o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Mam doła-małe piersi

1 2 3   » 27 Strony tematu:
[02.01.2005] 23:50
anka_k
Co robić?! Powiększyć?? Jestem ciekawa czy ktoś może mi powiedzieć coś na ten temat; czy warto zdecydować sie na operacje? jak dlugo trwa gojenie blizn? itp. Licze na powazne odpowiedzi.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.01.2005] 15:40
szmyk
Małe piersi są zajefebiste , tyle mogę powiedzieć , duże mi się osobiście nie podobają .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [3598125]
[05.01.2005] 09:16
niemęski
...ciekawe gdzie sie kończy
[nie mam nic do powiedzenia]
jak przedmowcy powiem (z własnego doświadczenia) - małe piersi rules
pozbądź sie głupich kompleksow i nie daj sie pokroic w imie ogolnego wyobrażenia kobiecości
...chyba, że zależy ci , żeby faceci patrzyli na ciebie jak na mieso...
...czasami nie trzeba umierać, by narodzić się na nowo

IP i czas połączenia logowane. [3601515]
[08.01.2005] 09:25
marine
Aniu małe są milion razy bardziej sexy od dużych - moje zdanie!Nie powiększaj za nic!Ciałko kobiety ma być sexy a dla mnie to min. małe piersi i pupa!

"Jeżeli o nich zapomnę, ty Boże na niebiosach zapomnij o mnie" A.Mickiewicz

IP i czas połączenia logowane. [3617773]
[29.04.2005] 12:02
Jen_88
A ja mam 17 lat pod biustem 68 a w biuście 76 i zastanawiam się czy jest szansa aby się to zmieniło, jestem załamana ;(. gdybym miała większy biust miałabym świetną figurę.

IP i czas połączenia logowane. [4179857]
[24.03.2017] 03:06
[07.05.2005] 23:22
Męski głos
Uważam, że nie liczy się ilość tylko jakość. Co z tego, że kobieta ma obfity biust, za to brzydki. Duże znaczenie ma kształt brodawki i samej piersi. Mam znajomą (niestety ma chłopaka) z małymi piersiami. Widzieliśmi się kilka razy na basenie - proszę o nie posądzanie mnie o szowinimz - i mogłem przyjrzeć się jej w stroju kąpielowym. Zakochałem się w jej biuście. Małym ale kształtnym ze zgrabną brodawką.

IP i czas połączenia logowane. [4230732]
[07.05.2005] 23:31
Męski głos
Uważam, że nie liczy się ilość tylko jakość. Facet, czyli ja, woli oglądać cos niekoniecznie dużego ale zgrabnego niż olbrzymi cyc z obleśną i rozlazła brodawką. Mam znajomą (niestety ma chłopaka) z małymi piersiami. Ale za to jakimi! - kilka razy widzieliśmy się na basenie. Za tak piękny biust oddałbym wiele. Proszę mnie nie posądzać o szowinimz i przedmiotowe traktowanie dziewczyn! Po prostu mi się podoba! Nie słuchajcie szowinistów z kompleksem małego członka. Po prostu uwieżcie w siebie.

IP i czas połączenia logowane. [4230819]
[08.05.2005] 23:13
anka_k
Witam wszystkich! Dzięki za głosy pocieszenia, nie wiem co bym bez Was zrobiła... Zaakceptować siebie, nie sądziłam, że może być tak trudno...Nigdy nie miałam z tym problemów. Aż do czasu kiedy odkryłam, że mam chyba najmniejszy biust wśród znajomych... fuck

IP i czas połączenia logowane. [4236224]
[09.05.2005] 20:28
Ayumi
Hejka ja tez mam mały biust 75A chciałabym miec większe piersi,ale mam jakie mam, niektórym sie podobaja kobiety z małym biustem innym z dużym. Cóż zrobic,każdy ma takie ciało jakie ma i trzeba sie z tym pogodzic. Jest duzo kobiet z małymi piersiami,które chciałybymiec większe, ale są tez takie które maja duze piersi a chciałyby miec mniejsze.

pozdrawiam

Nie patrz na piękno lecz w serce człowieka
Bo serce jest zawsze a piękno ucieka.

IP i czas połączenia logowane. [4240508]
[09.05.2005] 22:54
anka_k
Cześć! Racja, czytałam kilka postów kobiet które chcą mieć mniejsze... Tak czy inaczej są one w mniejszości. Zdecydowanie więcej jest tych co mają problem z za małymi cyckami. W końcu wzorzec kobiety idealnej jaki lansują media robi swoje... :/ Pozdrawiam! Kto wie może kiedyś zdobędę się na ten krok i pójdę na zabieg...

IP i czas połączenia logowane. [4241210]
[10.05.2005] 17:27
MaRmAr666_
Małe piersi są zajefebiste , tyle mogę powiedzieć , duże mi się osobiście nie podobają . A kazdy wie że małe jest piękne. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, kobiety które mają piękne małe piersi

PS Jeśli jestę dziewczyną z małymi piersiami napisz do mnie moje gg 9421559

IP i czas połączenia logowane. [4244711]
[11.05.2005] 20:43
Ayumi
Witam, w poprzednim poscie miałam napisac cos na temat operacji ale jakos zapomniałam

no więc...
Nie radziłabym ci robic zadnych operacji na powiększenie piersi poniewaz wiele osób po nich ma poważne komplikacje, nie znam zadnej kobiety która robiła sobie taki zabieg ale dużo na ten temat czytałam, i pisało tam właśnie o komplikacjach itp, większośc kobiet które sie tam wypowiedziały pisały że żałuja tego, a tylko pare było zadowolonych.
Szkoda że nie pamiętam na jakiej to było stronie..

Ale i tak zrobisz tak jak będziesz chciała, każdy wybór może byc dobry.
Lecz zobacz ile kobiet ma małe piersi i ilu mężczyznom sie takie podobają
A niektórzy nie lubią sztucznych wolą naturalne

A tak wogóle jesli ktos sie w tobie zakocha to przeciez nie zerwie z tobą z powodu małych piersi, jeśli bedzie kochał to cie zaakceptuje taką jaką jesteś

małe jest piękne

pozdrawiam

Nie patrz na piękno lecz w serce człowieka
bo serce jest zawsze a piękno ucieka

IP i czas połączenia logowane. [4251684]
[13.05.2005] 18:59
Magda i Marta
nasze koleżanki biorą sobie sztywne staniki i wypychają sobie watą bo chca mieć wieksze

IP i czas połączenia logowane. [4262104]
[13.05.2005] 23:05
anka_k
Cześć! Dzięki Ayumi za to co piszesz... ja na razie słyszałam same pozytywne opinie na temat tego typu zabiegów. Dziwne...Czytałam gdzieś, że podobno odkryto iż nie ma związku między silikonami a rakiem piersi. Te informacje jednak nie wydaja mi się zbytnio wiarygodne, w końcu to ciało obce w organizmie... Niektóre dziewczyny biorą pigułki antykoncepcyjne, aby powiększyć biust, a to z kolei odbija się na wątrobie. Ciężko jest znaleźć dobre wyjście z tej nieciekawej sytuacji. Jednym słowem: lipa! A co do facetów; to akurat ich zdanie nie jest dla mnie najważniejsze, gdyż problemem jest w zasadzie to, że ja sama nie potrafię zaakceptować swoich cycków. Po prostu źle się czuję z takim wyglądem... Może się wydawać, że są większe problemy w życiu niż wielkość biustu ale niestety świadomość, że nie wyglądam tak jak chce zatruwa mi skutecznie życie... Pozdrawiam! P.s. A inną sprawą jest to czy byłabym w stanie zaakceptować biust silikonowy... pewnie twierdziłabym, że lepszy jest naturalny i zaczęło by się od początku... A może jednak nie?

IP i czas połączenia logowane. [4263722]
[15.05.2005] 21:40
anka_k
To niestety Ci nie pomogę, ale pozdro!

IP i czas połączenia logowane. [4273407]
[16.05.2005] 10:58
Xawier
Droga Aniu moja dziewczyna też ma z tym problem lecz Ja jej w tym pomogłem żeby już go nie miała poczebujesz faceta który będzie cię uświadamiał że małe pirsi są suprer,sexi.jędrne no i wogule zastanów się nad tym a co do tego ubrania to chodż bez stanika poczujesz się bardzo sexsowniei będzie Ci się to podobało napewno

IP i czas połączenia logowane. [4275077]
[21.05.2005] 22:40
Ciasteczko Hit

Male są optymalne mieszczą się idealnie w dłoni i sterczą pięknie, a duze strasznie zwisają i ze tak powiem "wychodzą z brzucha".
Nie powiększaj sobie. Poprostu ktos musi u Ciebie zauwazyc piersi i docenic, kompleks wtedy minie, pozdro

IP i czas połączenia logowane. [4302912]
[23.05.2005] 21:43
anka_k
Cześć! A może ktoś wie coś na temat kliniki w Polanicy?? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje... Jak nikt we mnie nie dostrzeże to ja będę musiała sama Pozdro!

IP i czas połączenia logowane. [4312149]
[23.05.2005] 21:54
lukasz_d
anka_k według mnie nie warto powiększać swojego biustu.
Bądź naturalna taka jak stworztła cię natura i postaraj nie przejmować się swoim problemem, bo to naprawdę nie jest żaden problem.
Biust nie jest najważniejszy.
Weź pod uwagę, że nie wszyscy faceci lubią kobiety z dużym biustem.

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [4312209]
[24.05.2005] 22:49
anka_k
Cześć! Ja wiem, że dla wielu osób to co tu opisuje może się wydawać kompletnie nieistotnym problemem, lecz to nie jest mój jedyny problem... Po prostu piszę na tym forum dlatego że daję mi to możliwość wyżalenia się, a także zobaczenia jak to wygląda z perspektywy innych. To chyba mój jedyny problem, którego nie jestem w stanie rozwiązać, próbując nieustannie. Natura mnie, łagodnie mówiąc, wystawiła do wiatru, więc dlaczego nie zrobić operacji? Jednak silikony to kosztowne rozwiązanie, w dodatku nie całkiem bezpieczne. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że coś się nie uda... Prościej byłoby sobie dać z tym spokój... ale! Dla mnie zaakceptowanie małych piersi jest czymś w rodzaju powiedzenia sobie: "Mam cellulitis na udach, ale od dzisiaj go akceptuje i podoba mi się on". Takie oszukiwanie siebie samej.... Ech, są naprawdę małe, 70A. Obciach! W dodatku na zdjęciach w kostiumie wyglądają niespecjalnie. Pozdrawiam wszystkich!

IP i czas połączenia logowane. [4317381]
[29.05.2005] 22:14
anka_k
up up up

IP i czas połączenia logowane. [4340406]
[30.05.2005] 20:11
_MaRmAr_
Wazne abyś tolerowała samą siebie Jeśli chciała byś, a raczej mogła byś mi pszesłać te swoje,,extremalnie małe piersi" to prześlij mi fotke w kostiumie Zrozumiemiem jeśli mi nie wyśliesz. Ja uznaje zasade ze małe jest pięjne
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [4344742]
[30.05.2005] 22:01
ona 27
Cześć dziewczyny.Mam mały biust i od zawsze jest to mój kompleks,ale...powoli zaczynam się przyzwyczajać do moich małych piersi.W swoim niedługim życiu miałam dwóch facetów,pierwszy nigdy nie powiedział mi nic przykrego na temat moich małych cycuszków.Mało tego zawsze powtarzał że są takie delikatne i jędrne.Drugi zaś to prawdziwy erotoman(miał dużo kobiet)jest zachwycony moim biuścikiem a ja przyznam jestem tym zaskoczona.Powiem Wam że to mnie optymistycznie nastraja.Pozdrawiam wszystkie małe biuściki!!!!

IP i czas połączenia logowane. [4345285]
[03.06.2005] 21:50
anka_k
Cześć! Niestety nie mogę wysłać foto, w ogóle nie posiadam żadnych zdjęć w kostiumie. A tak w ogóle to zazdroszczę dziewczynom z dużym biustem. Dla nich problemem jest to, że stanik ma brzydki fason itp. Też bym tak chciała Nie lubię lata i wkurza mnie to, że każdy strój wygląda beznadziejnie... Załamka totalna.

IP i czas połączenia logowane. [4365489]
[03.06.2005] 22:30
_MaRmAr_
Aniu czy ty zawsze się tak uzalasz nad sobą?? Słuchaj jak chcesz bardziej zemną pogadać to napisz na mojego maila! Nieprzejmuj się

IP i czas połączenia logowane. [4365664]
[03.06.2005] 23:15
anka_z_
nie czytalam calej dyskusji bo mi sie nie chcialo i nie wiem czy ktos uzywal tego argumentu: a nie slyszalas jak pekaly kobietom sylikony i wchodzily w reakcje z cialem, nie mowiac o raku itp. chorobach. Ja mam duze piersi, cale zycie bez zmian i prawie cale zycie oswajalam sie z nimi mowiac szczerze. Moze czas sie 'oswoic'. Wszystko w zyciu ma plusy i minusy. A nie chodzi przeciez o to zeby facet kochal twoje piersi tylko Ciebie! Chyba, ze zalezy Ci na podziwie ze strony obcych Ci ludzi (a watpie zeby to bylo w zyciu najwazniejsze). Pozdrawiam Cie "czas sie pokochac"

IP i czas połączenia logowane. [4365856]
[04.06.2005] 19:52
anka_k
Nie, nie użalam się. Po prostu mam problem, którego mimo szczerych chęci nie potrafię rozwiązać... Niestety! Pozdrawiam, w wolnej chwili napiszę.
A jeśli chodzi o pękanie silikonów, raka itp. to nikt nie użył takiego argumentu. Sama też o nim nie słyszałam, jak dotąd. A wiesz gdzie w internecie mogę przeczytać na ten temat? Chętnie dowiem się czegoś więcej... w zasadzie to jedyny powód, który mógłby mnie powstrzymać przed operacją. Małe cycki mają same wady, niestety. I nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Każdego dnia tylko się utwierdzam w tym przekonaniu. Co więcej, z wszystkim da się walczyć, np. z nadwagą czy cellulitem. A to beznadziejny przypadek. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [4369549]
[04.06.2005] 20:44
_MaRmAr_
Niezgadzam się ja uważam ze małe jest piękne. co miałaś na myśli mówiąc ,,Małe cycki mają same wady"?? jakie niby wady ??

IP i czas połączenia logowane. [4369824]
[04.06.2005] 20:59
anka_k
Wady:
-wszystkie bluzki wyglądają źle
-przed wyjściem muszę sprawdzić czy strój zbytnio nie spłaszcza
-nie można założyć bluzki z dekoltem
-o topach bez pleców też nie ma mowy
-kupowanie stanika to problem
-w push upie gorąco, inne staniki- odpadają
-stanik, który powinien teoretycznie wygladać fajnie, wcale tak nie wyglada
-na plaży głupio się czuję, gdy wszystkie panienki mają powyżej C
- a poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że większy biust jest bardziej seksowny

Zalety: po kilkunastu latach jeszcze nie stwierdziłam żadnej Szczerze!
Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [4369902]
[04.06.2005] 21:17
_MaRmAr_
Sporo masz tych wad. Masz jakąś fotkę ze swoimi piersiami?? jak masz to wyślij mi . Napewno jakąś masz Zaletą jest to że podobno ,,małe jest stworzone do pieszczot" :>

IP i czas połączenia logowane. [4370090]
[04.06.2005] 21:56
anka_k
Nie mam. A widzisz, że mało tych zalet? Ja nie znalazłam osobiście żadnej. Duże też można... :>

IP i czas połączenia logowane. [4370466]

1 2 3   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat