o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Jak założyć kantor??

[07.01.2005] 00:09
lupus084
Czy mogłby mi ktoś podpowiedzieć jakie warunki powinienem spełniać, żeby założyć kantor? Chodzi mi szczególnie o to gdzie dokładnie mam to zarejestrować i jako jaki typ działalności?
Prosze o kontakt na e-mail: lupus084@o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.12.2007] 15:06
milka 84
Potrzebujesz przede wszystkim gotówkę i to sporo. Należy posiadać zaświadczenie o niekaralności, kurs kasjera walutowego, kurs o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, wpis do NBP i albumy banknotów zagranicznych z NBP, rejestrację w GIIF. Poza tym potrzebne są wszystki dokumenty jak przy zakładaniu firmy: wpis do ewidencji działalności gospodarczej - jeżeli jesteś osoba fizyczną, regon, NIP. Trzeba odwiedzić Urząd skarbowy i ZUS. Potrzebne tez może być konto bankowe. Do banku jednak dopiero po wyrobieniu pieczątki. W Polsce jest tak, że pomimo faktu iż nie ma obowiązku posiadania pieczątki to bez niej nic nie da się załatwić. O takich rzeczach jak sprzęt komputerowy i specjalny program kantorowy nie wspominam. Powodzenia Milka

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11953628]
[21.02.2008] 14:47
Mariusz111
Czy mozna sie jakos skontaktowac z uzytkownikiem \"Milka84\" w celu uzyskania dodatkowych informacji?

IP i czas połączenia logowane. [12268433]
[21.07.2008] 07:36
matia_tt
Witam chcialem sie dowiedziec czy osoba karana moze prowadzic kantor.

IP i czas połączenia logowane. [13142405]
[29.09.2009] 04:57
jm00
Masz jeszcze ochotę na kantor?
Jak tak to napisz bo w styczniu był max zły okres.

IP i czas połączenia logowane. [15557774]
[29.07.2014] 20:49
[24.01.2010] 16:16
kubbar21
Milka 84 widze ze jestes zorientowany/na w temacie! jesli masz czas i ochote to napisz mi wiadomosc na maila bo mam do Ciebie kilka pytań odnosnie kantoru! pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16152621]
[18.10.2012] 22:46
oliwia222
Tak sobie mysle ze teraz to i tak coraz wiecej osób jednak decyduje sie na wymiane pieniedzy w kantorach internetowych. To chyba jest bardziej przyszłościowy pomysł.

IP i czas połączenia logowane. [19933199]
[16.01.2013] 13:21
marek.wu.
zachęcam do zapoznania się z tematem na stronie prokantor.pl tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje co potrzebujesz by otworzyć kantor internetowy

IP i czas połączenia logowane. [20148128]
[14.02.2013] 15:45
Kantorowiec
Sprawdziłem, na tym oprogramowaniu jest większość kantorów w internecie, więc oprogramowanie jest sprawdzone. Nie wiem co do ceny ale zawsze można się pewnie dogadać.
marek.wu. (13.01.16 13:21):
zachęcam do zapoznania się z tematem na stronie prokantor.pl tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje co potrzebujesz by otworzyć kantor internetowy

IP i czas połączenia logowane. [20235819]
[22.02.2013] 13:51
Kantorowiec
Ja też jestem zainteresowany otwarciem kantoru internetowego i napotkałem na program prokantor.pl. Dość ciekawie zaproponowali ofertę. Muszę tylko przemyśleć sprawę i coś będę działać.

IP i czas połączenia logowane. [20257695]
[20.04.2013] 13:29
nadias
słyszałam, że kupno i obsługa takiego oprogramowania do e-kantoru jest tańsze niż utrzymanie stacjonarnej placówki, taką informację wyczytałam też na stronie porównywarki kantorów online StrefaWalut - orientuje się ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [20426593]
[28.12.2013] 23:10
Kokos
Ja nie wiem czy to jest opłacalne na dzisiejszy dzień. Jeżeli już to kantor internetowy a nie stacjonarny ponieważ świat dzisiaj żyje w głównej mierze w sieci.
Sama korzystam z kantorów internetowych (znalezionych na stronie kantorbox.pl) i jestem bardzo zadowolona. Wszystko można zrobić nie wychodząc z domu!

IP i czas połączenia logowane. [20948149]
[30.05.2014] 20:46
Melomango
Nie ma sensu zakładać kantoru, bo i tak jest ich już zbyt dużo, a na dodatek coraz więcej pojawia się nowych w Internecie. Zobacz co prezentuje np. Amronet i sam określ czy da się ich przebić atrakcyjnością kursów.

IP i czas połączenia logowane. [21201008]

» Odpowiedz na ten temat