o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

MAM PYTANKO, O CZYM GADAC Z DZIEWCZYNA ??

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
[12.01.2008] 23:27
pawelrobinho
o wszystkim ja gadam z moją dziewczyną co tylko wpadnie na język nawet o tych najintymniejszych sprawach...lol:>

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12029893]
[14.01.2008] 20:52
cichy16
przeczytałem wszystkie wypowiedzi i w pewnym stopniu sie z nimi nie zgadzam, oczywiscie macie racje ze z dziewczynami moza rozmawiac na kazde i rozmaite tematy, ale jezeli ktos przy dziewczynie nie moze wymyslec nawet najgłupszego tematu to co wtedy? Myślimy wtedy tylko o temacie do rozmowy a przez ten czas grobowa cisza, a dziewczyna sie nudzi!! nie wiemy jak ja zabawic i nici ze zwiazku nawet jezeli czujesz ze cos jednak do niej czujesz o ile ze to nie jest chwilowe zauroczenie. Najgorsze jest to, że nie ktorzy nie moga wymyslec tematu nawet przy dziewczynie ktora zna... wtedy to nie wiem co poradzic

IP i czas połączenia logowane. [12040948]
[02.02.2008] 23:45
WacoMeister
jarke (07.02.11 22:18):
siema
możecie porozmawiać np o tym ;
1. O swoich problemach ( szkoła, serce, rodzina itp. )
2. Jak mi minął dzień
3. Jak jej minął dzień
4. O mojej babci ( temat morze )
5. O uczuciach jakie między nami są
6. O jej i swoich marzeniach
7. O planach na przyszłość
8. O wspólnych znajomych
9. O tym co się dzieje wokoł nas ( np. idzie jakas smieszna babcia i brechty z niej )
10. O jej pierwszym pocałuknu, pierwszym chłopaku, pierwszej miłości, pierwszej zdradzie, pierwszym zauroczeniu itp. pierwsze.
11. O jej zainteresowaniach
12. O tym gdzie lubi wyjezdzać na wakacje.
13. Gdzie lubi chodzić na spacery.
14. jej Ideał chłopaka.
15. Co lubi jeśc
16. Jakie lubi zwierzeta.
17. Czasami jej podokuczam ( bardzo fajne )
18. NIeraz nawet o żeczach o których ona nie ma pojecia: piłka nożna, snoocker ( ale to jak juz sie dobrze znacie, wczesniej lepiej nie probować zeby jej nie przynudzać )
19. O swoich najfajniejszych wspomieniach i o jej też.
20. Noooooooo o wszystkimmmm

życze powodzenia wszystkim

peace

Te niektore są dobre Big dzieki ;] Athlon 64 3200+, DDR 1024mb, Radeon 9550 128Mb 128Mbit , HDD 160GB.

IP i czas połączenia logowane. [12158937]
[19.03.2008] 11:08
tajemniczy133
Poznałem fajną dziewczyne ale nie umiem zagadać bo nie wiem o czym rozmawiać

IP i czas połączenia logowane. [12431647]
[19.03.2008] 14:06
daro18  daro18-11@tlen.pl
też często zadawalem sobie te pytanie... ale często nawet jezeli wymyslimy przed spotkaniem jakis temat to tak nie rozmawiacie o nim na spotkaniu. Zastanawiamy sie o czym rozmawiac z dziewczyna ale wiadomo ze ona tez baedzie cos mowila i powoli rozmowa sie rozkreci

IP i czas połączenia logowane. [12432592]
[31.10.2014] 20:53
[18.04.2008] 15:11
Under Blog
Napisałem FAQ dla początkujących

http://www.ministrony.info/faq.pdf

IP i czas połączenia logowane. [12595394]
[27.04.2008] 14:31
Ziomm
JA też mam taki problem i troche się stresuje , ponieważ w weekend majowy ide na pierwsze spotkanie z taką jedną dziewczyną i naprawde nie wiem o czym sie gada z dziewczynami , a muszę jakieś dobre wrażenie wywrzeć na niej , no na początek to \\\"cześć\\\"

i co dalej? Błagam pomóżcie Mi
Może się jakieś dziewczyny wypowiedzą o czym lubią gadać?

IP i czas połączenia logowane. [12653477]
[30.04.2008] 21:25
Karoleńka  xxblondiexx@tlen.pl
Najlepiej jest sie powyglupiac z chloapkiem, no ale tak na poczatku to pogadac co tam slychac,jak sie dzis czujesz, dac jakiegos ladnego kwiatka ,lepiej nie dawac slodkosci bo laska moze miec obsesje na punkcie swoejej wagi ^^ sprawic dziewczynie kilka komplementow, lecz nie duzo bo moze stac sie to nudne. Moze zaprosic na lody , na jakis spacer. Ja osobiscie lubie sobie zartowac z chlopakami, powyglpiac i nienawidze gadac o pogodzie to jest zenujace xd popytac o rodzenstwo o zwierzaki jakie ma,imiona i z kazdego tematu zazwyczaj robia sie podtematy i nie powiinnno zabraknac tematow do rozmow ;d buzzka i zycze powodzonka *

IP i czas połączenia logowane. [12670589]
[01.05.2008] 00:19
Głupie pytanie
Jak to o czym? O seksie!

IP i czas połączenia logowane. [12671496]
[04.05.2008] 23:56
fisssssssh
przeczytałem wszystkie wypowiedzi i nikt nie napisał jak zagadać do dziewczyny której sie nie zna o czym z nią rozmawiać i wogule pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12696349]
[09.05.2008] 22:52
Oxide12345
siema dolacze sie jesli pozwolicie mam problemy z dziewczyna klucimy sie czesto nie wiadomo o co ani przez co ... pisze mi ze ja wkurzam juz od dawna wypomina mi wszystko jaki to ja nie jestem i nie potrafii zrozumiec ze taka moja natura nie wiem co jest tego powodem ale zaczynam sie coraz czesciej pytac o ta sama rzecz ...i wogole o niektore inne sprawy moze mam cos z pamiecia jestem z nia 10 miechow i poprostu nie potrafie dostrzec kiedy jest smutna , jest jej zle z jakiegos powodu, doradzi mi ktos pliska bardzo mi na niej zalezy i nie chce jej stracic boja KOCHAM BARDZO

IP i czas połączenia logowane. [12733689]
[10.05.2008] 09:13
Ground_Man
Rozmawiaj o czym chcesz, ale pamiętaj o jednej ważnej zasadzie, nie mów ze musisz iść bo prom kosmiczny na ciebie czeka, nie mów że masz w domu suzuki, i porsche. Mów prawdę to po pierwsze. często zdarza się że nie masz tematu do rozmowy, ja tez mam lub miałem. Teraz mogę mówić o wszystkim z pewnym anglojęzycznym akcentem. Słuchają jak bym był nie wiadomo kim ;] Całość to więcej niż suma jej składników.
http://samoksztalcenie.blogspot.com
http://maxi.pinger.pl
http://polskie-wojsko.yoyo.pl
http://www.klucz-sukcesu.yoyo.pl/

IP i czas połączenia logowane. [12735090]
[10.05.2008] 23:24
oxide12345
lapie czesto zalamke ... przez takie sytuacje bo jak jest dobrze np.przez 3 ,4 dni a pozniej wszystko sie piepszy i tak w kolko nie wiem o co chodzi ani dlaczego to jest dla mnie trudne bardzo ...

IP i czas połączenia logowane. [12738720]
[18.05.2008] 19:35
iwantyou
Najwarzniejszy element to jest bycie soba. Poprosty musisz sie rozluznic i sie nie stresuj tym ze nie wiesz co powiedziec. Tematow jest od groma, mozecie rozmawiac o wszytkim! porozgladaj sie wokol siebie i zawsze znajdziesz cos o czym mozesz pogadac.
Dziewczyny uwielbiaja mowic o sobie, zadawaj pytania typu " jakie masz hobby?". Jesli dziewczyna zobaczy ze jestes nia zainteresowany, otwozy sie przed toba i zacznie sama zadawac pytania i mowic o sobie bez konca. Zapytaj jakie ma marzenia, o jej wspomieniach - tych wesolych oczywiscie POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [12780426]
[19.05.2008] 11:52
yorg
niewiem czy to jest dobra rada bo wszyscy mowia ze trzeba byc soba i rozmawiac o wszystkim! ja mam taki sam problem i własnie jak nic niemówie to jestem soba:] moze dajcie kilka podstawowych tematów na dobry poczatek hm..? to jest naprawde @@@ane bo juz miałem okazje poznac tyle fajnych kobitek i nawet niewiedziałem o czym z mini rozmawiac. poradzcie cos!!

IP i czas połączenia logowane. [12783677]
[03.06.2008] 16:33
super men
no to ludzie gadajcie co możecie jak nie macie o czym to znaczy ze to jednak nie to ... i czujcie sie wyluzowani bo ot podstawa wygłupiajcie sie choć czasem udawajcie poważanego. I ja rozumiem ze nie ma o czym gadać bo ktoś może być nieśmiały ale pisać... ludzie pisze sie byle co nawet rozmowa sama sie rozwinie a możecie gadać i pisać z o zainteresowaniach o czego sie lubi czego nie a i dziewczyny wbrew pozorom lubią gadać an tematy związane z sexem więc różnego rodzaju podteksty , sugerowanie czegoś, jest wskazane . A i najważniejsze nie zapomnijcie o dużej ilości komplementów i prezentów nawet takich drobnych jak lizak (dla tych nie mających dużych funduszy)dla luzi z iwiększym portwelem proponuje kino przecież tam nie idzie sie gadać a i do kina sie idzie a nie na film .... ^^

IP i czas połączenia logowane. [12866778]
[29.06.2008] 15:13
śliski
gadaj z nia o dupie maryny ! powaznie gadaj pierdoły jakies totalne glupoty ;] bedziecie wtedy rozluzowani i rozmowa sama przyjdzie

na poczatek jak nic sie nie dzieje to ze smeichem mozesz powiedziec.... ahhh... ładna pogoda... i nawijac o pogodzie i znow dupa maryny czyli ostatnio jak jechalem do szkoly to zostawilem plecak na przystanku itp.

podsumowujac: walnij sobie piwko albo dwa ( jak nie chcesz to nie) i pie.ol glupoty smieszne ofc

IP i czas połączenia logowane. [13020496]
[10.07.2008] 22:46
wypas34-74  wypas34-74@tlen.pl
said (07.02.21 10:10):
Opowiedz jej Coś o sobie!!!!!!!!!!!!to chyba dobry temat.
Stary .... nie ma gorszego tematu niz nawijanie o sobie ... każdą znudzisz !!!!!!! W tym temacie trzeba być bardzo ostrożnym i oszczednym !!! Intencje masz dobre .... ale ostroznie z ilością !!
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13084559]
[10.07.2008] 23:00
wypas34-74  wypas34-74@tlen.pl
JEST TYLKO JEDEN TEMAT , KTORY WARTO PORUSZYĆ !!!! I POWIEM WAM , ZE TO TEMAT MAGICZNY KAŻDA KOBIETA BEDZIE CHCIALA NA NIEGO ROZMAWIAĆ - KAŻDA!!!!!!!!!!
SZUKAJCIE , A ZNAJDZIECIE !!!! TO KLUCZ DO SUKCESU !!!!
NADMIENIAM , ZE JA GO ZNAM ....
POZDRAWIAM PLAŻOWICZÓW

IP i czas połączenia logowane. [13084649]
[30.07.2008] 01:19
exArtur
Cześć
Sluchajcie ja tak patrze co wy tam piszeci i troche lipa. Piszecie tutaj aby rozmawiac z dziewczyna na wszystkie tematy...tyle to ja sam wiem, ale po 10 dniach wszystkie tematy mi sie koncz. Malo tego poznalem wlasnie fajna dziewczyna na kolonii i mam z nia kontakt tylko przez internet(gadu-gadu). Ona czeka a ja nie mam juz tematow. Help?

IP i czas połączenia logowane. [13190337]
[06.08.2008] 13:13
mikon15
mam taki problem jestem z dziewczyną z nia mi sie fajnie gda itp ale jak ide z nia do kolezanek dopiero poznałem to nie wiem o czym rozmawiac z tymi kolezankami wiecie jak jestesmy w grupie wescie cos poracie jak sie mam zachowywac jakie tematy poruszac i wogule co mam robic

IP i czas połączenia logowane. [13224901]
[04.09.2008] 13:13
SKNERA
JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!! DZIEWCZYNY NIE GRYZĄ A JAK ŹLE SIĘ Z JAKĄŚ ROZMAWIA TO ZNACZY, ŻE JEST NIE WARTA UWAGI.

IP i czas połączenia logowane. [13396951]
[08.09.2008] 15:49
szczesliwy - tylko w polowie
wypas34-74 (08.07.10 22:46):
said (07.02.21 10:10):
Opowiedz jej Coś o sobie!!!!!!!!!!!!to chyba dobry temat.

Stary .... nie ma gorszego tematu niz nawijanie o sobie ... każdą znudzisz !!!!!!! W tym temacie trzeba być bardzo ostrożnym i oszczednym !!! Intencje masz dobre .... ale ostroznie z ilością !!
pozdrawiam
to zalezy od tego jak ciekawym jestes czlowiekiem i jak ciekawe zycie prowadzisz

IP i czas połączenia logowane. [13419058]
[02.10.2008] 10:24
krishan
jo111 (07.12.08 20:09):
poprostu gadaj z nia to co Ci przyjdzie do glowy
mi zawsze jakos idzie np.pasta do zebow, geje, moja parafia, filmy, zule .... az trudno zliczyc

taaaa a od czego zaczac jak cisza grobowa jest 'p

IP i czas połączenia logowane. [13558107]
[02.10.2008] 10:27
krishan
exArtur (08.07.30 01:19):
Cześć
Sluchajcie ja tak patrze co wy tam piszeci i troche lipa. Piszecie tutaj aby rozmawiac z dziewczyna na wszystkie tematy...tyle to ja sam wiem, ale po 10 dniach wszystkie tematy mi sie koncz. Malo tego poznalem wlasnie fajna dziewczyna na kolonii i mam z nia kontakt tylko przez internet(gadu-gadu). Ona czeka a ja nie mam juz tematow. Help?

nie gadaj jak nie wiesz o czym no ej luz jak nie wiesz o czym nawijac to mow wszystko a jak rozmowa sie nie kleji to wy nie dla siebie pozdro nie bodzcie takimi lajzami !!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13558122]
[02.10.2008] 10:31
krishan
kapa (05.04.30 09:02):
przeczytalem to wszystko i dalej nie wiem o czym z nia gadac... :/ dajcie jakis konkretny temat. Ps. a jesli ona nie gada nic... ? to jak mam ja sluchac... ?

o wszystkim no ludzei krytykuj nawet ludzi przechodnich co kolwiek mow co u ciebie pytaj duzo itp rozmowa sama sie kleji

IP i czas połączenia logowane. [13558137]
[02.10.2008] 10:32
krishan
krishan (08.10.02 10:24):
jo111 (07.12.08 20:09):
poprostu gadaj z nia to co Ci przyjdzie do glowy
mi zawsze jakos idzie np.pasta do zebow, geje, moja parafia, filmy, zule .... az trudno zliczyc

taaaa a od czego zaczac jak cisza grobowa jest \'p

to znaczy ze nie ta szukac innej pozostaje

IP i czas połączenia logowane. [13558143]
[06.10.2008] 23:31
WojtQ
gadajcie o wszystkim co wam slina na jezyk przyniesie nie czajcie sie nie bojcie sie dziewczyn one wam nic nie zrobia . tylko za duzo o seksie nie gadajcie. bo to je krepuje. ale mozecie mi dac jakis temat???

IP i czas połączenia logowane. [13583852]
[08.10.2008] 11:37
lacho
z dziwczyną możesz gadać o wszystkim...np.kiedy będziemiała okres,czy kochała sie sjuz,jakie ma cycki itp...

IP i czas połączenia logowane. [13591580]
[09.10.2008] 22:30
WojtQ
mam dziewczyne jestesmy razem 3 miechy prawie ii nie wiem jakie tematy dawac . bardzo sie kochamy. jest spoko . a jeszcze lepiej bylo by gdybysmy mieli wiecej tematow do obgadania. podajcie jakies pytania albo tematy???????????

IP i czas połączenia logowane. [13602016]

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat