o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

problem z ...sikaniem

1 2
[04.03.2005] 20:00
wisienka16

No wreszcie mam neta (przez modem ale jest). Mam od jakiegoś czasu pewien problem.
niektórzy napewno mnie wyśmieją, ale dla mnie to ważne. Może tu ktoś mi pomoże.
Zaznaczam,że u lekarza byłam i jestem zdrowa. Problem polega na tym, że gdy zachce mi się do toalety to ood razu mocno i prawie zaraz muszę iść. Kilka razy znalazłam się w bardzo trudnych sytuacjach ( bo już popuściłam). Dwa razy całkowicie zsikałam się w majtki, na szczęście nikt nie widział.
Może któraś z dziewczyn podpowie mi jak w takich sytuacjach poradzić sobie i powstrzymać się.
Może któraś opowie o tym jak poradziła sobie z siku gdy było już bardz trudno.
A oto jeden z moich przypadków:
dwa lata temu poszłyśmy z dwoma koleżankami pochodzić po mieście no i oczywiście pech
chciało mi się coraz bardziej. Na początku nic nie mówilam, ale po jakimś czasie zaczęłam coraz bardziej naciskać byśmy wracały do domu. Powiedziałam im dlaczego. Troche się śmiały ale obrałyśmy kierunek powrotny. Ale one co jakiś czas przystawały przed jakąś wystawą, Ja też i w tym czasie przerabiałam nogami albo je krzyżowałam. Gdy to nie wystarczało ukradkiem ściskałam ręką cipkę. W końcu doszliśmy do momentu, gdy się rozchodziłyśmy. One mieszkają obok sprawie obok siebie w domkach jednorodzinnych i w miejscu gdzie zwykle się rozchodzimo one idą w prawo a ja prosto. Mamy z tego miejsca mniej więcej równą odległość do domu. Rozezłyśmy się od razu. Ja miałam do przejscia jakieś 150 m uliczka między domkami jednorodzinnymi, przejście przez ulicę i jest mój blok.
Chciałomi się już bardzo mocno. Trzymałam rękę na cipce i co jakić czas przykucałam. gdy przykucnęłam po raz czwarty lub piąty uniosłam głowę do góry i zobaczyłam 30 paro letniego faceta, zrobiło mi się głupio a on mówi : widze że masz problem, ja na to cała czerwona ze wstydu mówię, że już nie mogę wytrzymać i dlatego tak robię. On mówi wejdź do mnie do domu i skorzystaj z toalety.Odmówiłam i wstałam , ale nie mogłam już przestać uciskać cipki, on mówi chodź do ubikacji w domu jest moja żona. Niczego się nie bój. Poszłam z nim. Cały czas się trzymając za cipkę. Gdy wchodziłam do do mu zauważyłam kobietę na wózku inwalidzkim.
Weszłam do toalety wreszcie mogłam sobie ulżyć, majtki mialam troche mokre. Wyszłam z ubikacji w biegu powiedziałam do widzenia i pobiegłam do domu. Wstyd nie!!!???

Proszę o odpowiedzi.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.03.2005] 23:22
wisienka16
Niestety nie bardzo doczekałam się na wasze głosy.Szkoda ale co zrobić. Tym nielicznym osobom, które się odezwały DZIĘKI

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [3977718]
wisienka16
Niestety nie bardzo doczekałam się na wasze głosy.Szkoda ale co zrobić. Tym nielicznym osobom, które się odezwały DZIĘKI

IP i czas połączenia logowane. [3977719]
wisienka16

IP i czas połączenia logowane. [3977721]
[20.05.2005] 14:08
pokemonek

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [4295876]
[01.10.2014] 22:17
[06.06.2005] 16:34
rico
.tajana. napisz do mnie na pewno znajdziemy wspólny język,czekam rico666@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [4379078]
[29.12.2005] 11:44
rico
wisienka16 (05.03.21 23:22):

no jak bys chciała to możemy sobie pogadac na ten temat z odrobina fantazji.

IP i czas połączenia logowane. [5903253]
[22.12.2006] 14:08
DAVVID
chętni pomogę ale przez gg podasz

IP i czas połączenia logowane. [9082420]
[21.07.2007] 17:01
Siku...
Ja tez tak mam! Ja mam gorzej, bo zsikałam się z 4 razy...popuszczam w nocy i tyle... ja znam sposób na wstrzymanie na jakiś czas...poprostu staram się usiąść na coś, co trochę wystaje i pocierać lekko, bo nikt nie widział, jak wstrzymuję!!! pomaga czasem, ale najlepiej jest nic nie pić pół godziny przed wyjściem! pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [10835246]
[17.08.2007] 17:18
marzka3
Spróbuj czasami zsikać się dla przyjemności. Trzymaj ile się da, a potem zsikaj się całkiem. Opisz wrarzenia. Ja też mam pr4oblem z pęcherzem ale odkąd zrobiłam z tego przyjemność mam na to inne spojrzenie. Pozdrawiam. Marzena

IP i czas połączenia logowane. [11049243]
[02.04.2008] 15:50
Skfndindd
posłuchaj morzesz spokojnie powiedzieć przyjaciółką że musisz siku i rzedy pomogły ci wstrzymywać a jak nie to zejć na pobocze i poproś koleżanke żeby pomogła ci sie zalatwić

IP i czas połączenia logowane. [12512755]
[23.04.2008] 14:26
SIU SIU
Cześć pogadamy o tym przez GG to mój numer 5062643 A rada napisze ci przez GG

IP i czas połączenia logowane. [12634476]
[09.05.2008] 19:40
usiusiusiu u siusiu
wspolczuje ale ta historia mnie tak rozbawiła ze sama sie o mało nie posikałam ale tak na serio ja tez mam problem moze ktos cos mi poradzi..

od 3 dni naokraglo chce mi sie sikac, chodze do łazienki co 5 minut bo wydaje mi sie ze bardzo mi sie chce.. po czym okazuje sie ze poleci kilka kropelek i za 2 minuty od nowa to samo :/ przy tym odczuwam jakies dziwne mrowienie.. nie swedzi nie boli nie szczypie nie piecze.. nie potrafie tego nazwac.. chyba wszystkiego po trochu i tak lekko mrowi.. nic przyjemnego

IP i czas połączenia logowane. [12732399]
[20.05.2008] 11:59
szwaja
ja tak mam i niewiem corobic a ma dopiero10 lat jade 20 maja na zielonom całom noc aż do 10 rano i co mam zrobic jak to już dziś

IP i czas połączenia logowane. [12789444]
[26.05.2008] 14:04
sisi89
usiusiusiu u siusiu (08.05.09 19:40):
wspolczuje ale ta historia mnie tak rozbawiła ze sama sie o mało nie posikałam ale tak na serio ja tez mam problem moze ktos cos mi poradzi..

od 3 dni naokraglo chce mi sie sikac, chodze do łazienki co 5 minut bo wydaje mi sie ze bardzo mi sie chce.. po czym okazuje sie ze poleci kilka kropelek i za 2 minuty od nowa to samo :/ przy tym odczuwam jakies dziwne mrowienie.. nie swedzi nie boli nie szczypie nie piecze.. nie potrafie tego nazwac.. chyba wszystkiego po trochu i tak lekko mrowi.. nic przyjemnego

poprostu jestes preziebiona. a co do tego mrowienia to masz jakies zapalenie czu cos. trzeba kupic tabletki takie co sie tam wklada na noc przez tydzien codziennie i po sprawie. wiem z doswiadczenia

IP i czas połączenia logowane. [12822682]
[30.05.2008] 16:58
rozwiazanie...
Miło by było sie tak posikac raz czy dwa zeby nikt nie widzial Ale mam rade dla ciebie!Bardzo dobra jest amm kumpele ktora tak robi i juz nie ma tego problemu Po 1.musi ci sie chcec siku,po 2.musisz miec w poblizy lozko(np.na przyjeciu,wejdz do swojego pokuju)wez koniec koldry i przelow go pomiedzy nogami(jak pielucha;p)a potem zacznij ruszac bioderkami w gore i w dol tylko koldre zaciagnij mocno!Jak juz tak zrobisz ze 2 razy to potem chodzbys cisla to nie zsikasz sie jakos nie wiem czemu tak jest kumpela mi opowiadala...ale miala kilka wpadek;/Bo ona nie moze utrzymac jak to robi i chyba z 6 razy sie zsikala!w kokoniec koldry!Raz jak bylam u niej to powiedziala ze jej sie chce sikac i to bardzo!A toaleta byla w remoncie a do drugiej nie mogla isc bo jej mama brala kapiel!A nie mogla isc do babci(mieszkaja razem na innych pietrach)Bo miala gosci i zsiusiala by sie po drodze;/noi wtedy powiedziala ze to zrobi...z koldra...tak sie podniecila(z tego co rbilam,tak powiedziala mi[dla mnie to zenujace ale coz;/])ze zsiusiala sie tak,że zostala taka ogromna plama na koldrze!i na jej spodniach!i majtkach;pwstrzymala sie (bo jeszcze jej sie chcialo)ale przekonalam ją,żeby juz wysikala sie na ta koldre...straszne!!!Co ona musi przezywac i wy też!!!

IP i czas połączenia logowane. [12845871]
[16.09.2008] 11:29
Tolka 1
wisienka16 (05.03.21 23:22):

Ja próbje usiąść na czymś wystajacym, i ręką uciskam krocze. Jak mi się chce kupki to kucam na nodze zaciskam zwieracze i jakoś dotrwałam. Bywa,że mam bardzo brudne majtki z przod i na paseczku. To chyba normalne

IP i czas połączenia logowane. [13462107]
[08.06.2009] 18:34
kundzia25236
ja jak chce siku to siadam na poduszce potem sie na niejkadę oczywiśie mam ją pomiędzy nogami i na brzuchu się kładę czasem pomaga a już chba z 10 razy nie wytrzymałam

IP i czas połączenia logowane. [15021361]
[08.06.2009] 18:38
kundzia25236
OPOWIEM JAK KIEDYS SIE PRAWIE ZLAŁAM A
BYŁO TAK

mamy w-f no i mamy sprawdzian ze skoku przez kozła a tu czeba się rozkroczyć
ja już czuję ze niemogę a tu moja kolej ściska cipkę kucam i wogólę
jestem gotowa do biegu odbijam sie od odskoczni i skok nad kozłem poleciało parę kropli i majtki zmoczone ale jakos poszło jak skoczyłamto wybiegłam do kibla i niezdążyłam przed samymi drzwiami się zlałam
.............................................
jeszcze jedna

IP i czas połączenia logowane. [15021389]
[04.07.2009] 21:18
siku bardzo mocno
rozwiazanie... (08.05.30 16:58):
Miło by było sie tak posikac raz czy dwa zeby nikt nie widzial Ale mam rade dla ciebie!Bardzo dobra jest amm kumpele ktora tak robi i juz nie ma tego problemu Po 1.musi ci sie chcec siku,po 2.musisz miec w poblizy lozko(np.na przyjeciu,wejdz do swojego pokuju)wez koniec koldry i przelow go pomiedzy nogami(jak pielucha;p)a potem zacznij ruszac bioderkami w gore i w dol tylko koldre zaciagnij mocno!Jak juz tak zrobisz ze 2 razy to potem chodzbys cisla to nie zsikasz sie jakos nie wiem czemu tak jest kumpela mi opowiadala...ale miala kilka wpadek;/Bo ona nie moze utrzymac jak to robi i chyba z 6 razy sie zsikala!w kokoniec koldry!Raz jak bylam u niej to powiedziala ze jej sie chce sikac i to bardzo!A toaleta byla w remoncie a do drugiej nie mogla isc bo jej mama brala kapiel!A nie mogla isc do babci(mieszkaja razem na innych pietrach)Bo miala gosci i zsiusiala by sie po drodze;/noi wtedy powiedziala ze to zrobi...z koldra...tak sie podniecila(z tego co rbilam,tak powiedziala mi[dla mnie to zenujace ale coz;/])ze zsiusiala sie tak,że zostala taka ogromna plama na koldrze!i na jej spodniach!i majtkach;pwstrzymala sie (bo jeszcze jej sie chcialo)ale przekonalam ją,żeby juz wysikala sie na ta koldre...straszne!!!Co ona musi przezywac i wy też!!!

wiesz z chęciom bym to zobaczył jak by co pisz 11514513

IP i czas połączenia logowane. [15157824]
[09.07.2009] 17:30
LubieCiastka
hm..jestes pewna ze robilas wszystkie badania ? moze to byc hmm..zapalenie nerek? nie odczuwasz bolu w czasie oddawania moczu ?

IP i czas połączenia logowane. [15178767]
[22.08.2009] 22:31
sisi1212
napisz do mnie miałam podoby problem jak i wiekszosc kobiet na swiecie ale zadko która o tym mówi......chill@poczta.onet.eu

IP i czas połączenia logowane. [15376374]
[22.10.2009] 18:32
patryk116.1994o2.pl
Ja też mam ten problem, ale sie wstydzę

IP i czas połączenia logowane. [15673690]
[22.10.2009] 18:36
katie111
Chcę z kimś porozmawiać na ten temat mój e mail: traktor111@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [15673723]
[22.10.2009] 22:37
katie111
Ja też mam problem z siku , wstydzę sie go troche. A mianowicie zdaz mi sie popuscic siku podczas smiechu. Kilka razy zapadłam sie pod ziemie , bo juz całkowicie sie zsikałam w spodnie.
Pierwszy raz to było jak byłam u koleżanki siedziałyśmy przy kompie.
Zachciało mi sie siku ale mi było wstyd jakos nie wiem dlaczego nie mówiłam o potezebie. W koncu juz odczuwałam parcie na pęcherz i wydusiłam ze mi sie chce siku. Kolezanka zrozumiała i zaprowadziła mnie do wc , pech ze był zajęty. podczas czekania sciskałam reka c@@@@ po kryjomu , a koleżanka zartowała , W pewnym momencie tak sie zaczełam smiać , że straciłam kontrolę i wylałam wszystko z siebie . od razu sie zawstydziłam i zrumieniłam jak jabłko , koleżanka sie smiała a mi było wstyd.Później sie przebrałam.
Czy wam sie zdażały takie sytuacje, jak sobie poradziliście?

IP i czas połączenia logowane. [15675278]
[29.10.2009] 21:40
Yumiko9999999
Ja też mam ten sam problem...jesli ktoś chce o tym pogadać zapraszam na gg 6988788

IP i czas połączenia logowane. [15710304]
[16.11.2009] 19:54
Yumiko9999999
Przepraszam pomyliłam sie z gg : 3677507

IP i czas połączenia logowane. [15804888]
[04.12.2009] 16:59
Reynolds1916  ulan_1915@tlen.pl
Uwazam, ze Panna Marzena ma racje. Jak juz bardzo ci sie zachce, to zsikaj sie calkiem i opisz wrarzenia. A wlasnie: Panno Marzeno, czy rzeczywiscie sikasz pod siebie dla przyjemnosci? Zapewniam Cie i Wisienke, ze zachowam dyskrecje. To wszystko. Do zobaczenia. To mnie nie dotyczy.

IP i czas połączenia logowane. [15893697]
[16.01.2010] 17:03
misia3635
ja wstrzymóje dla przyjemnoś ci np. biorę kądrę między nosi ściskam i jest taki przyjemny dreszczyk...

IP i czas połączenia logowane. [16110609]
[19.01.2010] 16:56
alusiek
marzka3 (07.08.17 17:18):
Spróbuj czasami zsikać się dla przyjemności. Trzymaj ile się da, a potem zsikaj się całkiem. Opisz wrarzenia. Ja też mam pr4oblem z pęcherzem ale odkąd zrobiłam z tego przyjemność mam na to inne spojrzenie. Pozdrawiam. Marzena
Ja też to robie tylko, że minimum codziennie, bo fajnie się zsikka ć

IP i czas połączenia logowane. [16126680]
[21.01.2010] 14:58
misia3635

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [16136717]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat