o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

------------małpka kapucynka - saimiri---------------------

1 2 3 4 5 6   » 10 Strony tematu:
[07.07.2008] 09:40
Kupie małpke
Chcę kupić małpke...Prosze o kontakt gg 8689057

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13062928]
[07.07.2008] 09:48
karolkaaaa
rage (07.10.05 22:41):
cena małpki kapucynki od 6000 zl inne małe nadające się do domu to do max 12 tys zł
sąsiadka miała kapucynke i niestety zmarła z wyziębienia w zime bo w bloku przestali palić a ona była w pracy i małpka zmarła pod kocykiem
więc takie zwierze musi mieć komfortowe warunki

a z kad moge ja wziasc? albo gdzie kupic?
prosze o kontakt karolinakol@onet.eu

IP i czas połączenia logowane. [13062959]
[12.07.2008] 18:45
Denisss
tak ? to czemu w encyklopediach jest napisane że kapucynki żyją od 10 do 15 lat a w niewoli 40 ?

coś o tym chyba świadczy ... nieprawdaż ? jak ktoś chce małpke i umie się nią zająć to czemu nie miałby przedłużyć takiej małpce życia o 25lat ? darząc ją uczuciem i przyzwoitą opieką ?

IP i czas połączenia logowane. [13094109]
[21.07.2008] 12:43
maki987
matrix115 (07.11.14 16:17):
No ale chomik, szynszyle itp. też przecież zostały udomowione. Myślicie tak ponieważ te zwierzęta są najczęściej hodowane i one są dlatego domowe. Małpka tak jak naprzykład chomik został przywieziony ze swojego środowiska. Wytłumaczcie mi dlaczego chomik jest domowy a małpka nie?!

Masz rację. Tak jak też był wymieniony pies i kot. Pies wywodzi się od wilków więc raczej nie jest zwierzęciem domowym. Po za tym psy są zwierzętami które powinny być na podwórku i pilnować domu. Zaś koty są zwierzętami które powinny łapać myszy itp. a nie leżeć sobie wygodnie na kanapie i czekać aż ktoś przyniesie mu jakiś smakołyk, bądź pogłaszcze. Zwierzęta które wymieniła ta dziewczyna są tylko udomowione. To nie są zwierzęta, które od początku (pierwotnie) były zwierzakami domowymi. Szynszyl jest gryzoniem. Ten zwierzak też nie był \"maskotką domową\".

IP i czas połączenia logowane. [13143616]
[21.07.2008] 20:04
Wolf_1997
maki987 (08.07.21 12:43):
matrix115 (07.11.14 16:17):
No ale chomik, szynszyle itp. też przecież zostały udomowione. Myślicie tak ponieważ te zwierzęta są najczęściej hodowane i one są dlatego domowe. Małpka tak jak naprzykład chomik został przywieziony ze swojego środowiska. Wytłumaczcie mi dlaczego chomik jest domowy a małpka nie?!

Masz rację. Tak jak też był wymieniony pies i kot. Pies wywodzi się od wilków więc raczej nie jest zwierzęciem domowym. Po za tym psy są zwierzętami które powinny być na podwórku i pilnować domu. Zaś koty są zwierzętami które powinny łapać myszy itp. a nie leżeć sobie wygodnie na kanapie i czekać aż ktoś przyniesie mu jakiś smakołyk, bądź pogłaszcze. Zwierzęta które wymieniła ta dziewczyna są tylko udomowione. To nie są zwierzęta, które od początku (pierwotnie) były zwierzakami domowymi. Szynszyl jest gryzoniem. Ten zwierzak też nie był \\\"maskotką domową\\\".

pies, głupku, był udomawiany (przebywając w domach), przez parę tysięcy lat, więc jest przyzwyczajony do tego. nie możesz go wypuścic na wolnosc boby sobie nie poradził. Potrzebuje miłości człowieka.

PS. Nie ma zwierząt, które były pierwotnie domowe.

IP i czas połączenia logowane. [13146145]
[02.09.2014] 11:07
[22.07.2008] 18:50
Martyna291
A co jeśli jakaś małpka urodziła się już w niewoli?

IP i czas połączenia logowane. [13151556]
[28.07.2008] 20:23
blabloble
he he śmieszne
o men o ger o lol i lajt

IP i czas połączenia logowane. [13182259]
[05.08.2008] 09:33
Martyśka  djmarzena@tlen.pl
Kupię małpkę!
proszę o kontakt jeżeli ktoś ma do sprzedania małpkę kapucynkę
djmarzena@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [13217948]
[05.08.2008] 16:22
Deliquent18
ja rowniez jestem zainteresowany kunpem kapucynki lub tamaryna baloczubego... z tego co sie orientuj ceny sa straszne zroznicowane i zalezy jak trafimy... chcialbym dowiedziec sie o tych malpiatkach mimo wszystko troche wiecej przed zakupem czy moze zna ktos jakies strony z szczegolowym opisem wychowania sposobem karmienia itd.??

IP i czas połączenia logowane. [13220364]
[12.08.2008] 19:51
madzia652
Ej mam pytanie gdzie można kupić małpe kapucynke mała i za ile

IP i czas połączenia logowane. [13260193]
[23.08.2008] 00:37
***Bombon**  1625633@tlen.pl
Chciałbym kupic kapucynke jakas 3-4 miesieczna gg1625633

IP i czas połączenia logowane. [13320752]
[23.08.2008] 11:49
amazonka25
Nielegalne kupowanie małpek jest zagrożone karą od 3 miesięcy do 5 lat więzienia (Ustawa o ochronie przyrody).

***Bombon** (08.08.23 00:37):
Chciałbym kupic kapucynke jakas 3-4 miesieczna gg1625633

IP i czas połączenia logowane. [13321900]
[23.08.2008] 11:51
amazonka25
Nielegalne kupowanie małpek jest zagrożone karą od 3 miesięcy do 5 lat więzienia (Ustawa o ochronie przyrody).

Kupie małpke (08.07.07 09:40):
Chcę kupić małpke...Prosze o kontakt gg 8689057

IP i czas połączenia logowane. [13321903]
[26.08.2008] 18:23
co o tym sadzic
po tym jak to wszystko przeczytalam nie wiem co o tym sadzic i nie wiem czy kupis se malpke i nie wiem kto z was ma racje! Ale jednak ja mysle ze to jest forum ktore ma pomoc zakupic malpke a nie jakies STOWARZYSZENIE OBRONY MALP!!!!!!!!! Piszcie sobie takie rzeczy gdzie indziej albo zalózcie blog!!! To wam pomoze a nie wypisywanie co to bedzie jak kupisz malpe... malpa nie jest maskotka...malpy sa pod ochrona... ITD. I w ogole skad wy mozecie wiedziec ze malpa sie czuje dobrze czy zle u czlowieka?! Powiedziala wam?!! Moze z czlowiekiem jej lepiej bo on daje jej milosc opieke i jedzenie???!!! Bo moze malpa woli byc z czlowiekiem niz narazac zycie w dzungli i szukac sobie sama pozywienia??!! Widzialam malpy w zoo i nie wygladaly na znudzone lub by bylo im smutno!

IP i czas połączenia logowane. [13342583]
[26.08.2008] 23:57
amazonka25
Nie ośmieszaj się. Rozumiem, że możesz nie mieć podstawowej wiedzy nt. potrzeb zwierząt, czy obowiązującego prawa, ale jak ci odpowiadają fachowcy to miej odrobinę inteligencji, żeby otworzyć się na wiedzę. To nie jest forum pomocy w kupowaniu małp, bo takie prawo do "pomocy" ma tylko Ministerstwo Środowiska, które może wydawać pozwolenia na import małp (i nie pytaj dlaczego Minister może decydować a inni nie). Jednak ze względu na wielkie zagrożenie małp wyginięciem (przez takich co to chcą im zrobić lepiej na siłę, tak jak ty), praktycznie teraz takich zezwoleń się w Polsce i całej Unii Europejskiej nie wydaje. Kupowanie małp jest więc NIELEGALNE. To forum ma o tym informować tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą.

co o tym sadzic (08.08.26 18:23):
po tym jak to wszystko przeczytalam nie wiem co o tym sadzic i nie wiem czy kupis se malpke i nie wiem kto z was ma racje! Ale jednak ja mysle ze to jest forum ktore ma pomoc zakupic malpke a nie jakies STOWARZYSZENIE OBRONY MALP!!!!!!!!! Piszcie sobie takie rzeczy gdzie indziej albo zalózcie blog!!! To wam pomoze a nie wypisywanie co to bedzie jak kupisz malpe... malpa nie jest maskotka...malpy sa pod ochrona... ITD. I w ogole skad wy mozecie wiedziec ze malpa sie czuje dobrze czy zle u czlowieka?! Powiedziala wam?!! Moze z czlowiekiem jej lepiej bo on daje jej milosc opieke i jedzenie???!!! Bo moze malpa woli byc z czlowiekiem niz narazac zycie w dzungli i szukac sobie sama pozywienia??!! Widzialam malpy w zoo i nie wygladaly na znudzone lub by bylo im smutno!

IP i czas połączenia logowane. [13344950]
[29.08.2008] 13:38
co o tym sadzic
amazonko 25 TY SIE NIE OSMIESZAJ!!!! W temacie jest dokladnie napisane:------------małpka kapucynka - saimiri--------------------- Nie wiem czy nie zauwazylas, ale tu pisze o malpce na sprzedaz a nie o tym ze kupowanie malp jest nielegalne!!!! Czlowiek ktory kupuje malpe na pewno o tym wie!! I nikt CIE nie prosi zebys wypisywala te filozofie!! Na tym forum ludzie chca kupic malpe i dowiedziec sie ile ona kosztuje a nie czytac o twoim przewrazliwieniu! Dla twojej wiadomosci moja przyjaciolka ma malpe od 2 lat i jeszczxe nikt sie jej nie czepial!!! Bo jak ktos se wszystko zalatwi legalnie to nie ma problemu!! I nie mow mi ze sie nie da bo mowie ci ze sie da! A w ogole jak kupownie malp jest takie NIELEGALNE to dlaczego mozna je kupywacw sklepach zoologicznych?

IP i czas połączenia logowane. [13361674]
[29.08.2008] 14:15
Willliii
Nic sie nie poradzi na to ze ludzie kupuja malpki! Amazonko malpy zostaja juz udomawiane i to ze jestes dobra w gebie za przproszeniem i znasz pare regul zwiazanych z przewozeniem malp nie oznacza ze temu zaradzisz! I przestan sie wreszcie klocic bo to juz sie robi nudne jak wyglaszasz te swoje wielkie przemowy o tym ze malpy sa pod ochrona...ble ble ble i rozne inne.

IP i czas połączenia logowane. [13362077]
[29.08.2008] 15:10
Malinka888
Denisss (08.07.12 18:45):
tak ? to czemu w encyklopediach jest napisane że kapucynki żyją od 10 do 15 lat a w niewoli 40 ?

coś o tym chyba świadczy ... nieprawdaż ? jak ktoś chce małpke i umie się nią zająć to czemu nie miałby przedłużyć takiej małpce życia o 25lat ? darząc ją uczuciem i przyzwoitą opieką ?

Pozdrawiam cie masz calkowita racje buziaki

IP i czas połączenia logowane. [13362578]
[01.09.2008] 15:51
odbita
trzeba pamietać tez o tym że niktóre zwierzęta już się urodziły w niewoli i oczywiście nie wiedzą co to 'prawdziwa wolność' i mimo tego ze są dzikie potrzebuja opieki człowieka....
jestem za kupowaniem małpek, oczywiście przez odpowiedzialnych ludzi....
lepiej zeby ktoś je przygarnął niź żeby miały wylądować w zoo....

IP i czas połączenia logowane. [13381329]
[06.09.2008] 20:30
Corey
Zakupię małpke kapucynke prosze o kontakt na numer gg 9545460

IP i czas połączenia logowane. [13410053]
[24.09.2008] 12:45
kopsa
A gdzie można znaleść opis tej małpki bo musze mieć na biologie:/

IP i czas połączenia logowane. [13515594]
[01.10.2008] 11:05
bakkkkk
Ooop (06.04.14 17:23):
Interesuje mnie cena małpki kapucynki !!!

od6000 do 10000zl

IP i czas połączenia logowane. [13553380]
[04.10.2008] 10:49
sylwuchak
możecie napisać mi gdzie mogę kupić małpkę kapucynkę ? tylko bez żadnych morałów itp. bo nie chce mi sie tego czytać wtedy. bardzo proszę

IP i czas połączenia logowane. [13568940]
[05.10.2008] 15:56
ktos77
ja chcialam juz od dawna malpke. dzisiaj nawet bylam u chodowcy z rodzicami zeby ja kupic. ale nie stety... ta malpka ma oklo roku (dla mnie to nie jest duzo) ale byla juz dzika. nie moglabym jej wogule glaskac ani przytulic.... BO BY UGRYZLA111 to po co komu taka malpka?! zreszta dowiedzialam sie dzisiaj pare zeczy, ze malpka nie nadaje sie do mieszkania w pokoju. poprostu "smrod" jest nie do wytrzymania i musialaby miec klatke na dworze. (oczywiscie 25 stopni) i musi miec pelno witamin ktore kosztuja okolo 100€ na miesiac!!!!!!!!!! nie zapomonajac o tym ze trzeba ja zarejestrowac i placic za roczne kontrole!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13575540]
[05.10.2008] 16:06
ktos77
a i zapomnialam, ze sikaja wszedzie..... jak sie z psikasz perfumen, woda kolonska itd (poprostu inny zapach) to moze Cie obsikac albo ugrysc..............

IP i czas połączenia logowane. [13575575]
[06.10.2008] 12:42
mada1234
ktos77 (08.10.05 16:06):
a i zapomnialam, ze sikaja wszedzie..... jak sie z psikasz perfumen, woda kolonska itd (poprostu inny zapach) to moze Cie obsikac albo ugrysc..............

wystarczy, ze takiej małpce zakładasz specjalne pieluchy

IP i czas połączenia logowane. [13579970]
[15.10.2008] 17:06
ktos77
a wiec zamierzasz przez 40 lat (bo tyle moze dorzyc) zmieniac pamprsy?????? powodzenia................

IP i czas połączenia logowane. [13636036]
[19.10.2008] 21:59
marta2008
witam wszystkim ja mam kapucynke musze pryznac ze przed zakupem takiego zwierzaczka trzeba sie dobrze zastanowic czy ma sie odpowiednie warunki domowe , w momecie gdy malpka ma od 3 mc do roku karmimy ja butelka i np mieszanka gerbera czy tez platkami ,miekimi owocami i ważwami , trzeba takiej małpce zapewnić wiele sfobody a klatka to tylko ostatecznosc ja staram sie praktycznie kazda swoja wolna chwile mojej karolince poswiecic jest urocza i kochana .Nieprawda jest ze kupowanie kapucynek jest nielegalne , moja karolinka ma wszelkie dokumety .Trzeba rowniez pamietac o ubrankach dla malpki w szegulnosc w wieku od 3 do roku gdy jest jeszcze malutka , trzeba sie zaopatrzec w pieluszki , moja karolinka w tej chwili jest za duza aby nosic pieluszki , mozna nauczyc kapucynke zalatwiaia swoich potrzeb w odpowiednich miejscach , choc jest to trudniejsze jak np u kota czy psa .Sa to zwierzatka bardzo uczuciowe a przedewszystkim samiczki , samce sa dominatorami z tego wzgledu sa agresywniejsze , moja karolinka swietnie czyje sie w obecnosci mojego pieska i na odwrut pozatym odradzam zkupu takiej malpki ludziom ktorzy nie sa pewni do konca swojej decyzji znam takie przypatki gdzie ludzie oddaja juz starsze kapucynki , a przeciez te zwierzaczki maja uczucia...Z pozdrowieniami dla wszystkich od Karolinki

IP i czas połączenia logowane. [13662490]
[20.10.2008] 17:06
Wolf_1997
no, jeśli małpka pochodzi od hodowcy to porządku

IP i czas połączenia logowane. [13666664]
[20.10.2008] 21:16
nana93
do ktos77 czy moglabys mi podac namiary na to hodowle jesli nie chcesz pisac na forum publiczntm pisz nana.93@tlen.plz gory dziekuje za info

IP i czas połączenia logowane. [13668476]

1 2 3 4 5 6   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat