o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

PODGLĄDANIE

1 2 3 4   » 11 Strony tematu:
[08.12.2008] 19:01
mnih
Podglądam nastolatki na oazach

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13971588]
[10.12.2008] 13:08
ptok
mnih (08.12.08 19:01):
Podglądam nastolatki na oazach

Pisze się "W oazach".

IP i czas połączenia logowane. [13981473]
[14.12.2008] 22:43
Podgladacz..
wszystkich co interesują sie podglądaniem zapraszam do współtworzenia nowego forumwww.podgladaj.phorum.pl

IP i czas połączenia logowane. [14009063]
[15.12.2008] 14:06
Gosia_mezatka
Ja daję sie podglądać mężowi koleżanki z naprzeciwka. On jest z drugiego końca polski i pare razy już myłam okno bez stanika z dużym dekoldem i super mini ... Wiem że patrzy i bardzo mnie to podnieca. Kiedyś jak wypiłam więcej to zrobiłam mu specjalnie pokaz znaczysie smarowałam sobie piersi balsamem i niezasłoniłam do końca zasło....
Byłam tak podniecona że dała bym mu jak by tylko chciał....

IP i czas połączenia logowane. [14011574]
[16.12.2008] 11:38
potaszowe
Latem co wieczor widac jak sasiada sie kladzie sie do lozka nagusienka.byle to lata

IP i czas połączenia logowane. [14016377]
[19.12.2014] 16:44
[18.12.2008] 13:24
gbo37
Prawie co wieczor mam przyjemny widok jak sasiadka przychodzi owinieta tylko recznikiem i zakalada pizame. Mam wrazenie ze ona wie ze patrze na nia.

IP i czas połączenia logowane. [14029132]
[04.01.2009] 18:25
admin1103  adam27_k1103@tlen.pl
ja tez miałem dziwną historie, któregoś dnia składałem meble, byłem sam w pewnej chwili zauważyłem jak moja sąsiadka ( mężatka ok 40-tki) przygląda sie co robię w mieszkaniu... Niby nic ale po godzinie wlepiania oczu w moje mieszkanie zrobiłem jej mały pokaz. Po wcześniejszym rozebraniu się w łazience przyszedłem do pokoju i położyłem na wersalce tak aby wszystko widziała dokładnie.W pierwszej chwili widziałem jak natychmiast zasłoniła firankę, bezczelnie zacząłem bawić się swoim ptaszkiem mając nadzieję że kobieta zniknie z okna. Myliłem się okrutnie, w miarę jak mój mały podnosił głowę firanka w oknie sąsiadki coraz bardziej się rozsuwała. Nie wytrzymałem długo, trysnąłem jak nigdy, zdążyłem tylko zauważyć czerwoną i zmieszaną twarz sąsiadki.Od tamtej pory minęło dwa tygodnie, a moja sąsiadka obserwuje mnie regularnie, co jakiś czas robię jej pokaz, chyba zaczęło mnie to wkręcać......

IP i czas połączenia logowane. [14124956]
[08.01.2009] 15:54
Całuśny
Ja mam wyprobowane patenty i miejsca na podgladanie + dobrej klasy lornetke z zoomem. Moge powiedziec, ze jestem wrecz \"zawodowcem\".

W wakacje podgladalem mloda parke, ktora w ladna pogode przychodzila w ustronne miejsce nad rzeka - chyba bylem swiadkiem poczatkow ich wspolzycia, bowiem zaczelo sie od niewinnych pieszczot. Z kazdym dniem bylo coraz gorecej, az ktoregos razu ona rozebrala sie dla niego ( i dla mnie i dosiadla go. Bylo fajnie, bo byla bardzo glosna. Oczywiscie podniecalo mnie to i skonczylo sie u mnie na obfitym wytrysku. Mam sporo ciekawych przygod zwiazanych z podgladaniem. Szkoda tylko, ze tak malo jest kobiet, ktore naprawde kreci podgladanie.

IP i czas połączenia logowane. [14150647]
[22.02.2009] 19:54
Mir23
Raz podglądałem parkę nad brzegiem jeziora. Chłopak najpierw pływał a laska siedziała na brzegu. Gdy wyszedł z wody położył się obok dziewczyny a ona zaczęła go głaskać po brzuchu. Było to w ustronnym miejscu i myśleli, że nikogo w pobliżu nie ma. Ja obserwowałem ich przez dobrą lornetkę z ukrycia. Dziewczyna po chwili wsunęła rękę pod slipy, nachyliła sie i robiła loda po wydobyciu pena na wierzch. Obserwowałem do końca i sam trysnąłem w gacie gdy widziałem jak chłopakiem rzucało w czasie wytrysku. Na koniec wytarła go chusteczką papierową a ja z mokrymi gaciami pozostałem w ukryciu aż oni poszli.

IP i czas połączenia logowane. [14430829]
[23.02.2009] 21:09
PytekB
Latem przy barze nad jeziorem laska 16-17 lat wypiła piwo i lufę. Później trzech kolesi bez krępacji ją publicznie przeleciało od tylca za kiblem

IP i czas połączenia logowane. [14437198]
[27.02.2009] 14:38
maczo-pikczo
PytekB (09.02.23 21:09):
Latem przy barze nad jeziorem laska 16-17 lat wypiła piwo i lufę. Później trzech kolesi bez krępacji ją publicznie przeleciało od tylca za kiblem

echhh, ta dzisiejsza młodzież...

IP i czas połączenia logowane. [14458802]
[27.02.2009] 16:21
flot
Spotykałem się kiedyś regularnie z jedną panią w empiku w warszawie byla zawsze w mini szeroko rozchylała dla mnie uda. Raz była tak podniecona ze zaczeła dotykać paluszkami swoją cipke mimo ze kawiarni było pełno ludzi. Byłem bardzo podniecony następnego dnia już nie przyszła, chciałbym sie z mnią jeszcze spotkać. No i od tego zaczeło sie moje podglądactwo. To jest jak uzaleznienie ciezko sieę powstrzymac. Kurde że tak powiem,
Teraz siadam sobie w kawiarni i patrze wymownie na jakąś kobietę jeśli jest chętna to rozchyla nogi i porusza pupą. Usniecha sie do mnie a ja jeszcze bardziej patrze na jej cipke.

IP i czas połączenia logowane. [14459346]
[01.03.2009] 19:42
wiola111
Całuśny (09.01.08 15:54):
Ja mam wyprobowane patenty i miejsca na podgladanie + dobrej klasy lornetke z zoomem. Moge powiedziec, ze jestem wrecz \\\"zawodowcem\\\".

W wakacje podgladalem mloda parke, ktora w ladna pogode przychodzila w ustronne miejsce nad rzeka - chyba bylem swiadkiem poczatkow ich wspolzycia, bowiem zaczelo sie od niewinnych pieszczot. Z kazdym dniem bylo coraz gorecej, az ktoregos razu ona rozebrala sie dla niego ( i dla mnie i dosiadla go. Bylo fajnie, bo byla bardzo glosna. Oczywiscie podniecalo mnie to i skonczylo sie u mnie na obfitym wytrysku. Mam sporo ciekawych przygod zwiazanych z podgladaniem. Szkoda tylko, ze tak malo jest kobiet, ktore naprawde kreci podgladanie.

a nie chciałeś się przyłączyć, zamiast konia walić.

IP i czas połączenia logowane. [14470804]
[02.03.2009] 14:24
Jarzabek Waclaw
Do kolegi z pokoju w akademiku czasem przyjezdza dziewczyna, spia wtedy w jednym lĂłzku, zwykle bardzo spokojnie. Ale ostatnio po juwenaliach nakrecilo ich chyba dobiegajace osd sasiadĂłw trzeszczenie lĂłzka i glos "...rĂłb mi tak..." itp. Po chwili z sasiedniego lóşeczka zaczely dobiegaÄ szelesty, cmokanie i szepty: "Nie B_____, nie chce, uslyszy!", "...no co ty, spi jak zabity, nie badz taka, daj mi". Oczywiscie nasawilem uszu, po chwili krygowania sie posciel ozyla i podniosla sie wyzej, po czym zaczela rytmicznie poruszac. Po 3 - 4 minutach kolega chyba sie w niej spuscil, ona chyba nie doszla bo slyszalem jeszcze "No bo zawsze tylko tobie musi byc... nie ma mowy... wyjmuj i zlaz, spimy". Nastepnego dnia pojechala a kumpel spytal czy... nie preszkadzal mu halas bo pozno wrĂłcili

IP i czas połączenia logowane. [14474231]
[02.03.2009] 16:21
ciotka wieska
Jarzabek Waclaw (09.03.02 14:24):
Do kolegi z pokoju w akademiku czasem przyjezdza dziewczyna, spia wtedy w jednym lĂłzku, zwykle bardzo spokojnie. Ale ostatnio po juwenaliach nakrecilo ich chyba dobiegajace osd sasiadĂłw trzeszczenie lĂłzka i glos \"...rĂłb mi tak...\" itp. Po chwili z sasiedniego lóşeczka zaczely dobiegaÄ szelesty, cmokanie i szepty: \"Nie B_____, nie chce, uslyszy!\", \"...no co ty, spi jak zabity, nie badz taka, daj mi\". Oczywiscie nasawilem uszu, po chwili krygowania sie posciel ozyla i podniosla sie wyzej, po czym zaczela rytmicznie poruszac. Po 3 - 4 minutach kolega chyba sie w niej spuscil, ona chyba nie doszla bo slyszalem jeszcze \"No bo zawsze tylko tobie musi byc... nie ma mowy... wyjmuj i zlaz, spimy\". Nastepnego dnia pojechala a kumpel spytal czy... nie preszkadzal mu halas bo pozno wrĂłcili

To ile tam było łóżek!!! Ile tam osób spało!

IP i czas połączenia logowane. [14474679]
[02.03.2009] 19:42
Grzegorz_57_57  Grzegorz_46_57@tlen.pl
Gosia_mezatka (08.12.15 14:06):
Ja daję sie podglądać mężowi koleżanki z naprzeciwka. On jest z drugiego końca polski i pare razy już myłam okno bez stanika z dużym dekoldem i super mini ... Wiem że patrzy i bardzo mnie to podnieca. Kiedyś jak wypiłam więcej to zrobiłam mu specjalnie pokaz znaczysie smarowałam sobie piersi balsamem i niezasłoniłam do końca zasło....
Byłam tak podniecona że dała bym mu jak by tylko chciał....

czesc chciala bys ppatzrec na mego wmkamerce pokaze ci go jak chcesz lubisz patzrec

IP i czas połączenia logowane. [14475539]
[03.03.2009] 01:41
Jarzabek Waclaw
ciotka wieska (09.03.02 16:21):
To ile tam byo ek!!! Ile tam osb spao!

No dwa i trzy osoby. Sasiedzi jak to sasiedzi; za cienka sciana

IP i czas połączenia logowane. [14477112]
[03.03.2009] 21:00
ciotka wiesia
Jarzabek Waclaw (09.03.03 01:41):

O.K. Ja moge powiedziec z własnego podwórka, iz mam dalszego kuzyna, ktory w czasie trwania studiow wynajmował pokój z kuchnią. Po kilku miesiacach poznał kumpla z ktorym razem zamieszkał. Kumpel za jakis czas zapoznal panienkę. Z poczatku spali razem spokojnie ale z biegiem czasu sprawy nabrały innego tempa i zaczeli wprawiac seks nawet nie zważajac na to czy już spi. Pozniej kuzyn zapoznał dziewczyne i zaczeli razem mieszkac. A co sie działo to mozna sobie wyobrazic. Chce powiedziec, iz od czasu ukonczenia studiow do chwili obecnej (a uplyneło ladnych kilka lat) obie pary sie przyjaznią i zyja praktycznie jak rodzina.
Widac takie doswiadczenia z czasów studenckich moga pozytywnie wpłynac na pozniejsze relacje miedzyludzkie.
pozdr.

IP i czas połączenia logowane. [14480872]
[04.03.2009] 00:31
wiola111
ciotka wiesia (09.03.03 21:00):

O.K. Ja moge powiedziec z własnego podwórka, iz mam dalszego kuzyna, ktory w czasie trwania studiow wynajmował pokój z kuchnią. Po kilku miesiacach poznał kumpla z ktorym razem zamieszkał. Kumpel za jakis czas zapoznal panienkę. Z poczatku spali razem spokojnie ale z biegiem czasu sprawy nabrały innego tempa i zaczeli wprawiac seks nawet nie zważajac na to czy już spi. Pozniej kuzyn zapoznał dziewczyne i zaczeli razem mieszkac. A co sie działo to mozna sobie wyobrazic. Chce powiedziec, iz od czasu ukonczenia studiow do chwili obecnej (a uplyneło ladnych kilka lat) obie pary sie przyjaznią i zyja praktycznie jak rodzina.
Widac takie doswiadczenia z czasów studenckich moga pozytywnie wpłynac na pozniejsze relacje miedzyludzkie.
pozdr.
to sie nazywa nowoczesny stosunek do sexu lub sex w 21 wieku

IP i czas połączenia logowane. [14482147]
[04.03.2009] 09:34
krzysiek z jaroczewa
wiola111 (09.03.04 00:31):
ciotka wiesia (09.03.03 21:00):

pozdr.
to sie nazywa nowoczesny stosunek do sexu lub sex w 21 wieku

Ale z całą pewnoscia dla niektórych osób bedzie to wielik zgorszeniem a dla niektórych nie. I ja uważam, ze nie ma tu nic gorszego i zbereżnego. Lepiej tak niz w miejscu publiczny na oczach wielu niepotrzebnych gapiów

IP i czas połączenia logowane. [14482714]
[16.04.2009] 15:53
malakasioolka
ja lubie, kiedy ktos mnie podglada, sama mieszkam w domku jednorodzinnym i przy oknie od lazienki jest plot, ale moja ciocia mieszka w bloku na czwartym pietrze, na duzym blokowisku, i z jej okna widac cale osiedle. wiec zawsze, kiedy u niej jestem zamykam sie w lazience, odslaniam okno, zapalam swiatlo i biore dlugi prysznic, czasem przez dlugi czas trzeba czekac az ktos bedzie przechodzil pod blokiem (a mieszkaja tam glownie dresiarze), ale kiedy juz ktos idzie to zawsze zerknie, strasznie mnie to podnieca. kiedys widzialam, ze na parking pod blokiem podjechal samochod, ale zgasil silnik i nikt nie wysiadal - wiedzialam, ze ktos w srodku mnie podglada, ale nie widzialam kto, wiec podniecalo mnie to jeszcze bardziej. w ogole lubie takie sytuacje, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, zebym widziala, ze ktos pod blokiem (tak na przeciwko okna mam lawke i na niej czesto siedza i patrza) sie na moj widok masturbowal, a bardzo bym chciala to zobaczyc.

na razie to tyle, buziaki

IP i czas połączenia logowane. [14716836]
[16.05.2009] 17:16
terc
mogę to zrobić dla ciebie bardzo mnie to kręci

IP i czas połączenia logowane. [14886748]
[07.06.2009] 19:34
on.
ciekawe

IP i czas połączenia logowane. [15016216]
[10.06.2009] 13:10
Kasiaczka
Bardzo często chodzę po domu na golasa. Nie mam w oknach firanek, więc sąsiedzi z naprzeciwka regularnie zaglądają mi w okna. Mam nawet upatrzonych stałych widzów. Czasami, jak nie ma w domu mojego faceta, to celowo nie zasłaniam rolet aż do późnego wieczora, by potem zrobić to przy zapalonym świetle. Niesamowicie mnie to wtedy kręci. A w wakacje, jak było już ciemno, to nawet kilka razy wyszłam nago na balkon na papierosa.

IP i czas połączenia logowane. [15031464]
[24.06.2009] 11:35
Amanda89
moja muszelka http://img191.imageshack.us/i/muszelka.jpg/
tutaj wiecej zdjec http://tnij.org/softerotic

IP i czas połączenia logowane. [15107230]
[24.06.2009] 14:01
A ja lubie...
Pokazywać swojego kutasa, akurat mam takie firanki co jest 50 cm od parapetu w srodku i zawsze jak jakas kolezanka przychodzi do mojej siostry to ja staje tak ze 100cm od okna i zdejmue i pokazuje, ale nie zawsze spojzy w to okno @@@ mać

IP i czas połączenia logowane. [15107957]
[24.06.2009] 20:04
anitka21
ja podgladam brata i czasem mame jak soma sie bawi bo ojciec odszedl.

IP i czas połączenia logowane. [15109626]
[29.06.2009] 19:33
Ania napalona xD
incubus7 (08.11.09 12:55):
miałem podobna historię jak ty ivona37,
po imprezie nocowały u mnie 2 koleżanki, w pokoju obok
rano jak usłyszałem że wstają, rozebrałem się do naga
i przykryłem częściowo ale to co istotne było odkryte,
po jakimś czasie jedna przyszła do pokoju , chciała zobaczyć czy śpię
leżałem z przymróżonymi oczyma, bardzo podniecony ze stojącą pałka
weszła chyba chciała coś powiedzieć , ale zaczęła się patrzeć
wyszła i wróciła z koleżanką

patrzyły się jakąś chwilę i wyszły
byłem tak podniecony że prawie bez dotyku eksplodowałem
potem jak niby nic zrobiłem im śniadanie
ale widziałem ze inaczej się zachowują.
potem z jedna z nich trochę bardziej się zbliżyłem i gadaliśmy o tym...
zapraszam na prywatne maile , mail w nicku

IP i czas połączenia logowane. [15135208]
[03.07.2009] 09:19
Podgladacz sklepowy
ja często podglądam kobiety przebierające się w sklepach z ubraniami. Nawet w takim tesco czy real często można podejrzeć
najbardziej lubi kobiety przymierzające bieliznę

IP i czas połączenia logowane. [15151896]
[10.08.2009] 00:55
stypa
pawelek1111 (09.08.09 18:32):
Helcia18886 (09.07.26 02:27):
Filmik z podglądania moich rodziców:

http://hotfile.com/dl/9152931/f5572a8/Hellen a.rar.html

Mogłabys podac swuj email
jak otworzyć ten plik?

IP i czas połączenia logowane. [15317110]

1 2 3 4   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat