o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

ginekolog Kraków??

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[17.01.2017] 12:17
miki54
U Tomasza Łabiaka zakładałam wkładkę antykoncepcyjną (nowoczesną). Chodzę do niego regularnie na badania. Ginekolog przyjmuje w solidnych warunkach i do tego w dobrych stawkach. Nie wiem z jakiego powodu, ale mężczyzna ginekolog jest dla mnie zawsze lepszym rozwiązaniem. Ogromne zrozumienie kobiecych problemów. Przekonał mnie do nowoczesnej antykoncepcji i zalecił stały monitoring stanu zdrowia, w tym cykliczne USG. Nawet dwa razy dzwonił do mnie, aby się upewnić, czy wszystko ok. Chodzę do niego na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie. Ewentualnie zostawiam przekierowanie na FB, facebook.com/GabinetLabiak Zaufałam mu, bo miał wyłącznie pozytywne opinie od pacjentek. Potwierdzam od siebie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22605098]
[19.01.2017] 09:40
emillaa
Też mam wkładkę "nowoczesną"levosert, moja ginekolog sama ją zaproponowała, ogólnie mi jest wszystko jedno czy to facet czy kobieta, lekarz to lekarz, ma udzielić informacji i odpowiedzieć na moje pytania jak przychodzę po poradę.

IP i czas połączenia logowane. [22607436]
[23.01.2017] 11:14
beczkasmiechy
Strasznie cierpiałam po wejściu w stan menopauzy. U ginekologa Tomasza Łabiaka uzyskałam niezbędną pomoc, która umożliwiła mi szybki powrót do życia zawodowego. Nie chcę się rozpisywać na temat problemów zdrowotnych, ale powiem tylko, że ginekolog dokładnie diagnozuje schorzenie i nie naciąga pacjentki na dodatkowe koszty.

IP i czas połączenia logowane. [22612203]
[27.01.2017] 20:13
zaratusrta
U łabiaka zapłaciłam 150 zł za wizyte i jakos nie zaobserwowalam zeby byl o 50 zł lepszy od mojej poprzedniej ginki. Gabinet ma schludny ale obecnie co drugi w Polsce tak wyglada (oczywiscie pomijajac te zagrzybione nory na NFZ). Podsumowujac dosc przecietny lekarz za ponadprzecietna stawke, ja wysiadam...

IP i czas połączenia logowane. [22617885]
[31.01.2017] 02:34
vicco
Ja od jakiegoś czasu chodzę tutaj http://cmp.krakow.pl/ . Lekarz jest bardzo fajny, dlatego mam nadzieję że nie będę musiała zmieniać lekarza

IP i czas połączenia logowane. [22625413]
[25.03.2017] 16:35
[31.01.2017] 12:17
megi556
Byłam na USG genetycznym u Tomasza Łabiaka i od tamtej pory już stale chodzę do ginekologa. Uzyskałam dużo wskazówek dotyczących zdrowego zajścia w ciążę po odstawieniu długoterminowej antykoncepcji i to dość ciężkiej. Lekarz skupia się na najdrobniejszych szczegółach w wynikach badań, nie zostawia pacjentki bez pełnej informacji. Cytologa na miejscu, zaplecze zabiegowe, solidny gabinet na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie.

IP i czas połączenia logowane. [22627161]
[03.02.2017] 16:24
inka54
Miałam problemy z zajściem w ciążę. Pomoc uzyskałam u Tomasza Łabiaka. Doświadczony ginekolog z Krakowa. Ogólnie naprawiłam kilka spraw hormonalnych, przeszłam przez specjalistyczne badania, ale okazało się, że nie mam do czynienia z niepłodnością i stan organizmu można przywrócić do normy. Ogólnie sporo się stresowałam, ale lekarz bardzo mi pomógł, naprowadził. Wydałam ogólnie niewiele, bo na jednej wizycie jest bardzo dużo wiedzy i wskazówek praktycznych, co do dalszego postępowania. Odsyłam cię nawww.facebook.com/GabinetLabiak.

IP i czas połączenia logowane. [22633085]
[24.02.2017] 16:45
danka6565
Miałam potężny trądzik. Konsultowałam się z ginekologiem Tomaszem Łabiakiem w Krakowie i zaproponował zmianę antykoncepcji i rozszerzone badania. Okazało się, że przez źle dobrane tabletki zaburzyłam sobie funkcjonowanie układu hormonalnego. Sprawa wyszła przypadkowo, bo byłam u ginekologa na standardowej obserwacji. Nie musiał mi w sumie pomagać, ale jednak z doświadczenia wiedział, że coś może być powiązane.

IP i czas połączenia logowane. [22657124]
[06.03.2017] 10:50
hania6645
Mojej córce równowagę hormonalną przywrócił ginekolog Tomasz Łabiak z Krakowa. Akurat rozwiązanie problemu było niezbędne przed zajściem w ciążę córki. Myślę, że warto wymieniać się namiarami na solidnych lekarzy, bo tych niestety coraz mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22668115]
[13.03.2017] 12:48
garzynka44
Niedawno korzystałam z wkładki antykoncepcyjnej, nowoczesnej u Tomasza Łabiaka, ginekologa krakowskiego. Wcześniej polecił mi wykonać wszystkie badania, dobrze ocenił mój stan zdrowia, antykoncepcja w ogóle nie zaburza mojego codziennego funkcjonowania, waga ok. Ginekolog z klasą, zaufany mężczyzna.

IP i czas połączenia logowane. [22676152]
[20.03.2017] 22:35
martnaaa456
Ja również przychodzę do ginekologa w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica i jestem z niego bardzo zadowolona. Wcześniej jak na jakiegoś trafiałam to wiecznie było z nim coś nie tak. Najczęściej problem miałam z babkami więc to nie do końca prawda że kobieta kobietę zrozumie najlepiej. Przykładowo raz trafiłam na taką którą trzeba było wręcz nakłaniać żeby zrobiła mi podstawowe badania a leki hormonalne wypisała bez ŻADNYCH badań. Czasem nie wiem kto tym ludziom nadaje prawa do wykonywania zawodu.

IP i czas połączenia logowane. [22685205]

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat