o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

ZESPÓŁ Klinefeltera i duża miednica u faceta- POMOCY!!!

[06.04.2005] 22:12
Załamany_18
Witam, poszukuje jakieś tabelki lub wzoru do obliczania prawidłowego obowodu miednicy u meżczyzny albo obwodu bioder (ja mam 193cm wzrostu, 82kg wagi i 101cm obowdu wokół bioder) Szczegołnie boli mnie fakt szerokości bioder bo słyszałem o zespole Klinefeltera który właśnie charakteryzuje wysoki wzrost i budowa damska (niewiem, może mi się wydaje, bo mam dość wąski korpus ciała więc to może sprawiać wrażenie "szerokich bioder") Dlatego bardzo prosił bym o jakieś informacje czy moje wymiary są prawidłowe jak na facet(wzrost do bioder)

A jeśli ktoś zna tą chorobe, to napisze macie tu inne moje objawy
Objawy pasujące:
-Duży wzrost (mam 193cm)
-Problemy z zachowaniem i uczeniem się
-Raczej kobiece rozmieszczenie tkanki tłuszczowej (uda)
-Mniejszy rozwój tkanki mięśniowej (ale to może też być spowodowane minimalnym wysiłkiem fizycznym umne)

Objawy niepasujące:
-Gorszy rozwój intelektualny (Raczej nie narzekam pod tym względem, dwa lata temu wynik testów IQ w szkole wyszły mi na poziomie 129punktów)
-Niewielkie prącie (tu również narzekać niemoge, w czasie wzwodu 18cm)
-Twarde małe jądra (Niewiem jaką twardość mają "normalne" jądra ale moje wydają się okey, wielkość też w normie)
-Minimalne owłosienie ciała;Tu również norma, rzekłbym nawet że aż zadużo tego owłosienia
-Niski popęd płciowy; Oj... co moja dziewczyna by dała żeby ja to miał
-Powiększenie piersi; BRAK

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.06.2006] 03:21
atanerka-genetyk
Nie wiem kiedy pisałeś swój tekst ( w tym roku?), ale aby się przekonać czy czasem jednak nie masz zespołu Klinefeltera powinieneś udac się do poradni genetycznej - jest ich kilka w Polsce - i wykonać oznaczenie kariotypu (w Twoim przypadku koszty badania pokrywa NFZ, a skierowanie powinien wydać lekarz rodzinny). Wcześniej możesz wykonać badanie nasienia - jeśli będzie kiepsko, tym bardziej udaj się do genetyka, jeśli OK, czyli są plemniki, z. Klinefeltera Ci nie grozi. Dostaniesz wynik kariotypu i wszystko będzie jasne. Z tego co piszesz, nie można wykluczyć tego zespołu u Ciebie.
A co do tabelek, o które się pytasz, sory - nie mogę pomóc.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7202419]
[17.08.2010] 14:03
xxy
Co wy wiecie o Klinefelterze! Przeczytajcie na:www.47xxy.strefa.pl

IP i czas połączenia logowane. [17058566]
[05.04.2017] 12:07
diagnoza
Przeczytaj o diegnostyce i leczeniu na https://www.stolicazdrowia.pl/479/zespol-kli nefeltera-przyczyny-diagnoza-objawy-leczenie/ wg tego co piszesz to nie jest powiedziane że masz Klinefeltera, ale możesz się śmiało przebadać żeby rozwiać wszystkie wątpliwości

IP i czas połączenia logowane. [22701791]

» Odpowiedz na ten temat