o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

komisja wojskowa

1 «   11 12 13 14 15   » 177 Strony tematu:
[04.09.2006] 20:33
mały145
Kazdy mężczyzna po ukończeniu 18 roku życia jest badany na komisji wojskowej. Dlaczego w tym temacie tak mało męzczyzn się wypowiada? Przecięż byli badani na komisji wojskowej. No i szkoda, ze nie ma więcej zdjęć, prezentujacych wizualnie ten temat. Panowie do dzieła - piszcie!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8104724]
[06.09.2006] 08:12
miki14
Szkoda, że ta strona staneła i nikt już nie pisze o swojej komisji wojskowej.

IP i czas połączenia logowane. [8118279]
[09.09.2006] 10:39
komisarz
a co tu pisac? wszystko jest napisane
teraz sie nei ma czego bac, bo nawet ci jaj pewnie nie sprawdza a wczesniej trzeba bylo byc nago nawet przed komisja

IP i czas połączenia logowane. [8144499]
[09.09.2006] 18:58
Do tak bylo...
Pewnie tak bylo, mezczyzni przyjmowali do wojska innych mezczyzn i przeprowadzali w tym celu badania, w warunkach niezbyt intymnych. Ale caly czas byli to mezczyzni, wiec nie bylo niezdrowych reakcji. Tylko skad w tych komisjach wzielo sie tyle kobiet? Czego one tam szukaja? Brakuje im wrazen we wlasnej sypialni? Sam fakt, ze sie tam pchaja juz zle o nich swiadczy i powinien wywolac zdecydowana reakcje. Po co te kobiety tam przychodza? One tylko tam przeszkadzaja i powoduja, ze zwykle badanie staje sie czynnoscia seksualna.

IP i czas połączenia logowane. [8147712]
[09.09.2006] 19:05
Kwiatek22
Ten temat jest bardzo obrzydliwy, ale jest wywolany obrzydliwa sytuacja powodowana przez obrzydliwych zboczencow. Ja mam propozycje dla tych dewiantow. Dla rozladowania swoich potrzeb moga sie oni wzajemnie ogladac i macac wewnatrz wlasnej komisji. Moga rowniez zwiekszyc swoje doznania i zaprosic inna komisje. Najpierw jedna komisja bedzie ogladac i macac druga komisje, a potem zamienia sie rolami. Moga rowniez uprawiac ogladactwo i dotykanie zbiorowe. Dla zwiekszenia doznan moga nakrecic film. Moga robic to wszystko, w koncu sa dorosli, ale niech zostawia w spokoju 18 letnich chlopcow, ktorzy maja inne preferencje.

IP i czas połączenia logowane. [8147772]
[01.10.2014] 20:16
[09.09.2006] 21:54
do do tak było...
Wtedy byli mezczyzni a teraz sa kobiety i dzieja sie takie rzeczy... http://img25.imagevenue.com/img.php

IP i czas połączenia logowane. [8149500]
[09.09.2006] 21:57
tak ....
http://img25.imagevenue.com/img.php?image=48 236_10dr1_122_585lo.jpg (tam sie nie wkleilo dobrze)

IP i czas połączenia logowane. [8149542]
[10.09.2006] 18:59
Obserwatorr
W cywilizowanym spoleczenstwie przyjela sie zasada, ze pewne miejsca sa osobno wydzielone dla kobiet i mezczyzn. Sa to przebieralnie, sale szpitalne, toalety, przymierzalnie itp. Przecietnie kulturalni i normalni ludzie szanuja intymnosc innych i nie prubuja sie wdzierac do miejsc przeznaczonych dla plci przeciwnej. Tak samo powinna wygladac sytuacja w komisji wojskowej. Jezeli badani sa tam mezczyzni i rozbieraja sie mezczyzni to kobiety powinny uszanowac ich intymnosc i nie pchac sie tam jak szalone. Z drugiej strony powinno to byc uregulowane, tak samo jak inne tego typu sprawy. Kobiety zachowuja sie w sposob bardzo kontrowersyjny. Kobiety nie chca byc podgladane, gwalcone, nie chca, zeby naruszac ich intymnosc. Ale same robia dokladnie te rzeczy jakich nie chca doswiadczyc. Nie przepuszcza ku temu zadnej okazji, a szczegolnie uwielbiaja sie wyzywac na mlodych chlopcach, ktorym brak odwagi i asertywnosci.

IP i czas połączenia logowane. [8155535]
[10.09.2006] 19:43
doswiadczony stach
GWALT = przestepstwo polegajace na zmuszeniu innej osoby przemoca, podstepnie, lub pod wplywem grozby do obnazenia i dotyku czesci intymnych bez zgody ofiary.
Gwalt jest przyczynkiem do trwalych i czesto groznych zmian psychicznych, i na tej wlasnie podstawie jest surowo karalny.
1. [b]Wystepujcie do sadow[/b] z oskarzeniami przeciwko tworcom Rozporzadzenia Rady Ministrow w Spr. komisji lekarskich i komisji poborowych.
Na podstawie uczynionych urazow psychicznych, depresji, oraz innych wyniklych stanow emocjonalnych, pan Minister, tworcy Rozporzadzenia (prawdopodobnie homoseksualisci), czlonkowie Komisji Wojskowych, i ich asystenci powinni byc skazani na surowe kary i rozpoczac [b]wyplacanie odszkodowan[/b] swoim ofiarom;

2. Odmawiajacie rozebrania sie przed Komisja Poborowa, ZWLASZCZA jesli w Komisji siedzi kobieta! Komisja, ktora wymaga rozebrania sie jest banda zboczencow seksualnych;

3. Dzwoncie i piszcie listy do wladz ustawodawczych celem uzupenienia Rozporzadzenia Rady Ministrow paragrafem, ze kobiety i homoseksualisci nie powinni uczestniczyc w komisjach poborowych.
Paragraf 19.3 Trybu Postepowania wyklucza uczestnictwo mezczyzn w Komisji kiedy poborowymi sa kobiety. Natomiast przestepstwa gwaltu na mezczyznach nie sa nawet zglaszane!

4. Badania lekarskie powinne byc przeprowadzane przez lekarza w Przychodni Lekarskiej. Lekarz powinien wypelnic formularz o stanie zdrowia poborowego, podobnie jak to sie odbywa w przypadku procesowania przyszlych studentow. Wtedy to, poborowy podalby ten formularz, lub Certyfikat o stanie zdrowia, Komisji Poborowej - W UBRANIU!

IP i czas połączenia logowane. [8155914]
[11.09.2006] 20:02
mikio15
Skąd ty bierzesz te fotki. Szkoda, że nie ma ich więcej. No i opisów z komisji wojskowych.

IP i czas połączenia logowane. [8164699]
[11.09.2006] 21:02
Lawyer
To co przedstawiaja powyzsze zdjecia to poczatek wiekszej afery!
To mozna porownac jedynie do wydarzen z irackiego wiezienia Abu-Graib lub do pseudomedycznych eksperymentow w hitlerowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz! To nie ma nic wspolnego z badaniami lekarskimi! To sa pseudobadania! To jest znecanie sie nad chlopcami pod pretekstem badan lekarskich! To jest wykorzystywanie seksualne mlodych chlopcow pod pretekstem badan lekarskich! W interesie zdrowej i uczciwie pracujacej czesci spoleczenstwa jest rozpoznanie sprawcow, schwytanie ich, osadzenie i surowe ukaranie!

IP i czas połączenia logowane. [8165353]
[11.09.2006] 21:05
Ciekawska21
Bardzo ciekawe: mierzenie cisnienia bez majtek? A moze wyrywanie zeba bez majtek? O co tutaj chodzi? Komu to sluzy?

IP i czas połączenia logowane. [8165378]
[12.09.2006] 19:22
REZERWISTA
MIKIO 15-napisz to pogadamy gg2558909

IP i czas połączenia logowane. [8173463]
[12.09.2006] 19:31
Zwykle znecanie
Jest sprawa oczywista i faktem nie budzacym zadnych watpliwosci, ze na komisjach wojskowych pod pretekstem badan lekarskich maja miejsce rozne obsceniczne pokazy, sadystyczne zachowania, sa realizowane fantazje seksualne, ktore w zadnym innym miejscu nie doszly by do skutku. Po prostu pod pretekstem badan lekarskich ma miejsce znecanie sie nad mlodymi ludzmi. Bulwersujacy jest fakt, ze bandyci, ktorzy w normalnym panstwie powinni siedziec w wiezieniach, w polsce reprezentuja panstwo. Jednak najbardziej bulwersujacy jest fakt, ze takie dzialania prowokuje bandycka ustawa z 1967 sic! roku.

IP i czas połączenia logowane. [8173548]
[12.09.2006] 19:57
Asertywnosc
Tutaj wlasnie wychodzi na jaw cala zalosna natura samcow. Samiec to taki osobnik, ktory jest odwazny pod warunkiem, ze jest w swoim stadzie i pod wplywem alkoholu. Brak ktoregokolwiek z tych warunkow powoduje, ze samiec jest zwyklym przestraszonym potulnym baranem podatnym na kazda manipulacje. Czy jakakolwiek kobieta poddala by sie takim pseudobadaniom? To jest poprostu niemozliwe. Ale przecietny samiec bez swojego stada i alkoholu zrobi wszystko, co mu kaza. Jakby mu kazali turlac sie nago po podlodze to tez by to zrobil. Trzeba sie charakteryzowac glupota samca, zeby sie na to zgodzic. Czy ktorakolwiek kobieta da sie zamknac na 10 miesiecy w wiezieniu o zaostrzonym rygorze pod nazwa wojsko i bedzie biegac jak malpa na sznurku? Zadna kobieta tego nie zrobi. Ale samiec zrobi wszystko co mu kaza, bo samiec bez swojego stada i alkoholu sie poprostu boi. Samiec uwierzy, ze tak jest, bo tak ma byc, bo tak i koniec. Trzeba posiadac debilizm samca, zeby sie na to zgodzic. normalny czlowiek czyli kobieta posiada wystarczajaca odwage i asertywnosc, aby w odpowiednim momencie powiedziec nie i nie bedzie robic pewnych rzeczy, chocby mieli ja zabic. Ale samiec to zrobi, bo samiec sie boi. Ale to jeszcze malo. Niektore samce poszly jeszcze dalej. Robia te wszystkie rzeczy jak malpy na sznurku i jeszcze krzycza, oczywiscie w swoim stadzie i po alkoholu, jacy oni sa odwazni i bohaterscy, ze to wszystko przeszli. Jeszcze wystepuja na forum i pouczaja innych samcow jak byc mezczyzna. Samce, nie osmieszajcie sie juz wiecej, co takiego przeszliscie? Stoicie jak te potulne barany bez majtek z obnazonymi narzadami, przed mezczyznami i kobietami, czesto przed kolezankami z jednego podworka, robicie z siebie posmiewisko i boicie sie zaprotestowac, powiedziec, ze cos tu jest nie tak? Co, mamusia ma za was myslec cale zycie? Troche wiecej odwagi i asertywnosci, bo zachowujecie sie jak dzieci.

IP i czas połączenia logowane. [8173816]
[12.09.2006] 20:07
No to bzdury
Polska jest jednym z nielicznych państw gdzie do wijska szli sami męszczyżni to wy kobiety walczyłyście o równo uprawnienie i teź moźecie odbywac słuźbę wojskowa zachodnie armie sa mieszane lecz zawodowe wiec chyba i płec piękna ma te same cechy o ktorych tu piszesz skoro dziewczeta ida do wojska na ochotnika to trzeba podkreslic bo póki co w polsce jest obowiązek odbywania słuźby przez męszczyzn więc nie obraźaj chłopakow bo i tak większośc się zgłasza z własnej woji tylko zlituj się nad tymi dziewczynami co same chcą słuźyc ojczyżnie

a tak przy okazji ten temat nadaje się na nietypową prawe jeźeli wiecie oco chodzi to dzwońcie do Janusza Waisa

IP i czas połączenia logowane. [8173939]
[12.09.2006] 20:09
p.o.l.s.k.a.t.o.g.o.w.n.o.
Tez zylem w tym gownie, ale zaraz po technikum wyjechalem za granice. To byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Pracuje jako specjalista, zarabiam 25 funtow na godzine, niczego mi nie brakuje. Mam absolutna pewnosc, ze moje dzieci nie beda przez nikogo gnojone. Moi koledzy, ktorzy siedzieli w tym gownie przez nastepne 5 lat i studiowali, teraz przyjezdzaja i czesto zaczynaja od 5 funtow na godzine. To jest cena jaka placa za przywiazanie do gowna. Ale i tak maja duzo lepsze perspektywy od tych, ktorzy pozostali w gownie na zawsze. Polska sie niedlugo skonczy. Kraj, ktory w taki sposob traktuje swoich obywateli, szczegolnie mlodych nie ma przyszlosci.

IP i czas połączenia logowane. [8173955]
[12.09.2006] 20:15
osiemnastolatka
Hihi A ja słyszałąm o kolesiu, który przed badaniem wsadził sobie w tyłek Snikersa... no i jak kazali mu ściśgnąć gacie i się wypiąć... i on to zrobił, to mieli świetny widoczek, bo baton zdąrzył się już nieźle rozpuścić w gaciach Tylko jeden członek komisji wydusił do tego wariata słowa: "Chyba pan się zesrał."... i odstawili kolesia do domu z kategorią 'D' Szkoda że tego nie widziałam i tylko pozostaje mi tylko moja wyobraźnia i opowiadanie mojego kolegi, który widział to na własne oczy... Pozdrawiam wariata ... nie própujcie tego w domu dzieci Nie liczy się nic... liczą się przyspieszone tętna...

IP i czas połączenia logowane. [8174025]
[12.09.2006] 20:43
Maniak50
Do Rezerwisty
Przeslij fotki/linki na adres e-mail: maniak50@poczta.fm
dZIEKUJE

IP i czas połączenia logowane. [8174337]
[12.09.2006] 23:29
doswiadczony stach
Ciekawska21 (06.09.11 21:05):
Bardzo ciekawe: mierzenie cisnienia bez majtek? A moze wyrywanie zeba bez majtek? O co tutaj chodzi? Komu to sluzy?

"Wyrywanie zeba"? Jak pisalem 13.08, tylko sam przeglad zebow moze odbyc sie bez majtek, tak samo jak wazenie. Rozporzadzenie Ministra nie daje procedury jak badanie ma sie odbywac, wiec wszystko zalezy od fantazji Komisji.
Jeszcze raz powtarzam:
1. [b]Wystepujcie do sadow[/b] z oskarzeniami przeciwko tworcom Rozporzadzenia Rady Ministrow w Spr. komisji lekarskich i komisji poborowych.
Na podstawie uczynionych urazow psychicznych, depresji, oraz innych wyniklych stanow emocjonalnych, pan Minister, tworcy Rozporzadzenia (prawdopodobnie homoseksualisci), czlonkowie Komisji Wojskowych, i ich asystenci powinni byc skazani na surowe kary i rozpoczac [b]wyplacanie odszkodowan[/b] swoim ofiarom;

2. Odmawiajacie rozebrania sie przed Komisja Poborowa, ZWLASZCZA jesli w Komisji siedzi kobieta! Komisja, ktora wymaga rozebrania sie jest grupa zboczencow seksualnych;

3. Dzwoncie i piszcie listy do wladz ustawodawczych celem uzupenienia Rozporzadzenia Rady Ministrow paragrafem, ze kobiety i homoseksualisci nie powinni uczestniczyc w komisjach poborowych.
Paragraf 19.3 Trybu Postepowania wyklucza uczestnictwo mezczyzn w Komisji kiedy poborowymi sa kobiety. Natomiast przestepstwa gwaltu na mezczyznach nie sa nawet zglaszane!

4. Badania lekarskie powinne byc przeprowadzane przez lekarza w Przychodni Lekarskiej. Lekarz powinien wypelnic formularz o stanie zdrowia poborowego, podobnie jak to sie odbywa w przypadku procesowania przyszlych studentow. Wtedy to, poborowy podalby ten formularz, lub Certyfikat o stanie zdrowia, Komisji Poborowej - W UBRANIU!

IP i czas połączenia logowane. [8175985]
[13.09.2006] 01:32
zdjęcie
przedstawione powyżej nie dotyczy komisji w Polsce ale na Ukrainie.
Wiem bo to nie jedyne zdjęcie z tej komisji które można znależć w necie.

IP i czas połączenia logowane. [8176818]
[13.09.2006] 16:52
serio tak
a gdzie je mozna znalezc?:>

IP i czas połączenia logowane. [8181435]
[13.09.2006] 17:05
gfhhhhhhhh
osiemnastolatka (06.09.12 20:15):
Hihi A ja słyszałąm o kolesiu, który przed badaniem wsadził sobie w tyłek Snikersa... no i jak kazali mu ściśgnąć gacie i się wypiąć... i on to zrobił, to mieli świetny widoczek, bo baton zdąrzył się już nieźle rozpuścić w gaciach Tylko jeden członek komisji wydusił do tego wariata słowa: \"Chyba pan się zesrał.\"... i odstawili kolesia do domu z kategorią \'D\' Szkoda że tego nie widziałam i tylko pozostaje mi tylko moja wyobraźnia i opowiadanie mojego kolegi, który widział to na własne oczy... Pozdrawiam wariata ... nie própujcie tego w domu dzieci

takie opowiadania kraza po calej polsce i zawsze kolega kolegi to widzial jeszcze jest jedno o zmoczeniu glowy

IP i czas połączenia logowane. [8181572]
[13.09.2006] 17:43
ciekawe...
zdjęcie (06.09.13 01:32):

a gdzie dokładnie można je znaleźć?

IP i czas połączenia logowane. [8181903]
[13.09.2006] 18:15
Dr. Tushy
Dziewczyny - prosze rozebrac sie do naga i wchodzic po wywolaniu nazwiska. Bedziecie badane http://www.doctortushy.com/main2.html przed komisja cywilno-wojskowa. Najpierw pan pielegniarz was zwazy i pobierze wymiary....

IP i czas połączenia logowane. [8182152]
[13.09.2006] 19:34
hycho

Co to jest?
Tablica do badania wzroku ma bukwy, natomiast osobnicy w mundurach to żołnierze SS (można poznać po niemieckim orle na rękawie a nie na piersi).
Czyżby nabór do ukraińskich lub rosyjskich formacji ochotniczych Waffen SS?

IP i czas połączenia logowane. [8182916]
[14.09.2006] 13:12
Pytanie o komisje
Przed kamaszami ucieklem na studia (kat. A z paragrafem jakims), teraz wezwanie mam znowu.
Przez ten czas wzrok troche mi od kompa siadl (jakies -5), czy teraz bedzie druga komisja lekarska ktora bada na nowo wszystko czy isc do okulisty i zaniesc im kwitek? Jak to jest, jest wogoe drugie badanie?
Bez okularow jak mi jakas pukawke dadza to przeciez tarczy strzelniczej nie zobacze ;P

IP i czas połączenia logowane. [8188414]
[14.09.2006] 21:05
Stop panstwowym bandytom
Kazde planowe badanie lekarskie musi sie odbywac w gabinecie lekarskim. Powtarzam: MUSI. Nie w urzedzie, swietlicy, stolowce, sklepie, na dworcu czy w parku. Kazde badanie lekarskie musi byc przeprowadzane przez lekarza. Powtarzam: MUSI. Nie przez urzednika, ksiedza, hydraulika, piekarza, czy bandyte. Jezeli zapisy jakiejkolwiek ustawy mowia inaczej to jest to bandycka ustawa i nikt nie ma obowiazku poddawac sie postanowieniom takowej ustawy, poniewaz takowa ustawa lamie wyzej stanowione prawa w tym prawa czlowieka i ogolnie przyjete normy spoleczne. Jezeli ktokolwiek wykonywa takowa ustawe to jest poprostu bandyta. Panstwo polskie musi w koncu odpowiedziec za swoje bandyckie czyny wobec swoich wlasnych obywateli, w tym finansowo. Kazdy, kto zostal zmuszony np. podstepem lub grozba, a panstwo polskie uzywa takich metod wobec swoich wlasnych obywateli, do udzialu w takich pseudobadaniach, w swoim wlasnym interesie powinien domagac sie od panstwa polskiego odszkodowania finansowego za poniesione szkody moralne.

IP i czas połączenia logowane. [8192613]
[15.09.2006] 18:02
po woju
Nie wiem z jakiego powodu taki szum po kilku latach juź sie prawie nie pamięta nic z komisji taki mały epizodzik natomiast bardziej przeźywa sie i pamięta sam pobyt w wojsku jak jestescie prawdziwymi chłopami to z jakiego powodu tak naźekaciejak macie dac loda panience do zrobienia to źaden sie nie zastanawia nad tym źe sie obnaźa bo czesto jest tak xe laska jest ubrana jak dla mnie to wiekszy obciach a ludkowie z komisji juź po waszym wyjsciu nie pamiętaja nawet jak wygladaliscieosobiscie wielkim dlamnie stresem był zabieg stulejki poniewax piguła mnie goliła po tem jak dostałem głupiego jasia nie mogłem sam zdjąc piźamy i rozbierała mnie jakas praktykantka ze szkoły pielegniarek

IP i czas połączenia logowane. [8199656]
[18.09.2006] 17:44
do zdjecie
zdjęcie (06.09.13 01:32):

Chodzi Ci o to?
http://img25.imagevenue.com/img.php

To prawdziwe zdjęcie? Żal mi tych pacjentów, tak całkiem na walcarza przy obcych kobitach...
Ale one też wyglądają na zawstydzone i skrępowane!

IP i czas połączenia logowane. [8223583]

1 «   11 12 13 14 15   » 177 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat