o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Zdradziła mnie na wieczorze panieńskim

1 «   20 21 22 23 Strony tematu:
[09.01.2011] 01:49
Whitesugar wez sie uspokoj
Zarzucasz facetowi złośliwość, chęć destrukcji i podobne bzdety, a on po prostu działał w afekcie. Nigdy nie słyszałaś o czymś takim, jak zabójstwo w afekcie? Ta laska ma szczęście, że jeszcze żyje. Piszesz, że takie rzeczy powinno się załatwiać tylko między sobą bez angażowania rodziny, itd. A jak sobie wyobrażasz jego tłumaczenie się przed niedoszłymi teściami z rezygnacji ze ślubu? Przecież on musiał udowodnić swoje zarzuty, inaczej sam wyszedłby na niehonorowego albo idiotę. Tatuś panienki mógł aż do samego końca być święcie przekonany, że jego córeczka nie jest zdzirą, a koleżanki też pewnie do końca przysięgały, że to wszystko bujda a one są święte. Tak więc gość postąpił w jedyny możliwy sposób, a córeczka dostała za swoje i nawet jej własny tatuś ją potępił (bo pewnie też się wkurzył jak cholera). Co jak co, ale tatusia lepiej nie pouczaj, bo oberwiesz! On wie lepiej co jest dobre a co złe. Stul pysk i do garów.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17677234]
[12.01.2011] 11:47
marianp
Sz1972 (10.10.25 22:27):
Po prostu ten koleś z kamerami to frajer i tyle! Jestem facetem żeby nie było, że kobieta to pisze. Faceci, którzy są zdradzani myślą, że są zaje fajni, czuli i macho. Rzeczywistość jest inna. Są zapatrzonymi w siebie dupkami i tyle. A potem wielkie halo i pretensje, bo ich pani spędziła upojne chwile z facetem. Bądźcie facetami a nie egoistami zapatrzonymi w siebie. Róbcie kobietom niespodzianki, zaskakujcie je sobą i swoimi pomysłami. Przytulajcie i mówcie jakie są cudowne, a nie przy każdej okazji spoglądajcie na inne z myślą " tą bym walnął, niezła musi być". Poza tym jest równouprawnienie - jak facet może na boki skakać to kobiety też. Poza tym jakby mi pani kamery w domu zamontowała to szybki koniec nastąpiłby w naszym związku. Zaufanie to podstawa, a co oczy nie widzą to sercu nie żal.
To zbytnie uproszczenie. Ludzie się zdradzają z różnych powodów a nie dlatego że czegoś im brakuje w związkach albo że druga połowa jest taka a nie inna. Wszystko zalezy kto jest jakim człowiekiem co lubi a czego nie a jakim jest tak postępuje i nic tego nie zmieni chyba że sam zechce się zmienić a to jest najtrudniejsze. Poza tym zachwyty nad tym że zdradziła albo zdradził bo płeć przeciwna to .... są naprawdę żałosne. Podobnie głupie są tłumaczenia że to strona zdradzona jest winna bo była zbyt miła albo niemiła albo za gruba itp.

IP i czas połączenia logowane. [17692457]
[13.01.2011] 14:16
debeściary
A ja polecam wejście na stronę: http://debesciary.pl

IP i czas połączenia logowane. [17697938]
[27.01.2011] 18:59
BaluBaluqwerty
Wielki szacun.A osoby które to krytykują to tępe cipy które na każdym kroku przyprawiają rogi swoim facetom.

IP i czas połączenia logowane. [17761875]
[01.02.2011] 14:28
bardzo dobrze
W końcu kuReStWo wyszło na jaw! I absolutnie nie żal mi tu nikogo, może tylko Kłapacza. Teraz to dziewczyny nie tylko dały DupY, ale i dostaną po DuPie i bardzo, bardzo, bardzo @@@ dobrze!

IP i czas połączenia logowane. [17783214]
[27.11.2014] 23:54
[03.02.2011] 15:06
luca99
Przeczytałem kilka wypowiedzi. Dodam od siebie, że postąpił bym tak samo. Wyjaśnię dlaczego. Rok temu zakończyłem związek z dziewczyną, która nieżle sobie poczynała, delikatnie rzecz ujmując.
Na moje nieśmiałe prośby i póżniejsze awantury, reagowała też tak samo.
Oczywiście czepialski zazdrośnik i takie tam podobne. Byłem tym złym- jak najbardziej!!!! Oczywiście komentowała to w gronie swoich "koleżanek" Czy można sądzić, że dobrze wypadałem w ich ocenie? Hmmm przecież zostałem kretynem i dupkiem, to jasne.
Takie komentowanie zdarzało się rzecz jasna na "spotkaniach" i imprezach gdzie alkohol nie był jedynie "rozweselaczem"
Przyznam, że dlatego, iż mieszały się do "naszych" spraw powinny też przejść przez taką drogę, jaką zaserwował autor tematu reszcie "towarzystwa"
BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17792321]
[07.02.2011] 01:53
po co pseudo Irek
to na 100% jesteś ty co tak fajnie się bawiłaś na imprezce kawalerskiej ale to dobrze ,JESTEM ZA !!!!!! żyć oczywiście bym z tobą niechciał ale zabawić się mogę i lubię ( żona mnie w różki walnęła dawno temu jak pojechałem na kontrakt oczywiście już żoną nie jest ani moją ani niczyją ) facet dobrze zrobił tylko przesadza z rozsyłaniem tych informacj do twoich (wychodzę z założenia że to ty) terażniejszych bzykaczy , no chyba że jest kompletnym idiotą i nadal cie kocha

IP i czas połączenia logowane. [17807573]
[14.02.2011] 16:05
karimi
Whitesugar (06.03.29 11:43):
To nie jest temat o tym co ja bym wolala. A co do tematu, to nie wiem ile trzeba miec jadu, złosliwosci, kompleksów i niskiego poczucia własnej wartosci, zeby dowartosciowywac sie robieniem takich swinstw. No bo skoro jemu sie nie ułożylo, to niech innym tez sie wszystko rozwali. Myslenie typowego Polaka. A wysylanie do niedoszłych tesciów bawiacych sie tam dziewczyn jest juz szczytem nie wiem czego, prostactwa, głupoty? To jest zenujące, iść z czymkolwiek do rodziny kolezanek swojej dziewczyny lub do rodziców chłopaków tych dziewczyn. Moze ich nawet na oczy nie widział. Pewnie, jak ktos nie ma swojego zycia to włazi z butami w cudze.
Zdradzila go dziewczyna? To jest ich sprawa i miedzy soba takie rzeczy sie załatwia, a inne pary, rodzina tych par to juz nie tego czubka interes.
Taką zaciekłość, cheć destrukcji wszystkiego naokoło, podejrzewam, ze leczy się psychiatrycznie. A juz chełpienie się tym i do tego czerpanie z tego typu działan dzikiej satysfakcji, tylko potwierdza pierwsze objawy paranoji.
ale wpychasz się sama do tego co kto inny wolałby....jak ja nienawidzę takiego zakłamania i tępej logiki, że musiałem to napisać, chociaż tego nie przeczytasz.

IP i czas połączenia logowane. [17838820]
[14.02.2011] 16:21
karimi
topik stary jak swiat (06.03.30 16:15):
juz go czytalem
ale sie dobrali zdzirkowata panna i ciulowaty facet
to produkt myślenia pobocznego - takiego jakimi obdarzeni są dziwki i kurwiarze a pełno tego. nie wiem po co oznajmiłeś o tym kim oni są jakby mało tego rodzaju ludzi było na świecie....a jest tego pełno. Takim oznajmieniem ustawiłeś się nieco jak takcy właśnie - wg logiki szmat to właśnie tak powinieneś być odebrany...wogóle zdanie twoje to niepotrzebne jakieś.

IP i czas połączenia logowane. [17838878]
[14.02.2011] 16:25
karimi
Whitesugar (06.03.29 12:22):
Nikomu rogów nie przyprawiam, bo mam normalnego faceta, a od oszołomów trzymam się z daleka.
Ale jak ktoś nie ma jaj, klasy i honoru, to nie dziwne, ze prędzej czy pózniej zostanie zdradzony, takze szejkudejvidzie, uwazaj na siebie słonko.

właśnie ty nie masz klasy i w końcu ktoś musiał ci to powiedzieć....ja facet od czarnej roboty to robię, i współczuję twojemu facetowi, bo jeżeli stracił jaja albo klasę to napewno już ma rogi...a w ogóle i tak mu je przyprawisz tylko póżniej jak sobie ubzdurasz, że byłaś niedowartościowana..czyli kiedy spotkasz fajnego kolesia, z którym zechcesz to zrobić...to jest twoja logika..nie wiem ile lat będziesz temu zaprzeczać, ale w końcu przed twoją 40 tką na pewno będzie miał rogi.

IP i czas połączenia logowane. [17838893]
[14.02.2011] 16:48
karimi
amal63 (06.09.06 11:31):
Masz rację. W toku dyskusji umknęło to, że kobita się puściła. Tego nic nie zmieni. Nie należało się z nią żenić. Tu jestem ZA. Ale również PRZECIW chamskiej zemście. Kot sieje wiatr ten zbiera burzę.
boże ale ty ''mądry'' a kto posiał wiatr ?
co autor ma zbierać ?
autor nie siał; autor zbierał burzę nic nie siał boże ale niektórzy tępo myślą...
idzcie

IP i czas połączenia logowane. [17839009]
[14.02.2011] 17:53
karimi
poprostu DOBRZE UCZYNIL (06.10.08 14:08):
to wy macie @@@ane w bani...czlowieku nie znasz mnie to zamknij morde bo ja sie na twoj temat nie wypowiadam...jezli twoi sasiedzi maja kozy to se je ruchaj do woli...mnie to nie kreci...nie mowie tu o swojej sytuacji bo mine niekt nie zdradzil tylko wypowiadam sie na temat goscia ktory @@@iscie zrobil nagrywajac to i rozsylajac...a swoja droga czekaj na listonosza moze i tobie cos przyniesie hehe
a może tobie coś przyniesie listonosz ? bosze jacy /pan powyżej/ oni są niespełna umysłowo rozwinięci!

IP i czas połączenia logowane. [17839301]
[19.02.2011] 00:29
zzenek
Ludzie, czy was powaliło? Przecież od razu widać, że to jedna wielka ściema. Gościu założył serwis internetowy, wymyślił rzewną historyjkę i dzięki napaleńcom nabija kabzę. A naiwniaki prowadzą dyskusję, czy to ładnie, czy nie ładnie mieć wieczór kawalerski/panieński. Wkręca was aż miło.

IP i czas połączenia logowane. [17859396]
[24.02.2011] 21:35
kasdenij
http://www.zdradzila-mnie.za.pl/?id=p0tkmk co myslicie o takiej zdradzie?

IP i czas połączenia logowane. [17886954]
[25.02.2011] 10:09
poszukiwacz sensacji
Polecaj nasz serwis i zarabiaj. Praca w Programie Partnerskim a przy okazji można nabyć dobry i tani sprzęt. Gorąco zachęcam, wysokie prowizje i super bonusy:
http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=10944 http://ogrodyidomy.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [17888363]
[02.03.2011] 19:25
elektroluxxx
Najlepsze odkurzacze - electrolux.pl

IP i czas połączenia logowane. [18092312]
[06.03.2011] 17:31
Ovan
Witam
Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłeś.
Nu, co prawda nagrywanie wieczorów panieńskich, jest złe ... ale z racjonalnej strony ... to tak ja@@@ ślubu. Bo standardowo na czymś takim, nie ma mowy o seksie - ostatecznie lekki erotyzm w postaci tancerza lub masażu. A że "przy okazji" nagrało się coś tak okropnego, to tylko ukazuje te su.. w złym świetle. Przepraszam że używam takiego sformułowania, ale nie potrafię nazwać kobiety która zdradza swojego męża lub przyszłego partnera. Co wcale nie oznacza iż mężczyźni są święci, ale nie on tym mowa.
Szacunek i respekt, oby więcej takich ludzi - może dzięki temu będzie mniej pustych związków, puszczalskich kobiet i zdradzających mężczyzn.
Tyle z mojej strony

IP i czas połączenia logowane. [18107414]
[07.04.2011] 13:43
wielki
Whitesugar (06.03.28 22:50):
Ktoś wygrzebal stary temat i pewnie autor-idiota juz tu od dawne nie zagląda, ale pozwolę sobie na komentarz.
Ok, nagrales to - no comment, ale to, ze niszczysz zycie ludziom poprzez rozsyłanie to do czyichs rodziców, tesciów, przyszłych tesciów (osób tam obecnych) i masz zamiar wysłac to ewetualnemu nowemu facetowi Twojej Ex, to swiadczy, ze masz zryty beret i powinienes się leczyć. To nie Twoj zasrany interes jak się bawią obcy ludzie.
nie masz prawa zabierać głosu bo też jesteś taką samą pseudo damulką/szmatą

IP i czas połączenia logowane. [18235894]
[10.04.2011] 02:56
Barek88
... http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18247307]
[05.06.2011] 22:33
maciek_torun
Głupie komentarze w stylu "niszczysz innym życie". Otóż kolego zrobiłeś bardzo dobrze. To te dziwki niszczą życie swoim facetom i własną rodzinę, a niestety wiem że tak często kończą się wieczory panieńskie (i kawalerskie również). Znam już takie historie i sam widziałem jak zachowują się pijane kobiety. Dobrze zrobiłeś. Niestety najgorsze w tym wszystkim jest to, że alkohol zawsze prowadzi do takiego końca. Nie można im ufać. Po prostu alkohol nie jest dla kobiet. Facet się upije i będzie awanturował albo napier...lał. Siniaki zejdą i gitara gra. Kobieta natomiast od razu wystawia dupę. Wszystko na temat.

IP i czas połączenia logowane. [18457092]
[09.06.2011] 21:23
henryk martenkaa
na problemy z dieta i przybraniem masy polecam ten serwis http://www.dieta4u.com.pl/dietanamase.html pomagaja skutecznie - 1800 zadowolonych klientow
TEZ POMAGAJA SCHUDNAC! ./

IP i czas połączenia logowane. [18471148]
[09.06.2011] 21:54
Plumber
Kobieta pijana - dupa sprzedana.
Tyle w temacie.
I dobrze jej tak. Trza było nie chlać jak się nie potrafi kontrolować po alkoholu.

IP i czas połączenia logowane. [18471285]
[21.06.2011] 18:49
lemur
No Stary Powiem 2 rzeczy...Dobrze Zrobiles z Tymi Kam.....po 2 wspolczuje ze twoja nazyczona stala sie zwyklą dziwką

IP i czas połączenia logowane. [18515736]
[21.06.2011] 19:09
L@ura
czytając tak wypowiedzi niektórych, doszłam do wniosku, ze ich inteligencja nie przekracza podstawowego minimum, a sami tylko siedzą przed monitorem i potrafią prawic morały, majac pewnie samemu wielki syf w zyciu... sama jestem kobieta i popieram Kłapacza w tym, co zrobil... jak mozna w ogole przed wlasnym slubem zdradzic, a później nawet nie miec cienia wyrzutów sumienia... ja rozumiem, ze sa ladaczniece na tym swiecie, ale ze az takie... moze to cos ją nauczy i wiecej takiego błedu nie popelni... tylko szkoda ze to tak sie skonczylo

IP i czas połączenia logowane. [18515809]
[13.08.2011] 19:47
SylwiaS
jak najbardziej to jest ok (06.03.29 02:21):
<cytat>Whitesugar (06.03.28 22:50):
Ktoś wygrzebal stary temat i pewnie autor-idiota juz tu od dawne nie zagląda, ale pozwolę sobie na komentarz.
Ok, nagrales to - no comment, ale to, ze niszczysz zycie ludziom poprzez rozsyłanie to do czyichs rodziców, tesciów, przyszłych tesciów (osób tam obecnych) i masz zamiar wysłac to ewetualnemu nowemu facetowi Twojej Ex, to swiadczy, ze masz zryty beret i powinienes się leczyć. To nie Twoj zasrany interes jak się bawią obcy ludzie.</cytat> No chyba cie facet poje*balo. nie ma litosci dla zdrady, por prostu nie ma. tym bardziej ze nastepnego dnia ona miala wziac slub. co to jest ? ja tego nie ogarniam, to po jaka cholere sie chciala z nim zenic, skoro pier*dolila sie z dwoma obcymi facetami, nie, nie ogarniam. jedyne co moge powiedziec jeszcze, to to ze wspolczuje ci chlopie.

IP i czas połączenia logowane. [18699481]
[27.09.2011] 17:25
Dr Czpak
ciekawa strona dla studentów i maturzystów prezentacje on-line super efekty w krótkim czasie
www.redakcja-edukacja.pl zajrzyj koniecznie jak jesteś w potrzebie pisania pracy

IP i czas połączenia logowane. [18847754]
[02.10.2011] 10:06
filutek90
http://rogacz.pisz.pl/ Dobrze zrobiłeś gratuluje. Szczęście, że się nie wpakowałeś w to szambo, w ten ślub.

IP i czas połączenia logowane. [18863701]
[24.10.2011] 12:45
Fritz von Raisenblau
moze cos wiem (06.04.02 18:10):
To ze dowiedziales sie o swojej pzyszlej jaka jest to ok,lepiej teraz niz za jakis czas,i tak jak by wypila to by dawala,taka natura.
Czyli tylko sie cieszyc,ale to ze wysylasz ten mateial do innych ludzi,swiadczy o tym ze jestes rozdrazniony szczyl,pajac,dzieciuch i tylko dac ci w morde i nakopac do dupy.Postepujesz jak petak ,gdybys mi cos takiego przyslal to pewnie bym sie z panienka rozstal,ale tobie bym podziekowal jak wyzej.Kim ty dupku jestes zeby mieszac sie do czyjegos zycia ,stare powiedzenie mowi "czego oczy nie widza tego sercu nie zal",to tyle.
Do-"może coś wiem" Z twojego postu wynika że masz rozum mniejszy niż mięśnie.Może ty wolałbyś nic nie wiedzieć o tym że twoja żona lub dziewczyna się puszcza i żyć w tej nieświadomości a rogi by ci rosły coraz większe i większe.Ja gdybym dostał od kogoś taki film który przedstawia moją żonę w takiej sytuacji to jeszcze bym tej osobie podziękował.W życiu można wiele rzeczy wybaczyć i nie zawsze taka sytuacja prowadzi do rozpadu związku ale dowód na to że partner nie był wierny zazwyczaj chroni nas przed powtórzeniem się takiej sytuacji.Gdyby tej niedoszłej żonie autora postu się udało i nic by nie wyszło na jaw to pewnie w jej małym móżdżku zrodziłby się ponownie pomysł żeby się z kimś puścić bo przecież raz się udało to czemu kolejny by miał się nie udać.To tyczy się zarówno kobiet jak i facetów.Ja popieram autora postu i sam bym postąpił podobnie.

IP i czas połączenia logowane. [18945307]
[31.10.2011] 15:09
natalia
Doping seksualny sposoby na mocną potencję i libido tylko na blogu OŚWIECONY KOCHANEK. (znajdziecie w google) polecam serdecznie wiele artykułów zwiazanych z seksem, tantrą, pozycjami, dietami i wiele wieeeele innych

IP i czas połączenia logowane. [18975658]
[07.12.2011] 20:56
*Lulu*
stary temat....

IP i czas połączenia logowane. [19115857]

1 «   20 21 22 23 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat