02.2011] 00:17
Czarne Słońce
Dj. Jardo hahaa dobre ale podejrzewam, że te ruchawice zapomniały już, że istnieją takie lody... natalia1301 : raz, że powinnaś sobie znaleźć chłopaka dla którego najważniejsze bd to żeby tobie dogodzić a nie... Ja bym swojej dziewczynie nie dał do buzi... bo Ją szanuje do pyska to mozżna dziwce zapodać jak się ma tylko 50zl i na numerek nie starczy! dziewczyny szanujcie się!!

IP i czas połączenia logowane. [17819825]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat