o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Kredyt na mieszkanie???

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[24.02.2005] 23:03
Iza_24
Hej! Chciałam Was prosić o poradę w jakim banku i jaki kredyt mieszkaniowy jest teraz najkorzystniejszy a jaki odradzacie. Oczywiście prosze także o inne wskazówki i przestrogi. Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.07.2006] 22:08
zawiedzina
Witam....zdecydowanie NIE POLECAM brania kredytu w Millenium. Nie wiem jak jest w innych bankach. Na początku wszystko ładnie, pięknie. Potem nadchodzi pierwszy etap...nerwów, czyli kpl. podstawowych dokumentów. Jest tego sporo i ciągle wymyślają jakiś dokument dodatkowy. Przy naprawde wielkim szczęściu załatwisz to w tydz. Tu pomaga jeszcze herbatka z melisy. Potem czekasz ok 3 tyg na decyzje kredytową. I tu zaczyna sie drugi problem. Jak masz lub miałaś inne kredyty to przygotuj sie na to, że będziesz musiała dostarczyć informacje z tych banków jak spłacałaś kredyt (głównie chodzi o terminowość). Tu pomagają już tylko mocniejsze tabletki uspokajające. zajmnie Ci to ...w najlepszym przypadku 2 tyg. Potem czekasz na umowe kredytową...do tyg czasu. A potem, jak już wszystko podpiszesz to bank ma 5 dni na przelanie kasy na konto osoby od której kupujesz mieszkanie. Ja swoją przygode z kredytem zaczęłam 30 maja. Dzisiaj jest 12 lipiec i dalej nie mam umowy! Za to mam zaczątki wrzodów i kilka nowych siwych włosów. Życze powodzenia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7557912]
[24.05.2008] 00:43
good-look
Ja też słyszałem o "ekspresowym" banku BZWBK. Tak szybko decyzji kredytowej nie udziela żaden bank, oczywiście za darmoszkę... Mamy nowego lidera?

IP i czas połączenia logowane. [12809569]
[03.06.2008] 12:36
hania32
Mnie też dziwi nieroztropność tej Pani - musiała być bardzo zdesperowana, że powierzyla swoje oszczędności obcej osobie. Ja osobiście wolę udać się do odpowiedniej instytucji np. do doradcy finansowego. Od razu, bez zbędnego chodzenia po wszytkich bankach, mam nakreślone gdzie najlepiej wziąść kredyt hipoteczny. Mam wtedy pewność, że nie trafie na żadnego p. Grzegorza. Doradców jest dużo - to fakt, ja skorzystalam z porady znajomych, ktorzy wcześniej wspołpracowali z pośrednikami. Wypelniłam formularz on line - dwie godziny później mialam telefon w sprawie spotkania, ktore nastapilo dzień później. Podczas rozmowy zwracałam szczególna uwagę na tzw. ukryte oplaty, których się najbardziej bałam przy podpisywaniu umowy. Ale z tym nie było problemu - uzyskalam wszytkie potrzebne wyjaśnienia. Polecam, jako alternatywę dla panów Grzesiów!!!

IP i czas połączenia logowane. [12865578]
[26.08.2009] 07:10
lusia1308
Witam wszystkich. Jeśli znajdę mieszkanie za 100tysięcy to czy bank da więcej niż wartość mieszkania np. na remont jakies 30tysiecy wiecej? i czy jak mąż zarabia 2000tysiace na rękę a ja 1000 to dostaniemy kredyt? proszę o odpowiedz dziekuję

IP i czas połączenia logowane. [15392397]
[24.05.2017] 11:55
[10.08.2011] 18:57
AlaAla
Jeśli brać kredyt to najlepiej mieć zaufanego doradce!! Ale tylko takiego, inny ci uczciwie nie pomoże.
Jeśli nie masz to po prostu chodzić po wysztskich bankach i pytać o ofertę. Napewno w kilku sie odpadnie bo nie będzie się miało zdolności kredytowej ale w innych można mieć i wtedy porównac oferty a nawet negocjować.

IP i czas połączenia logowane. [18690328]
[30.12.2011] 12:28
KREDYTY
Jeśli potrzebujesz pożyczki, kredytu w mniejszej lub większej kwocie na telewizor, samochód, dom czy mieszkanie lub po to by odpocząć na wczasach lub na cokolwiek? NAPISZ KONIECZNIE!
Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybkie terminy,UCZCIWĄ ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT.
Jeśli jesteś poważnie zainteresowany, nie masz złej historii w BIK wyślij wiadomość podając:
Imię i nazwisko
typ produktu jaki Cię interesuje ( kredyt mieszkaniowy, gotówkowy, samochodowy itd. dostępne jest bardzo wiele produktów finansowych) i w jakiej kwocie
numer tel. kom.
adres email
swoje miejsce zamieszkania (miejscowość)
orientacyjny dochód netto
Dane które wyślesz MUSZĄ być prawdziwe by umożliwić kontakt z Tobą i szybkie pozytywne załatwienie sprawy.
Zapraszam do kontaktu

IP i czas połączenia logowane. [19187371]
[30.12.2011] 19:09
finansowomeliorvis
Doradca finansowy jaki by nie był zawsze wyjdziemy na tym lepiej niż gdy próbujemy na własną rękę www.finansowo.

IP i czas połączenia logowane. [19188785]
[01.02.2012] 12:45
damia475775
Na ten moment najciekawszą propozycją jest oferta Euro Banku zapraszam do złożenia wniosku bez żadnych zobowiązań

IP i czas połączenia logowane. [19283401]
[10.02.2012] 10:58
inka.89
Witam, mam pytanie, jaka jest szansa na dostanie kredtu mieszkaniowego przy zarobkach 1500 zl i bycie studentem ? słyszałam że sa specjalne kredyty dla studentów ale nic nie mogę n a ten temat konkretnie znaleźć. Wolę dąc więcej kasy i mieszkac na swoim niż płacić tej starej babie która nawet nie chce tu nic robic a wszystko jest stare jak świat. Czy jet coś takiego ??? mam umowę o pracę, stałe dochody

IP i czas połączenia logowane. [19308352]
[17.10.2012] 21:45
kropkiii i kreskii
My mamy na oku mieszkanie w inwestycji Shiraz Trio na Bielanach i na pewno jesli juz mielibysmy sie zdecydowac to bedzie to mieszkanie przynajniej w 3/4 skredytowane. Takie po prostu mamy czasy.

IP i czas połączenia logowane. [19930741]
[28.10.2012] 21:28
klaaarkson
A co zrobić kiedy mam mieszkanie, chce je sprzedac i przeprowadzić sie do nowej inwestycji, ale chce zrobić ta zamiane bezboleśnie, zeby sprzedać szybko i od razu zamieszkac w nowym miejscu... czy banki jakos to rozwiązuja?

IP i czas połączenia logowane. [19957869]
[27.11.2012] 23:15
kajjjka78
Kupując mieszkanie na pewno większośc z nas bierze teraz kredyty, przynajmniej w 80%. Nasza inwestycja na która mamy oko na Bielanach dopiero sie buduje, wiec poki co mamy czas na załatwianie kredytu.Ale powiem Wam ze z tym jest coraz gorzej. Banki stały sie bardzo wymagajace.

IP i czas połączenia logowane. [20031206]
[28.12.2012] 17:23
piotr..kr
Czytając to forum mam dziwne wrażenie ze służy to raczej za miejsce na reklamę dla doradców i banków dla których kredyt w ich ( ewentualnie polecanych )bankach są najlepsze z najlepszych ... szukam forum gdzie można poczytać na temat waszych opinii najlepiej takie na którym jest trochę więcej postów niż 5 - 10

IP i czas połączenia logowane. [20100891]
[24.05.2013] 11:01
ole770
Ja wraz z mężem wzieliśmy kredyt mieszkaniowv Własny kat w PKO. Mielismy wkład własny.Kredyt mamy w ratach malejacych. Raz w roku korzystamy z tak zwanych wakacji od kredytu i zawieszamy ratę kredytu zeby spokojnie wyjechac na urlop

IP i czas połączenia logowane. [20507117]
[24.05.2013] 11:28
mieciek235
Wiecie co Wam powiem? Nie opłaca się brać kredytu w banku, bo różne przypadki się zdarzają i może być tak, że nie będziemy mieli jak spłacić jakiejś raty i już nas będą wrzucać do baz. Szczerze wolę korzystać ze stron typu kasa-na-innowacje.pl przynajmniej w bazach nie wyląduje

IP i czas połączenia logowane. [20507187]
[28.05.2013] 14:46
znajomy334
a ja bym odradzal branie wiekszego kredytu u roznych podejrzanych "prywaciarzy" bo mozemy miec pozniej z nimi powazny problem. jesli juz musimy brac kredyt to jedynie w banku, ofert jest mnostwo wiec to kwestia przesledzenia co aktualnie mozna najkorzystniej dostac. wiem ze w tamtym roku korzystny kredyt znajomy bral w Nordei a inny w Getinie, ale dokladnie na jakich warunkach to nie wiem. jak jest aktualnie trudno mi powiedziec.

IP i czas połączenia logowane. [20515992]
[20.06.2013] 17:05
innkkka
Zamiast szukać na właśną rękę optymalnego kredytu lepiej skorzsytać z pomocy doradcy finansowego, który wyselekcjonuje propozycje różnych banków najoptymalniejsze dla nas. Sama szukając pożyczki na samochód skorzystałam z doradztwa Open Finance i w kwestii kompetencji i rzetelnego podejścia nie zawiodłam się.

IP i czas połączenia logowane. [20561836]
[27.06.2013] 23:20
ozza88
Teraz prawie każdy kupuje mieszkanie na kredyt, nie mam wśród znajomych osób, które kupiłyby za gotówkę. Piękne mieszkania można kupić u J.W. Construction, moja siostra kupiła na osiedlu Górczewska Park. Przepiękne osiedle i równie piękne bloki.

IP i czas połączenia logowane. [20578410]
[30.06.2013] 21:18
wiciaa
Słyszałam, że JWC ma ciekawą ofertę, widziałam wizualizację i wszystko wygląda imponująco.

IP i czas połączenia logowane. [20584996]
[01.07.2013] 11:39
teresa456
Wszyscy teraz narzekają, że tak ciężko o kredyt i takie złe warunki. Ja pamiętam, że skorzystałam ze strony gotówka-na-start.pl i wszystko szybko załatwiłam, bez problemu i na dogodnych warunkach.

IP i czas połączenia logowane. [20585950]
[05.07.2013] 10:59
olka33
Jeśli chodzi o JWC to na Lewandowie maja ciekawe mieszkania w przystępnych cenach. Jutro mają dzień otwarty jak ktoś chce więcej info

IP i czas połączenia logowane. [20594093]
[05.07.2013] 11:30
rena777
Ostatnio spotkałam się z wieloma głosami, że w sprawie kredytów i pożyczek warto isć na stronę gotówka-na-start.pl, bo rzekomo są dobrzy w tym co robią, załatwiają wszystko bardzo sprawienie i w ogóle. Nie wiem czy nawet na tym forum nie spotkałam się z takimi opiniami.

IP i czas połączenia logowane. [20594139]
[08.07.2013] 10:20
mrzonka
Ile trwa spotkanie z doradcą w oddziale? Bo ja zawsze taka zalatana Dzięki!

IP i czas połączenia logowane. [20599697]
[09.07.2013] 11:31
suzuka137
Moj znajomy korzystał z gotówka-na-start.pl kiedy potrzebował kredytu. Był w nieco innej sytuacji, bo on na spłatę innych zadłużeń potrzebował, ale jeśli jemu pomogli to też nie powinno być problemu aby pomogli z kredytem na mieszkanie.

IP i czas połączenia logowane. [20601852]
[15.07.2013] 22:12
endr005
ciężko powiedzieć jednoznacznie jaki bank, dużo zależy od tego w jakim dotychczas mieliśmy konto, takie banki wtedy łatwiej kredytu udzielają itd. Często też deweloperzy mają poradny kredytowe w ofercie, wiem, że na pewno jest tak u jw construction, że oni mają doradcę

IP i czas połączenia logowane. [20615949]
[25.07.2013] 07:20
ulleńka
Duże promocje są w Villa Campina, fajne osiedle, otoczone zielenią, jak zresztą większość inwestycji tego developera.

IP i czas połączenia logowane. [20635026]
[27.07.2013] 13:43
dzieciakjoe
A to w Warszawce to osiedle? Btw. co sądzicie i Open Finance, bo krąży dużo różnych opinii, ale podobno to bardzo postępowa placówka.

IP i czas połączenia logowane. [20639806]
[30.07.2013] 11:14
maryska80
Ja tam wzielam kredyt w PKO. stabilny bank. Pani w banku mi doradzila kredyt mieszkaniowy wlasny kat. Po porownaniu propozycji z innych bankow PKO mi zaproponowalo naprawde dobre warunki.Raty mam malejace.czesc kredytu przeznaczylam na wykonczenie mieszkania.

IP i czas połączenia logowane. [20645707]
[31.07.2013] 11:47
sylwus777
Ja osobiście nigdy nie brałam kredytu, ale mój brat mówił mi gdzie on brał bo specjalnie go pytałam jak zobaczyłam ten temat. On korzystał ze strony kasa-na-rozruch.pl czy jakoś takoś podobnie. Ja sama nie wiem nic o nich, ale brat mówił, że bardzo mu pomgoli

IP i czas połączenia logowane. [20647747]
[06.08.2013] 11:47
tomek761
sylwus777 (13.07.31 11:47):
Ja osobiście nigdy nie brałam kredytu, ale mój brat mówił mi gdzie on brał bo specjalnie go pytałam jak zobaczyłam ten temat. On korzystał ze strony kasa-na-rozruch.pl czy jakoś takoś podobnie. Ja sama nie wiem nic o nich, ale brat mówił, że bardzo mu pomgoli

Moj przyjaciel również korzystał z kasa-na-rozruch.pl i nie narzekał na nic. Mogę polecać.

IP i czas połączenia logowane. [20659137]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat