o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

komisja wojskowa

1 «   68 69 70 71 72   » 174 Strony tematu:
[13.11.2008] 19:17
petycja do kobiet wojskowych
A mnie przyjmiecie?
http://cdn.content.amkingdom.com/exotics/02/ 081112/dia035DRS_168694035.jpg

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13818766]
[13.11.2008] 21:12
do gupka
KOBIETY WOJSKOWE (08.11.13 14:03):
BARDZO MILE WIDZIANA BĘDZIE TAKŻE ZBIÓRKA WSZYSTKICH NAGICH CHŁOPCÓW POBOROWYCH NA KTÓREJ WRĘCZĄ ONI PANIOM ZASIADAJĄCYM W KOMISJI KWIATY ORAZ PODZIĘKUJĄ ZA TRUD WŁOŻONY W ZORGANIZOWANIE KOMISJI.

TEN POSTULAT JEST TRAFNY, I KAŻDY GUPEK POWINIEN SIĘ DO NIEGO
ZASTOSOWAĆ.

IP i czas połączenia logowane. [13819490]
[13.11.2008] 21:18
do gupka
KOBIETY WOJSKOWE (08.11.13 13:56):
MY KOBIETY WOJSKOWE ŻĄDAMY PRZYWRÓCENIA ODPOWIEDNIEJ DYSCYPLINY PODCZAS KOMISJI POBOROWYCH. ZE WZGLĘDU NA FUNKCJONOWANIE STAREJ, WCIĄŻ NIE ZMIENIONEJ USTAWY DOTYCZĄCEJ ORGANIZACJI PRACY KOMISJI POBOROWYCH PRAGNIEMY WPROWADZIĆ W ŻYCIE NINIJESZE POSTULATY I NA ICH PODSTAWIE STWORZYĆ REGULAMIN KTÓREGO NIEPRZESTRZEGANIE BĘDZIE KARANE SĄDEM WOJSKOWYM!!

1. PRZEDE WSZYSTKIM PRAGNIEMY ŻEBY KOMISJE POBOROWE SKŁADAŁY SIĘ W MINIMUM 3/4 Z PRZEDSTAWICIELEK PŁCI ŻEŃSKIEJ. WYELIMINUJE TO WSZYSTKIE MOŻLIWE NIEDOPATRZENIA I BŁĘDY W PRACY KOMISJI ORAZ WPŁYNIE KORZYSTNIE NA OBIEKTYWNOŚĆ I RZETELNOŚĆ KOMISJI, GDYŻ JAK WIADOMO NIE OD DZIŚ, KOBIETY SĄ W ZNACZNIE MNIEJSZYM STOPNIU PODATNE NA KORUPCJĘ ORAZ DUŻO BARDZIEJ ODPOWIEDZIALNE I EFEKTYWNE W PRACY NIŻ MĘŻCZYŹNI. PAMIĘTAJMY!!! - TUTAJ CHODZI O PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO WOJSKA!!!

2. POBOROWI MAJĄ STAĆ NAGO PRZED KOMISJĄ POBOROWĄ PODCZAS TRWANIA BADANIA LEKARSKIEGO ORAZ CZYNNOŚCI URZĘDOWYCH. WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ TEMU SPRZECIWIAJĄ NA TYM FORUM ZWRACAMY UWAGĘ, ŻE CHŁOPCY NIE MAJĄ PRZECIEŻ NICZEGO DO UKRYCIA PRZED KOMISJĄ

3. PODCZAS ODPOWIEDZI NA PYTANIA KOMISJI POWINNI ONI STAĆ NIERUCHOMO NA BACZNOŚĆ Z RĘKAMI WZDŁUŻ CIAŁA ORAZ WZROKIEM SKIEROWANYM PRZED SIEBIE, PRZY CZYM ZA NAGANNE I NIEMĘSKIE UWAŻAMY WSZELKIE PRÓBY ZAKRYWANIA PRZYRODZENIA

3. ZE WZGLĘDU NA UMIESCOWIENIE MĘSKICH NARZĄDÓW MOCZOWO-PŁCIWOYCH NA ZEWNĄTRZ CIAŁA (INACZEJ NIŻ W PRZYPADKU KOBIETY) DOPUSZCZA SIĘ ICH BADANIE PRZEZ LEKARZA KAŻDEJ SPECJALIZACJI, NIEKONIECZNIE UROLOGICZNEJ LUB ANDROLOGICZNEJ, ORAZ - NA WYRAŹNĄ PROŚBĘ LEKARZA - PRZEZ ŚREDNI I NIŻSZY PERSONEL MEDYCZNY.

4. PODCZAS TRWANIA KOMISJI POBOROWEJ, POBOROWY MA PRAWO PROSIĆ CZŁONKINIE SZACOWNEJ KOMISJI O TO, BY NADANIE JEGO NARZĄDÓW PŁCIOWYCH ODBYWAŁO SIĘ W OBECNOŚCI WYŁĄCZNIE JEDNEJ OSOBY Z KOMISJI. PROŚBĘ SWOJĄ MUSI ON NALEŻYCIE UZASADNIĆ. KOMISJA MOŻE ZGODZIĆ SIĘ NA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ, JEŚLI W JEJ MNIEMANIU ZACHODZI TAKA POTRZEBA I SĄ POTRZEBNE DO TEGO WARUNKI TECHNICZNE.

5. W TRAKCIE TRWANIA KOMISJI POBOROWY MA ZACHOWAĆ CISZĘ I ODPOWIADAĆ JEDYNIE NA PYTANIA KOMISJI.

PONADTO PRAGNIEMY PODWYŻSZENIA WYNAGRODZENIA KOBIET ZASIADAJĄCYCH W KOMISJI, GDYŻ JEST TO PRACA TRUDNA, NIEWDZIĘCZNA, A OBECNE STAWKI NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO MOTYWUJĄCE

PS: POWYŻSZE POSTULATY BĘDĄ UZUPEŁNIANE

TAK WYGLĄDAŁA PRACA KOMISJI W NIEODLEGŁEJ PRZESZŁOŚCI I KAŻDY GUPEK
DLA WŁASNEGO DOBRA , W OGÓLNYM REFERENDUM, POWINIEN GŁOSOWAĆ ZA
PRZYWRÓCENIEM TYCH ZDROWYCH ZASAD.

IP i czas połączenia logowane. [13819538]
[13.11.2008] 21:38
Angelina Z.
VaxS (06.01.15 13:28):
Koles mi mowil jak zalatwili jednego typa na komisji.
Siedziala jakas mloda pielegniarka
Padlo pytanie : 2 jaja w 1 worze ?
- Moze chcesz sprawdzic ?
Po tej odpowiedzi wypisali mu psychicznego i zabrali prawko D

ALE FAJNIE.

IP i czas połączenia logowane. [13819716]
[13.11.2008] 21:44
Na poważnie
Chcę zostać zawodowym żołnierzem. Gdzie mam się zgłosić?

IP i czas połączenia logowane. [13819760]
[24.07.2014] 16:37
[13.11.2008] 22:02
do gupka
Na poważnie (08.11.13 21:44):
Chcę zostać zawodowym żołnierzem. Gdzie mam się zgłosić?

Chyba ci odbiło.

IP i czas połączenia logowane. [13819913]
[13.11.2008] 22:07
Angelika20
Angelika20 (08.08.30 21:37):
Ja jestem \"dziewucha i \"ogladam\". Moja kolezanka z pracy tez z reguly sobie troche pooglada. Lubimy tez pozadawac chlopcom kilka pytan. Wypytujemy z reguly o przebyte choroby zakazne czy tez o szczepienia, chociaz nie jest to do niczego potrzebne. Ostatnio z kolezanka wymyslilysmy taka zabawe, ktora z nas zada wiecej pytan. Oczywiscie trzeba udawac pelna powage, zeby nie zdenerwowac lekarki, ktora przeprowadza badania. Ale pani doktor czesto wychodzi do gabinetu zabiegowego i wtedy chlopak jest \"nasz\".

Taka to jest codzienność wojskowa.

IP i czas połączenia logowane. [13819952]
[13.11.2008] 22:14
KOBIETY WOJSKOWE
hehehehehehehehe (08.11.07 19:01):
Pobór zostaje zniesiony, ale komisje pozostają

I TO JEST FAKT NIEODWOŁALNY!

IP i czas połączenia logowane. [13819996]
[13.11.2008] 22:31
KOBIETY WOJSKOWE
PONIEWAŻ WIDZIMY, ŻE PIERWSZY POSTULAT REGULAMINU PRZEPROWADZANIA
KOMISJI JEST JUŻ SPEŁNIONY, GDYŻ KOMISJE FUNKCJONUJĄ W SKLADZIE
4+2 LUB 5+1 NA KORZYŚĆ KOBIET, CO DAJE UKŁAD ŚREDNIO 9+3 , CZYLI
PROPORCJĘ 9/12 , PO REDUKCJI 3/4 ,POSTULJEMY PROPORCJĘ 5/6 INACZEJ
W KAŻDYM PRZYPADKU 5+1. POZOSTAWIMY JEDNEGO MEŻCZYZNĘ LEKARZA, ABY
MIAŁ KTO PARZYĆ NAM KAWĘ I BIEGAĆ DO CUKIERNI PO CIASTECZKA.
INNE POSTULATY NA RAZIE BEZ ZMIAN.

IP i czas połączenia logowane. [13820135]
[13.11.2008] 22:39
Kaftanowy
Dla wszystkich , to na pewno braknie mi kaftanów.

IP i czas połączenia logowane. [13820186]
[13.11.2008] 22:43
Kaftanowy
Ale może uda mi się zaimportować z Chińskiej Republiki Ludowej.

IP i czas połączenia logowane. [13820212]
[15.11.2008] 14:56
QWERTYJJKGM
KOBIETY WOJSKOWE (08.11.13 13:56):
MY KOBIETY WOJSKOWE ŻĄDAMY PRZYWRÓCENIA ODPOWIEDNIEJ DYSCYPLINY PODCZAS KOMISJI POBOROWYCH. ZE WZGLĘDU NA FUNKCJONOWANIE STAREJ, WCIĄŻ NIE ZMIENIONEJ USTAWY DOTYCZĄCEJ ORGANIZACJI PRACY KOMISJI POBOROWYCH PRAGNIEMY WPROWADZIĆ W ŻYCIE NINIJESZE POSTULATY I NA ICH PODSTAWIE STWORZYĆ REGULAMIN KTÓREGO NIEPRZESTRZEGANIE BĘDZIE KARANE SĄDEM WOJSKOWYM!!

1. PRZEDE WSZYSTKIM PRAGNIEMY ŻEBY KOMISJE POBOROWE SKŁADAŁY SIĘ W MINIMUM 3/4 Z PRZEDSTAWICIELEK PŁCI ŻEŃSKIEJ. WYELIMINUJE TO WSZYSTKIE MOŻLIWE NIEDOPATRZENIA I BŁĘDY W PRACY KOMISJI ORAZ WPŁYNIE KORZYSTNIE NA OBIEKTYWNOŚĆ I RZETELNOŚĆ KOMISJI, GDYŻ JAK WIADOMO NIE OD DZIŚ, KOBIETY SĄ W ZNACZNIE MNIEJSZYM STOPNIU PODATNE NA KORUPCJĘ ORAZ DUŻO BARDZIEJ ODPOWIEDZIALNE I EFEKTYWNE W PRACY NIŻ MĘŻCZYŹNI. PAMIĘTAJMY!!! - TUTAJ CHODZI O PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO WOJSKA!!!

2. POBOROWI MAJĄ STAĆ NAGO PRZED KOMISJĄ POBOROWĄ PODCZAS TRWANIA BADANIA LEKARSKIEGO ORAZ CZYNNOŚCI URZĘDOWYCH. WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ TEMU SPRZECIWIAJĄ NA TYM FORUM ZWRACAMY UWAGĘ, ŻE CHŁOPCY NIE MAJĄ PRZECIEŻ NICZEGO DO UKRYCIA PRZED KOMISJĄ

3. PODCZAS ODPOWIEDZI NA PYTANIA KOMISJI POWINNI ONI STAĆ NIERUCHOMO NA BACZNOŚĆ Z RĘKAMI WZDŁUŻ CIAŁA ORAZ WZROKIEM SKIEROWANYM PRZED SIEBIE, PRZY CZYM ZA NAGANNE I NIEMĘSKIE UWAŻAMY WSZELKIE PRÓBY ZAKRYWANIA PRZYRODZENIA

3. ZE WZGLĘDU NA UMIESCOWIENIE MĘSKICH NARZĄDÓW MOCZOWO-PŁCIWOYCH NA ZEWNĄTRZ CIAŁA (INACZEJ NIŻ W PRZYPADKU KOBIETY) DOPUSZCZA SIĘ ICH BADANIE PRZEZ LEKARZA KAŻDEJ SPECJALIZACJI, NIEKONIECZNIE UROLOGICZNEJ LUB ANDROLOGICZNEJ, ORAZ - NA WYRAŹNĄ PROŚBĘ LEKARZA - PRZEZ ŚREDNI I NIŻSZY PERSONEL MEDYCZNY.

4. PODCZAS TRWANIA KOMISJI POBOROWEJ, POBOROWY MA PRAWO PROSIĆ CZŁONKINIE SZACOWNEJ KOMISJI O TO, BY NADANIE JEGO NARZĄDÓW PŁCIOWYCH ODBYWAŁO SIĘ W OBECNOŚCI WYŁĄCZNIE JEDNEJ OSOBY Z KOMISJI. PROŚBĘ SWOJĄ MUSI ON NALEŻYCIE UZASADNIĆ. KOMISJA MOŻE ZGODZIĆ SIĘ NA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ, JEŚLI W JEJ MNIEMANIU ZACHODZI TAKA POTRZEBA I SĄ POTRZEBNE DO TEGO WARUNKI TECHNICZNE.

5. W TRAKCIE TRWANIA KOMISJI POBOROWY MA ZACHOWAĆ CISZĘ I ODPOWIADAĆ JEDYNIE NA PYTANIA KOMISJI.

PONADTO PRAGNIEMY PODWYŻSZENIA WYNAGRODZENIA KOBIET ZASIADAJĄCYCH W KOMISJI, GDYŻ JEST TO PRACA TRUDNA, NIEWDZIĘCZNA, A OBECNE STAWKI NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO MOTYWUJĄCE

PS: POWYŻSZE POSTULATY BĘDĄ UZUPEŁNIANE

TAKA PRACA TO POWINNA BYĆ BEZPŁATNA GDYŻ TA PRACA JEST LEKKA I DLATEGO POWINNA BYC BEZPŁATNA ABY NIE BYŁO CHĘTNYCH KOBIET , KTÓRE CZESTO TYLKO KOŃCZĄ MEDYCYNE BY ZASIADAĆ W KOMISJI.
W KRAJACH ARABSKICH BYŁOBY TO NIEMOŻLIWE.
KOBIETY WON Z KOMISJI

IP i czas połączenia logowane. [13829484]
[15.11.2008] 17:53
Saudyjczyk
Arabia Saudyjska jest zachęcana do inwestycji w Polsce oraz
kupowania polskich przedsiębiorstw. Może wykupimy także przedsiębiorstwa związane z zaopatrzeniem wojska. Podciagniemy
pod to komisje poborowe, bo to tez jest zaopatrzenie wojska
w środki żywe. Wówczas wyeliminujemy kobiety całkowicie z wojska,
bo ich zadaniem jest rodzić dzieci. Działalnośc kobiet
w wojsku to śmieszność i wymysł szatana, czego dowodem są między
innymi żeńskie komisje i ich postępowanie.
Miejsce kobiet jest w domu, gdzie obowiązuje je posłuszeństwo
względem męża.

IP i czas połączenia logowane. [13830429]
[16.11.2008] 18:19
APEL
Dla ożywienia tego forum piszcie wspomnienia z lat 60-tych,
70-tych i 80-tych.

IP i czas połączenia logowane. [13836372]
[16.11.2008] 19:30
girls_rulezzz
Saudyjczyk (08.11.15 17:53):
Arabia Saudyjska jest zachęcana do inwestycji w Polsce oraz
kupowania polskich przedsiębiorstw. Może wykupimy także przedsiębiorstwa związane z zaopatrzeniem wojska. Podciagniemy
pod to komisje poborowe, bo to tez jest zaopatrzenie wojska
w środki żywe. Wówczas wyeliminujemy kobiety całkowicie z wojska,
bo ich zadaniem jest rodzić dzieci. Działalnośc kobiet
w wojsku to śmieszność i wymysł szatana, czego dowodem są między
innymi żeńskie komisje i ich postępowanie.
Miejsce kobiet jest w domu, gdzie obowiązuje je posłuszeństwo
względem męża.
juz niedlugo Pani Condoleezza Rize wysle do kazdego kraju arabskiego korpus pięknych, świetnie wyszkolonych żeńskich marines i skończą się te głupoty.. każdy arab zostanie pozbawiony praw obywatelskich, przetresowany i przyuczony do służby Paniom w USA i Europie, których własnością się odtąd stanie.. nieposłusznych podda się kastracji, żeby wiedzieli że ich miejsce jest w przy garach i zeby ich męska duma nie przeszkadzała im w spełnianiu tych zaszczytnych obowiazkow

IP i czas połączenia logowane. [13836908]
[17.11.2008] 01:41
ciekawe ale kontrowersyjne
stary_ale_ciągle_jurny (08.09.22 23:07):
młody przed (08.09.22 12:48):
ja mam takie pytanko, własciwei po co sa te badania penisa przeprowadzane, co ich obchodzi w wojsku czy jest ze mna wszystko w porzadku pod wzgledem seksualnym ??

Z wypowiedzi początkowych wynika jasno, że po to, aby paru homoseksualistów i napalonych bab miało ubaw. W moim przypadku 24 lata temu nawet nie było ani wypinania tyłka ani żadnego ściągania napletka. Czyli stulejki by nie wykryli (co tu zresztą wykrywać, gdy chłopak dotknięty stulejką sam to wiedziałby i gdzie adres do lekarza też wiedziałby).

Trudno się tu zorientować jaki odsetek komisji i w jakich czasach to był goły cyrk dla homoseksualistów i napalonych bab (a może i \"mundurowi\" i urzędnicy miejscy heteroseksualni też mieli z tego profity ? Przecież wystarczy, że 10 napalonych bab oblega każdego \"pana władzę\" o uczestnictwo w najbliższej komisji, a \"pan władza\" gdzieś w hotelowej restauracji głośno się zastanawia przy tych kobitkach czy nie weźmie na sekretarza do komisji pana Wieśka. Robienie loda czy wypinanie przez najbardziej napalone miał jak w banku).
Trudno się zorientować bo ostatnie kilkanaście stron to \"wytryski\" prozy napalonych nimfomanek i gorliwych feministek.

A to jakiś rzekomy facet skarży się, że pobiły go dwie dziewczyny (dlaczego ja nigdy nie potkałem w życiu tak silnych kobiet? i dlaczego żadna gazeta pełna opisów przestępstw o tym się nie zająknęła ?), a to jakiś rzekomy poborowy lub rzekomy szeregowy opisuje, że dziś też się odbywają gołe cyrki chłopaków.

Napisałem już, że całym motorem zmuszającym do cyrku było przekonanie wytworzone w komunie przez prymitywizm bolszewicki, że komunie nie wolno podskakiwać w niczym. I dlatego 50 lat temu pewnie większość lub wszyscy chłopcy chłopcy paradowali nago. I dlatego 50 lat temu pewnie większość lub wszystkie sanitariuszki paradowały nago. I dlatego w Rumunii był np. przymus comiesięcznego badania ginekologicznego kobiet od chyba 16-go roku życia do menopauzy i nie słyszałem o protestujących wówczas (można sobie wyobrazić codzienny spęd młodych dziewuszek i kobiet przy małej liczbie lekarzy - i studenci medyczni kierujących codziennym spędem w każdym mieście i wiosce).
Swoją drogą dla tych którzy wierzą, że lewica z Unii Europejskiej nie dopuści do tego samego co lewica bolszewicka, podsyłam coś o przymusie badań dla kobiet. Projekt parlamentarny zakłada nawet jakieś olbrzymie grzywny za niewywiązywanie się przez kobietę z pójścia na badania.

http://www.zdrowie.senior.pl/75 ,0,Badania-profilaktyczne-w-kierunku-raka-piersi-i-szyjk i-macicy-beda-obowiazkowe,4534.html

Krótko odpowiadając \"młodemu\": możesz dziś odpowiedzieć kulturalnie, że \"tam wszystko w porządku\" i nikt cię nie zmusi do ściągnięcia gaci.
Możesz też niczym niektóre dzisiejsze dziewczyny zaczepione przez zawodowych fotografów o rozbieraną sesję fotograficzną rzucić stekiem wyzwisk o \"zboczonych podglądaczach\", bo też nikt ci nic nie zrobi. Wrażliwość nam wzrosła i dobrze, hehehe.
Przytaczam to o zawodowych fotografach, bo samego mnie zaskoczył opis, że podobno 25-40 lat temu w czasach rzekomo bardziej wstydliwych fotograf (chodzi o takiego wyszukującego talenty dla TV) proponujący ładnej dziewczynie całą sesję zdjęć włącznie z rozbieranymi nie spotykał się podobno nigdy z agresją, co najwyżej dziewczyna wtedy mówiła, że ona do rozbieranych to się nie nadaje.
A dziś poczucie wstydu wcale nie zniknęło, bo podobno ten sam fotograf często dostaje wiązankę od młodych dziewczyn o \"zboczonych podglądaczach\" za samo pytanie, hehe.

KTO MOŻE WIEDZIEĆ JAK BYŁO NAPRAWDĘ?

IP i czas połączenia logowane. [13839687]
[17.11.2008] 17:32
Revenge
rura zmiękła (08.10.19 11:35):
Do dziś pamiętam, jak na komisji wojskowej zmiękła mi rura.
Jeśli jesteś dziewczyną, to raczej tego nie zrozumiesz, bo to dotyczy męskiej anatomii...
Chodzi o \"rurę\" na odcinku między workiem mosznowym a odbytem. Strach, silny stres powoduje, że ta \"rura\" gwałtownie \"mięknie\"... To jest b. nieprzyjemne uczucie: mocny skurcz i całkowite rozluźnienie, odblokowanie zwieraczy... Traci się kontrolę nad organizmem - jakby się otwierała jakaś psychiczna zapaść. To nie jest ból, to PANIKA!!! Można się wtedy zsikać i sfajdać - tak to się odczuwa...
Młoda lekarka poprowadziła mnie za parawan i tam przeżyłem stres, bo kazała mi opuścić slipy; a rura mi zmiękła, gdy po zsunięciu majtek zobaczyłem, jak lekarka zakłada gumowe rękawiczki... Złapała za mosznę, wymacała jądra, zsunęła napletek, obejrzała żołądź prącia, ujście cewki moczowej. Musiałem jeszcze odwrócić się i rozchylić pośladki...
Miałem wtedy 20 lat i - jako prawiczek - czułem się upokorzony, niemal zgwałcony.
W końcu lekarka, uśmiechając się lekko, powiedziała, żebym podciągnął majtki.

Do czego to podobne, zeby kobieta za jakims parawanem pod pretekstem badan seryjnie obmacywala mezczyzn. Ja sie pytam gdzie jest jej ojciec, matka, maz, kto ja wychowywal? Tutaj naprawde trzeba zaczerpnac z Islamu, bo jak widac Kosciol Katolicki nie potrafi wychowac kobiet. Wszystko wskazuje, ze to oni maja racje. Jest ich coraz wiecej, zdobywaja caly swiat. My natomiast wymieramy bo nie potrafimy wychowac kobiet. Juz starozytni wiedzieli, ze rozpasanie kobiet prowadzi do upadku calych cywilizacji. Dlaczego nie korzystamy z wiedzy naszych przodkow? Kobiety caly czas mowia o rownouprawnieniu, a tak naprawde caly czas chca robic kariere cudzym kosztem. Jezeli chca walczyc to dlaczego nie utworza kobiecej armii? Moga zorganizowac armie kobiet z kobietami zolnierzami, kobietami dowodcami, kobietami lekarzami, kobietami pielegniarkami. Moga jechac do Afganistanu i wykazac sie w boju. One tymczasem chca macac, ogladac, wypelniac papiery, dowodzic. Wszystko oczywiscie dla zabawy i cudzym kosztem. Mamy w armii juz tyle kobiet, wszystkie oczywiscie sluza za pieniadze. Ale jeszcze nigdy nie slyszalem zeby sie wykazaly w walce, zeby sie do czegos przydaly. Jako podatnik chcialbym sie dowiedziec co te panie tam wlasciwie robia za moje pieniadze? Dlaczego ja musze placic za ich zabawy?

IP i czas połączenia logowane. [13843151]
[17.11.2008] 21:04
Ben Nevis
Revenge (08.11.17 17:32):
rura zmiękła (08.10.19 11:35):
Do dziś pamiętam, jak na komisji wojskowej zmiękła mi rura.
Jeśli jesteś dziewczyną, to raczej tego nie zrozumiesz, bo to dotyczy męskiej anatomii...
Chodzi o \\\"rurę\\\" na odcinku między workiem mosznowym a odbytem. Strach, silny stres powoduje, że ta \\\"rura\\\" gwałtownie \\\"mięknie\\\"... To jest b. nieprzyjemne uczucie: mocny skurcz i całkowite rozluźnienie, odblokowanie zwieraczy... Traci się kontrolę nad organizmem - jakby się otwierała jakaś psychiczna zapaść. To nie jest ból, to PANIKA!!! Można się wtedy zsikać i sfajdać - tak to się odczuwa...
Młoda lekarka poprowadziła mnie za parawan i tam przeżyłem stres, bo kazała mi opuścić slipy; a rura mi zmiękła, gdy po zsunięciu majtek zobaczyłem, jak lekarka zakłada gumowe rękawiczki... Złapała za mosznę, wymacała jądra, zsunęła napletek, obejrzała żołądź prącia, ujście cewki moczowej. Musiałem jeszcze odwrócić się i rozchylić pośladki...
Miałem wtedy 20 lat i - jako prawiczek - czułem się upokorzony, niemal zgwałcony.
W końcu lekarka, uśmiechając się lekko, powiedziała, żebym podciągnął majtki.

Do czego to podobne, zeby kobieta za jakims parawanem pod pretekstem badan seryjnie obmacywala mezczyzn. Ja sie pytam gdzie jest jej ojciec, matka, maz, kto ja wychowywal? Tutaj naprawde trzeba zaczerpnac z Islamu, bo jak widac Kosciol Katolicki nie potrafi wychowac kobiet. Wszystko wskazuje, ze to oni maja racje. Jest ich coraz wiecej, zdobywaja caly swiat. My natomiast wymieramy bo nie potrafimy wychowac kobiet. Juz starozytni wiedzieli, ze rozpasanie kobiet prowadzi do upadku calych cywilizacji. Dlaczego nie korzystamy z wiedzy naszych przodkow? Kobiety caly czas mowia o rownouprawnieniu, a tak naprawde caly czas chca robic kariere cudzym kosztem. Jezeli chca walczyc to dlaczego nie utworza kobiecej armii? Moga zorganizowac armie kobiet z kobietami zolnierzami, kobietami dowodcami, kobietami lekarzami, kobietami pielegniarkami. Moga jechac do Afganistanu i wykazac sie w boju. One tymczasem chca macac, ogladac, wypelniac papiery, dowodzic. Wszystko oczywiscie dla zabawy i cudzym kosztem. Mamy w armii juz tyle kobiet, wszystkie oczywiscie sluza za pieniadze. Ale jeszcze nigdy nie slyszalem zeby sie wykazaly w walce, zeby sie do czegos przydaly. Jako podatnik chcialbym sie dowiedziec co te panie tam wlasciwie robia za moje pieniadze? Dlaczego ja musze placic za ich zabawy?

To jest dobry pomysł. Zorganizować kobiecą armię, zupełnie bez udziału
mężczyzn i wysłać ją do Afganistanu.
Natomiast co do wychowania, to pokutuje z komuny, gdzie Kościół
Katolicki niewiele miał do powiedzenia. Teraz trzeba uaktywnić
w tej sprawie między innymi kapelanow wojskowych. Trzeba najpierw
zacząć wychowywac kobiety wojskowe, a potem stopniowo inne.

IP i czas połączenia logowane. [13844881]
[17.11.2008] 22:18
karollisia
mówicie o wychowaniu kobiet, a nie zauwazyliscie ze to kobiety wychowały sobie mężczyzn w Polsce. wszyscy ci chłopcy płaczą po kątach ale na komisji i potem w wojsku bez wyjątku pokazują swoje przyrodzenie na polecenie obcych kobiet. żaden ani piśnie, żaden nie zaprotestuje..

to samo jest w szkole na badaniach bilansowych, kiedy chłopcy stoją z ptaszkami na wierzchu czekając na mierzenie i ważenie, pani doktor plotkuje z ich wychowawczynią, a z boku kolegów ogląda sobie ich koleżanka z klasy, która czeka w gabinecie na otrzymanie ich dokumentów żeby odnieść je do klasy..

uwazam ze w najbliższym czasie wahadło historii się odwróci i rządzić będą kobiety a mężczyźni będą trzymani w domach jak rybki w akwarium w przyszlosci mężczyzna bedzie traktowany jak podgatunek, a prawidłowe nastawienie będzie wpajane chłopcom już od ich najmłodszych lat, jak na obrazku

http://www.ggfemdom.net/museum/lounge/displa y.php

IP i czas połączenia logowane. [13845648]
[17.11.2008] 22:23
karollisia
http://www.ggfemdom.net/museum/lounge/displa y.php?p=0009-Marie_a009.jpg

IP i czas połączenia logowane. [13845682]
[17.11.2008] 23:53
to prawda
Tak to prawda. Powyżej dziewczyna przedstawiła jasno wpisem oraz
rysunkiem, jakie są marzenia prawie wszystkich kobiet. Niestety
te marzenia są często realizowane, może w nie tak drastycznej
formie, ale zbliżonej, na komisjach poborowych i podczas badań
w wojsku. Niestety, to że mężczyźni są upośledzonym gatunkiem
też jest prawdą, bo sami, jedni drugich zmuszają do takich pokazów.
Lekarz zmuszajacy w wojsku chłopaków do pokazywania klejnotów
pielęgniarkom i sekretarkom, mówiac , że to festyn.
Oficer, bohater opowiesci pielęgniarki Anki, chcący zdobyć jej
względy , zmuszając facetów do ściagania publicznie majtek. Anka
nie pisze tylko, czy to był oficer lekarz, czy zwykły trep.
Poza tym zupelny brak w wojsku przy badaniach parawanów, to jest
cofanie się do epoki jaskiniowej. Czyli kontrewolucja, nie mylić
z kontrrewolucją.
Tak samo, ta Sodoma i Gomora, która dzieje się podczas badań
bilansowych w szkołach tez ma nieraz miejsce.
A wiadomo,że różne defekty narzadów męskich, ktore da się wyleczyc,
należy wykryć jeszcze w wieku przedszkolnym, czyli do 7-go roku
życia. Potem to jest tylko nagi cyrk dla kobiet.
Jeśli faceci nie zmądrzeją, i nie przestaną działać na zasadzie
fali, wykorzystując baby jako narzędzie upokorzenia dla innych
facetów, to się źle skończy. Jednak mężczyźni w krajach arabskich
są dużo mądrzejsi.

IP i czas połączenia logowane. [13846321]
[18.11.2008] 00:02
to prawda
Satyryk (08.09.08 00:45):
Apel do mądrych ludzi.

Niech mądrzy ludzie zrobić, zmienić coś potrafią,
By nie kojarzyć badań w wojsku z pornografią.
Podpowie tutaj każdy tak niecnie badany,
Cywilizując wojsko, wstawmy parawany.

Lekarz za parawanem zbada genitalia,
Wykryje też postawy wszelkie anomalia,
Pielegniarki z kolei, w slipki ubranego,
Zapytają żołnierza o choroby jego.

Sekretarka zapisze pomiar wzrostu, wagi,
Do tych czynności żołnierz nie musi być nagi.
Nie musi bawić pań tych klejnotów nagością,
Choc panie reagować mogą tutaj złością.

Normalna przyzwoitość w końcu tu zwycięży,
Niech w walce o tę sprawę każdy się wytęży.
Nie mów więc o żołnierzu, czyś z lewa, czyś z prawa:
Dobre mięso armatnie, dla kobiet zabawa.

PODOBA MI SIĘ TEN APEL DO MĄDRYCH LUDZI, WIĘC POZWOLIŁEM
GO SOBIE ZACYTOWAĆ.

IP i czas połączenia logowane. [13846366]
[18.11.2008] 09:55
Satyryk

IP i czas połączenia logowane. [13847132]
[18.11.2008] 10:01
Satyryk
Fraszka jako opis powyższego obrazka dedykowana dla kobiet
zwykłych i wojskowych.

Marzenia kobiet.

Bo to są zwykłe kobiet marzenia,
Za dnia marzenia, a w nocy sny.
Dla ich pełnego zaspokojenia
Najlepszym środkiem jest co masz ty.

A co masz ty, mężczyzno, to już się chyba domyślisz?

IP i czas połączenia logowane. [13847151]
[18.11.2008] 19:12
PawełL
Nic szczegolnego tam się nie dzieje. Najgorsze jest czekanie na swoja kolej. Potem wchodzi się na salę, pielęgniarka każe rozebrać się do bielizny, następnie ważenie, mierzenie, sprawdzenie wzroku, słuchu, ciśnienia. Lekarz wypytuje o przebyte choroby. Potem idze sie za parawan gdzie każe zdjąć majtki, ogląda sprzęt, sprawdza czy są oba jądra, czy napletek się zsuwa, każe wypiąć tyłek i po wszystkiemu. Później przydzielają ktegorię, dają książeczkę i do domu.

IP i czas połączenia logowane. [13850356]
[18.11.2008] 21:50
Fervex
PawełL (08.11.18 19:12):
Nic szczegolnego tam się nie dzieje. Najgorsze jest czekanie na swoja kolej. Potem wchodzi się na salę, pielęgniarka każe rozebrać się do bielizny, następnie ważenie, mierzenie, sprawdzenie wzroku, słuchu, ciśnienia. Lekarz wypytuje o przebyte choroby. Potem idze sie za parawan gdzie każe zdjąć majtki, ogląda sprzęt, sprawdza czy są oba jądra, czy napletek się zsuwa, każe wypiąć tyłek i po wszystkiemu. Później przydzielają ktegorię, dają książeczkę i do domu.

Co najwyzej moze poprosic. Ale w europie wschodniej jeszcze do tego nie doszli. Nic sie nie dzieje jak siedza u siebie w domu. gorzej jak to bydlo przyjedzie na Zachod.

IP i czas połączenia logowane. [13851712]
[19.11.2008] 00:23
Artemida X
http://img25.imagevenue.com/img.php?image=48 236_10dr1_122_585lo.jpg

NAJPIERW BADANIA BILANSOWE.

IP i czas połączenia logowane. [13852569]
[19.11.2008] 00:31
Artemida X
http://www.military.goe69.net/ArmyMedicalExa m/originalimages/physcialexams66.jpg

POTEM POBÓR DO WOJSKA.

IP i czas połączenia logowane. [13852611]
[19.11.2008] 20:47
jenna_
jenna_
DO WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW STAJĄCYCH PRZED KOMISJĄ POBOROWĄ I SZYKUJĄCYCH SIĘ DO ODBYCIA SŁUZBY ZASADNICZEJ:

zerknełam na poprzednie posty i poprzednie i poprzednie.. i nie mogę uwierzyc w to co czytam:?? mi to przypomina płacz dziecka które sie zgubiło a nie forum dorosłych facetów! Porównujecie komisje do obozów w Oswiecimu?? Ludzie!! Takie komisje w wojsku to normalka! Kazdy kto trafi do wojska bedzie to przechodzil co kilka miesiecy.
Sama bylam badana nago nie wiem ile razy w obecnosci kilku osob, w tym zawsze lekarza faceta! Jesli nie potraficie rozebrac sie i przejsc kilku kroków nie pochlipując jeszcze w cywilu, to bedziecie mieli straszne problemy odbywając służbe..
Poza tym wyczuwam tutaj jakies mocno antybabskie nastawienie. Przecież od zawsze w srednim i nizszym personelu medycznym były dziewczyny! I jesli za nienormalne uwazacie zeby was badaly przez góra 10 minut (!!) to co dopiero jak na kompanii trafi wam sie babka?
Sama jestem chorążą i mam jedynie kilka lat więcej od chłopaków którzy do nas trafiają praktycznie z ulicy. Trzeba ich wszystkiego nauczyć a na początku lecą głupie komentarze i trudno jest im sie podporządkować. Najczęściej mają przez to ciężko bo bardzo ich przeganiam ale potem emocje opadają. Zaczynają się zwykłe relacje jak miedzy chłopakami i starszą kumpelą. Jak jest na to czas, miejsce i zachowują się normalnie, pozwalam im na browar i luz. Moja koleżanka podobnie. Żadna z nas się nie wywyższa ani nie ma żadnych chorych sytuacji o których wszyscy tak piszecie. Tak samo jest z dziewczynami ze studium medycznego, przecież one mają swoją pracę do zrobienia i jak trzeba przy nich siagnac na moment gacie, to po prostu tak trzeba! Ludzie wyluzujcie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13857053]
[20.11.2008] 00:39
stary_ale_ciągle_jurny
jenna_ (08.11.19 20:47):
zerknełam na poprzednie posty i poprzednie i poprzednie.. i nie mogę uwierzyc w to co czytam:?? mi to przypomina płacz dziecka które sie zgubiło a nie forum dorosłych facetów! (..)
Sama bylam badana nago nie wiem ile razy w obecnosci kilku osob, w tym zawsze lekarza faceta! Jesli nie potraficie rozebrac sie i przejsc kilku kroków nie pochlipując jeszcze w cywilu, to bedziecie mieli straszne problemy odbywając służbe..
Jenna, facet nawet jeśli miał nagi cyrk na komisji (choć wszystko wskazuje, że to się bardzo rzadko zdarzało) to opisuje to tutaj bez babskiego rozpaczania. Ot mieli tak i to opisują.

Daj spokój z tymi porównaniami, że kobiety dla własnego zdrowia muszą często pokazywać gołe to i owo u lekarza (u co niektórych kobit, jak u Karollisi, wytwarza to widocznie traumę, bo dziewuszka namiętnie marzy o poniżaniu chłopców i podrzuca "stosowne" rysunki) . A Ty próbujesz tym przekonać młodych chłopaków, żeby się chętnie rozbierali. Nie będą się rozbierali, bo nie ma już straszaka w postaci komuny, która "wszystko mogła".

Chcesz posłuchać babskie płacze "nad upokorzeniem" to poczytaj o babskiej histerii związanej z dawaniem d..y za stanowiska partyjne (Aneta K.; a teraz w Olsztynie), poczytaj o cyrku medialnym związanym z "badaniami ginekologicznymi" przeprowadzanymi przez prezesa w pewnej firmie budowlanej (cyrkowiec z niego był, ale po co robić z tego cyrku taki cyrk medialny?).

Kiedyś podpowiadałem jasno, że napalone kobitki bez problemu znajdą chętnych chłopaków do "wzajemnych komisji". Żadna nie pogdybała nawet jak to by było, bo kobitki pokazywanie gołej d..y mocno przeżywają (a te dla których jest to równie łatwe jak dla chłopaków, brzydko są nazywane a i przed przyszłym mężem te kobitki muszą ukrywać przeszłe zabawy).

Zaglądam tu czasem, ale to nie jest strona o tym co było na komisji a robi się z tego strona terapeutyczna dla zakompleksionych kobit na punkcie "równouprawnienia" z mężczyznami. Głowa do góry wystarczy, że zaczniecie brać przykład z przebojowych kobitek (choćby moja żona nie jest zakompleksiona na tym punkcie) i przestaniecie usilnie marzyć o "badaniu" gołych chłopaków. Zamiast tego weźcie się do ostrych zabaw w łóżku a i wy na tym skorzystacie i chłopcy skorzystają. Kompleksy same przejdą.

IP i czas połączenia logowane. [13858761]

1 «   68 69 70 71 72   » 174 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat