o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Czy można żyć szczęśliwie po zdradzie

1 2 3
[17.02.2016] 11:08
LIDKA 50
marta2323 (16.01.2016.04 02:23):
Jak zostawił mnie chłopak świat się zawalił. To była jakaś masakra. Wiedziałam że nie jestem w stanie już pokochać innego. Skorzystałam z opcji można powiedzieć ostatecznej rytuału na Jego powrót ze strony http://urok-milosny.pl . Nie wierzylam zbytnio w powodzenie, ale się zdecydowałam. I się powiodło. Wrócił, znowu jesteśmy w sobie zakochani i żyjemy sobie świetnie. Wybaczylam mu to że mnie zostawił, a on traktuje mnie jak księżniczkę.

Zdrada to jest duży problem dla małżeństwa, mnie po 23 latach małżeństwa zostawił mąż dla młodszej chociaż brzydkiej i grubej baby, uśmiałam się jak ich zobaczyłam razem, on szczupły a raczej chudy a ona ok 100kg i wielkie wały tłuszczu, to ja przy niej 165cm i 55kg. Ale trudno, stało się, było mi przykro z tego powodu, zaczęłam się umawiać z facetami na seks, niesamowicie skoczyło mi libido, nigdy nie miałam problemów z facetami, to teraz pieprzyłam się z nimi przy każdej okazji, w końcu znalazłam sobie kochanka i się ustatkowałam a mój były mąż chciał do mnie wrócić, ale niestety za bardzo mnie zranił, rozumiem gdyby znalazł jakąś piękną laskę, ok, ale jak poleciał na górę tłuszczu to niech ją ma.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22199529]
[04.01.2017] 12:18
redona
Mnie się nie udało. Rozstałam się ze swoim partnerem (nie byliśmy małżeństwem). Miałam przez to przez długi czas problemy ze sobą. Chodzi o to, że straciłam pewność siebie, bardzo ucierpiała na tym moja samoocena. Stwierdziłam, że to coś ze mną musiało być nie tak, skoro on wolał inną. Nie potrafiłam uśmiechać się patrząc na siebie w lustrze. Po pewnym czasie było jeszcze gorzej. Poszłam, więc do psychologa. Uznałam taką formę pomocy za jak najbardziej na miejscu. Pan Sadowski z Psychologgii pomógł mi spojrzeć na siebie łaskawszym okiem. Uświadomiłam sobie, że mam wiele zalet, a nie jak dotąd sądziłam - same wady.

IP i czas połączenia logowane. [22586980]
[03.03.2017] 13:57
coverdale
Sporo wartościowych informacji możesz znaleźć na tym blogu: http://kobieta-przed-rozwodem.pl/
Mnie na szczęście nie dotknęła zdrada, ale wiem, że może to strasznie pogorszyć sytuację - właściwie patrząc po swojej siostrze, która została zdradzona, zdrada może zniszczyć człowieka.

IP i czas połączenia logowane. [22665402]
[12.03.2017] 00:28
Jako jako
Brak seksu równa się zdrada. Niestety ale jednym z podstaw udanego związku to seks. Tyczy się to obydwu stron. Oczywiście zaufanie, zrozumienie itp również. Ale seks przede wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [22674709]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat