o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Platformy wiertnicze

1 «   5 6 7 8 9   » 32 Strony tematu:
[14.02.2007] 17:49
Człowiek z Morza
ciąg dalszy powyższego artykułu Interesujące strony

www.aetat.no - The Norwegian employment service homepage
www.olf.no - Information about the oil industry in Norway
www.muligheter.net - Information about the oilindustry, vacancies, links
to employers, education within the oilindustry (in Norwegian)
www.nopef.no - The trade union information site (oil industry)
www.offshore.no - The trade union information site
www.oilinfo.no - Information about employers, some vacancies
www.npd.no - Norwegian Petrolium Directorate
www.ofsa.no - The trade union information site
www.nutec.no - Safety course training *** Sprawdź również ten temat ! *** Sprawdź również ten temat ! *** Sprawdź również ten temat ! ***
Praca za granicą - cały świat >> Oil and Gas companies

Amerada Hess Norge A/S -www.hess.no
BP -www.bp.no
ChevronTexaco -www.chevron.com
ConocoPhillips Norge AS -www.conocophillips.no
Det Norske Oljeselskap AS -www.dno.no
DONG Norge -www.dong.dk
Esso Norge -www.exxonmobil.no
Gaz de France Norge -www.gazdefrance.com
Idemitsu Petroleum Norge a.s -www.idemitsu.co.jp
Marathon Petroleum Company -www.marathon.com
Norsk Agip A/S -www.eni.no
Norsk Hydro ASA -www.hydro.no
A/S Norske Shell -www.shell.no
OER oil AS -www.oeroil.no
Paladin Resources (Norway) Ltd -www.palardinresources.plc.uk
Petoro AS -www.petoras.no
RWE Dea Norge AS -www.rwe-dea.no
Statoil ASA -www.statoil.no
Talisman Energy Norge AS -www.talisman-energy.com
Total -www.total.no Źródło:http://www.free.of.pl/k/kasainfo/praca_02_no rwegia_platformy.html

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9625724]
[17.02.2007] 20:17
Łukasz1986
Witajcie!!! widze ze wiekszosc z was jest zainteresowanych praca na platformach,z tego co słyszałem powstaje duzo nowych platform,wiec bedzie duze zpotrzebowanie na nowych pracowników....!słuchajcie jest duzo ciekawych firm norweskich,wystarczy tylko zajrzec w google
Mam 21 lat pracowałem na prefabrykacji statków w przemysle stoczniowym jako szlifierz,oraz na remontach statków,głównie chemikaliowce...poszukuje jakiejś ciekawej i za w miare rozsadne pieniadze,pracy w przemysle stoczniowym!!!lub moze cos na statkach...mam podstawe angielskiego oraz ukonczone kursy:
-swiadectwo przeszkolenia w zakresie indiwidualnych technik ratunkowych
-swiadectwo przeszkolenia w zakresie bezpieczenstwa osobistego i odpowiedzialnosci społecznej
-oraz swiadectwo przeszkolenia w zakresie elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej...
...tyle tylko ze nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia;(
ale jesli macie cos na oku,jakoms informacje która moglibyscie sie podzielic ze mna,bede bardzo wdzieczny za to
pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!3majcie sie =)

IP i czas połączenia logowane. [9652344]
[17.02.2007] 20:24
Łukasz1986
jesli macie jakoms ciekawa oferte to dajcie znac na mój adres e-mail`owy,bede bardzo wdzieczny za wszystkie informacje z góry wam dziekuje pozdro wam power_unlimited1986@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [9652398]
[18.02.2007] 19:22
moze tu sie wam uda
yasql (05.04.30 12:29):

tez szukam takiej mozliwosci

Oto link http://worldwideworker.com jesli cos zalatwic to daj znac.

IP i czas połączenia logowane. [9661064]
[21.02.2007] 21:49
cos wiem
do grant to prawda plywam przez jedna z gdynskich agencji i wiem czym zajmuje sie statek standby typowy jest najczesciej przebudowka kutra rybackiego a stary na nim normalnie pracuje na pokladzie bo trych ludzi do pracy to wielu nie ma najczesciej 7 osob ze starym ja pracuje na ahts co do obowiazkow takiego statku to daleka ochrona strefy czyli glownie wylawianie niebezpiecznych plywajacych rzeczy [smieci] i odpedzanie rybakow najczesciej wchopdzi co 10 dni do portu po paliwo wode i jakies drobne prowiantowe sprawy np.napoje w puszkach soki narzedzia malo gabarytowe czesci zamiene...inne zaopatrzenie faktycznie zabiera supplivessel .................statki tego typu jak standby maja przestoje w porcie w godzinach a nie dniach i o nudzeniu sie w porcie raczej nie ma mowy bo nie ma na to czasu... ahts pewnie wiewiesz czym sie zajmuje ... a teraz podsumowanie moze i faktycznie plywasz na takim statku ale kity o nudzeniu sie w porcie pozostaw dla gorali co morza nie widzieli

IP i czas połączenia logowane. [9688066]
[29.08.2014] 22:07
[21.02.2007] 21:57
cos wiem
do lukasza jezeli sie orientuje moze cos miec dla ciebie TIMORO Z GDYNI KOPERUJA ONI Z MERSKIEM I SZUKAJA LUDZI CO DO PENIEDZY NIE POWIEM CI BO POPROSTU NIE WIEM

IP i czas połączenia logowane. [9688162]
[21.02.2007] 22:08
cos wiem
DO GRANTA JA TEZ NIE MOGLE CI ODPISAC A DZIS TO ROBIE BO BO WROCILEM PLYWAM 8 NA 8 TYGODNI Z 2 TYGONIAMI OPCJI I JESTEM 2 ENG NIE MA U MNIE MOTORKA JEST FITER POKLADOWY CZASEM KADET SZKOT A RESZTE SOBIE DOSPIEWAJ SAM

IP i czas połączenia logowane. [9688272]
[25.02.2007] 23:32
Wiertnik
Jest tak nie polecam, nie ma zadnej gwarancji pracy na pkatformie przez posrednikow ,studiuje 5 lat nawydziale Wiertniczym w Krakowie wiec może w małym stopniu ale wiem cos na temat, Aby dostac w miare ciekawa dobrze platna prace bez profitow dla posredników trzeba odrazu isc na rozmowe do firmy matki lub ich przedstawicieli autoryzowanych. W Polsce jedyna firmą posiadajaca platformy wiernicze na baltyku jest petrobaltyk jednakże posiadaja z tego co wiem 2 pltformy zatrudiaja moze z 5 osob na rok 2 znajomych po studiach startowaloi sie dostali ale z tego co wiem jest kiepsko.Jesli chodzi o zagraniczne firmy najlepiej z urzedow pracy- unikaj posrednikow, ostatnio w tarnowie w urzedzie bylo jakies ogloszenie także entuzjatom pracy a platformie zycze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9725104]
[27.02.2007] 20:44
mario528
skorpio (05.05.08 07:28):
bardzo interesowałem się tym tematem w zeszłym roku i cały czas trafiałem tylko na oszustów i naciągaczy.
jeśli ktoś zna możliwość wyjazdu na platformę wiertniczą proszę o kontakt

ja od 3 lat pracuje w norwegii i tez wiem ze oferujacy prace nie pytaja o tak istotne sprawy jak np uprawnienia takie jak :ratownictwo morskie Ewakuacja smiglowcem Pomoc ppoz przy 1stadium wybuchu Specjalne bhp Czlowieku to wymaga czasu i kupe szmalu I ze niby co?Firma ktora rekrutuje ludzi marnuje okolo 6mcy na szkolenie?Masz racje przyjacielu Telegazeta i Ci nasi pseudo pracodawcy to NOOO krotko pelen kanal bo czego tylko wymagaja ??????Pozwolenia na prace?A przez ambasade spotkanie z szeryfem w Norgie to 2dni Takze odpusc i szukaj WIARYGODNYCH wejsc pPOZDRAWIAM MARIO528

IP i czas połączenia logowane. [9739970]
[02.03.2007] 00:33
roman2
O.K.
Krotka pilka nikogo jechac nie bede bo nie mam czasu. Jedno pytanie: czyli bez doswiadczenia ludzie nie maja szans na platforme!???
Chodz jedziesz wszystkich bez sensu to masz ku76a racje ze pozniej przez niedoswiadczonych inni siwieja.
Mieszkam na Islandii ponad kolem podbiegunowym za@@@am w gownie po uszy ale i tu nawet mozna osiwiec przez niedoswiadczonych. Myslalem o platformach w okolicach Spitsbergen. Odpowiedz na pytanie i przestan pier6790c krzywe texty, bo moj udzial w tym forum skonczyl sie na jednym pytaniu.
orangutan z wroclawskiego ZOO (05.06.02 14:48):
\\\\\\\"Ja nie pływam z prostej przyczyny na morzu nie ma miejsca dla kobiet\\\\\\\". Przepisy Unii Europejskiej WYMAGAJA aby u armatorow 30% stanowisk zajmowaly kobiety. Ja osobiscie sie spotkalem juz z takimi koszmarkami jak np. 3 i 4 mechanik kobieta (bo na pokladzie to nic nowego). Niesamowite? A jednak. Oczywiscie jesli brac pod uwage PŻM, PŻB i innych polskich armatorow (tych 5cio stakowych jak PLO np.) tego nie uswiadczysz ale my zyjemy w azji. Przepisy sie zmieniaja ale to trzeba wiedziec a nie @@@ic tylko farmazony i mlodym glupkom jak tym tam powyzej wciskac \\\\\\\"morskie opowiesci\\\\\\\". Dzieki romantycznym kretynom i kretynkom z tzw. \\\\\\\"tradycjami morskimi\\\\\\\" gdzie w domu @@@ilo sie nie o pracy tylko o \\\\\\\"zamorskich przygodach\\\\\\\" nie raz juz widzialem u mlodych chlopakow po WSM (a obecnie AM) lzy w oczach. Obrzygani po pachy, bez wiedzy, z celem, ze on \\\\\\\"chcial sie sprawdzic\\\\\\\". I po co to? Nie lepiej napisac jak ja, moze za wulgarnie to fakt, ze NIE MAJAC PRAKTYKI I DOSWIADCZENIA NA JAKAKOLWIEK PRACE NA MORZU DOSTANIECIE SIE TYLKO DZIEKI LAPOWKOM A POTEM WY@@@A WAS NA WLASNY KOSZT DO DOMCIU. A jak i gdzie to zrobic nie podam z prostej przyczyny - nie zycze sobie takich ludzi w zalodze. Zreszta nie tylko ja ale kazdy ktory potem musi siwiec za takich baranow. Radze przemyslec, dopiero potem rzucac kamieniem Pozdrawiam marynarz ze stakow w butelce

IP i czas połączenia logowane. [9759018]
[21.03.2007] 16:44
mudman
Mam pytania zwiazane z praca na wiertniach( niekoniecznie na platformach wiertniczych) czy bylby ktos chetny o tym pogadac interesuje mnie sama praca,wynagrodzenie oraz mozliwosci znalezienia pracy.pozdrawiam moj nr GG 4620013

IP i czas połączenia logowane. [9912029]
[01.04.2007] 03:53
kvitebjorn
Witam,
ja sama pracuje na platformach w sektorze norweskim, wlasnie pisze teraz z pracy, jest srodek nocy, przerwa w wierceniu. Nudze sie.
Z wyksztalcenia jestem geologiem po krakowskiej AGH, posluguje sie jedynie angielskim - mimo to nie jest to problem, choc byloby mi duzo latwiej gdybym znala norweski. Moja praca nie jest ciezka, nie jest tez zbyt odpowiedzialna co bardzo mi sie podoba gdy sie troche poducze, bede chciala zmienic stanowisko na cos bardziej ambitnego. Teraz jest bardzo duze zapotrzebowanie na pracownikow. Kobiety tez sa mile widziane.
Prace dostalam bezposrednio w norweskiej firmie, ogloszenie znalazlam w internecie, a rekrutacja odbyla sie w Polsce. W ciagu dwoch tygodni podpisalam kontrakt. Szkolenie 'survivalowe' przeszlam w Aberdeen, rowniez w Szkocji odbyly sie juz szkolenia specjalistyczne, przygotowujace mnie do konkretnych czynnosci w mojej pracy. Wszystkie szkolenia i koszty z nimi zwiazane pokrywal pracodawca. Dostawalam tez 50% pensji podczas calego cyklu szkolen. Podczas szkolen poznalam ludzi z calej Europy i nie tylko, byli ludzie z Nigerii, Arabii Saudyjskiej, Wenezueli... z tego co sie dowiedzialam, praca w innych miejsach niz sektor norweski jest duzo mniej przyjemna i niebezpieczna. Pracownicy sektora norweskiego postrzegani sa jako szczesciarze. W Norwegii prawo pracy stoi bardzo mocno po stronie pracownika, ktory jest tu niezmiernie szanowany. Podczas jednego pobytu pracuje sie nie wiecej niz 14 dni, za przekroczenie tego czasu placone sa wysokie nadgodziny. Potem nastepuje przerwa, kolejne 14 dni. Ale w zasadzie wszyscy pracownicy bardziej ode mnie doswiadczeni maja przerwy 21- lub 28- dniowe.
Polecam wszystkim prace na morzu, oprocz niewatpliwej tesknoty za zyciem i ludzmi pozostawionymi na ladzie, jest to naprawde dobra i bezpieczna praca. Kabiny mieszkalne sa wygodne, wypsazone w lazienke, tv, dostep do internetu, jedzenie swieze i urozmaicone, ludzie (glownie Norwedzy) wyluzowani i sympatyczni. Jest tez co robic po pracy, sa silownie, kina, sauny. Z wad mozna wymienic zmiany nocne (platforma nigdy nie spi), prace w swieta i wysokie podatki, nawet 45%.
Co do zarobkow... to mimo, iz moje stanowisko jest chyba najnizej w hierarchii, a wczesniej w Polsce mialam prace z calkiem przyzwoitym wynagrodzeniem, to tutaj miesiecznie zarabiam okolo 6-8 razy wiecej. Gdyby nie te rozlaki i ciagle podrozowanie to trudno byloby wymarzyc sobie lepsza prace. Jak dotad ani razu nie zdarzyla sie sytuacja gdzie bym poczula, ze moje zycie jest zagrozone, nawet podczas silnych sztormow.

Pozdrawiam
Ania

IP i czas połączenia logowane. [9988501]
[02.04.2007] 11:07
dibocom
witam ja chcialbym wyjechac,lecz nie wiem gdzie i do kogo sie udac zeby cos zaczac.Znacie moze jakies strony, gdzie moglbym złożyć swoją aplikacje.Nie mam zrobionych tych kursów na platformy,mam jednak wysoki stopien kursu nurkowania DIVEMASTER-pierwszy ze stopni zawodowych.oczywiscie mam tez jakies pól roku pracy na morzu jako rybak,tylko nie wiem czy to jest istotne.zrezygnowalem,bo juz przestalo sie oplacac.Jesli ktos wie cos na ten temat to bylbym bardzo wdzieczny.POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [9996304]
[04.04.2007] 17:53
hubertos
heja a tak wogule to da sie wyjechac na platforme tylko plywalem w mozu
i niewjem czy dal bym rade i co musze spelnicqkf

IP i czas połączenia logowane. [10014632]
[05.04.2007] 14:23
hugolinaaa
COS WIEM (06.10.13 23:30):
NIE MA PROBLEMU ,PRZECZYTAŁEM TO CO LUDZIE PISZA I WIDZE ZE POŁOWA TO TOTALNE BREDNIE....BEZ DOSWIADCZENIA TEŻ PRZYJMUJA....SORY ALE ZA KOGO ZA DZWIGOWEGO???? ZEBY POZABIJAŁ LUDZI Z AHTSa JAK BEDZIE KONTENER ZE NP. SMIECIAMI OPUSZCZAŁ NAWET ZEBY SIE DOSTAC DO MNIE NA AHTS....WYMAGAJA PRAKTYKI NA PODOBNYM ALBO W RATOWNICTWIE OKRETOWYM....NA TYM CO JA JESTEM JEST SZKOT KAPITAN I C/E 1 OF. Z CHORWACJI 2 OF. POLAK [WCZESNIEJ 6 LAT W RATOWNICTWIE] JA JESTEM ZA 2 .ENG. JEST KADET Z MASZYNY TEZ SZKOT POLSKI KUCHARZ I 3 A/B POLACY I CHORWACI ORAZ FITER POLAK [PAPIERY SPAWACZA PRS]

siemka a przyjma mnie jesli mam wyksztalcenie srednie z zawodem TECHNIK EKSPLOATACJI OTWOROWEJ ? jak myslisz? co o tym sadzisz?
prosze o szybką odpowiedz najlepiej na e-mail lub tutaj

IP i czas połączenia logowane. [10020954]
[06.04.2007] 21:18
mudman
Mam pytanie moze nie calkiem na temat ale zwiazane z tamatyka ropy i gazu. Jak wyglada praca na polskich wiertniach i jakich mozna spodziewac sie zarobkow na jakims najnizszym szczeblu typu otworowy lub pomocnik??? pytanie to potrzebne mi jest do dalszego planowania nauki chcialbym zaocznie studiowac i pracowac Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10032581]
[07.04.2007] 07:59
Kvitebjorn
dibocom -> wybacz, ale stopien divemastera, to naprawde nie jest rzecz, ktora moglaby Ci w jakikolwiek sposob w znalezieniu pracy. Sama mam ten stopien od 3 lat i nie przyszloby do glowy chwalic sie tym podczas ubiegania o prace. Jezeli juz firmy potrzebuja nurkow, to na pewno po specjalistycznych kursach. Divemaster w komercyjnych organizacjach takich jak PADI czy SSI moze i jest stopniem zawodowym, ale w pracy przy nurkowaniach wylacznie rekreacyjnych, tak zeby pokazac ludziom skalki czy rybki, czy pomoc odciazyc instruktora podczas szkolen.

mudman -> podobno na polskie platformy zalapac sie jest najciezej, niestety trzeba podobno raczej znac odpowiednie osoby niz posiadac kwalifikacje. Poza tym i tak jezyk angielski musi byc perfekcyjny. Co do zarobkow to sa one duzo gorsze niz np w Norwegii, osoba taka jak OIM (bardzo wysokie stanowisko w hierarchii) dostaje (oczywiscie oprocz podstawy) dodatek za dzien na morzu, w wysokosci niecalych 200USD. W Norwegii jest to niemal minimalna stawka dla szeregowych pracownikow, przy wyzszych podstawach.

IP i czas połączenia logowane. [10034619]
[07.04.2007] 12:33
mudman
Interesowaly by mnie bardziej WIERTNIE na ladzie niz platformy Moze ktos ma informacje na ten temat??? O platformach narazie nie mysle pozdroo

IP i czas połączenia logowane. [10035513]
[14.04.2007] 03:55
firefighter
Jakie mam szanse na podjęcie pracy na platformie lub na jakimś statku (wykluczałbym rybackie)lub ewentualnie w jaki sposób mógłbym sobie podniesć kwalifikacje.Mam 36 lat,pływałem troszkę (2 lata) na rybakach a obecnie od 15 lat jestem st.podoficerem w Państwowej Straży Pożarnej oczywiście pracuję w podziale bojowym.Myślę o odejściu na emeryturę i związaniu się z morzem (najlepiej gdyby udałoby mi się zaciągnąć jako strażak,czy są wogóle takie szanse ?).Kiedyś angielski w stopniu komunikatywnym ale tyle lat nie używałem że potrzebowałbym troszkę czasu na odświerzenie.
Z góry dziękuję za pomoc i życze wszystkim tyle samo powrotów co wyjść.

P.S. jeśli to możliwe bardzo bym prosił o odpowiedź na pocztę.

IP i czas połączenia logowane. [10089844]
[14.04.2007] 04:00
firefighter
podaje adresik
fireman-rescue@wp.pl
z góry dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [10089845]
[16.04.2007] 15:48
anty chamstwo
Człowieku, opamietaj się. To że nie miałeś łatwo na uczelni (beton...) nie znaczy że nic się nie zmienia. Są dinozury na obu Akademiach Morskich, kończyłam Szczecińską jak się zwała tylko skromne WSM. Ale i na własny rozum juz było tam miejsce (jasne że nie u każdego wykładowcy). Sztuka polega na tym żeby się nauczyć dobrze, a jeśli trafi sie jeden buc, to go ominąć, napisac co chce a wiedzieć swoje. Moi koledzy i moje koleżanki pływają i świetnie sobie radzą na statkach, bo tam też się chamstwo z wolna wykrusza, jakoś dziwnym trafem znacznie szybciej u skandynawów niż w PŻM. Przykro mi że trudny i niebezpieczny ale wcale nie taki wstrętny jak opisujesz zawód marynarza przyprawił cię o dożywotnia frustrację i nieuleczalne chamstwo. Może nie był akurat dla ciebie.

IP i czas połączenia logowane. [10107080]
[16.04.2007] 15:49
anty chamstwo
to oczywiście do "orangutana" - żal mi go

IP i czas połączenia logowane. [10107095]
[21.05.2007] 10:47
ozz
wiecie ostatnio trafiłam na to forum i wam powiem tak....szukajcie a znajdziecie...ja pracuje z moim chlopakiem na platformie jestem tłumaczem a on jest na kontrakcie jako spawacz....zapotrzebowanie jest ogromne!!! powiem wam tylko tyle pieniadze to nie wszystko naprawde .... nam sie udalo bo jestesmy razem ale tez przeszlismy dluga droge.....nie szukalismy to on dostal kontrakt tutaj( syberia) :/ on jest anglikiem wiec zaabia wiecej niz polak czy rosjanin i to jest przykre a taka sama prace:/ pozdrawiam wszystkich zainteresowanych... i przemyslcie wszystko raz jeszcze

IP i czas połączenia logowane. [10364850]
[01.06.2007] 09:53
DDERDALUKA
Jestem przerazona przeczytałam wszystkie wpisy i zastanawiam się nad autentycznością wypowiedzi - żadnych konkretów forum jest praktycznie chyba mało potrzebne
moje pytanie to A/B na suplejerach ( niewiem jak to sie pisze) jaka ma stawke wyjściową mąż się tam wybiera co wypadałaoby sprawdzić bądź czego unikać za rady konkret - dziekuję

IP i czas połączenia logowane. [10443111]
[07.06.2007] 01:01
black_no_white
robert123 (06.04.10 02:31):
Ja pracuje na platformie. Prace dostaje sie majac odpowiednie doswiadczenie do stanowiska ktore chce sie zajac.. Dla osob bez przynajmniej kilkuletniego specjalistycznego doswiadczenia drzwi sa zamkniete i nie ma ABSOLUTNIE!! mozliwosci dostania sie do pracy. Kursy to: standardowe kursy do pracy na morzu jak dla marynarzy
te kursy sa do zrobienia w osrodkach szkoleniowych dla marynarzy np.w gdyni przy akademii morskiej, koszt kolo 1000zl
STCW 95 COURSES:
* Fire Prevention and Fire Fighting
* Personnel Survival Technique
* First Aid
* i ewentualnie Helicopter Underwater Escape Training (dla tych ktorzy beda latac helikopterem -zwykle zalatwiane przez pracodawce)
te kursy umozliwiaja EWENTUALNA prace na morzu
do tego potrzebna jest (prawdopodobnie ale nie wiem na 100%) ksiazeczka zeglarska -Seamens Book, nie wiem jak sie ja teraz zdobywa bo ja dostalem po ukonczeniu akademii morskiej w gdyni
Nastepnie nalezy zdobyc kilka lat doswiadczenia w pracy na morzu i/lub przemysle stoczniowym + angielski
Jeszcze raz podkreslam - stanowiska specjalistyczne TYLKO!! dla ludzi z branzy i z wieloletnim doswiadczeniem
Stanowiska typu marynarz, kucharz, steward dla ludzi z morza/statkow
Wiertnicy (ci co na filmach walcza z rurami cali uwalani w czarnej ropie) to rowniez specjalisci zwiazani z wydobywaniem kopalin otworami wiertniczymi.. tu koledzy ze slaska po AGH mogliby sie precyzyjniej wypowiedziec..
I na pocieszenie - praca nie jest wcale ciezka (tylko te ciagle wyjazdy dobijaja), jest dobrze platna, nudna, zycie wygodne.. To co pokazuja na filmach to bzdury..
Ja wlasnie siedze w pracy i sie nudze wiec generuje tego posta
Pracuje na platformach 4lata, jestem inzynierem..
Faktycznie polskie (i nie tylko) strony o pracy na platformach to oszusci i naciagacze.. prawdziwe oferty pracy sa na przyklad nawww.rigzone.com
polecam obejrzec cv kandydatow i poczytac jakie maja kwalifikacje..
Pozdrawiam wszystkich i polecamwww.google.com

IP i czas połączenia logowane. [10485285]
[07.06.2007] 01:05
black_no_white
DDERDALUKA (07.06.01 09:53):
Jestem przerazona przeczytałam wszystkie wpisy i zastanawiam się nad autentycznością wypowiedzi - żadnych konkretów forum jest praktycznie chyba mało potrzebne
moje pytanie to A/B na suplejerach ( niewiem jak to sie pisze) jaka ma stawke wyjściową mąż się tam wybiera co wypadałaoby sprawdzić bądź czego unikać za rady konkret - dziekuję

A raczej pytanie?Czy muszę być marynarzem,a żeby pracować na pozycji Catering Asistant,pozycji wciąż związanej z kuchnią...

IP i czas połączenia logowane. [10485303]
[07.06.2007] 01:11
black_no_white
Fago (06.11.19 18:05):
witam

Mam jeszcze jedno pytanie do roberta123. Czy adres który podam poniżej wg Ciebie jest prawdziwy czy po prostu wciskają ludziom kit?

STRATEGIC EKOMM INC.
#539,9768 - 170 STREET
EDMONTON, ALBERTA T5T 5L4
CANADA

Nie jestem pewny czy może w Gazecie Wyborczej ogłasza sie jakiś debil czy to zwykły człowiek proponujący uczciwy adres do BANKU DANYCH.

Bardzo prosiłbym Ciebie o szybką odpowiedź
Fago

Witam ...mam namiar ale podejrzane,rozumiem wszystko kosztuje ale....

IP i czas połączenia logowane. [10485327]
[07.06.2007] 01:23
black_no_white
black_no_white (07.06.07 01:01):
robert123 (06.04.10 02:31):
Ja pracuje na platformie. Prace dostaje sie majac odpowiednie doswiadczenie do stanowiska ktore chce sie zajac.. Dla osob bez przynajmniej kilkuletniego specjalistycznego doswiadczenia drzwi sa zamkniete i nie ma ABSOLUTNIE!! mozliwosci dostania sie do pracy. Kursy to: standardowe kursy do pracy na morzu jak dla marynarzy
te kursy sa do zrobienia w osrodkach szkoleniowych dla marynarzy np.w gdyni przy akademii morskiej, koszt kolo 1000zl
STCW 95 COURSES:
* Fire Prevention and Fire Fighting
* Personnel Survival Technique
* First Aid
* i ewentualnie Helicopter Underwater Escape Training (dla tych ktorzy beda latac helikopterem -zwykle zalatwiane przez pracodawce)
te kursy umozliwiaja EWENTUALNA prace na morzu
do tego potrzebna jest (prawdopodobnie ale nie wiem na 100%) ksiazeczka zeglarska -Seamens Book, nie wiem jak sie ja teraz zdobywa bo ja dostalem po ukonczeniu akademii morskiej w gdyni
Nastepnie nalezy zdobyc kilka lat doswiadczenia w pracy na morzu i/lub przemysle stoczniowym + angielski
Jeszcze raz podkreslam - stanowiska specjalistyczne TYLKO!! dla ludzi z branzy i z wieloletnim doswiadczeniem
Stanowiska typu marynarz, kucharz, steward dla ludzi z morza/statkow
Wiertnicy (ci co na filmach walcza z rurami cali uwalani w czarnej ropie) to rowniez specjalisci zwiazani z wydobywaniem kopalin otworami wiertniczymi.. tu koledzy ze slaska po AGH mogliby sie precyzyjniej wypowiedziec..
I na pocieszenie - praca nie jest wcale ciezka (tylko te ciagle wyjazdy dobijaja), jest dobrze platna, nudna, zycie wygodne.. To co pokazuja na filmach to bzdury..
Ja wlasnie siedze w pracy i sie nudze wiec generuje tego posta
Pracuje na platformach 4lata, jestem inzynierem..
Faktycznie polskie (i nie tylko) strony o pracy na platformach to oszusci i naciagacze.. prawdziwe oferty pracy sa na przyklad nawww.rigzone.com
polecam obejrzec cv kandydatow i poczytac jakie maja kwalifikacje..
Pozdrawiam wszystkich i polecamwww.google.com

Witam...i pytam czy muszę spełniać wszelkie wymogi marynarza,a żeby pracować na stanowisku Catering Assistants lub Kitchen General Assistant,stanowiskami wciąż związanymi z wachtą ...ale przy kuchni Pozdrawiam wszystkich pracowników Platform wiertniczych na całej Kuli Ziemskiej,którzy codziennie z narażeniem życia wydobywają ten czarny cenny płyn i z Góry Dziękuję za wszelkie informacje na ten temat

IP i czas połączenia logowane. [10485377]
[18.06.2007] 21:51
anette2007
PRACA W HOLANDII DLA MONTEROW RUROCIAGOW ORAZ SPAWACZY TEL: 0031 10 246 75 82

IP i czas połączenia logowane. [10576257]
[18.06.2007] 21:52
anette2007
PRACA W HOLANDII DLA SPAWACZY ORAZ MONTEROW RUROCIAGOW OKRETOWYCH TEL: 0031 10 246 75 82

IP i czas połączenia logowane. [10576270]

1 «   5 6 7 8 9   » 32 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat