o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Kradzież konta /

[31.03.2005] 16:10
Blackswan
Ktoś włamał się na moje konto z tlena i zmienił hasło!Nie mam dostępu do maila, na którym mam bardzo dużo ważnych dla mnie rzeczy...Koleś przypadkowo poznał moje hasło i nie chce mi go oddać...Co mam robić???Proszę o pomoc...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.09.2009] 23:15
czekolada507
jestem w tej samej sytuacji - ktoś włamał się na moje podstawowe konto na tlenie i oznacza to dla mnie katastrofe - tam było wszystko, ponadto dostaję na niego materiały z płatnego kursu internetowego
Udało Ci się coś z tym zrobić?
pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15490119]
[14.09.2009] 07:11
qcx
Właściwy organ do rozwiązywania tego typu spraw znajdziesz pod linkiem kontakt (u dołu stronki).

IP i czas połączenia logowane. [15490587]
[14.11.2013] 00:07
milon72
również pozbawiono mnie dostępu do konta. Po zgłoszeniu problemu do o2 polecono mi wysłać przysłany formularz z kserokopią dowodu osobistego!!! A kto, @@@ mać!, zakłada konto @ i przy okazji legitymuje się dowodem tożsamości???!!!!!!!!!! Co to za polityka? Nie prościej sprawdzić kto i z czego w ostatnim czasie przed zgłoszeniem kradzieży logował się na konto i porównać skąd pisze wołając o pomoc??? Najczęściej używamy swojego komputera, który to ma swój własny, że tak powiem, numer id. IP może być różne ale id kompa się nie zmienia. Mam rację?

IP i czas połączenia logowane. [20860890]
[24.04.2015] 21:51
pan X
Kolo mi zawalił konto i zmienił podpowiedź :/ co ja mam robić mam tam wszystkie rzeczy potrzebne mi do szkoły !!!! ja chce kdzyskać konto help mi

IP i czas połączenia logowane. [21738015]
[23.09.2017] 02:20
[04.10.2016] 13:12
Dejmano
No to znalazłem się w takiej samej sytuacji, również skradziono mi knot pocztowe na o2, ktoś włamał się do niego zmienił moje hasło, datę urodzenia, przez co nie mogę teraz kompletnie nie mogę się zalogować na swóuj email, zgłosiłem tą sprawę do o2, ale jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi. Wściekłość mnie ogarnia, bo na swoim koncie mam dużo ważnych rzeczy ( plików, zdjęć itd.)

IP i czas połączenia logowane. [22464748]
[04.10.2016] 13:14
Dejmano
No to znalazłem się w takiej samej sytuacji, również skradziono mi konto pocztowe na o2, ktoś włamał się do niego zmienił moje hasło, datę urodzenia, przez co nie mogę teraz kompletnie się zalogować na swój email, zgłosiłem tą sprawę do o2, ale jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi. Wściekłość mnie ogarnia, bo na swoim koncie mam dużo ważnych rzeczy ( plików, zdjęć itd.)

IP i czas połączenia logowane. [22464751]

» Odpowiedz na ten temat