o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

implanty zębowe, ceny i kogo polecacie WLKP

1 2 3   » 27 Strony tematu:
[02.01.2005] 23:01
Tom Kruz
No właśnie, jak w temacie.

Chciałbym wstawić sobie 2 implanty lecz niewiele o tym wiem.Najbardziej interesuje mnie cena takiego zabiegu..

Pytam w szczególnosci wielkopolan, byc moze polecicie mi jakas klinike.

Z góry dziękuje...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.10.2006] 19:01
maruszka
Witam panie Wojciechu Sukiennicki czy mógłby pan polecić mi kogoś w Kielcach? Z miłą checią bym sie do pana wybrałą lecz niestety za daleko. Implant od 1300 złoty ale to sam "korzeń" a w jakiej cenie u pana są korony ceramiczne? Pozdrawiam...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8571314]
[25.05.2007] 23:42
maruszja  ravik1@tlen.pl
Radziłabym się zastanowić nad implantacją. Wbrew pozorom koszta mimo, że duże nie są tu najważniejsze. Najważniejsze to aby w razie komplikacji lekarz potrafił pokierować dalszym leczeniem. I nie chodzi tu o kwestię nie przyjęcia się implantu i bla bla bla lekarza, że jak nie to zabieg powtórzymy itd. Warto zrobić sobie wcześniej badania i zastanowić się wspólnie z lekarzem nad ryzykiem. Mam nadzieję, że odezwie się jakiś pacjent lub lekarz, który chce na ten temat porozmawiać

IP i czas połączenia logowane. [10398980]
[21.08.2007] 13:43
joo_anna
witam wszystkich
jesli ktos kto jest juz po zabiegu wszczepienia implantu napotka moja prosbe to prosze napisac pare slow opinii
i jeszcze jedno
o co chodzilo piszacemu ktory napomnial o strasznych efektach ubocznych po wszczepieniu i wszystkim co sie po tym moze przydaazyc
z gory dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [11078481]
[16.11.2007] 14:06
chodzciedodentystybotowazne
Witam ja kilka dni temu wstawialam taki implant o zabiegu jak narazie moge powiedziec tyle ze nie jest on bolesny i warto zastanowic sie nad wstawieniem takiego brakujacego uzeienia gdyz zeby obok takiego \\\\\\\"pustego pola\\\\\\\" sa bardzo zagrozone.
Warto tez zwrocic uwage na to jaki to lekarz i co mowi o wstawieniu takiego implanta gdyz o bardzo dobrego stomatologa coraz trudniej (przeszlam kilku dentystow i wiem co mowie) dlatego warto dobrze dobrac dentyste a nie partacza ktory moze zaszkodzic.
zycze powodzenia i pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11661904]
[18.04.2014] 10:04
[25.11.2007] 22:00
braxton
Jeśli Warszawa to polecam http://www.anident.pl/implanty.html . Bardzo wiele przydatnych informacji, zdjęcia, rysunki, animacje. Są też ceny, na stronie http://www.anident.pl/implanty-ceny.html

IP i czas połączenia logowane. [11724879]
[25.12.2007] 15:21
joo_anna
prosze bardzo niech ktos kto jest po zabiegu napisze wiecej o tym co moze sie zdarzyc niedobrego po nim
jakie jest ryzyko zabiegu
nie wiem czy sie zdecydowac
bardzo prosze odezwijcie sie

IP i czas połączenia logowane. [11914238]
[25.12.2007] 20:19
lek.stom.
joo_anna (07.12.25 15:21):
prosze bardzo niech ktos kto jest po zabiegu napisze wiecej o tym co moze sie zdarzyc niedobrego po nim

Jestem lekarzem stom. - implantologiem , jeśli interesuje się Pani
problemami implantacji i ew. przeciwwskazań oraz powikłań prosze
o kontakt. Wojciech Sukiennicki www.medykdent.pl
e-mail : medykdent@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [11915789]
[12.01.2008] 18:36
Syyyllwkkkaa
Mam pytanie czy to prawda, że taki implant jest wstawiany na okres do 10 lat i po tym czasie najczęściej trzeba go wymieniać. Proszę o informację, bo też zastanawiam się nad uzupełnieniem mojego uzębienia

IP i czas połączenia logowane. [12028141]
[13.01.2008] 16:24
Wojciech Sukiennicki
Dobrze wszczepione implanty są dożywotnie , trudno je usunąć po
zintegrowaniu się ich z kością . Pamiętać jednak należy , o perfekcyjnej higienie ( szczotkowaniu 3 x dziennie ) , aby nie powstawał osad a później kamień przy wszczepach ktory może uszkadzać kość wookoło implantów.

Lek.stom. W. Sukiennicki www.medykdent.pl

IP i czas połączenia logowane. [12033192]
[20.01.2008] 15:52
Piotr_
http://implamed.pl/

IP i czas połączenia logowane. [12075100]
[16.03.2008] 23:01
mazienia
zastanawiam sie nad implantem, ale jak wiekszosc osob, mam wiele pytan, niepewnosci...Jak długo to trwa od momentu wyrwania zeba do wstawienia implanta i zeba tymczasowego? jak wyglada dokładnie cały proces? jak przygotowac sie do tego? jakie badania wykonac przed decyzja o implantacji? wreszcie jaki jest całkowity koszt?

IP i czas połączenia logowane. [12418818]
[18.03.2008] 11:35
W. Sukiennicki
Witam ! To czy można implantować zaraz po usunięciu zeba zależy od wielkości jego korzenia i ilości kości dookola jego. Przeważnie ,gdy ząb jest jednokorzeniowy można tak postapić , a gdy wielokorzeniowy ( trzonowiec ) , to po usunięciu tzreba czekać nawet 9 -10 mieś. aby narosla tam nowa kośc i można byłoby implantować wszczep tytanowy. -Zawsze potrzebne jest do zdjagnozowania zdjęcie RTG panoramiczne zębów dostarczone lekarzowi przed zabiegiem.
Dalsze inf. na www.medykdent.pl

IP i czas połączenia logowane. [12426178]
[23.04.2008] 00:02
W. Sukiennicki
CAŁY PROCES TRWA DO 3 MIESIĘCY , PÓŹNIEJ NA WKRĘCONYM IMPLANCIE OSADZA SIĘ KORONE. -WIĘCEJ INF.i FOTO NA STR: www.medykdent.pl Wojciech Sukiennicki

IP i czas połączenia logowane. [12629951]
[23.04.2008] 22:52
Camill
a czy na ten czas wszystkich tych zabiegów ,miejsce ubytku jest maskowane jakas tymczasowa proteza?? bo troszeczke nie fajnie jest chodzic tak przez 3 msc a jesli tak czy to jest juz wleczone w koszty "leczenia"??

IP i czas połączenia logowane. [12637953]
[23.04.2008] 23:26
W.Sukiennicki
Tak , wykonuje się czasowe uzupałnienie zęba , jest ono już w cenie .

IP i czas połączenia logowane. [12638208]
[02.06.2008] 13:18
Jacekzzz
chodzciedodentystybotowazne (07.11.16 14:06):
Witam ja kilka dni temu wstawialam taki implant o zabiegu jak narazie moge powiedziec tyle ze nie jest on bolesny i warto zastanowic sie nad wstawieniem takiego brakujacego uzeienia gdyz zeby obok takiego \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"pustego pola\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" sa bardzo zagrozone.
Warto tez zwrocic uwage na to jaki to lekarz i co mowi o wstawieniu takiego implanta gdyz o bardzo dobrego stomatologa coraz trudniej (przeszlam kilku dentystow i wiem co mowie) dlatego warto dobrze dobrac dentyste a nie partacza ktory moze zaszkodzic.
zycze powodzenia i pozdrawiam

Jak się ma Twój implant i czy mogłabyś poleci dobrego stomatologa?

IP i czas połączenia logowane. [12860013]
[11.06.2008] 22:05
fioncia
Witam
Mam dwa mleczaki 3. Jeszcze sie nie ruszaja ale wiem ze kiedys wyleca . Chcialabym wstawic implanty jednak wiem ze w podniebieniu mam stale zeby.Prosze mi powiedziec jak dlugo trwa gojenie i operacja wyciecia tych zebow bo wiem ze jest to niezbedne przy wstawieniu implanta. Mam 24 lata wiec
stale zeby raczej nie wyrosna ;]

IP i czas połączenia logowane. [12915197]
[11.06.2008] 23:21
lek.stom.W. Sukiennicki
Lepiej odczekać po usunięciu tych zatrzymanych zębów nawet 6-9 mieś.z implantowaniem . Miejsce w kości powinno byś uzupełnione materiałem kościotwórtczym zaraz po zabiegu. W ten sposób stworząx się najlepsze warunki do implantacji. Sama mleczaki natomiast mogą
zostac i usunie się je tuż przed implantowaniem .

W. Sukiennicki www.medykdent.pl

IP i czas połączenia logowane. [12915775]
[12.07.2008] 17:18
zakazanyowoc
witam serdecznie,
A może ktoś z Formowiczów polecić dobry gabinet w Krakowie? (oczywiście z jak najniższym cennikiem implantów )

IP i czas połączenia logowane. [13093818]
[21.07.2008] 23:36
indianer
Witam , ja mam pytanie jaka jest w przybliżeniu cena implantu ,jego wstawienia .Tu na forum widzę ceny 1600zł ale na jednej ze stron znalazłem że implant wraz ze wstawieniem to koszt ponad 4000 tys.
Teraz jestem w dylemacie

IP i czas połączenia logowane. [13147808]
[24.07.2008] 19:31
girty
Dokładnie w krakowie ceny są w granicach 4000- 5000 zł może ktoś z Formowiczów polecić dobry gabinet zajmujący się implantami?

IP i czas połączenia logowane. [13162709]
[07.08.2008] 12:45
burczymucha
Wojciech Sukiennicki (06.10.20 12:32):
Witam ! Przypadkiem widziałem Pana ogłoszenie ( chyba stare ) o chęci uzupełnienia 2 braków zębowych implantami . Jeśli jest Pan zainteresowany tą metodą leczenia to podaje moje namiary: Wojciech Sukiennicki NZOZ Medyk-Dent Ostrów wlkp tel: 608 459 152
www.medykdent.pl e-mail: medykdent@op.pl ( ceny od 1300,- )

IP i czas połączenia logowane. [13230456]
[07.08.2008] 12:48
burczymucha
Proszę polecić dobrego stomatologa ,który robi implanty w Kielcach.
Dziękuję
Ania.
jurkiewanna@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [13230472]
[17.08.2008] 21:04
bluedental
joo_anna (07.12.25 15:21):

Bardzo dobre pytanie. Większość moich pacjentów jest tak przepojonych optymizmem, że mnie to przeraża. Odpowiem z przyjemnością:

Czy leczenie implantologiczne jest bezpieczne? Wiele lat badań i obserwacji klinicznych uczyniło implantologię zębów dziedziną w miarę bezpieczną i przewidywalną. Z lekarskiego obowiązku musimy jednak wspomniec o niebezpieczeństwach związanych ze wszczepieaniem implantów. Do poważnych powikłań po wszczepieniu implantów należy: możliwość wywołania przewlekłego stanu zapalnego zatoki szczękowej , jeśli implant znalazłby się w zatoce szczękowej i przebił jej śluzówkę lub możliwość uszkodzenia nerwu zębodołowego dolnego przy wszczepianiu implantów w odcinkach bocznych żuchwy (na dole).
Lekarze są świadomi tych zagrożeń, dzięki czemu nasi pacjenci mogą się czuć bezpiecznie. Aby uniknąć powikłań zawsze stosujemy odpowiednie badania przed wykonaniem zabiegu (pantomogram i/lub tomografię komputerową), zaś w przypadku implantów dolnych stosujemy wszczepianie pod kontrolą rentgena, tak aby tego typu przypadki nie mogły mieć miejsca. Do szczególnie trudnych przypadków posiadamy również zestawy wierteł implantologicznych wyposażonych w ograniczniki głębokości wiercenia.

Odpowiedzi na takie i inne, trudne i niedogodne dla lekarzy pytania znajdziecie na naszej stronie internetowej:

http://www.bluedental.pl/Implanty.html

Z uszanowaniem
Zespół Bluedental

IP i czas połączenia logowane. [13288127]
[17.08.2008] 21:21
bluedental
mazienia (08.03.16 23:01):
zastanawiam sie nad implantem, ale jak wiekszosc osob, mam wiele pytan, niepewnosci...Jak długo to trwa od momentu wyrwania zeba do wstawienia implanta i zeba tymczasowego? jak wyglada dokładnie cały proces? jak przygotowac sie do tego? jakie badania wykonac przed decyzja o implantacji? wreszcie jaki jest całkowity koszt?

W naszej firmie w Warszawie ceny kształtują się od 2500zł do 3500zł za całe leczenie (wraz z koroną). Wyższa cena jest za natychmiastowe wszczepienie implantu po usunięciu zęba. Zwykle czeka się 2-3 miesiące i wtedy obowiązuje niższa cena.
Dokładniejsze informacje na stronie:
http://www.bluedental.pl/Implanty/Implant-ws zczepiany-natychmiast-po-usunieciu-zeba.html

IP i czas połączenia logowane. [13288219]
[22.08.2008] 10:03
anulaja
maruszka (06.10.28 19:01):
Witam panie Wojciechu Sukiennicki czy mógłby pan polecić mi kogoś w Kielcach? Z miłą checią bym sie do pana wybrałą lecz niestety za daleko. Implant od 1300 złoty ale to sam \"korzeń\" a w jakiej cenie u pana są korony ceramiczne? Pozdrawiam...

Czy znalazła Pani kogoś poleconego w Kielcach

IP i czas połączenia logowane. [13315480]
[23.08.2008] 16:07
misslemon
pacjent w@@@08.06.12 09:40):
nie polecam w Szczecinie kliniki HAHS, która nie wiem w jaki sposób zajeła 2 czy 3 miejsce w rankingu podajże gazety wprost albo newsweek
wybielono mi zęby za 1200 zł, które po 1 tygodniu miały taki sam kolor jak przed wybielaniem
wydałam tam mnóstwo pieniędzy a potraktowano mnie jak psa odnośnie przygotowania do implantów

Absolutnie sie zgadzam!! ZDZIERCY tylko i wylacznie zinteresowani napychaniem kieszeni kasa od obcokrajowcow. Tragiczna obsluga i zawyzone ceny. Rowniez nie rozumiem jakim cudem zajeli 3-cie miejsce w rankingu Newsweeka. Odradzam!!

IP i czas połączenia logowane. [13323035]
[25.08.2008] 20:19
magia12
Fakt w hahsie ceny sa gigantyczne....ale mi niestety zadna inna klinika niechciala leczyc i byłam zmuszona isc do Hahsa.A dobrze Wam chociaz tam wyleczyli? bo mam nadzieje ze za taka kase to chciaz pozadnie mi zrobia.

IP i czas połączenia logowane. [13336584]
[15.09.2008] 20:35
BEAUTYFUL SMILE
Piotr_ (08.01.20 15:52):
http://implamed.pl/

No właśnie, a co z IMPLAMED...??? Był tam ktoś, korzystał, wie etc...???
Bardzo mi zależy na opiniach.

IP i czas połączenia logowane. [13459400]
[22.09.2008] 15:38
Wojtek-K
Co do implantow w Szczecinie warto sprawdzic Heliodent. Wiecej o tej placowce mozna przeczytac na ich stronie internetowej: http://owczarek.szczecin.pl/implanty.html ..warto przynajmniej sprawdzic...

IP i czas połączenia logowane. [13502675]

1 2 3   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat