o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Głodówka oczyszczająca...

1 2 3 4 Strony tematu:
[27.11.2013] 12:59
beata1271
witam ...od jakiegoś czasu jem mało, a teraz od 3 dni mam głodówkę...w moczu pojawiły mi sie ciała ketonowe czyli glukoza...wiem że może być to przez głodowanie...czy powinnam kontynuować głodówkę....czy powinnam sie tym zmartwić ?????czy każdy kto nie je ma takie wyniki ???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20885441]
[27.11.2013] 13:03
beata1271
niksfirefly (13.05.09 00:01):
Samanka (12.08.30 22:05):
syoss (12.05.17 10:25):
Przy odchudzaniu ważne jest by pić dużo wody (to w ogóle jest ważne , bo pierwsze co tracimy to właśnie wodę. A na pewno każdy wie jak ważne jest by organizm był dobrze nawodniony.

Uwazajcie zeby nie przesadzic z woda, sluchajcie swojego organizmu. To wazne zeby sie nie zmuszac!
Nie pijcie samej wody, to tez ma niezbyt wiele sensu, po prostu przez nas szybko wyleci!
Zeby zatrzymac wode troche dluzej w organizmie, zeby oczyszczala i dobrze nawadniala dodawajcie kilka kropel swiezego soku z cytryny, grejfruta albo pomaranczy.
W czasie glodowki tez wazne jest zeby nie pic na sile. Organizm mozna na wiele sposobow nawadniac. Przedewszystkim 2 razy dziennie po 15 min kapiel w wannie najlepiej. Jezeli ktos nie ma wanny to prysznice oczywiscie tez sa ok. Bardzo dobrze tez jest isc na saune turecka, jak jest mozliwosc to nawet co dziennie. No i najmniej lubiana forma nawadniania organizmu to oczywiscie lewatywa!

Samanka moge prosic o kontakt priv do ciebie?
jakie najgorsze objawy mialas podcza glodowki?
w ktorym dniu na saune?

mnie wcale sie nie chce pić..muszę sie zmuszać.....mogłabym w ogóle nie pić...ten mój organizm jakiś dziwny czy co ???

IP i czas połączenia logowane. [20885450]
[27.11.2013] 13:38
asbaal
Mnie się też pić nie chciało , zamiast posiłku piłem szklankę soku multiwitaminowego trzy razy dziennie i to wszystko !
Efekt końcowy 3 dniowej głodówki był taki , ze zniknęło nadmierne pocenie się stóp !

IP i czas połączenia logowane. [20885516]
[28.11.2013] 13:18
beata1271
lewatywa prowadzi do biegunki a biegunka odwadnia...wiec nie rozumiem jak ta lewatywa powoduje nawodnienie .....

IP i czas połączenia logowane. [20887539]
[28.11.2013] 13:30
beata1271
no i co najgorsze mam ciała ketonowe w moczu...to chyba niedobrze ..prawda ?????

IP i czas połączenia logowane. [20887567]
[24.09.2017] 05:20
[28.11.2013] 13:36
beata1271
mnie nic w życiu nie wychodzi ;-(..nawet głodówka

IP i czas połączenia logowane. [20887582]
[28.11.2013] 13:51
miniminka
głodówka oczyszczajaca to bardzo dobry pomyśl. sama ja stosuje raz na jakiś czas. 1 dzień takiej głodówki i czuje się lekko mimo iż waze 57 kg przy wzroście 172. pozdrawiam wszystkich wtedy bardzo dużo pije to zabija uczucie głodu

IP i czas połączenia logowane. [20887612]
[28.11.2013] 13:54
miniminka
Ale nie przesadzajcie z ta głodówka 1-2 dni ok ale nie więcej. Pozdrawiam jeszcze raz

IP i czas połączenia logowane. [20887617]
[08.02.2014] 09:53
Ewelina91
Ważyłam 67 kg przy 162cm .. i za nic w świecie nie mogłam schudnąć.. Pomimo tego ,że sie odchudzałam,mniej jadłam ,ćwiczyłam nic waga nie spadała.Aż musiałam zdecydować się na głodówke.Moja głodówka nie polegała na nie jedzieniu nic .. bo pod koniec drugiego dnia musiałam coś przełknąc małego.Pomimo tego waga i tak leciała w dół kazdego dnia ważyłam mniej ,piłam dużo wody mineralnej i herbat ziołowych,czerwona,zielona itp .W tej chwili waże 64 kg ale to jest dopiero 3 dzień i mam zamiar tak jeszcze 7 dni . Zobaczymy .Pewenie waga troche stanie w miejscu ,ale to normalne.Mam nadzieje ,ze wytrwam. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21031115]
[24.06.2014] 16:54
jajeczkooo
wiec ja waze a raczej juz wazyłam 90kg przy wzroscie 178 i jestrem na 3 dniu głodowki i waze 87kg, jem snidania bo oostanowiłm schudnc jak najwiecej a zemdlec nie chce xd wiec mam nadzieje ze mi sie uda

IP i czas połączenia logowane. [21236585]
[26.09.2014] 11:16
Ewa222
uważaj na efekt jojo po głodówce.www.ocetjablkowy.blog.pl

IP i czas połączenia logowane. [21370016]
[21.10.2014] 12:03
martastrzelka
glodówka nie jest dobrym pomysłem, moja siostra to stosowała i potem czuła się osłabiona. Ja już podeszłam do tematu bardziej profesjonalnie, chciałam się troche odchudzić, ale z głową dlatego trafiłam do Qi Medu, gdzie takim poradnictwem dietetycznym zajmuje się od lat pani Molenda. Jak już oczyszczać organizm to pod okiem lekarza albo specjalisty, a nie tak samemu kuglując sobie, jak to zrobić

IP i czas połączenia logowane. [21409173]
[25.01.2016] 19:34
meWa
głodówka to totalna głupota.. na nic ci to nie pomoże. sama długo się nimi katowałam i wytrzymywałam jakieś 2 dni i kilogramy wracały z nawiązką. trafiłam wtedy na tabletki iqgreen, z resztą zupełnie przez przypadek przeglądając jakieś forum no i zaczęłam się odchudzać w 2 miesiące zrzuciła 12 kg, więc to chyba najlepsza rekomendacja

IP i czas połączenia logowane. [22167964]
[06.10.2016] 09:59
wikollo
Od dawna chciałam przeprowadzić dokładną detoksykację organizmu i udało się w sumie dopiero jakiś czas temu dzięki terapii w Vitanea -www.vitanea.eu W końcu pozbywam się pasożytów z organizmu i z dnia na dzień czuję efekty. Odchodzą moje kłopoty z koncentracją, jestem spokojniejsza, mniej się denerwuję, co się przekłada na lepsze samopoczucie i więcej sił do życia. Całe leczenie polega na tym, że korzystam z aparatu Smart, który praktycznie mogę sobie do torebki schować, jest bardzo mały, przenośny.

IP i czas połączenia logowane. [22467314]
[06.10.2016] 17:09
psota37
Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnych tabletek wspomagających odchudzania aż do teraz.Aktualnie zredukowałam kalorie do 1800 dziennie i do tego dwa razy dziennie łykam Sroreversrim polecony przez fikcyjną koleżankę (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Muszę powiedzieć że po pierwszym miesiącu efekty jajo przeszły moje oczekiwania a ja liczę na jeszcze więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22467946]
[01.12.2016] 18:50
Kamla
Wiadomo najlepsze oczyszczanie organizmu z toksyn, złogów itp. to po prostu głodówka. Żadna inna dieta tak nas nie odtruje, nie pozbędziemy się złogów w organizmie. Można o tym poczytać na stronie dr Ewy Dąbroskiej. Pani doktor napisała też na ten temat książkę. Większość diet można znaleźć naa sttoniczce polskiezielarnie. Warto zwrócić uwagę na diete dr Budwig (bardzo ciekawa postać). Już po diecie oczyszczającej czyli głodówce wspomagawczo polecan Floradix na Jelita. Bardzo dobry.

IP i czas połączenia logowane. [22540701]
[01.12.2016] 19:52
Kwakaczka
Rok temu pytałam się na forum o dobrego dietetyka, takiego przetestowanego, z polecenia - bo nie chciałam źle wydać pieniędzy. Ktoś mi polecił dietetyczkę panią Albinę z Dietetycznego Piekła. Byłam, zastosowałam się do wytycznych, schudłam, nie mam jajo, jestem zadowolona Dlatego teraz ja chcę Ją polecić - polecam

IP i czas połączenia logowane. [22540838]
[01.12.2016] 19:58
Jadwisia347
Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Sroreversrim.W końcu efekty jajo widziałam u mojej fikcyjnej przyjaciółki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty jajo.Na prawdę duża w tym zasługa Sroreversrimu.Moim celem jest jeszcze 1,2 kg uda mi sie jestem tego pewna.

IP i czas połączenia logowane. [22540857]
[09.02.2017] 10:49
OlkaO79
Bez odpowiedniej wiedzy na pewno bym się nie zabierała za takie głodówki. Możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja byłam na turnusie zdrowotnym w ośrodkuwww.siodmylas.pl i wiele nauczyłam się tam o dietach odchudzających i oczyszczeniu organizmu. Możesz też zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Wiedzę przecież będziesz miała na całe życie

IP i czas połączenia logowane. [22639774]
[09.02.2017] 12:56
w dupie z twoim szóstym lasem
i z tobą, darmowy reklamodawco

IP i czas połączenia logowane. [22639890]
[09.02.2017] 12:58
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22639893]
[09.08.2017] 09:25
Bandero  marta@tlen.pl
Są różne zdania na temat głodówek, jedni twierdzą, że są zdrowe inni, że nie. Moim zdaniem ten artykuł: https://www.alces.pl/czy-glodowki-sa-zdrowe/ prezentuje bardzo fajne stanowisko w tej kwestii. Głodówki nie są wskazane przy konkretnych dolegliwościach, także ja bym nie ryzykowała.

IP i czas połączenia logowane. [22785236]
[09.08.2017] 09:32
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22785242]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat