o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

Koty są lepsze od psów

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[31.03.2013] 19:48
Moni xdd
Przepraszam za takie ostre wypowiedzi! ;c

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20367437]
[31.03.2013] 19:51
Moni xddd
Moni xdd (13.03.31 19:48):

PS: B. przepraszam. Nwm co we mnie wstąpiło

IP i czas połączenia logowane. [20367451]
[31.03.2013] 19:54
Moni xddd
Moni xddd (13.03.31 19:51):
Moni xdd (13.03.31 19:48):

PS: B. przepraszam. Nwm co we mnie wstąpiło

PS: dodam, że doszłam do wniosku że nie ma się o co kłocić...
Kwestia głustu. jeden woli psy, jeden koty.
SORKI!

IP i czas połączenia logowane. [20367464]
[12.05.2013] 13:22
koty rządzą
koty to fajne stworzenia psy też są fajne ale dla mnie mądre zwierze to takie które umie przechytrzyć człowieka (czyli kot).

IP i czas połączenia logowane. [20479956]
[15.05.2013] 00:38
Anarchia
Każdy człowiek powinien mieć psa, który go bezgranicznie kocha i kota, który go ignoruje Ja tam kocham i koty i psy

IP i czas połączenia logowane. [20487173]
[19.09.2017] 21:07
[04.06.2013] 19:54
Kotek:)
lubiący koty (06.03.31 13:50):
kot moich znajomych był pięknym wypasionym 3 letnim dachowcem,wykastrowanym domatorem łaszącym się do wszystkich i ich 6 letniego synka.Dziecko ma szczęście że widzi, ma blizny centalnie przez usta i OCZY!!!Nie dał się uspokoić drapał gryzł w zapamiętaniu do chwili zamknięcia go jakimś cudem za dzwiami.Po otwarciu dzwi ponowił atak na właścicieli.Kotek był traktowany wręcz jak dziecko.Wszystko że pogłaskał chłopczyk kota sąsiada (prawdopodbnie zapach drugiego kota wywołał tą reakcje).Weterynarz uszanował ich wole i kotek(Niuniek) jest w kocim piekle.

Twoi znajomi są okrutni. Skoro wiedzieli, że to zapach innego kota, to naprawdę nie mają serca

IP i czas połączenia logowane. [20531610]
[04.06.2013] 19:57
cancer (12.03.15 01:35):
Koty zawsze przywiązują się do miejsca w którym mieszkają, a nigdy do ludzi.
Pies zawsze przywiązuję się do ludzi nie do miejsca.
Odpowiedz jest prosta Pies jest prawdziwym, przyjacielem człowieka.
Koty maja wszystko gdzieś

Czyżby?
To dlaczego mój kot, gdy wracam samochodem z pracy, biegnie do mnie na parking i nawet przez zamknięte drzwi rozpoznaje, że to ja?
Dlaczego, gdy mnie nie ma chodzi osowiały i smutny?
Koty kochają, tylko na ich miłość trzeba zasłużyć
Psy kochają za nic.

IP i czas połączenia logowane. [20531616]
[04.06.2013] 21:59
Kot to sadysta... (09.10.13 22:30):
...który robi sobie zabawkę z żywego organizmu, ostatnio miałem ptaszka i kot go atakował.
Bo jest DRAPIEŻNIKIEM geniuszu. My ludzie też kiedyś byliśmy drapieżnikami, ale zatraciliśmy instynkt. Teraz pomyśl: Gdyby kot nagle znalazł się sam w miejscu mu nieznanym, upolowałby zdobycz i nie umarł z głodu. A pies? Czekałby, bo nie umie polować.
nie ściągnie ze stołu jedzenia nawet gry będzie na nim szynka a w domu nie będzie nikogo,
Oj uwierz, ściągnie. Mieliśmy psa, który był bardzo dobrze wytresowany, posłuszny i uległy. Gdy byliśmy w domu, wszystko w porządku. Ale gdy wróciliśmy po nieobecności, wędlina, którą zapomniałam schować w tajemniczy sposób zniknęła...(!?)

IP i czas połączenia logowane. [20531966]
[04.06.2013] 22:19
Kot czy pies?
Jeżeli potrzebujesz "miłości" lizusa wybierz psa.
Jeżeli potrzebujesz prawdziwej miłości wybierz kota.

IP i czas połączenia logowane. [20532035]
[04.06.2013] 22:25
Weronika11 (08.06.15 10:10):
Najlepsze są psy. Ponieważ psy są wierne ( zalezy jak sie je wychowa) Tylko jeszcze zależy od tego jakim sie jest. Czy chcesz miec kogoś kto sie tylko uwali na kanapie i bedzie tylko jadł pił i spał i tak w kółko. Czy moze chcesz miec kogoś z kim sie możesz pobawic.

Uważasz, że z kotem się nie bawi? Bawi się i to bardzo dużo. Mój kot, gdy jest ciepło wyciąga mnie na dwór, żebym się z nią pobawiła.

IP i czas połączenia logowane. [20532049]
[04.06.2013] 22:27
zalety i wady tych... (08.07.30 14:08):
kotek sra i piesek sra
kot gubi sierść i pies gubi sierść
kot jest kłopotem i pies jest kłopotem
kot hałasuje i pies hałasuje
kot jes i pije i pies je i pije
Nie widzę tutaj różnicy

Kot nie hałasuje tak jak pies, więc przewaga kotka

IP i czas połączenia logowane. [20532053]
[04.06.2013] 22:29
Anna (05.03.05 20:23):
czesto odplacaja dobrem za zlo.

To w Twoich oczach zaleta? Bo wg mnie nie bardzo.

IP i czas połączenia logowane. [20532060]
[04.06.2013] 22:35
Ja lubię i jedne i drugie chociaż wolę koty, ponieważ bardziej mi imponują
Imponują mi tym, że są indywidualistami, same podejmują decyzje, nie idą jak w "owczym pędzie" za właścicielem. Są szczere, jak się im coś nie podoba, to od razu to sygnalizują, a nie nagle rzucają się bez ostrzeżenia.
Dodatkowo są niezwykle przyjazne,towarzyskie, mają cudowną sierść, nie pachną, są czyste i schludne, nie hałasują, nie wracają ubłocone jak psy, nie trzeba ich kąpać itd...
Żeby polubić koty trzeba je zrozumieć i umieć szanować wolę innych.
To moja teoria
Kotki the best

IP i czas połączenia logowane. [20532071]
[20.10.2013] 03:05
ridix
Anarchia (13.05.15 00:38):
Każdy człowiek powinien mieć psa, który go bezgranicznie kocha i kota, który go ignoruje Ja tam kocham i koty i psy

IP i czas połączenia logowane. [20813614]
[20.10.2013] 04:06
ridix
Anarchia (13.05.15 00:38):

święte słowa. Przeczytałem cały ten temat i jednego nie mogę zrozumieć - dlaczego w wypowiedziach większości kociarzy jest tyle nienawiści i złości? To samo jest po stronie psów. Wychowywałem się przy psach, od kiedy tylko pamiętam, uważałem koty za głupie i bezsensowne zwierzęta. Od niedawna mam kota w domu i nie zamieniłbym go na nic innego, ale muszę przyznać, że zarówno nie ma ludzi to i nie będzie zwierząt idealnych. Jestem miłośnikiem wszystkich Zwierząt, dla każdego chciałbym przychylić nieba, a mojemu psu i kotu oddaje całe serce i mnie. Wiele się słyszy, że pies pogryzł kogoś lub zagryzł, ale też ile się slyszy o psach przywiązanych do drzewa, porzuconych w worku na śmieci, zakopanym żywcem tylko dlatego, że ktoś nie mógł wyjechać na wakacje. Dlaczego potrafimy zarzucać zwierzętom winę a sami jej nie odczuwamy? Z obserwacji w moim życiu mogę śmiało stwierdzić, że większość kociarzy to kobiety, natomiast psiarzy to faceci. Dlaczego? Kobiety lubią koty bo ładnie pachną, są miękkie, przyjemne w dotyku i są niezależne a dzisiejsza kobieta właśnie taka chcę być. Poza tym podobnie jak one kobiety wolą posiedzieć s cieple i w ciszy a nie ugniać się na spaceru. Facetowi natomiast nie przeszkadza, że pies brzydko pachnie, że liże twarz i musi wychodzić. Dużo zależy też od stylu życia. Pies którego właściciel ciągle gdzieś wychodzi i zostawia go samego w domu będzie rozdrażiony i będzie się domagał kontaktu i bliskości co często jest odbierane jako natręctwo i pies reaguje jak dziecko - chciał dobrze a teraz nie wie co się dzieje, zbiera się w nim frustracja a w mieszkaniu nie ma gdzie jej wyładować a gdy właściciel wreszcie znajdzie czas i często drażni się z psem to pies może ugryźć. I nie jest to wina psa tylko niezrozumienia pana i właściciela. Jak nasze dziecko nie ma z nami kontaktu to mówi się, że jesteśmy złymi rodzicami a jeśli nasz pies źle się zachowuje to wina jest tylko jego. Bo jest przecież głupi prawda?
ktoś napisał, że koty są głupie. To nie prawda, właśnie są bardzo inteligentne,ale wykorzystują tą inteligencję też do tego, żeby nas oszukiwać, czego psy nie robią. Koty witają się, tęsknią i przywiązują się i do miejsca i do człowieka. Najlepszy przykład to to, że są nieufne do obcych. No i przede wszystkim - wszystko. Zależy od charakteru zwierzaka! Można mieć 10 psów i 11 będzie debilem nie do opanowania jak i można mieć super koty aż nagle trafi się taki do którego nawet się nie dotkniemy. I czy to sprawia, że któreś z tych zwierząt jest lepsze czy gorsze? Najbardziej mnie boli, że gdy kot jest taki, to wychwala się to u niego i podnosi do rangi wspaniałości, a gdy pies jest taki, to oddaję się go do schroniska al o oddaje komuś innemu, bo przecież co to ma być że pies taki jest??
w ogólnym rozrachunku uważam, że to psy są bardziej krzywdzone przez ludzi właśnie przez to jakie są. Tak jak w szkole gdzie dobry kolega pożycza wszystko a gdy go nie potrzeba lub gdy czegoś on potrzebuje to odstawia się go w kąt. Jedno mogę powiedzieć o psach: są bezgranicznie wdzięczne i kochają swojego właściciela bez względu co ten robi. I nie obrażają się na człowieka zato jak ktoś wspomniał, dał mu inną karmę. A i ostatnia rzecz: ktoś wspomniał, że koty potrafia pocieszyć: mój chyba taki nie jest bo co prawda pozwala mi się przytulić gdy jest mi źle i głaskać, to jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby mnie nie olał i po prostu sobie poszedł, za chwilę próbując się ze mną bawić, a jak ktoś wcześniej wspomniał tak bardzo go to denerwowało u psa, a co ja mam teraz powiedzieć? Na dodatek moja sunia gdy siedze smutny to wystarczy, że na mnie spojrzy, podchodzi kładzie głowę mi na kolanach i siedzi przy mnie dopóki nie wstanę, nie opuści mnie nawet na krok. Nie to co mój kot, który gdy tylko się poruszę to patrzy na mnie tak jakbym mu krzywdę zrobił kocham mojego kota i uwielbiam z nim przebywać, ale czasem potrzebuję spojrzeć w oczy mojego psa i po prostu. Ujrzeć jego oczach to czego w kocich nie zobaczyłem nigdy, a osoby którę mają psy i je kochają, więdzą o czym mówię, pozdrawiam!
prosiłbym o nie jechanie po mnie słowami ze jestem idiota ze tak uwazam, ale o przemyślenie tego co napisalem i wglebienie sie roznice charakterów obydwu zwierząt, aby dobrze zrozumieć ich roznice, których nie da sie porownac

IP i czas połączenia logowane. [20813628]
[12.11.2013] 22:10
przewrażliwienie.
Im kot jest bardziej Panem w domu i dostaje nagrody np karma itp tym mniej strachu w nim siedzi, i wiele fobii można u kota wyeliminować

IP i czas połączenia logowane. [20858949]
[18.05.2014] 10:04
nosleep27
Nie lubię kotów, wole psy koty kojarzą mi się z brudem, nie wiem dlaczego ale jakoś tak mam.
Zapraszam na fajną stronkę poświęconą psom: http://piesulik.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21182397]
[18.07.2014] 11:27
Vulcan
Oczywiście,że kot jest głupi. Ludzie przypisali kotu intelekt, gdyż rzekomo jego lenistwo, arogancja i naturalna niechęć do robienia czegokolwiek na rozkaz ma być dowodem jego mądrości. Prawda jest taka,że to ludzie są często głupsi od tych futrzatych gnid, bo tak należało by kota określić. Chcecie dowodu? Proszę bardzo. Stoi kuweta. Kot leje obok kuwety, bo ta jest brudna, a do brudnej wiadomo,że nie naleje, bo to czyste bydle(jedyny plus). Ścierasz ten mocz, lecz kot dalej tam leje, nawet mimo tego,że kuweta jest już czysta. Okazuje się,że niedokładnie wytarłeś mocz i ten "mądry" bydlak uważa,że to miejsce, delikatnie jadące moczem jest kuwetą, choć ta stoi czysta 10cm obok. U małych psów też występuje takie zjawisko, lecz tylko w wieku szczenięcym. Kot jest więc nie dość,że głupi to jeszcze leniwy jak żadne inne stworzenie. Czasem zastanawiam się tylko, czy głupota kota jest równa jego lenistwu i arogancji i dochodzę do wniosku,że wszystkie te negatywne cechy kota są rozdzielone w idealnych proporcjach. Pod tym względem kot trzeba przyznać jest perfekcyjnie "poukładany". Bo przenieśmy to na grunt homo sapiens. Czy człowiek w równym stopniu leniwy, arogancki i bezczelny jest z tego powodu uważany za mądrego?

IP i czas połączenia logowane. [21271341]
[15.12.2014] 09:48
kalinka maker
Zupełnie się z tym nie zgadzam! Szczególnie jak patrzę na mojego Mania,. To naprawdę inteligenty kot i bardzo do mnie przywiązany. To duża rasa (maine coone) i muszę o niego dobrze dbać, brać raz na jakiś czas na strzyżenie (http://www.fryzjerpieskow.pl/ ), bo od skóry fiilcuje mu się futro. Ale jest bardzo inteligenty i zawsze czeka na moj powrot do domu pod drzwiami.

IP i czas połączenia logowane. [21505387]
[26.12.2014] 19:40
pawlowicz
Psy bardziej przywiązują się do człowieka. http://cenypaliw.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [21524354]
[05.11.2015] 13:45
margarita20
Witam serdecznie, ja również zgadzam się z tym, że koty są lepsze od psów Sam osobiście posiadam kota. Nie zapominajcie o tym, że należy dbać o ich bezpieczeństwo. Jak? Sprawdźcie ->
http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/zwierzeta /masz-kota-zadbaj-o-jego-bezpieczenstwo/

IP i czas połączenia logowane. [22049050]
[02.12.2015] 14:05
Grzegorz9247
Koty są przede wszystkim zdecydowanie czystsze,pięknie pachną,przytulają się,a poza tym to także inteligentne zwierzęta. A co powiecie o rybkach? Bo splanuje takie większe akwarium,filtr już wybrałem,konkretnie ze stronki Aquaprofi.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [22090485]
[04.01.2016] 07:56
MariuszKLNN
Wg mnie to zależy tez od człowieka. Poza tym miłość do zwierzaka nie przychodzi od tak... pojawia sie nagle i nie ma znaczenia wtedy czy jest to pies czy kot. Prawdziwy miłośnik zwierząt pokochał by każdego zwierzaka tak samo.

IP i czas połączenia logowane. [22136223]
[27.06.2016] 18:15
retka7
Koty ciągle się obrażają, za to psy są ciągle szczęśliwe i lubią się bawić. Proszę: http://www.popularne.pl/ Zobaczcie jak pies cieszy się z zabawy z dzieckiem.

IP i czas połączenia logowane. [22358861]
[29.06.2016] 17:59
remik33
Wiecie jaki są najbrzydsze zwierzęta świata? Spójrzcie tutaj: http://www.popularne.pl/potworne-zwierzeta/ Macie tam ranking 13 najbrzydszych zwierząt.

IP i czas połączenia logowane. [22361083]
[04.04.2017] 09:59
kocoń
https://gdb.voanews.com/9C88282C-24E5-4023-8 F68-E75E51A06C36_w1023_s_s.jpg

IP i czas połączenia logowane. [22700666]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat