o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy rozmowy przez internet i smsy to zdrada?

1 2
[20.01.2005] 11:47
doth
Powiedzcie mi, czy korespondencja mailowa i smsowa z innym facetem to zdrada? Czy facet(np. mój mąż) może sądzić, że go zdradzam? Ja tego tak nie odbieram, ale co myślą na ten temat faceci?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.02.2006] 11:17
furczaczek
witam furcząco
rewelacja... na temat zdrady czytaj tu:
http://furczak.webpark.pl zawsze furcząco... http://furczak.webpark.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6394092]
[26.02.2006] 20:54
agatam30
nie wiem czy to zdrada.
sama tak robię, mailuję z facetem , z innym piszę na GG.
mam stałego partnera i jest mi z nim dobrze. On o tym wie. czy to zdrada?

IP i czas połączenia logowane. [6421470]
[27.02.2006] 20:15
22girl22
ja osobiscie tak nie robie,ale sadze,ze raczej zdrada tego nazwac nie mozna..
raczej odpowiedzcie sobie na pytanie,czy Wy byscie byly zadowolone,jakbyscie sie dowiedzialy,ze Wasi faceci robia tak jak Wy,co byscie czuly...

IP i czas połączenia logowane. [6428833]
[27.02.2006] 20:24
alicja342  alicja342@tlen.pl
według mnie nie jest ważne czy pisze się meile czy smsy , jeżeli mówi się w nich na temat seksu i pożądania to napewno jest zdrada...

IP i czas połączenia logowane. [6428916]
[25.11.2017] 03:13
[01.03.2006] 17:09
Nobody is perfect
A moze wolalby, zebys zdradzala go z kims \\\"realnym\\\"?

IP i czas połączenia logowane. [6443478]
[22.10.2007] 22:38
ADAMUS30
zdrada???????tak rozpoczoł sie żałosny koniec mojego małżeństwa.....a tylko dlatego że byłem zbyt tolerancyjny i naiwny.....to o czym piszesz to malutki krok w przepaść której na imię ZDRADA.....ja przepłaciłem to 6 miesięczną terapią u psychiatry,bliznami na nadgarstkach i utratą 32 kg....ale to moja opinia....I

IP i czas połączenia logowane. [11506835]
[03.11.2007] 17:01
devilishness
tak troche pisze z nikad i do nikad odejde ale wiem ze to zdrada.. piszesz do nich czule , pieszczotliwie, flirtujecie, slecie sobie buziaczki, draznicie sie w zartach... Pytanie: a jak zaczyna sie romans? potrzebujesz tego? dlaczego nie spróbujesz ze swoim facetem? to odswieza zwiazek i zabija nude.. napisz mu frywolnego esa zamiast ze znudzona mina pytac "a co bedziemy robic dzisiaj?".. poysl sobie ze to ktos inny i chcesz go uwiesc.. flirtujesz z innymi bo tego brakuje ci w zwiazku , swiezosci uczucia , adrenaliny, dreszczyku... zaczynaj swoj zwiazek od nowa ilekroc czujesz sie znudzona... Przyjdzie śmierć i będzie miała Twoje oczy...

IP i czas połączenia logowane. [11580171]
[11.03.2009] 07:37
nienawisc
zdrada przez sms

IP i czas połączenia logowane. [14520195]
[12.03.2009] 15:10
sweeti
szczerze powiedziawszy zalezy jak sie na ta sprawe patrzy .. jesli twoj maz "zdradzałby" cie przez internet czyli maile, smsy itd to potraktowałabys to jak swego rodzaju zdrade mimo ze on moze sadzic inaczej i podobnie jest w druga strone ... pytanie jakiej tresci sa to wiadomosci to tez trzeba wziazc pod uwage

IP i czas połączenia logowane. [14527454]
[05.05.2009] 20:04
dyla
Cześć
doświadczyłem takich rozmów ze strony mojej żony z innym facetem.Minęło już 5 miesięcy odkąd się o tym dowiedziałem i wciąż nie mogę się pozbierać. Niby nic między nimi nie zaszło ale to zawsze zostaje w sercu (szczególnie jak się kogoś bardzo kocha). Nawet jeśli trudno nazwać takie zachowanie zdradą to zawsze jednak jest to oszukiwanie. Ja zaliczam to do zdrady emocjonalnej.

IP i czas połączenia logowane. [14823894]
[27.02.2011] 09:01
lilka7015
Dyla-witaj w klubiku pogrążonych
przez przypadek odkryłam takie sms-y, długo zastanawiałam się cóż z tym zrobić i w końcu powiedziałam. Oczywiście niby do niczego nie dzoszło,ale wierzcie mi moja niepewność, ciągłe myślenie czy z pewnością już koniec z tą zabawą nie daje mi spokoju. Zaufanie znikło mimo mojej ogromnej miłości do Partnera. Nie wiem czy wierzyć mu,że to zakończył-bo w końcu oszukał mnie nic nie mówiąc.
No to teraz odpowiedzcie- zdrada czy nie;a masz pewność, że się nie umówisz?

IP i czas połączenia logowane. [17896550]
[27.02.2011] 09:32
Komandos
devilishness (07.11.03 17:01):
tak troche pisze z nikad i do nikad odejde ale wiem ze to zdrada.. piszesz do nich czule , pieszczotliwie, flirtujecie, slecie sobie buziaczki, draznicie sie w zartach... Pytanie: a jak zaczyna sie romans? potrzebujesz tego? dlaczego nie spróbujesz ze swoim facetem? to odswieza zwiazek i zabija nude.. napisz mu frywolnego esa zamiast ze znudzona mina pytac "a co bedziemy robic dzisiaj?".. poysl sobie ze to ktos inny i chcesz go uwiesc.. flirtujesz z innymi bo tego brakuje ci w zwiazku , swiezosci uczucia , adrenaliny, dreszczyku... zaczynaj swoj zwiazek od nowa ilekroc czujesz sie znudzona...
Popieram! Dodam tylko, że wszystko zależy od tego, jakie relacje łączą obie strony, o czym piszą i jakie jest ich podejście do znajomości.
Przecież każdy może mieć różnych znajomych i przyjaciół
Ale wkraczanie w tematy intymne z podtekstami erotycznymi powinny być zarezerwowane tylko dla tej jednej, najbliższej osoby...
Takie SMS-y i maile są często tylko pierwszym krokiem do zdrady... "W słowach chęć jeno widzim, w działaniu potęgę. Trudniej dzień dobrze przeżyć, niż napisać księgę." (A.Mickiewicz)

IP i czas połączenia logowane. [17896590]
[01.03.2012] 10:53
Natka333
Witam wszystkich mam nadzieję,że jeszcze to forum działa? Pisze do was z zapytaniem jak oceniacie moja sytuację?Parę dni temu założyłam fikcyjne konto na NK i zaprosiłam do grona znajomych mojego meża,napiszę,że mój mąż od pół roku jest w Niemczech w pracy a ja zostałam z 12 letnim synem z Polsce.Jesteśmy od 13 lat małżeństwem.Moj mąż przyjął zaproszenie i do Niego zagadnęłam i tak wywiązała sie rozmowa zaczęłam Go wypytywać o Niego,rodzinę,czy często tak robi...Napisał mi,że od prawie 13 lat jest z jedną kobietą a od 5 lat przed ślubem byli czyli razem 18 lat,że nigdy ją nie zdradził i że nie szuka nowej kobiety,ale jeśli chodzi o znajomość to najpierw może mi obiecać rozmowy a później jak lepiej się poznamy spotkanie w realu.Zapytałam Go czy zostawiłby swoją żonę?Napisał,że kocha ją i,że nie chce Jej zostawić i,że chce jeszcze jedno dziecko z Nią mieć jak i dom postawić.Napisał mi,że za dwa dni wyjeżdża do domu i jak coś to On kupi sobie numer w Polsce i będzie mi wysyłał esemesy a jak wróci z Polski do Niemiec to pogadamy na gadu gadu,gdyż On założył sobie nowe gadu gadu.Powiedział,że nie ma nic do ukrycia,że jego syn ma konto na nk,jak i Jego żona.Wczoraj napisałam do Niego wiadomość na gadu gadu ,że jestem chora,że nie będziemy się na razie kontaktować,że życzę Mu miłego pobytu w domu i że się kiedyś odezwę.Co o tym myślicie,jeszcze nie dostałam od Niego wiadomości bo jesteśmy omówieni na 21 na gadulcu,napisał.Uważacie,że dobrze zrobiłam,że zerwałam znajomość czy po prostu kontynuować to aby zobaczyć co z tego będzie?

IP i czas połączenia logowane. [19362610]
[02.03.2012] 20:27
sylwia-13
Moim zdaniem to głupie co zrobiłaś ,jest jedna zasada jak kogoś
kochasz to mu ufasz i go nie sprawdzasz.Ty go prowokujesz a no cóż kazja czyni złodzieja i na pewno chcesz się przekonać ,czy on da się złapać?
Jeśli chodzi o konta na portalach randkowych i pojęcie zdrady to
uważam ,że jest to pewna forma zdrady,która czasem ratuje stary związek.

IP i czas połączenia logowane. [19366504]
[03.06.2012] 12:56
skromna
myślę, ze ta zdrada...
ale może związana z milościa... ?
znalazłam ciekawego bloga, polecam...
http://odnajde-sens.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [19590732]
[25.06.2012] 03:27
renata 22 zrozpaczona
ja mam to samo!!!mój mąż twierdzi ze go zdradzam a on sam żali się koleżanką że miedzy nami nie jest dobrze cytuje:?Mam jej dość już" itp mamy córkę (15miesięcy i ślub pół roku temu) a teraz jak weszłam na jego nk i serwisy randkowe od 18+ to za głowę się zapalam bo portale randkowe i koleżanki i gorzkie żale do nich nie wiem już co robić;/kocham go bardzo mocno i nie chce się rozchodzić...ja nie miałam matki przez 3 lata od wieku 6 lat wiec nie chce żeby nasza córka to przeżyła co ja bo wiem jak to boli

IP i czas połączenia logowane. [19645764]
[27.06.2012] 22:35
grek_zorba
a i owszem! ale tylko wtedy kiedy w tych smsach czy mailach flirtujesz czy namaeiasz do zdrady... jesli nie masz nic do ukrycia pokaz swojemu prtnerowi tresc tych wiadomości i go uspokój!

IP i czas połączenia logowane. [19654019]
[26.07.2012] 13:22
Sabinka1993
To zależy. Jeśli piszecie normalnie , bez żadnych flirtów czy tematów o seksie to to nie jest zdrada według mnie.

IP i czas połączenia logowane. [19725547]
[12.09.2012] 12:22
piotr,krk
oczywiscie ze zdrada - jak mozna kogos kochac i za plecami go w taki sposób traktowac??

IP i czas połączenia logowane. [19839917]
[13.09.2012] 13:30
karrrola8  karrrola8@tlen.pl
nie chcialabym być w takiej sytuacji, że mój chłopak pisze z kimś za moimi plecami, czułabym się zdradzona

IP i czas połączenia logowane. [19842710]
[16.09.2012] 16:25
viki32
Teraz jest taki trend i moda, żeby być tolerancyjną, rozumiejącą i w ogóle liberalną. No i taka byłam. Owszem, mój man co prawda rozmawiał sobie na czacie z koleżankami, wysyłała wiadomości na gg, gdzieś tam SMS-ował. Baa, czasem nawet czytał mi co tez koleżanki piszą, a to jakiś żarcik, a to przepis na fajne sushi itd. Niby nic, zapewniał, że to znajome ze studiów, z byłej pracy i takie tam. W końcu jednak coś mnie tknęło, bo zawsze dziwnym trafem kasował historię rozmów, w gg nie zapisywał archiwum, a SMS znikały (no dobra, sprawdziłam mu komórkę). Podpytałam u mnie w pracy i poradzili mi instalację programiku, który pokazuje co się robi na komputerze, ja akurat miała keylogger-szpieg, ale w google takich programików bez liku. No i co? Po 3 dniach wiedziałam, że może tolerancyjna to i jestem, za to głupia tez. Gość może i sobie rozmawiał, ale okazać się, ze z trzech ostatnich szkoleń weekendowych w Warszawie trzy były skokami w bok. I nie był wcale w Wawie tylko w Mikołajkach, żeby było śmiesznie, z dwiema pindami. Trochę się rozpisałam, ale za to mi ulżyło. Nie wierzę już w żadne niewinne SMS< rozmowy na czatach i na gg.

IP i czas połączenia logowane. [19850473]
[17.09.2012] 14:42
karrrola8  karrrola8@tlen.pl
viki32 (12.09.16 16:25):
Teraz jest taki trend i moda, żeby być tolerancyjną, rozumiejącą i w ogóle liberalną. No i taka byłam. Owszem, mój man co prawda rozmawiał sobie na czacie z koleżankami, wysyłała wiadomości na gg, gdzieś tam SMS-ował. Baa, czasem nawet czytał mi co tez koleżanki piszą, a to jakiś żarcik, a to przepis na fajne sushi itd. Niby nic, zapewniał, że to znajome ze studiów, z byłej pracy i takie tam. W końcu jednak coś mnie tknęło, bo zawsze dziwnym trafem kasował historię rozmów, w gg nie zapisywał archiwum, a SMS znikały (no dobra, sprawdziłam mu komórkę). Podpytałam u mnie w pracy i poradzili mi instalację programiku, który pokazuje co się robi na komputerze, ja akurat miała keylogger-szpieg, ale w google takich programików bez liku. No i co? Po 3 dniach wiedziałam, że może tolerancyjna to i jestem, za to głupia tez. Gość może i sobie rozmawiał, ale okazać się, ze z trzech ostatnich szkoleń weekendowych w Warszawie trzy były skokami w bok. I nie był wcale w Wawie tylko w Mikołajkach, żeby było śmiesznie, z dwiema pindami. Trochę się rozpisałam, ale za to mi ulżyło. Nie wierzę już w żadne niewinne SMS< rozmowy na czatach i na gg.

wspólczuję :/ mam nadzieję, że jak najszybciej go pogoniłaś?

IP i czas połączenia logowane. [19853050]
[27.01.2014] 21:38
delegad

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21010249]
[24.02.2014] 11:47
tea_89
To zależy o czym mailujesz. Internet jest narzędziem do komunikacji z ludźmi oddalonymi o setki km. W sieci jesteśmy całkowicie anonimowi. I to od nas zależy czy w wirtualnej rzeczywistości zachowamy te same zasady moralne co w normalnym życiu. Gdy jestem w stałym związku nie potrzebuję dodatkowych emocji ze strony nieznajomych poznanych na internetowym chacie. Może szukanie innych znajomosci przez net jest oznaką, że czegoś brakuje w waszych związkach? Warto wtedy popracować nad tym z partnerem niż szukac czegoś na boku.

IP i czas połączenia logowane. [21060002]
[24.02.2014] 14:10
Belzebub
Są bardzo różne typy korespondencji internetowej. Chociazby - coraz więcej osób ostatnio korzysta z międzynarodowych portali umożliwiających znalezienie osoby z innego kraju, z którą można poćwiczyć język. Takie coś naturalnie zdradą nie będzie. Są też sytuacje, gdzie ludzie korzystają z różnych for internetowych, gdzie rozmawiają między sobą o różnych zainteresowaniach/problemach i czasami dwie osoby mają ochotę wymienic się poglądami prywatnie. To też zdrada nie jest. W końcu, są też osoby, które zwyczajnie mają mało znajomych i chcą kogoś nowego poznać ot tak, żeby wyskoczyć czasem na kawę i poplotkować. To również zdradą nie jest.
Jednakże, jeżeli korespondencja internetowa bądź smsowa przybiera postać flirtu i pojawiają się elementy gry damsko-męskiej, a rozmawiające osoby zaczynają być sobie nadmiernie bliskie to już wtedy jest to zdrada - nie fizyczna, ale emocjonalna i z potencjałem na zdradę fizyczną. Anty-antyspamowa odpowiedź:
1. Do braci: http://freetexthost.com/hjgo0aa20z

IP i czas połączenia logowane. [21060238]
[26.02.2014] 13:16
Ola-wer22
Jaka zdrada. Ja tam czesto jestem na portalu POKOCHAJ.PL jak męża nie ma w domu. Fajni faceci i laski są, nie nudzę się przynajmniej w domu.

IP i czas połączenia logowane. [21064024]
[24.04.2014] 10:26
Dziongiej
A czujesz się zdradzona? Jeśli tak, to jest to zdrada. On ukrywa przed Tobą to romansowanie? To sprawdź go tym programem: http://keylogger-szpieg.pl/?product=ninja
Cham jeden, niech nie myśli, że mu wszystko wolno!

IP i czas połączenia logowane. [21147673]
[28.04.2014] 17:13
agnesjasy
Czuje sie zdradzona, nawet jesli moj facet twierdzi, ze ta kobieta jest tylko jego "bratnia dusza". Czy ktos moze wie jak shakowac jego konta? Chce wiedziec na czym stoje, a nie latwo jest tak zyc po 8 latach wspolnego mieszkania i bycia ze soba.

IP i czas połączenia logowane. [21154034]
[03.06.2014] 13:35
karolcia222254
ja uważam, ze to żadna zdrada. Jeśli tylko rozmawiasz. Sama tak miałam dla mnie to tylko rozmowa a kochałam swojego faceta. Ale on uznał to czatowanie za romans i od razu stwierdził, że jestem niewierną zdzirą. to bolało, bo najgorsze jest to, ze go kochałam i nigdy bym go nie zdradziła. Wystarczyło poprosić żeby ograniczyć. Jeśli to nie powoduje, że czas wolny spędzacie osobno to ja uważam, że to żadna zdrada.

IP i czas połączenia logowane. [21206461]
[18.06.2014] 14:30
firein
Zależy o czym jest ta rozmowa. Może się zdarzyć, że dziewczyna chce po prostu pogadać na jakieś tematy na które z Tobą powiedzmy nie potrafi bądź po prostu macie inne zainteresowania. Jeśli flirt to po co to robi?

IP i czas połączenia logowane. [21227819]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat