o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona i trójkąt czy są tacy jak ja

1 «   39 40 41 42 43   » 79 Strony tematu:
[02.06.2012] 12:13
x maan...
szukamy z żoną właśnie faceta bi do trójkąta żona 33 lata ja36 najlepiej żonatego przystojnego bi ok 30 lat

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19587694]
[02.06.2012] 12:15
x maan...
chetni pisać na email agness10@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19587697]
[04.06.2012] 13:34
PanProper
hmmm...
no poczytałem, poczytałem i stwierdzam, że dzisiaj prawdziwych facetów już nie ma. Nie wiem Panowie w jakiej kulturze Wy zostaliście wychowani, ale mnie wychowano w kulturze szacunku do własnej żony. Żony się nie pożycza, a Wy to właśnie robicie. Cóż, jeżeli w związku jest mało, lub wcale, miłości, to dochodzi to takich zachowań. Dla mnie niewyobrażalne jest, aby ktokolwiek, oprócz mnie, posuwał moją żonę. W kategorii męskiej dumy i honoru (pojęcie dziś nieistniejące) kompletna degrengolada. Z drugiej strony Wy kobiety też deprecjonujecie pojęcie kobiecości i atencji, którą mężczyzna powinien Was obdarzać. Skoro może mieć Was każdy i posuwać Was w obecności Waszego męża to po pierwsze: nie dziwcie się, że kobiety coraz częściej - niestety - traktowane są podle, przedmiotowo i wulgarnie, a po drugie zastanówcie się z jakimi mężczyznami się związałyście. Traktowanie małżeństwa, związku w ogóle, jako cyrku dupy i fiuta mija się z celem i ideą. My z żoną postawiliśmy na uczucie i więź. Seks? Robimy WE DWÓJKĘ takie rzeczy, że w mieście przygasają światła. kurde, no naprawdę ręce mi opadają jak czytam o facetach, którzy lubią patrzeć jak ktoś im posuwa żonę. To jest jakaś psychiczna przypadłość. Jakaś zakamuflowana trauma z dzieciństwa. Da się leczyć.

IP i czas połączenia logowane. [19593640]
[07.06.2012] 00:16
Jankomuzol
PanProper (12.06.04 13:34):
hmmm...
no poczytałem, poczytałem i stwierdzam, że dzisiaj prawdziwych facetów już nie ma. Traktowanie małżeństwa, związku w ogóle, jako cyrku dupy i fiuta mija się z celem i ideą. My z żoną postawiliśmy na uczucie i więź. Seks? Robimy WE DWÓJKĘ takie rzeczy, że w mieście przygasają światła. kurde, no naprawdę ręce mi opadają jak czytam o facetach, którzy lubią patrzeć jak ktoś im posuwa żonę. To jest jakaś psychiczna przypadłość. Jakaś zakamuflowana trauma z dzieciństwa. Da się leczyć.
Właśnie zgasło mi światło i pewnie to taki idiot wyrżnął dupą żony w bezpiecznik główny dzielnicy

IP i czas połączenia logowane. [19601474]
[07.06.2012] 10:03
katiseba
Poczytałam troszkę i muszę stwierdzić że mam prawdziwego faceta w domu.Poznaliśmy się rok temu,ale z widzenia znamy się około trzech lat. On był moim sąsiadem,zwykłym szarym sąsiadem jakich jest wielu i każdy koło takich przechodzi na co dzień nie zwracając uwagi. Ale w tym przypadku około rok temu rozstałam się ze swoim partnerem i zostałam sama. Nie będę się rozpisywać dlaczego itd ale powiem że wtedy jak się zostaje sam na sam w mieszkaniu zaczyna doskwierać pustka i brak ...no właśnie SEXU. Któregoś dnia wracając do domu sąsiad (mieszkał na parterze) zagadał do mnie i tak od słowa do słowa dałam się zaprosić na kawkę . Że była wyśmienita mh ... TAK i to bardzo,ale wracając do tamtego dnia jeszcze jedna rzecz przykuła moją uwagę. Podczas rozmowy bardzo się do niego otworzyłam ,rozmawialiśmy na wszystkie tematy nawet związane z sex-em. Po tym spotkaniu było jeszcze jedno (już randka) i kolejne.Dziś jesteśmy razem.On jeszcze wtedy żonaty dziś jest po rozwodzie i żyjemy razem.Ale to tylko taki wstęp do tego co chciałabym napisać na tym forum,w tym temacie. Mam 31 lat i nie skromnie napiszę że jestem dość ładną , atrakcyjną ,szczupłą dziewczyną (53kg,1,70) i lubię dobry wyrafinowany ,czuły sex. On 35 wiosen. Mimo swojego wieku mogę śmiało się przyznać do tego że muszę kochać się 30-40 min aby osiągnąć rozkosz. I do tego lubię dłuuuugi sex.Taka już jestem. Po około 5 miesiącach tego nowego związku gdzie kochaliśmy się regularnie co dziennie mój Sebcio zaczął
z dnia na dzień poruszać temat SEXU w TRÓJKĄCIE. Nie jest to dla mnie obcy temat (raz w poprzednim związku spotkaliśmy się z inną parą)ale wtedy niestety nie wyszło (?!)więc podjęłam temat i po kilku rozmowach zdecydowaliśmy się na danie anonsu że szukamy kogoś do Naszej alkowy.Oczywiście nie muszę pisać że skrzynka zapełniła się odpowiedziami od napalonych samców.W końcu wybraliśmy jednego z nich i umówiliśmy się na spotkanie.Gdy nadszedł ten dzień(czwartek)pojechaliśmy do niego do domu.Atmosfera na początku typowa-cześć,co słychać,czym się zajmujemy itd. W między czasie wypiliśmy jedną butelkę wina.Widziałam że chłopaki nie wiedzą jak zacząć,czy trafniej pisząc podjąć temat naszego spotkania więc wstałam i udałam się do łazienki , gdzie rozebrałam się do bielizny , a miałam na ten dzień wybrane moje ulubione czarne pończoszki samonośki , koronkowe skąpe majteczki i staniczek bez jakiś usztywniaczy i tak ubrana weszłam do pokoju gdzie mój facet i nasz gość zaniemówili . Nie powiem że serce nie miało przyspieszonego tętna,miałam delikatne nerwy , ale ciekawość i porządanie brały górę. Usiadłam na przeciw nich i czekałam co będzie dalej.Po chwili mój Misio wstał i podszedł do mnie,uklęknął i zaczął pieścić ustami moje uda i brzuszek omijając rejon mojej cipeczki.Oczywiście za chwilę pokazałam palcem w stronę naszego zaproszonego gościa gest przywołania.Wstał (ok 45 letni samiec) podszedł do mnie a ja zaczęłam dobierać się do jego spodni a on delikatnie złapał mnie jedną ręką za pierś i delikatnie zaczął ją pieścić przez materiał stanika.Mój facet już w tym czasie zdołał dostać się do mojej muszelki i klęcząc opuścić spodnie i delikatnie masował Swojego kutasa,ja w tym czasie delikatnie poruszałam ręką po twardym drągu Kuby. Po chwili pieszczot,Kubuś stwierdził że czas przenieść się do sypialni. Tam ja położyłam się , a moi panowie,a raczej ogierzy (i tu kilka słów na temat zawartości ich slipek) Seba 18 cm , gruby , żylasty członek o wyśmienitym smaku,Kuba natomiast to ok 19-20 cm troszkę cieńszy ale równie słodki i ładny ogonek(może mniej żył)rozebrali się do rosołu i weszli do Naszego a raczej Kuby łoża. Nastąpiła zmiana , teraz Kuba położył się przed moimi nogami a Seba podał mi swoją lancę do ust.Nie musieli nic mówić ,zaczeliśmy zabawę już na dobre. Łapczywie ssałam kutasa i łapczywie piłam rozkosz płynącą z moich rozwartych ud.Dostałam pierwszych skurczy przyjemności a panowie nie przestawali tylko słysząc moje westchnięcia mocniej pieścili moją rozgrzaną cipkę , piersi. Po chwili nastąpiła zmiana . Mój samiec przeszedł do przodu i kładąc się na mnie zaczął wkładać swój sprzęt w moją grotę , a Kuba przybliżył swojego kutasa do moich ust...cdn
P.S.Przepraszam za błędy ortograficzne...

IP i czas połączenia logowane. [19601828]
[18.11.2017] 07:40
[17.06.2012] 12:28
Blontyneczka
Mam 27 lat Jestem zgrabną mężatką z ładną talią i szerokimi bioderkami. Mój mąż 45 latek często wyjeżdża służbowo. Przyjmiemy na darmową stancję miłego studenta (Warszawa).
justynka26_kamil28@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19625908]
[22.06.2012] 16:07
lolobambolo
Pochodzę z Wrocławia ale dużo podróżuję także jestem mobilny a najczęściej mnie można spotkać na pomorzu. Zainteresowane pary proszę o pytania lolobambolo@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19639194]
[15.07.2012] 16:06
Kamillllll
malz_4244 (11.12.04 16:27):
Mymałżeństwo 42 44 lata chetnie poznamy pana do seksu ale w wieku minimum 40 maximym 45 lat hetero !!!

Witajcie. Ja bardzo chętnie poznam parę która miała by ochotę na żonatego 39 letniego szczupłego szatyna. Bardzo chętnie przyłączę się do wspólnej zabawy jako ten trzeci, zdrowy, bezproblemowy przyjaciel-kochanek mój meil: kam-dem@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19698849]
[20.07.2012] 22:07
Parka  Parka@tlen.pl
Mam bardzo atrakcyjną żonę faceci się za nią oglądają na ulicy ale na trójkąt się nie zgadza jak ją namówić

IP i czas połączenia logowane. [19712452]
[21.07.2012] 08:48
parx3
Witam. Bardzo chętnie poznam parę z Torunia która by miał ochotę na żonatego 31 latka . Bardzo chętnie przyłączę się do wspólnej zabawy jako trzeci,zdrowy,bezproblemowy pozdrawiam parx2@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19713023]
[21.07.2012] 22:48
nikolaq  nikola@tlen.pl
Hej mam 30 lat jestem szatynką długie włosy oczy niebieskie 58kg chętnie zabawiła bym się w trójkąt. chciała bym spróbować 1 raz by to było to jest moje marzenie seksualne. Nowy Sącz

IP i czas połączenia logowane. [19714867]
[25.07.2012] 07:50
tom99xl
Cześć Nicole Bardzo chętnie zaproszę się do nas My 29/29 Jeśli chcesz popisać to: tomek99xl@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [19722750]
[25.07.2012] 09:05
Kamillllll
Jeśli byłaby chętna para albo samotna Pani która by chciała wraz ze mną stworzyć wspólnie grono przyjacół i realizować nasze wspólne fantazje, oraz poznać inne osoby do sex-zabaw to prszę o meil :
kam-dem@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19722825]
[26.07.2012] 18:14
Dymaczewo_again
Kamillllll (12.07.25 09:05):
Jeśli byłaby chętna para albo samotna Pani która by chciała wraz ze mną stworzyć wspólnie grono przyjacół i realizować nasze wspólne fantazje, oraz poznać inne osoby do sex-zabaw to prszę o meil :
kam-dem@wp.pl

Cwaniaczku a może ma ktoś ochotę na seks w trójkącie z dwiema. Jeden bierze cię w tyłek a drugiemu @@@asz.

IP i czas połączenia logowane. [19726264]
[30.07.2012] 00:31
poszukujaca
nie mamy doswiadczen ale myslimy o kobiecie do trojkata , nie wiem czy seks w 3 czy chce patrzec jak maz piesci inna kobiete
ja 38 maz 39 ,kobieta brunetka szczupła nie chuda , ok 25-30 lat
dyskrecja , zapewniamy lokum poludniowa polska poszukujemy@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [19733832]
[30.07.2012] 07:06
antydebil5
Higieniczny (12.05.26 23:23):
http://www.aids.gov.pl

tobie na mozg nic nie pomoze, palancie z pck

IP i czas połączenia logowane. [19734007]
[01.08.2012] 20:27
Do Antybiel5
antydebil5 (12.07.30 07:06):
Higieniczny (12.05.26 23:23):
http://www.aids.gov.pl

tobie na mozg nic nie pomoze, palancie z pck
Witaj Antydebil5 mam 2 znajomych którzy chętnie zabawią się w Trójkącie. Jeden będzie brać cię od tyłu ma wielką fujarę i będzie posuwać się tak długo aż się spuści do środka a drugi koleś da ci do buzi. Będziesz mógł połknąć jak będziesz grzeczny a jak nie to zakneblują ci ryło obaj będą brać w tyłek.

IP i czas połączenia logowane. [19740111]
[04.08.2012] 09:22
jacekj
31 lat poznan zapoznam sie z para, dluzsza znajomosc

IP i czas połączenia logowane. [19744947]
[04.08.2012] 09:24
jacekj
email: lotuss4@wp.pl
jacekj (12.08.04 09:22):
31 lat poznan zapoznam sie z para, dluzsza znajomosc

IP i czas połączenia logowane. [19744949]
[06.08.2012] 15:33
Marinko
Czy znacie na Śląsku (Bielsko, Tychy, Żory, Oświęcim) jakiś gabinet masażu (lub SPA gdzie pracowałby jakiś napalony ogier? Obiecałem żonce masaż z dodatkiem... Jestem tym, kim jestem.

IP i czas połączenia logowane. [19749740]
[07.08.2012] 14:38
ladyraven12
Opowiadanie o tej tematyce znajdziecie na blogu:www.ladyraven.blox.pl Widok ukochanej ssącej penisa obcego, w pierwszych sekundach budził u J. mieszane uczucia, później jednak doszedł do wniosku, że to niezwykle stymulujący widok, wszak jutro wrócą do domu i pewnie nigdy więcej nie spotkają tego mężczyzny. Życie jest jedno, trzeba spróbować i tego. Miał nadzieję, że ta przygoda pozytywnie wpłynie na ich uśpiony nieco związek. Po chwili rozkojarzenia zbliżył się do nich i dotknął penisem policzka dziewczyny, wypełnionego przez członka M. Zrozumiała w mig co ma robić. Dla tego widoku warto było tu przyjechać. Oto klęczała na podłodze, a oni stali przed nią. W jednej dłoni trzymała penisa swojego chłopaka, a w drugiej tego, którego poznała jakieś 3 godziny wcześniej. Brała je w usta na zmianę. Tak dobrze znany smak jej chłopaka mieszał się z nieznanym dotąd smakiem M. Jęknęła. To był znak, aby wreszcie dać jej poczuć od wewnątrz ich męskość. M. kazał jej oprzeć się rękami o ladę i zdecydowanie wszedł w nią od tyłu, tak że poczuła się nareszcie wypełniona.

IP i czas połączenia logowane. [19752012]
[08.08.2012] 14:32
on1
w zeszły weekend spotkaliśmy się z moim kolegą na piątkową wodeczke, nikt nie przypuszczał że dojdzie do trójkąta a tak się stało. Wypiliśmy troszke i jak to bywa rozmowa zeszła na tematy sexu. Moja zona wyraźnie się podnieciła juz samą rozmową. Postanowiłem zrobic ktok dalej i podczas rozmowy zacząłem ją dotykać i podnosic krótką spodniczke. Zona nie protestowała więc zdjąłem jej koronkowe stringi pokazując całą jej okazałość mojemu koledze. No i zaczęło się, kolega lizał grote mojej zony a ona brała mojego do buzi, po chwili sie zamienilismy. po 30 minutach ssała nam obu jednoczesnie otrzymując obfitą ilosc białej cieczy prosto do jej ust. Wspaniały widok jak ssała jego penisa. Wiem że sątacy jak ja ale mnie to strasznie podnieca i juz nie moge sie doczekać kolejnego spotkania

IP i czas połączenia logowane. [19754198]
[14.08.2012] 11:42
repeter27  repeter27@tlen.pl
Chętnie dołącze się do parki na sex.Moja żona nie chce się zgodzić na trójkąty.Mam 28 lat, 190cm,85kg,Gorzów Wielkopolski i okolice.repeter27@gazeta.pl

IP i czas połączenia logowane. [19767423]
[14.08.2012] 15:10
PIOTR_WLKP
Cześć, jestem zadbanym, kulturalnym, niegłupim i podobno przystojnym facetem... szukam kobiety albo pary, którą podnieca myśl o seksie w trójkącie 1K+2M... piotr.wlkp@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19767954]
[22.08.2012] 00:10
Chętny na rombanko
w zeszły weekend spotkaliśmy się z moim kolegą na piątkową wódeczke, nikt nie przypuszczał że dojdzie do trójkąta a tak się stało. Wypiliśmy troszkę po literku na główkę i jak to bywa rozmowa zeszła na tematy sexu i dymania. Moja żona wyraźnie się podnieciła już samą rozmową. Postanowiłem zrobić kok dalej i podczas rozmowy zacząłem ją dotykać i podnosić krótką spódniczkę obnażając jej łono. Żona nie protestowała więc zdjąłem jej koronkowe stringi pokazując całą jej okazałość mojemu koledze. No i zaczęło się, kolega lizał grotę mojej żony a ona brała mojego do buzi, po chwili się zamieniliśmy i ja wtedy ssałem żołądź penisa mojemu koledze. Po 15 minutach ssałem już spermę kolegi z vaginy mojej żony, kolega się się tam obficie lepką ciepłą spermą. Pyszna sperma uwielbiam wyssawać spermę obcego mężczyzny z muszelki mojej żony. Potem znów ssałem koledze aby ponownie mu stanął i potem dmuchał dalej moją żonę tym razem cały czas od tyłu a gdy się spuścił znów podsadziłem się pod jej ociekającą pusię i ponownie piłem z żonki spermę kolegi tak byłem podniecony że mogłem się już spuścić waląc sobie konia. Po chwili poczułem w dłoni lepką ciepłą spermę. Dopiero teraz poczułęm obrzydzenie do żony która rypałą się cały wieczór z innym gościem
Wspaniały widok upojonej alkoholem żony aż chce mi się wymiotować. Wiem że są tacy jak ja ale mnie to zdołowało i już nie mogę być z żoną i już nie mogę doczekać się rozwodu. W dodatku boję się że żona mogła zarazić się jakimś choróbskiem.

IP i czas połączenia logowane. [19785914]
[22.08.2012] 10:37
ja_35
Chętny na rombanko (12.08.22 00:10):
w zeszły weekend spotkaliśmy się z moim kolegą na piątkową wódeczke, nikt nie przypuszczał że dojdzie do trójkąta a tak się stało. Wypiliśmy troszkę po literku na główkę i jak to bywa rozmowa zeszła na tematy sexu i dymania. Moja żona wyraźnie się podnieciła już samą rozmową. Postanowiłem zrobić kok dalej i podczas rozmowy zacząłem ją dotykać i podnosić krótką spódniczkę obnażając jej łono. Żona nie protestowała więc zdjąłem jej koronkowe stringi pokazując całą jej okazałość mojemu koledze. No i zaczęło się, kolega lizał grotę mojej żony a ona brała mojego do buzi, po chwili się zamieniliśmy i ja wtedy ssałem żołądź penisa mojemu koledze. Po 15 minutach ssałem już spermę kolegi z vaginy mojej żony, kolega się się tam obficie lepką ciepłą spermą. Pyszna sperma uwielbiam wyssawać spermę obcego mężczyzny z muszelki mojej żony. Potem znów ssałem koledze aby ponownie mu stanął i potem dmuchał dalej moją żonę tym razem cały czas od tyłu a gdy się spuścił znów podsadziłem się pod jej ociekającą pusię i ponownie piłem z żonki spermę kolegi tak byłem podniecony że mogłem się już spuścić waląc sobie konia. Po chwili poczułem w dłoni lepką ciepłą spermę. Dopiero teraz poczułęm obrzydzenie do żony która rypałą się cały wieczór z innym gościem
Wspaniały widok upojonej alkoholem żony aż chce mi się wymiotować. Wiem że są tacy jak ja ale mnie to zdołowało i już nie mogę być z żoną i już nie mogę doczekać się rozwodu. W dodatku boję się że żona mogła zarazić się jakimś choróbskiem.
....zejdź na ziemię małolacie!!!!! zastanawiam się czy na forum.o2.pl piszą osoby powyżej 17rż???

IP i czas połączenia logowane. [19786197]
[23.08.2012] 21:21
Sąsiad z góry
Sąsiadka z parteru (autentyczne):
http://imagetwist.com/hvss1ejm38dy/sasiadka. jpg.html

IP i czas połączenia logowane. [19790523]
[30.08.2012] 00:15
Prawdziwe spotkanie
ja_35 (12.08.22 10:37):
Chętny na rombanko (12.08.22 00:10):
....zejdź na ziemię małolacie!!!!! zastanawiam się czy na forum.o2.pl piszą osoby powyżej 17rż???
Potem jeden łysol wydymał wszystkich facetów w tyłek a na koniec oznajmił że ma HIV. Panowie którym dogodził zbledli z przerażenia, teraz AIDS jest tylko kwestią czasu. To jak bomba z opóźnionym zapłonem.

IP i czas połączenia logowane. [19807124]
[12.09.2012] 10:01
pablo1
Witam serdecznie wszystkich, rowniez zmagam sie z tym problemem zeby namowic zone na większe grono i nie mam sposobu, niby chce a nie może się zdecydować. Jakby były chetne osoby które mogłyby ją przekonac do tego to bardzo proszę o kontakt. Jestesmy z woj. lubelskiego
parka2628@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19839675]
[13.09.2012] 00:31
Palaczka
zdecydowana 2 (12.08.30 10:30):
sama nie wiem od czego zaczac-myslałam ze bedzie łatwiej znalesc chetnego..po wpisach widze ze to razcej Panowie szukaja dla siebie i swojej drugiej połowki drugiego partnera wiec bede orginalna i powiem ze to ja postanowilam wzbogacic moje małzenskie pozycie i szukam chetnego Pana zaznaczam Pan a nie chłopca do wspolnych zabaw w wiekszym gronie..2m i 1k..Ja 33/160/55 maz 33/175/77..Moje wymagania..czysty,zadbany w podobnym wieku,ustabilizowana sytuacja zyciowa i materialna..nie interesuje nas sponsoring tylko miłe,satysfakcjonujace spotkania bez zobowiazan..moze na dłuej..
Warszawa lub okolice ale to nie warunek konieczny..
Zapraszam na maila zdecydowana_2m_1k@onet.pl odpowiem tylko na maile ze zdjeciem i krótkim opisem siebie..Prosze o powazne oferty.

witaj idźcie do klubu swingswing na miejscu zobaczysz czy Coś cię interesuje .pominiesz "zboków"

IP i czas połączenia logowane. [19841894]

1 «   39 40 41 42 43   » 79 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat