o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

sex grupowy w malzenstwie.

1 2 3
[01.04.2014] 23:00
Marel
Wymiana żon i mężów (11.11.2011.28 22:04):
Fajna bardzo ekscytująca i podniecająca zabawa w dobie środków antykoncepcyjnych można się cieszyć różnymi uciechami życia. Przecież to nic takiego jak obcy facet zostawi spermę w twojej partnerce a ty w cipci jego żony. pomijając fakt psychologiczny bo są tacy którzy właśnie takich doznań potrzebują. Bzykać jego kobietę a swoją babę dawać innemu. Jednak wiemy że wśród poligamistów najczęściej dochodzi do zakażenia chorobami wenerycznymi a pandemia HIV króluje obecnie, każdego dnia przybywa nosicieli którzy sieją choróbsko dalej. Przebadaj się już dziś i ocal swoje życie.
http://www.aids.gov.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21115687]
[03.04.2014] 04:30
antydebil8
Marel (14.04.2014.01 23:00):
Fajna bardzo ekscytująca i podniecająca zabawa w dobie środków antykoncepcyjnych można się cieszyć różnymi uciechami życia. Przecież to nic takiego jak obcy facet zostawi spermę w twojej partnerce a ty w cipci jego żony. pomijając fakt psychologiczny bo są tacy którzy właśnie takich doznań potrzebują. Bzykać jego kobietę a swoją babę dawać innemu. Jednak wiemy że wśród poligamistów najczęściej dochodzi do zakażenia chorobami wenerycznymi a pandemia HIV króluje obecnie, każdego dnia przybywa nosicieli którzy sieją choróbsko dalej. Przebadaj się już dziś i ocal swoje życie.

wsadz sobie w dupe twojego aidsa, pólgłówku z sanepidu!! nie zaśmiecaj forum kmiocie!!

IP i czas połączenia logowane. [21117529]
[03.04.2014] 11:15
Marel

IP i czas połączenia logowane. [21117747]
[03.04.2014] 12:28
zdzisławonek
Dla tego powyżej, rzadkością w swingu jest uprawianie seksu bez gumki, normalnie wszyscy są zabezpieczeni, nie ma gumek, nie ma zabawy. to kobiety najczęściej mają problem patrzec jak ich facet robi to z inną więc lepiej zacząć od 2m + k, jak jej się spodoba to niebedzie miała żadnego problemu z tym, ze tobie jest dobrze z inną.Dla niepewnych najlepiej zacząć na swingerskim balu tylko dla par gdzie można tylko popatrzeć i nic nie robić poza poczuciem atmosfery. Sex grupowy w malżenstwie to chyba najepsza rzecz, która poza dziećmi nam się w rodzinie przytrafiła. Wspólne boskie i niezapomniane przeżycia, kupa świetnych przyjaciół, beztroska, spełnienie najbardziej skrywanych marzeń i to przy kochajacym małżonku. Dojście do swojej granicy, którą każda para ma gdzie indziej. To nie jest jedna noc na zniszczenie małżeństwa. To jest wiele nocy, upojnych nocy na które się czeka, oj czeka. Mój mąż uwielbia kiedy to robię. W domu potem jest jak baranek, cały czas u moich stóp.

IP i czas połączenia logowane. [21117844]
[03.04.2014] 13:48
landrynki_76
zdzisławonek (14.04.2014.03 12:28):
Dla tego powyżej, rzadkością w swingu jest uprawianie seksu bez gumki, normalnie wszyscy są zabezpieczeni, nie ma gumek, nie ma zabawy. to kobiety najczęściej mają problem patrzec jak ich facet robi to z inną więc lepiej zacząć od 2m + k, jak jej się spodoba to niebedzie miała żadnego problemu z tym, ze tobie jest dobrze z inną.Dla niepewnych najlepiej zacząć na swingerskim balu tylko dla par gdzie można tylko popatrzeć i nic nie robić poza poczuciem atmosfery. Sex grupowy w malżenstwie to chyba najepsza rzecz, która poza dziećmi nam się w rodzinie przytrafiła. Wspólne boskie i niezapomniane przeżycia, kupa świetnych przyjaciół, beztroska, spełnienie najbardziej skrywanych marzeń i to przy kochajacym małżonku. Dojście do swojej granicy, którą każda para ma gdzie indziej. To nie jest jedna noc na zniszczenie małżeństwa. To jest wiele nocy, upojnych nocy na które się czeka, oj czeka. Mój mąż uwielbia kiedy to robię. W domu potem jest jak baranek, cały czas u moich stóp.

Bardzo rzeczowo i na temat, jesteśmy podobnego zdania.

IP i czas połączenia logowane. [21117941]
[25.05.2017] 16:14
[03.04.2014] 16:24
sebas39
landrynki_76 (14.04.2014.03 13:48):
zdzisławonek (14.04.2014.03 12:28):

Bardzo rzeczowo i na temat, jesteśmy podobnego zdania.

tez sie zgadzam, trzeba probowac nowych rzeczy ale tylko pod warunkiem ze obie strony chca

IP i czas połączenia logowane. [21118135]
[14.04.2014] 19:13
OnlyMe123
Mi się też marzy taki seks, leżę nago, mąż wkłada mi penisa w cipkę, drugi facet mocno, ale to mocno posuwa w pupcię. Cycki pieszczone przez kobietę. Sama sobie posuwam łechtaczkę. Ciekawe mnie to uczucie, kiedy mam wypchane dziury i dostaję mega orgazmu.

IP i czas połączenia logowane. [21135024]
[14.04.2014] 20:40
Renatka.1994
ja też bym się zdecydowała na sex w grupie w parę osób

IP i czas połączenia logowane. [21135146]
[14.04.2014] 20:41
Renatka.1994
chociaż nie mam męża ale jak bym miała to co poszła bym i myślę że bym go namówiła

IP i czas połączenia logowane. [21135149]
[16.04.2014] 12:52
MonLiz  MonLiz@tlen.pl
Ja się jeszcze waham. Chyba najszybciej zgodziłabym się na imprezę gdzie nie musimy robić nic z innymi, tylko przy innych. GG: 50157220
http://mon-liz.tumblr.com/

IP i czas połączenia logowane. [21137552]
[16.04.2014] 17:18
gość xxx
Renatka, dodaj anons tutaj http://erostrefa.com/ , może zdradzisz tez czy jesteś na 100% zdecydowana ?

IP i czas połączenia logowane. [21137905]
[17.04.2014] 23:05
Renatka.1994
dobra wejdę tam

IP i czas połączenia logowane. [21139973]
[20.04.2014] 17:53
Renatka.1994
fajna stronka

IP i czas połączenia logowane. [21143229]
[22.04.2014] 16:21
sebas39
MonLiz (14.04.2014.16 12:52):
Ja się jeszcze waham. Chyba najszybciej zgodziłabym się na imprezę gdzie nie musimy robić nic z innymi, tylko przy innych.

to dobry pomysl choc mogloby sie skonczyc jednak grupowa zabawa kto wie jakby sie impreza potoczyla ale chyba o to chodzi o ten spontan.

IP i czas połączenia logowane. [21145411]
[06.09.2015] 15:51
marek xxl
Ja w zeszły weekend miałem z 2 kolegami imprezkę. Wypiliśmy kilka buteleczek. Kiedy żona wróciła z pracy zrobiłem jej kilka drinków. Gdy była już wstawiona zacząłem się do niej dobierać zawstydziła się trochę. Zapytała a oni?? wtedy ja zażartowałem żeby się przyłączyli. Po chwili zobaczyłem jak kumple stoją przy mojej żonie ze stojącymi kutasami. powiedziałem żeby schowali sprzęty bo żartowałem wtedy zona złapała ich za kutasy popatrzyła na mnie mówiąc że teraz ona tu dyktuje warunki i mam patrzeć jak się ona bawi jak skończy z nimi to zajmie się mną. Kiedy zaczęła im ssać siedziałem tak bardzo podniecony ze zacząłem sobie walić konia, kiedy wzięli ja na dwa baty podszedłem do żony i trysnąłem jej w usta. Zona miała wypełnione spermą wszystkie otwory. Po chwili odpoczynku zmieniliśmy dziurki i znowu ja zerznęliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [21955376]
[06.09.2015] 16:46
hghg
marek xxl (15.09.2015.06 15:51):
Ja w zeszły weekend miałem z 2 kolegami imprezkę. Wypiliśmy kilka buteleczek. Kiedy żona wróciła z pracy zrobiłem jej kilka drinków. Gdy była już wstawiona zacząłem się do niej dobierać zawstydziła się trochę. Zapytała a oni?? wtedy ja zażartowałem żeby się przyłączyli. Po chwili zobaczyłem jak kumple stoją przy mojej żonie ze stojącymi kutasami. powiedziałem żeby schowali sprzęty bo żartowałem wtedy zona złapała ich za kutasy popatrzyła na mnie mówiąc że teraz ona tu dyktuje warunki i mam patrzeć jak się ona bawi jak skończy z nimi to zajmie się mną. Kiedy zaczęła im ssać siedziałem tak bardzo podniecony ze zacząłem sobie walić konia, kiedy wzięli ja na dwa baty podszedłem do żony i trysnąłem jej w usta. Zona miała wypełnione spermą wszystkie otwory. Po chwili odpoczynku zmieniliśmy dziurki i znowu ja zerznęliśmy.

A potem się obudziłeś ...

IP i czas połączenia logowane. [21955441]
[11.09.2015] 21:52
ona-on
witam... Razem z żoną szukamy jakiegoś Pana lub pary do trójkąt... mojej żonie marzy sie 2 pamów na raz, a z parami to na wymianę w układzie 2M-1K tylko poważne oferty! Jesteśmy zadbani młodzi i szukamy nowych doznań... szukamy kogoś w wieku 20-35 lat. propozycje na ona-on37@o2.pl Jestesmy z podkarpacia

IP i czas połączenia logowane. [21963145]
[24.09.2015] 18:14
zonaty,,.
chcialbym zeby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic pogadam o zonie i pokaze jej foty w ubraniu chetni pisac na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [21983952]
[25.10.2015] 15:38
klm
zonaty,,. (15.09.2015.24 18:14):
chcialbym zeby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic pogadam o zonie i pokaze jej foty w ubraniu chetni pisac na gg 46414134

tez mam mały problem....raz jest na tak raz nie chyba musze zrobic to z zaskoczenia

IP i czas połączenia logowane. [22031813]
[06.12.2015] 12:14
iza-iza
Ja polecam sex grupowy ale bez wymiany partnerów. u nasz kiedys przypadkiem tak wyszlo i teraz robimy to regularnie

IP i czas połączenia logowane. [22096052]
[06.12.2015] 16:41
Marylin12
Mnie tez kiedyś podniecały zbiorowe sceny. Ale kiedy jestem w związki, przestałem oglądać http://redtube.net.pl i straciłem ochotę na bardziej ostre zabawy.

IP i czas połączenia logowane. [22096464]
[26.12.2016] 17:27
MARKOPOLOFM
W zeszłym tygodniu spotkaliśmy się ze znajomymi na zakrapianej imprezie. W nocy na jakimś programie tel leciał film erotyczny w którym kilka par zabawiało się. Zona kolegi niby zażartowała że może i my .... moja Martusia podchwyciła temat mówiąc ale bez wymiany. Zaczęło się gdy tylko się rozebraliśmy zobaczyłem instrument kolegi (był ogromny) i błysk w oczach mojej zony widziałem że ciągle spogląda na druga parę. Nie wytrzymałem zapytałem chcesz go skinęła głowa. I stało się ja ze swoim maluchem nie miałem co szukać u koleżanki więc zaproponowałem anal szybko skończyłem.
Koleżanka rozkazała mi a teraz liż żonę bez chwili zastanowienia zrobiłem to kilka cm od moich ust śmigała pała Adama kilka pociągnięć językiem i Marta odleciała Adam był niepocieszony wyciągnął kutasa i wepchnął go do moich ust. Byłem w szoku chciałem zabrać głowę ale żona ją przytrzymała krzyknęła ssij. Zacząłem @@@ać po chwili moje usta wypełniły się gorącą spermą kolegi. Moja żona i ja byliśmy speszeni po chwili rozmowy okazało się że Adam i jego żona są bi. Po godzince zrobiliśmy to ponownie z tym że ja zerżnąłem tyłek Adama a dziewczyny lizały się namiętnie. Mamy nadzieje na powtórke z rozrywkiA

IP i czas połączenia logowane. [22573884]
[26.12.2016] 22:47
landrynki_76
iza-iza (15.12.2015.06 12:14):
Ja polecam sex grupowy ale bez wymiany partnerów. u nasz kiedys przypadkiem tak wyszlo i teraz robimy to regularnie

Grupowy bez wymiany, czyli jak?
Bo jeszcze we czworo, równoległy - to zrozumiałe. Ale grupowy?
Jedno drugiemu przeczy.

IP i czas połączenia logowane. [22574398]
[28.12.2016] 09:29
walenty7
nie chciał bym oglądać jak pieprzy ktoś moją żonę albo ona trzyma w buzi jego kutasa i leje jej spermę. Chętnie oglądał bym jak robi jej minete

IP i czas połączenia logowane. [22576240]
[30.12.2016] 10:11
nbvvvbvbbv
http://fitnessexcercises.weebly.com/

IP i czas połączenia logowane. [22579395]
[29.01.2017] 15:39
mąż123
Kiedyś po sexie z żoną przyznałem się że jako nastolatek miałem przygodę mm z kolegą, a ona bez chwili zastanowienia powiedziała że chciała by to zobaczyć. Coraz częściej rozmawialiśmy o tym i w końcu postanowiliśmy spróbować. Zaprosiliśmy nieznajomego, młodego bi i była zabawa. Robiliśmy to kilka razy tej nocy i we wszystkie możliwe sposoby. Sperma była dosłownie wszędzie, każdy miał kutasa w we wszystkich możliwych otworach, było bosko, i jest bosko bo robimy to regularnie od kilku lat i nie zamierzamy przestawać.

IP i czas połączenia logowane. [22619968]
[20.02.2017] 19:18
82agusa
Ja się jeszcze waham. Chyba najszybciej zgodziłabym się na imprezę gdzie nie musimy robić nic z innymi, tylko przy innych.

Hej. Też podoba mi się temat ale nie wiem Na ile bym się odwazyla i na ile pozwolila mojemu facetowi . Moze razwm zorganizujem jakieś spotkanie bez żadnych wstęp nie zobowiązań ??

IP i czas połączenia logowane. [22652023]
[23.02.2017] 10:14
TOSIA 33
82agusa (17.02.2017.20 19:18):

Hej. Też podoba mi się temat ale nie wiem Na ile bym się odwazyla i na ile pozwolila mojemu facetowi . Moze razwm zorganizujem jakieś spotkanie bez żadnych wstęp nie zobowiązań ??

Ja to najpierw spróbowałam takiej zabawy ale bez udziału męża, powiem tak, było bardzo fajnie, z mężem na pewno bym się nie odważyła no to co z innymi robiłam.

IP i czas połączenia logowane. [22655438]
[24.03.2017] 15:56
DFDGHB
obserwator676 (08.01.2008.16 12:38):
jestem powalony, swoją żonę pchać w łapy drugiego faceta... po co brałeś ślub? po co to całe gadanie o wierności i uczciwości? trzeba było zostać bez tego i bawić się w "wolne związki" i wymiany... szkoda tylko, że nie wiesz jak takie przygody rozwalają psychikę kobiety. Dlaczego rozwalają? Bo ona do seksu potrzebuje uczuć, Ty nie, nigdy tego nie zrozumiesz. Warto za jedną noc poświęcać małżeństwo i szczęście?

Tonajlepiej czworokącik z drugą parą i już.

IP i czas połączenia logowane. [22689630]
[28.03.2017] 21:30
kalinka22
ja mam wielką ochotę n seks grupowy kilka razy zaczęłam z mężem rozmawiać na ten ale on nie miał jakoś ochoty

IP i czas połączenia logowane. [22694044]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat