o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Lewatywa domowym sposobem? Prosze o pomoc!

[31.03.2005] 16:22
Matti
Witam,
chcialbym was prosic o rady dot. tego, jak mozna zrobic lewatywe nie kupujac specjalnych przyrzadow sluzacych wylacznie do tego, albo po prostu jak skutecznie mozna umyc sobie odbyt, aby obylo sie bez zadnych niespodzianek, przy roznych zabawach analnych. Mam 16 lat i oczywiscie mieszkam jeszcze z rodzicami, wiec kupowanie specjalnego sprzetu nie wchodzi w gre, dlatego szukam jakichs sposobow, dzieki ktorym moglbym rownie skutecznie przygotowac sie do anala bez jakichs wiekszych dodatkowych kosztow i zakupow. Prosze bez glupich odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Mateusz.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.12.2005] 19:35
ancia  aniaaniana@tlen.pl
Te, doktorka, a jak ona ma sobie ten płyn zaaplikować?

Ja nigdy nie robiłam przed tym lewatywy. Jeżeli zabieracie sie za anal to powinniście ufać sobie na tyle że ewentualne niespodzianki (rzadkie ale jednak) nie będą stanowiły problemu.

Po lewatywie kuperek zwyczajnie boli!! W zamian za odrobinę ciepła oddam zmrożony jogurt!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5715094]
[08.12.2005] 07:23
Zix
ancia (05.12.07 19:35):
a jak ona ma sobie ten płyn zaaplikować?

Jak to ona?? Przeciez to Mateusz :/ Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [5718594]
[09.01.2007] 12:01
oczyszczajaca sie
http://www.hydrokolonoterapia.com/articles/a natomia_i_funkcje_jelita_grubego Warto sobie uświadomić, jak duża liczba toksycznych produktów (wypisane poniżej) odpadowych powstaje w jelicie grubym:

aminiak
kadaweryna
agmatyna
fenol
indol
muskaryna
siarkowodór
botulina
indykan
krezol
urobilina
tioglobina
kwas mlekowy
metanotiol
putrescyna
Toksyny te, jeśli nie są na bieżąco usuwane z organizmu, a tak się dzieje w przypadku niesprawnej okrężnicy zatruwają nasz organizm co manifestuje się w różnych objawach i schorzeniach. Lewatywa domowym sposobem,hm.
Po co? Najlepiej kup wlewnik z rurka około 1m i taka koncowka. Najlepiej azeby mial pojemnosc 2 litry. Ciepla woda - 37-40stopni, wczesniej zagotowana i 2 lyzki soku z cytryny.
Poczytaj sobie w internecie, jest wiele stron ktore opisuja jak zbawienna jest lewatywa, jak czytam ze kogos to bolalo, albo tylek boli to az zalewam sie ze smiechu!!!
Nie wiem czemu ludzie ktorzy tego nie mieli rozpowszechaniaja plotki.
To nie boli, nic sie nie czuje, moze z poczatku takie dziwne uczucie.
Po wlaniu tych 2 litrow, (wazne azeby jak najmniej sie pruszac bo inaczej sie popedzi) czekasz chwile i robisz taniec brzucha tak azeby jak najwiecej kamieni, produktow fermentacji, plesni sie wymieszalo z ta woda i na kibelek.
Robia takie zabiegi profesjonalnie w gabinetach lekarskich, gdzie ta zawartosc ktora byla w tobie idzie przezroczysta rurka do takiego przezroczystego zbiornika, ludzie jak widza to co sie w nich znajdowalo to sa niezle zdziwieni jakie brudy mozna tam znalezc.
A przy pierwszych tego typu zabiegach przez pierwsze dni jest straszny smrod, serio, okropny, ale po kilku zabiegach ustepuje.
Wiecej o zdrowiu mozna przeczytac w ksiazkach tombaka (jak zyc 100 lat np)

IP i czas połączenia logowane. [9275274]
[09.01.2007] 14:14
pani X
a fuuuuj

IP i czas połączenia logowane. [9276375]
[25.10.2014] 17:59
[10.01.2007] 15:31
Peterson111
osz ty pedale zboczku ty

IP i czas połączenia logowane. [9287874]
[18.08.2010] 17:02
agus1
Jak wyglada robienie lewatywy, czy to jest obrzydliwe? Czytam tu gdzies ze podobno straszny smrod. Ja nigdy tego nie robilam. Ale maz chce mi to sam zrobic przed seksem analnym. Mnie to strasznie krepuje ale maz chyba nie odpusci. Jak to czytam to jeszcze bardziej mnie to przeraza.

IP i czas połączenia logowane. [17063219]
[03.08.2012] 16:28
dominik24
bierzesz butelke plastikowa po 2 litrowym napoju ucinasz samo denko kupujesz najlepiej ze 2 metry wezyka z igielitu taki przezroczysty do wina oraz korek gumowy do fermentacji wina taki malutki aby w gwint butelki wszedl - kupisz to w sklepie z artykulami do produkcji wina ( takze wstydu nie ma). Wsadzasz jeden koniec wezyka do korka potem w gwint od butelki ( drugi koniec troszke podgrzej nad ogniem aby nie byl ostry bo bedziesz go wsadzal w pupe i zebys sie nie pokaleczyl), zrob 2 dziurki na koncu butelki polacz je ze sporym luzem sznurkiem aby mozna bylo ja zawiesic na jakims haczyku okolo 0,7 do 1,5m nad pupa. teraz wszystko trzeba zdenzyfekowac wrzaca woda lub spirytusem, wyplukac w bierzacej wodzie i gotowe. do zamykania i otwierania wody najlepiej uzyc jakiegos mocnego spinacza do ciuchow lub poprostu zginac wezyk w pol. przed napelnieniem butelki plynem z ktorej bedziesz robil lewatywe posmaruj pupe i koniec wezyka wazelina lub jakims lagodnym kremem np linomag.
dalej chyba juz wiesz co robic. milej zabawy zycze.

IP i czas połączenia logowane. [19743667]
[09.08.2012] 17:23
aiwlys1
Dominik,to mial byc prosty sposob i bez kosztow.Bez sensu taka konstrukcje robic.Idzie sie do apteki i kupuje Eneme.To mala buteleczka z odpowiednim plynem w srodku i gumowa koncowka .Wszystko w jednym.Bezproblemowo i niedrogo

IP i czas połączenia logowane. [19756754]
[09.08.2012] 21:10
ziomalka123
też miałam problem co i jak... ale troche z innego powodu. polecam ogólnie skondensowaną pigułkę w http://naseks.pl/artykuly/lewatywa-zabieg-ko nieczny-przy-wysublinowanych-metodach-milosci/ jest info co należy mieć i gdzie kupić, jak się ułożyć itp

IP i czas połączenia logowane. [19757305]
[28.12.2012] 09:19
dhr
rozkręcasz przysznic, wkładasz wężyk do pupu bądź bardzo blisko odbytu tak, żeby woda pod ciśnieniem dostała się do wewnątrz, lejesz wodę, ale uważasz, na to co się w środku dzieje, będzie lekko bolał brzuszek to przestajesz... czekasz, tańczysz i siadasz szybko na kibelek... Potem czujesz się MEGA czyściusi

IP i czas połączenia logowane. [20099778]

» Odpowiedz na ten temat