o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Jestem dziewicą i mam 22 lata czy to dobrze ?

1 2
[12.11.2004] 22:36
Kati22
Mam 22 lata i jestem dziewicą nie wiem czy dobrze postąpiłam zeby w tym wieku jeszcze zachowując dziewictwo. Nie pomyślcie ze jestem jakąś cnotką ,z chłopakiem moim często sie zabawiamy ale bez wkładania członka w moją cipkę. Wiele razy juz mnie do tego namawiał ale ja nie moge się przełamać, chcę to dochować dla tego jedynego a znim to nie wiem jak długo jeszcze będe.Jak rozpoznać tego jedynego ? Proszę napiście czy dobrze postępuję .
Proszę o poważne odpowiedzi .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.07.2006] 10:50
FRANK_20
Moim zdaniem naprawde tracisz zycie.......... nie bój sie, zobaczysz ze bedzie wspaniale..........i nie traktuj seksu zobowiązujaco.....nie musi wcale wynikac z wielkiej miłości i wcale faceci nie będą cie traktowac jako łatwwa, poprostu jeżeli z kims jesteś jakis czas i bedziesz sie kochac........no to tak robia wszyscy-cieszą się z rozkoszy jaka jest seks, co złego widzisz w seksie?, ja osobiście boje się dziewic.....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7551443]
[12.07.2006] 13:11
Zix
Nigdy niestety nei bedziesz miala pewnosci ze to ten. Ludzie sie rochodza malzenswa rozpadają itd. Moja dziewczyna byla dziewicą do 21 rozku zycia i cenię ją za to niesamowicie Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [7552713]
[13.07.2006] 11:21
ambii
chce zyc zgodnie z prawem Bożym mam 20 lat jestem dziewica, ale chce wiedziec jak bedzie mi z mezem w sypialni co robic... "Są ludzie którzy nie zauwazają malego szczęscia bo daremnie czekają na duze" P. Buck

IP i czas połączenia logowane. [7561404]
[13.07.2006] 15:41
kia0
ambii (06.07.13 11:21):
chce zyc zgodnie z prawem Bożym mam 20 lat jestem dziewica, ale chce wiedziec jak bedzie mi z mezem w sypialni co robic...

i niestety tu jest to ryzyko, że nie będziesz wiedzieć dopóki nie zaczniesz sie z nim kochac.to ze facet jest dobry i cierpliwy moze oznaczac ze jest rozlazla kluska w lozku. zawsze jest ryzyko. ale jak mowia- jest ryzyko-jest zabawa! wiec moze okaze sie namietnym kochankiem, ktory bedzie spelnial wszystkie twoje zyczenia w sypialni oby
pzdr

IP i czas połączenia logowane. [7564298]
[25.10.2014] 17:16
[10.11.2008] 16:45
natalusia18
Dziewczyny co zrobicie to wasza sprawa ale jak słyszę dziewczynę, która mówi,że żyje zgodnie z prawem Bożym to aż mnie sciska z nerwów w środku..takie marnowanie zycia i czekanie na bezsensowną noc poślubną,która nigdy się może nie przydarzyć bo można zostać przecież starą panną...co wtedy? żal i zawiść do innych dziewcząt,które czegoś doznały i nie żałują

IP i czas połączenia logowane. [13798844]
[10.11.2008] 23:54
tylko ze jak ktos wierzy
natalusia18 (08.11.10 16:45):
Dziewczyny co zrobicie to wasza sprawa ale jak słyszę dziewczynę, która mówi,że żyje zgodnie z prawem Bożym to aż mnie sciska z nerwów w środku..takie marnowanie zycia i czekanie na bezsensowną noc poślubną,która nigdy się może nie przydarzyć bo można zostać przecież starą panną...co wtedy? żal i zawiść do innych dziewcząt,które czegoś doznały i nie żałują

ze za seks przed slubem moze trafic do piekla, to co wtedy? Nie dziwne ze sie waha. Rozumiesz?

IP i czas połączenia logowane. [13801982]
[05.03.2010] 20:22
krzysztof 1981
Ja chciałbym poznać dziewczynę dla której był bym pierwszym seksualnym partnerem z którą mógłbym wiązać plany na przyszłość. Świadomość że nie miała wcześniej żadnego mężczyzny była by dla mnie ogromną satysfakcją i taką dziewczyną bym szanował za poważne podejście do życia i zasady. Wszystko ma swoje dobre i złe strony strony ,jednak uważam że kobieta która czeka na odpowiedniego mężczyznę jest wartościową osobą zasługującą na szacunek. Dla autorki topiku radzę poczekać jeżeli poważnie traktuje życie. Uważam że miałaby większe szanse na udane małżeństwo a przede wszystkim szczęśliwe. Wartościowych kobiet ,ogólnie ludzi jest dzisiaj tak mało......Ale żeby wszystko tego było warte to radziłbym też unikać cwanych facetów a interesować się tymi którzy mają zasady i poukładane w głowie.

IP i czas połączenia logowane. [16349101]
[07.03.2010] 19:18
onajedna
krzysztof 1981 (10.03.05 20:22):
Ja chciałbym poznać dziewczynę dla której był bym pierwszym seksualnym partnerem z którą mógłbym wiązać plany na przyszłość. Świadomość że nie miała wcześniej żadnego mężczyzny była by dla mnie ogromną satysfakcją i taką dziewczyną bym szanował za poważne podejście do życia i zasady. Wszystko ma swoje dobre i złe strony strony ,jednak uważam że kobieta która czeka na odpowiedniego mężczyznę jest wartościową osobą zasługującą na szacunek. Dla autorki topiku radzę poczekać jeżeli poważnie traktuje życie. Uważam że miałaby większe szanse na udane małżeństwo a przede wszystkim szczęśliwe. Wartościowych kobiet ,ogólnie ludzi jest dzisiaj tak mało......Ale żeby wszystko tego było warte to radziłbym też unikać cwanych facetów a interesować się tymi którzy mają zasady i poukładane w głowie.

skąd jesteś Krzysiu?

IP i czas połączenia logowane. [16359343]
[08.03.2010] 15:31
krzysztof 1981
Witam. Jestem z Gorzowa Wlkp a Ty ?

IP i czas połączenia logowane. [16363509]
[15.03.2010] 13:31
dobrze, oj dobrze
Trzymaj tak do 70-ątki. Później nawet trzymać nie bedziesz musiała bo i tak nikt nie weźnie.

IP i czas połączenia logowane. [16397569]
[18.03.2010] 12:47
Uważam że...
Cześć ogólnie uważam, że to jest indywidualna decyzja co do tego, czy zaczyna się współżyć z kimś przed ślubem, czy po ślubie i ilu miało się parterów/ ile partnerek. Do Kati22 sęk w tym, że tak naprawdę (nie wiem czy każda dziewczyna/ kobieta) odczuwa, że to ten jeden, jedyny i nikt inny. Ja osobiście wolałam dość długo poczekać może to serce mówiło mi powtarzało, że to jeszcze nie ten. Nie ukrywam i nie zaprzeczam, że napotykałam na wielu mężczyzn, którzy namawiali mnie na seks bez ślubu, zachęcali ba! Nawet i wymuszali, ale ja nie chciałam zmuszać się do tego skoro nikt mnie nie pociągał tak naprawdę. Przede wszystkim nikt z nich nie potrafił stworzyć i zapewnić mi poczucie bezpieczeństwa, brakowało często odpowiedzialności ze strony mężczyzny co często mnie przerażało na dłuższą metę znajomości. Nie żałuję, że poczekałam na tego jednego, jedynego (mojego męża), który uszanował to jaka jestem, będąc cierpliwym, wyrozumiałym mężczyzną. To, że jest moim pierwszym mężczyzną i jedynym sprawiło, że sam nauczył mnie kochać, stara się ze mnie stworzyć sobie taką partnerkę, o jakiej marzył kiedyś. I sprawia nam to obojgu satysfakcję. Zapewniam, że jeżeli pragniesz ogromnie i potrafisz kochać stale mocno, to na pewno z czasem poczujesz sama kiedy i kto będzie tym jedynym Twoim. Nie umiem Ci tego opisać to się po prostu wie. Spotykasz człowieka patrzysz jemu głęboko w oczy i czujesz ten czy nie ten. Ja uważam, że warto poczekać z dziewictwem- dlaczego? Bo jak trafi się nie na tego co trzeba bardzo źle się znosi później kaca moralnego. Gdy poczułabyś kaca moralnego i potem wiedziała, że to nie ten, to z pewnością zbliżenie z nim nie usatysfakcjonowałoby Cię. Przykro jest mi to pisać, ale ja osobiście zawsze obawiałam się żeby mężczyzna nie potraktował mnie podczas pierwszego razu jak przedmiot albo coś w rodzaju zaliczonej samicy. Z pewnością seks jest pewną fascynacją, ale tylko z osobą, którą się naprawdę bardzo kocha i jest się z nią na dobre i złe. Piszę to z własnego doświadczenia i popieram Krzysztofa 1981- takich mężczyzn widać jest jak na lekarstwo skoro w ten sposób pisze. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [16413724]
[23.09.2010] 15:42
ika700
Moim zdaniem sex jest piękny z osobą którą sie kocha... niekoniecznie trzeba czekać do ślubu... ja nie żałuje mojej decyzji bo zrobiłam to z mężczyzną na którym mi zależało.... nistety on okazał się później egoistycznym draniem bo mnie zdradzał i jak się okazało od poczatku do konca a tez na poczatku mi sie wydawało ze rozumie ze chce poczekac z sexem bo mnie szanuje itp itd.... teraz jestem sama i dobrze sie stało bo jest mi lepiej czekam na faceta ktory mnie doceni i juz.... moze czekam w nieskonczonosc ale ucze sie czegos za kazdym razem i to jest piekne... dziecwzyny cieszcie sie zyciem i niech nic nie decyduje nim tylko wy same.... nie straszcie sie piekłem ze sex.... czy w bibli pisze ze potepieni zostana ci co pokochali i zostali oszukani i wykorzystani???? NIE.... czekac na meza? a skad wiesz jaki on bedzie? moze byc kawałem drania i wtedy mozesz zalowac ze zrobilas to z nim...

IP i czas połączenia logowane. [17209279]
[25.09.2010] 15:12
guci87  anonimowaty87@tlen.pl
dorośnij

IP i czas połączenia logowane. [17216545]
[26.09.2010] 22:53
szczesliwy876
Czas najwyższy, bo zostaniesz starą panną, którą nikt nie będzie chciał!
Zyczę przyjemnego fiutkowania!

IP i czas połączenia logowane. [17222458]
[28.09.2010] 18:10
kamilek1918
Witaj. Jestem pod wrażeniem że masz 22 lata i jesteś dziewicą. Bardzo bym chciał taką dziewczynę. Jeśli chcesz pogadać to napisz na GG: 22191918 czekam. Kamil pozdro

IP i czas połączenia logowane. [17229326]
[07.11.2010] 11:13
niunia11111111
ja też mam tyle lat i nadal jestem dziewica z czego jestem bardzo dumna....bo czemu mam "oddac"coś co mam tylko raz pierwszemu lepszemu mężczyźnie...czekam na tego jedynego, męża przyszłego...i sukcesem jest to ze mialam tle okazji i pokus ale potrafiłam być wierna swojej zasadzie w którą wierzę wiem ze to mi się opłaci kiedyś bo mój mąż będzie szcześliwy że ma taka kobietę a przede wszystkim jestem tego pewna że będzie mnie sznował...a jesli nawet bym zotsała starą panna he he h to wole zachowac to dziewictwo a nieżeli mniał by mnie rozdziewiczyć jakis tępy koles który się szczyci ile to on nie zaliczył to jest moje zdanie

IP i czas połączenia logowane. [17388307]
[20.11.2010] 22:41
lenaaa
Oczywiscie ze dobrze( jak kto uważa) hehe

IP i czas połączenia logowane. [17451550]
[26.12.2010] 22:36
adamus8308
Moja dziewczna nie byla dziewicą jak ja poznalem. Ja bylem prawiczkiem. Zastanawiam się jakby to było z dziewica. Ale jestem jej wierny i tego się nie dowiem. Nie mam do niej o to żalu. Była z chłopakiem 5lat wiec nic dziwnego że uprawiali sex.

IP i czas połączenia logowane. [17612648]
[13.01.2011] 20:43
Kamila22
ja mam 22 lata i szczerze nie czuję się żle z myślą że jestem dziewicą nawet jestem dumna...dla czego mam się oddać facetowi skoro nie czuję się gotowa?! nic na siłę dziewczyny...poco się zeszmacić skoro nie jesteście gotowe. Bo co? bo on chce...do mnie to nie przemawia...zwłaszcza że rzucił mnie facet dla tego że nie chciałam...byłam z nim rok...dla mnie to było za krótko!!

IP i czas połączenia logowane. [17699489]
[29.01.2011] 13:16
Ania 22
No ja się nie czuję dumna , ani nie mogę powiedziec , że się tego wstydzę jakoś tak nawet się nie obejrzałam a mam 22 lata i jestem dziewicą , nie czekam na tego wyjątkowego jedynego ani nic , po prostu seks nie ma dla mnie znaczenia , nie jest mi potrzebny .Lubię swoje życie takim jakie jest

IP i czas połączenia logowane. [17769243]
[07.02.2011] 12:00
Fiutek008
Już czas najwyższy pomyśleć o sprawnym fiutku!

IP i czas połączenia logowane. [17808209]
[16.03.2011] 18:28
KIvi87
Mam 21 lat i tez jestem dziewica ( fizycznie ), ale niestety psychicznie nie jestem i załuje tego ;/ Chyba wiecie o co chodzi..czuje ten dreszczyk emocji dosyc często..ale paluchami grzebac czy cos nie pozwoliłabym ;p Chciałabym dotrzymac do slubu...

IP i czas połączenia logowane. [18146557]
[07.08.2011] 19:52
nati 1987
z takim co go kochasz sex bez milosci i tak ci nie wyjdzie

IP i czas połączenia logowane. [18680156]
[07.08.2011] 19:55
nati 1987
owszem jak sie go zna z zdwa lata rok przyjezdza do domu zna mame itd a nie na 1 spt

IP i czas połączenia logowane. [18680166]
[14.08.2011] 14:31
ismena
Nie mówię żeby robić to na pierwszym spotkaniu ale jak trochę lepiej się pozna kolesia ? Czemu nie ? Nigdy nie będzie pewności że to TEN. Małżeństwa się rozstaja a mnie jakoś nie kręci przechowywanie zakrwawionego prześcieradła z nocy poslubnej ;d ale to moje zdanie rób jak chcesz , jeżeli nie masz ochoty na sex to nie

IP i czas połączenia logowane. [18701327]
[01.03.2012] 14:35
asia23asia
Ja w wieku 21 byłam jeszcze dziewicą Ale wiem z własnego doświadczenia że jeżeli facet już uprawiał sex to będzie mu tego brakować a wtedy cięszko go zaczynać przy sobie. Po roku czasu rostałam się z facetem bo mnie zdradził. Teraz już nie popełniłam tego błędu , po 3 miesiącach zrobiłam to i nie źałuje było cudownie 14 lutego się zarenczyliźmy się i jest nam dobże. A więc jeżeli czuje się coś do tej drugiej osoby to poprostu to zrobić a się nad tym nie zastanawiać

IP i czas połączenia logowane. [19363154]
[01.03.2012] 20:39
asia23asia
Ja w wieku 21 byłam jeszcze dziewicą Ale wiem z własnego doświadczenia że jeżeli facet już uprawiał sex to będzie mu tego brakować a wtedy cięszko go zaczynać przy sobie. Po roku czasu rostałam się z facetem bo mnie zdradził. Teraz już nie popełniłam tego błędu , po 3 miesiącach zrobiłam to i nie źałuje było cudownie 14 lutego się zarenczyliźmy się i jest nam dobże. A więc jeżeli czuje się coś do tej drugiej osoby to poprostu to zrobić a się nad tym nie zastanawiać

IP i czas połączenia logowane. [19363955]
[01.03.2012] 22:31
asia23asia

IP i czas połączenia logowane. [19364344]
[12.03.2012] 13:47
mn00
Taa, czekanie z seksem do ślubu, a potem w noc poślubną wcale nie będzie tak pięknie i romntycznie, bo pierwszy raz - wiadomo - to mniejszy czy większy ból. A cały akt miłosny potrwa dosłownie chwilkę, czemu towarzyszyć będzie jakieś tam napięcie jednak (oprócz ekscytacji).
Poza tym to ryzyko, jeśli okaże się, że facet, z którym przyjdzie Ci spędzić resztę życia, okazuje się kompletną ciamajdą w łożku, co odkryjesz dopiero po złożeniu przysięgi. Dla mnie kiepski pomysł z takim czekaniem

IP i czas połączenia logowane. [19389789]
[15.01.2013] 03:40
Piter123455
To wspaniale, ze sa jeszcze dziewczyny, ktore traktoja swoje cialo jako cos wyjatkowego i czekaja z tym do slubu. Takie kobiety budza we mnie szacunek. Jak facet naprawde kocha to poczeka. Ludzie nie takie wyrzeczenia potrafili zniesc.

IP i czas połączenia logowane. [20144947]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat