o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

Czy możliwe że to hemoroidy? A może coś innego? Pomóżcie!

[12.10.2004] 23:28
Romek11
Witam. Przepraszam że nie wypowiadam się na tym forum co trzeba, ale potrzebuję pomocy a tu jest najwięcej odwiedzających.
Mam 24 lata. Zdarza się mi to nie za każdym razem ale czasem po defakacji(wypróżnieniu się) boli mnie odbyt i ciężko mi usiedzieć na tyłku, odczuwam lekkie ukłucia i pieczenie, tak do godziny czasu, później już jest lepiej i ból nie powraca aż do następnego czasu po wypróżnieniu się. Zaznaczam że nie boli mnie to cały czas, tylko przez jakiś czas po wypróżnieniu. Przy wypróżnianiu się ani razu nie krwawiłem.
Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy to mogą być hemoroidy? Czy są jakieś maści na coś takiego? Pomóżcie proszę bo nie chcę iść z tym do lekarza bo może to nic poważnego, a nie jest to przyjemna wizyta z takim problemem.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.12.2008] 14:18
jacek422
Radziłbym Ci jednak iść do lekarza. To raczej są hemoroidy. W takim stadium lepiej zacząć je leczyć, bo później już tylko operacyjnie.
Ja osobiście korzystam z Anurexu. Bardzo mi pomaga. Stosowałem maści, ale nic niestety nie dawały. Tutaj masz adres, gdybyś potrzebował: anurexworld.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14085740]
[29.12.2008] 15:07
boję się przyszłosci
Ludzie to jednak mają powalone w głowach i hermoroidach też. Pewnei za parę miesięcy forum muzyczne zaroi się od wszelakiej maści pytań i spamu i jedynym usprawiedliwieniem będzie "bo tu jest dużo osób". Myśląc tak to lepiej iśc na stadion w trakcie meczu bądź na mszę do kościoła... tam też jest mnóstwo ludzi

IP i czas połączenia logowane. [14086127]
[03.03.2017] 07:31
KasiaWiel
Tak, to zapewne hemoroidy u mnie pojawiły się już dwa razy. Pierwszy raz miałam hemoroidy po porodzie, a następny raz z 3 miesiące temu. Hemoroidy pojawiły się po sporym wysiłku na siłowni Wiedziałam, że czekanie nic nie pomoże, a maść tylko zmniejszała ból, więc usunęłam je i po sprawie. Zabieg trwa z 20 min i nic nie boli. Robiłam w Kriocentrum w Warszawa, Józefów bo znam klinikę i mają bardzo dobrego lekarza proktologa. Pocztaj sobie u nich o usuwaniu hemoroidów http://www.kriocentrum.com/oferta/usuwanie-h emoroidow/ bo nie ma na co czekać, a tym bardziej nie wstydź się lekarza, bo takich zabiegów robi kilka dziennie. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22664930]

» Odpowiedz na ten temat