o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żona i trójkąt czy są tacy jak ja

1 «   38 39 40 41 42   » 79 Strony tematu:
[15.04.2012] 01:14
diegomachazer
mironek1 (12.04.15 00:59):
Moja partnerka polubiła kobiety i namawia mnie abyśmy spróbowali z inną parą. Ja jestem hetero ale ostatnio często chodzi mi po głowie aby spróbować z facetem... Chciałbym na początek zrobić loda zobaczyć jak to jest. Czy ktoś miał takie myśli?

bi-seksualizm? Glück Gott. Niederschlesien. Reise - hin und zurück - mit Zug. Nach Breslau.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19473447]
[16.04.2012] 13:41
Nuevo  nuevo1975@tlen.pl
Planowałem taki układ (za wiedzą żony), ale myśl o potencjalnych wyrzutach sumienia i KAC moralny przechyliły szalę na stronę zarzucenia tego szalonego kroku.
Z drugiej strony ciągle pozostaje fantazja i tli się iskra która może rozpalić ponownie ogień potrzeby zrealizowania takiego układu. Nie powiem kręci mnie to mocno, nie wspomnę już o tym co sobie wyobrażam widząc moje kochanie z wypiętym ponętnym tyłeczkiem i głową opuszczoną na dół... Za jakiś czas wyjeżdżamy na tygodniowy urlop w cieplejsze strony i myśląc o tym cały czas siedzi mi w głowie plan zorganizowania zabawy z innym facetem - nie planuję nic teraz bo wiem że najlepsze są spontaniczne spotkania. Wiem, że żonka normalnie to jest przeciwko (głównie chodzi o moral), ale w podnieceniu i po kilku drinkach nie miałaby oporów aby pojechać na dwa/trzy baty... Chętnie popiszę z osobami mającymi takie dylematy lub pierwsze doświadczenia.

IP i czas połączenia logowane. [19477136]
[17.04.2012] 07:47
Nuevo  nuevo1975@tlen.pl
...i myślę, że moja żonka byłaby zainteresowana (w odpowiednich okolicznościach) wiem, że robi się mokra oglądając filmy w takim klimacie, widząc duże kutasy wypełniające każdą dziurkę - na pewno marzy o takim doświadczeniu sama pozostaje tajemnicza i oczywiście zaprzecza, ale ja wiem swoje....

IP i czas połączenia logowane. [19479008]
[26.04.2012] 11:52
Kisieleks
Witam! Szukam kobiety do trójkąta 2k + 1m. Jeśli jest jakaś chętna pani z Krakowa to proszę pisać na maila. Wymienimy sie zdjęciami i ustalimy wspólne fantazje. e-mail: KisielekS@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [19501512]
[26.04.2012] 16:30
Sodiman
Nuevo (12.04.17 07:47):
...i myślę, że moja żonka byłaby zainteresowana (w odpowiednich okolicznościach) wiem, że robi się mokra oglądając filmy w takim klimacie, widząc duże kutasy wypełniające każdą dziurkę - na pewno marzy o takim doświadczeniu sama pozostaje tajemnicza i oczywiście zaprzecza, ale ja wiem swoje....
no i co ze robi sie mokra? co innego na filmie, co innego na zywo. Zbastuj Nuevo, bo ci sie w zyciu z zoną popierniczy. Jesteś nieprzygotowany i w ogole nie wiesz w czym rzecz. Na 3 baty - ale wymysliles wiesniaku!

IP i czas połączenia logowane. [19502385]
[21.11.2017] 07:09
[26.04.2012] 22:53
antydebil1
Sodiman (12.04.26 16:30):
Nuevo (12.04.17 07:47):
no i co ze robi sie mokra? co innego na filmie, co innego na zywo. Zbastuj Nuevo, bo ci sie w zyciu z zoną popierniczy. Jesteś nieprzygotowany i w ogole nie wiesz w czym rzecz. Na 3 baty - ale wymysliles wiesniaku!
buhahaha, przygotowany miastowy się odezwał... szkoda gadać...

IP i czas połączenia logowane. [19503616]
[28.04.2012] 10:10
Aymos
zona39 maz40 (09.02.21 16:44):
<cytat>malzenstwo50latek (09.02.21 16:29):
My od ponad dziesięciu lat dążymy do jakiej kolwiek odmiany ,ale znależć chętnych graniczy z cudem.Poprostu sami smarkacze piszą.Lub dzwonią.Nie znajdzie się odpowiedzialna osoba.Mieliśmy już faceta do trójkąta ale nie było finału po prostu za dużo alkocholu było.
</cytat>
skad jestescie

Witam,a skąd wy jesteście/

IP i czas połączenia logowane. [19506615]
[28.04.2012] 10:12
Aymos
paraa252 (12.04.09 03:39):
paraa252 notebook24@tlen.pl
szukamy miłego pana bi
na sex 3kąt
2m+1k
jesli jest ktos chętny
prosimy pisac na
notebook24@o2.pl małopolska

Witam,skąd jEsteście?

IP i czas połączenia logowane. [19506616]
[28.04.2012] 13:30
para221
czy podoba sie Wam moja żonka. Jeśli tak piszcie para221@o2.pl. Za zdjęcia z waszymi penisami na tle mojej pani, prześle nowe fotki,.
http://www.youtube.com/watch?v=gbJsNcmXNk4

IP i czas połączenia logowane. [19506966]
[29.04.2012] 20:13
para4652
Szukamy sympatycznej Pani lub Pary .

IP i czas połączenia logowane. [19509876]
[29.04.2012] 20:16
para4652
Szukamy z moim partnerem Pani. woj. kuj- pom i ościenne
kontakt netwoman@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19509884]
[01.05.2012] 05:05
dżejk21
rufi 19 (08.05.30 13:15):
a ja uważam, że to jest super jak kobieta ciągnie kilka kutasów i daje dupy paru facetom jednocześnie a później spija ich spermę to jest naprawdę @@@iste i takie laski są super suczkami
(tylko moja nie chce tego robić - co najwyzej seks z koleżanką przy mnie)

dokładnie.. cipka nie mydło.. ja osobiscie uwielbiam popatrzec z boku jak ktos ciacha wielkie dupsko mojej dziewczyny.. olpx

IP i czas połączenia logowane. [19512689]
[01.05.2012] 08:57
x-para-tom
para221 (12.04.28 13:30):
czy podoba sie Wam moja żonka. Jeśli tak piszcie para221@o2.pl. Za zdjęcia z waszymi penisami na tle mojej pani, prześle nowe fotki,.
http://www.youtube.com/watch?v=gbJsNcmXNk4

to nie twoja zona, nie sciemniaj. cienias jestes.

IP i czas połączenia logowane. [19512767]
[01.05.2012] 09:20
para221
Wyślij fotkę , a ja wyślę tobie i się przekonasz.

IP i czas połączenia logowane. [19512797]
[05.05.2012] 10:50
oni
tomick1 (07.12.02 18:55):
<cytat>waga1955 (06.10.24 09:03):
My z żoną mamy takie fantazje. A i praktyka nie jest nam obca.
Jesteśmy z Gorzowa Wlkp. Może w naszym mieście znajdzie się ktoś, kto chciałby nas poznać?

Też jesteśmy z Gorzowa,odezwijcie się na maila,pozdro

IP i czas połączenia logowane. [19522245]
[09.05.2012] 08:17
JjoyinM
mlody29.26 (12.01.15 18:40):
mlody29-26 (12.01.14 21:34):
Witam! Ja 29 zona 26 mile malzenstwo pozna pania do trojkata z okolic krakowa golf6racer@interia.pl

Mlad Pani dyskretnie

Pani w 6 miesiącu ciazy odpowiada ?

IP i czas połączenia logowane. [19530656]
[09.05.2012] 08:24
JjoyinM
Dziewczyna 6 miesiac ciazy szuka pary

IP i czas połączenia logowane. [19530663]
[14.05.2012] 19:04
chetny30latek
Jestem chetny na nowe doswiadczenia w trojkacie...moze byc delikatne bi

IP i czas połączenia logowane. [19543237]
[14.05.2012] 19:06
chetny30latek
TRAKTORR@INTERIA.PL

IP i czas połączenia logowane. [19543243]
[14.05.2012] 19:17
maxio
...jesteśmy normalnym małżeństwiem z długim stażem, z dzieciaczkami, by nie wiało rutyną, tak dla urozmaicenia naszej intymności chciałem zobaczyć moją Panią z innym facetem, żonkę mocno namawiałem, aż w końcu jej ciekawość wzięła górę i dała się namówić na wyjazd do znajomych. Chciałem zatem przedstawić Wam Nasze fotki z imprezki, na której "wypożyczyłem " żonkę przyjacielowi, a on odstąpił mi swoją kobietkę, obie panie zrobiły to po raz pierwszy !!! i były Baaaardzo zadowolone.... zapraszam do komentowania na forum. Link do fotek: http://pl.fotoalbum.eu/vintages/a697595/slid eshow (jeśli nie wskoczy link w całości, trzeba go poprawić usuwając zbędne spacje) Hasło do fotek mbank. Po wyjściu z trybu slajdów można zobaczyć inne nasze fotki. Zapraszam do dyskusji na forum. trójkącik 2m+k też był, ale nie miał kto robic fotek...

IP i czas połączenia logowane. [19543272]
[21.05.2012] 01:08
DawidKrak
Hasło nie działa

IP i czas połączenia logowane. [19557484]
[22.05.2012] 10:54
dokladnieNie
DawidKrak (12.05.21 01:08):
Hasło nie działa

Dokładnie hasło nie działa, prawdopodobnie jest to jakiś link polecający czy inne dziadostwo. Różna pisownia mbank, mBank też nie pomaga.

IP i czas połączenia logowane. [19560030]
[22.05.2012] 16:11
onaxx
Mh...może nie zdradzam przy swoim partnerze,ale mamy od pewnego czasu przyjaciela,i spotykamy się dwa,trzy razy w miesiącu na wspaniały sex ,gdzie wraz z nim i moim facetem możemy spełniać swoje i jego fantazje.A zaczeło się to dość niewinnie i spontanicznie.Chciałam posmakować jak to jest mieć dwa żywe członki w sobie i trafiliśmy na jeden z portali gdzie mogliśmy dać ogłoszenie a ze względu na troszkę cięższą sytuację finansową znależliśmy partnera który systematycznie nam pomaga finansowo.(miły dodatek)Ale na pierwszym miejscu to ten wspaniały sex !!! Mój partner uwielbia gdy może mi dawać satysfakcję na maxa i sam też czerpie z tego radość i spełnienie.Polecam kochane koleżanki taką formę spendzania wieczorów.Choć nie ukrywam że długo dprastaliśmy z decyzją czy tego napewno chcemy.Niestety nasz przyjaciel niedługo wyjeżdża w interesach na dwa,trzy lata do stanów i będziemy musieli znów kogoś poszukać i zaufać,bo dyskrecja i higiena to podstawa

IP i czas połączenia logowane. [19561003]
[22.05.2012] 20:11
Leto2
onaxx (12.05.22 16:11):
Mh...może nie zdradzam przy swoim partnerze,ale mamy od pewnego czasu przyjaciela,i spotykamy się dwa,trzy razy w miesiącu na wspaniały sex ,gdzie wraz z nim i moim facetem możemy spełniać swoje i jego fantazje.A zaczeło się to dość niewinnie i spontanicznie.Chciałam posmakować jak to jest mieć dwa żywe członki w sobie i trafiliśmy na jeden z portali gdzie mogliśmy dać ogłoszenie a ze względu na troszkę cięższą sytuację finansową znależliśmy partnera który systematycznie nam pomaga finansowo.(miły dodatek)Ale na pierwszym miejscu to ten wspaniały sex !!! Mój partner uwielbia gdy może mi dawać satysfakcję na maxa i sam też czerpie z tego radość i spełnienie.Polecam kochane koleżanki taką formę spendzania wieczorów.Choć nie ukrywam że długo dprastaliśmy z decyzją czy tego napewno chcemy.Niestety nasz przyjaciel niedługo wyjeżdża w interesach na dwa,trzy lata do stanów i będziemy musieli znów kogoś poszukać i zaufać,bo dyskrecja i higiena to podstawa

jaki to prtal ????

IP i czas połączenia logowane. [19561530]
[23.05.2012] 13:55
onaxx
Leto2 (12.05.22 20:11):

jaki to prtal ????

Nie chcę reklamować , ale np my daliśmy na stronie ERODATE.Tam też damy znów,bo niestety nasz przyjaciel już 1.06 odlatuje...

IP i czas połączenia logowane. [19562950]
[26.05.2012] 23:22
Higieniczny
onaxx (12.05.23 13:55):
Leto2 (12.05.22 20:11):

jaki to prtal ????

Nie chcę reklamować , ale np my daliśmy na stronie ERODATE.Tam też damy znów,bo niestety nasz przyjaciel już 1.06 odlatuje...
Tak, pewnie dyskrecja i higiena gwarantowana, o jakiej higienie mówimy, wagina jest najczystszym miejscem na ciele kobiety a raczej w ciele kobiety, dodatkowo systematycznie przepłukiwanie pochwy kobiecej powoduje że jest jeszcze czystsza. Tylko tyle że nie chodzi o higienę ale o virusy które przechodzą z jednego uczestnika wspaniałego seksu na drugiego. I w ten sposób kolekcjonujecie kolejne odmiany różnych wirusów. Macie szansę złapać w ten sposób HIV 1, HIV 2 oraz pochodzący od małpek SIW. Z takim kompletem to nawet sponsoring wam nie pomoże. http:\www.aids.gov.pl

IP i czas połączenia logowane. [19571431]
[26.05.2012] 23:23
Higieniczny
http://www.aids.gov.pl

IP i czas połączenia logowane. [19571435]
[27.05.2012] 16:53
dla parki
poznam atrakcyjna parke... warszawa i okolice... eevenementt@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [19572925]
[30.05.2012] 12:25
ja_35
Bardzo miłe forum..! przeczytałem od pierwszej do ostatniej strony. Sex w trójkącie a do tego 2m+1ktak to również moja fantazja dwóch kolesi i piękna kobieta to idealny układ.. Ja też w różnych sytuacjach ze swoją żonką delikatne i bardziej odważne rozmawiam na temat przyjęcia pod skrzydła dodatkowego faceta niestety jak na razie z miernym skutkiem, ale grunt to nie poddawać się!
Jestem zdumiony gaszeniem wypowiedziami np. Higieniczny ludzie tak wszyscy wiemy, że jest HIV! uważam jednak, że dobrze jest o tym fakcie przypominać! Co to za facet, który kocha swoją partnerkę podsunąłby jej do lóżka kogoś, kto może ją zabić???? Miewam miłe przygody zazwyczaj są to dłuższe znajomości z kobietami, zawsze po zakończeniu takiej znajomości po 3mc robię test krwi na HIV czekając na wynik jestem podenerwowany, ale uważam, że lepiej wiedzieć i w ten sposób chronić najbliższych Na anonimowy test w wawie przychodzą zupełnie normalni ludzie ci sami których spotykamy na ulicach
OK, ale meritum. Jeżeli jest para/ małżeństwo, które chciałoby poznać mnie, spotkać się, pogadać i po zaakceptowaniu siebie i zasad pójść dalej czekam na maila. Moja propozycja jest realna i takich ludzi szukam! mieszkam w okolicach warszawy, więc najchętniej mazowieckie i lubelskie tam też jestem bardzo często. 35 lat bez brzuszka
Pzdr. ja_35@vp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19579882]
[30.05.2012] 18:15
parx3
parx3
ja też bym chciał ze by znalazł się ktoś kto pomorze namówić moją żonę na sex grupowy . Moja zona o niczym nie wie i lepiej ze by się nie dowiedziała chciałbym ze by znalazła się para której pani delikatnie namówi moją zonę. Mam 30lat zona 35latA podaje adres jak macie jakieś pomysły to pisać parx3@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19580780]

1 «   38 39 40 41 42   » 79 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat