o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Mój mężczyzna nie chce się ze mną kochać...

1 «   29 30 31 Strony tematu:
[09.03.2017] 23:08
Nie ta jedyna
Ja wam powiem jaka jest prawda. Po prostu nie jesteście kobietami ich życia, kobietami ich marzeń, nie jesteście "tą jedyną". Nie zależy im na was. Na początku działa efekt nowości, potem jak facet was nie kocha to nic z tego nie będzie. Jak się kocha, to nie ma mowy o nudzie. Są stare małżeństwa co nadal mają na siebie ochotę.
Są faceci typu "yourmystery"(ten wpis z początku), którzy biorą ślub bo "trzeba się wreszcie ożenić", z powodu presji rodzinnej i społecznej, a że żadna kobieta w jego typie go nie chciała, to wziął taką która chciała jego.. i brnie w to dalej.
Ciekawa jestem, jak zaczęły się te znajomości? Czy to nie było z jego strony na zasadzie "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ?
Nie słuchajcie żadnych wymówek, tylko uciekajcie od tych facetów jak najdalej!!! Z tego nic nie będzie, a wy tylko stracicie poczucie własnej wartości i wpadniecie w depresję.. Ciężko się z tym pogodzić, że trzeba odejść, ale IM PO PROSTU NA WAS NIE ZALEŻY.
Polecam książkę "Kobiety pragną bardziej".
Ze mną facet też nie chciał się kochać. Nawet mu nie do końca stawał. Wygarnął mi, że jestem nudna i że jego to nie pociąga.
Ale rzadko się też ze mną spotykał, rzadko pisał, nigdzie ze mną nie wychodził.. W ogóle go nie interesowało moje życie. Nie kocha mnie po prostu.
Poza tym wasi faceci są po prostu niedojrzali i nie dorośli do małżeństwa, dlatego się nudzą, albo boją kobiety w ciąży albo wolą zmieniać kobiety. To też ich zostawcie. Szukajcie faceta, dla którego będziecie "tą jedyną". Te wasze związki trwają tylko dzięki wam..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22672364]
[19.04.2017] 15:30
korra
Mój mąż jakiś czas temu też zaczął unikać seksu i w głowie mi się różne scenariusze rodziły. A prawda okazała się taka, że nagle zaczął mieć problemy z utrzymaniem wzwodu i było mu głupio, że nie będzie w stanie mnie zaspokoić. Skończyło się tak, że poszedł do lekarza i dostał receptę na maxigrę go. Teraz jak chcemy się kochać, to bierze tabletkę i po chwili jest w pełnej gotowości

IP i czas połączenia logowane. [22713261]
[21.04.2017] 15:35
Pijonik
korra (17.04.2017.19 15:30):
Mój mąż jakiś czas temu też zaczął unikać seksu i w głowie mi się różne scenariusze rodziły. A prawda okazała się taka, że nagle zaczął mieć problemy z utrzymaniem wzwodu i było mu głupio, że nie będzie w stanie mnie zaspokoić. Skończyło się tak, że poszedł do lekarza i dostał receptę na maxigrę go. Teraz jak chcemy się kochać, to bierze tabletkę i po chwili jest w pełnej gotowości

A po maxon active nie musisz iść do lekarza po receptę. Nie musisz iść nawet do apteki, tylko zamówić sobie online. A efekt, według mnie jest lepszy, bo te tabletki zawierają sildenafil. Porównaj

IP i czas połączenia logowane. [22715819]
[22.04.2017] 13:54
Głupie reklamy
Przestańcie reklamować tutaj te leki na potencję !!!

IP i czas połączenia logowane. [22716683]

1 «   29 30 31 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat