o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Czy można unikać związku bojac się go podświadomie ?

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[21.05.2012] 20:19
Homo Erectus
"Już wiosna podrosła i bzami tchnie
Kaziu, Kaziu, Kaziu zakochaj się
bez rosy po nocy i listek schnie
Kaziu, zakochaj sie..." Panie zachęcają
a on się boi
podświadomie
ja też się boję
ale
z pełną świadomością
i pełnymi gaciami
http://sockisama.wrzuta.pl/audio/2ILTHNIkhr4 /sonet_lxvi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19558847]
[13.11.2013] 23:33
Zakochać się
warto o każdej porze roku... W listopadzie przydałby się ktos do kochania na smętne, listopadowe wieczory...

IP i czas połączenia logowane. [20860843]
[14.11.2013] 09:58
Greta.
Każda pora roku może sprzyjać zakochaniu, o ile nie ma się specjalnych uprzedzeń, bo o tym jest tu mowa. Nie można na przykładzie jednego złego doświadczenia zamykać się w sobie. Znamy przykłady - jeśli kobieta zawiodła się na mężczyźnie, który ma na imię np. Marek, a mężczyzna na kobiecie, która ma na imię np. Anna, to myślą,że wszystkie Anny i Marki są tacy sami, nie biorąc pod uwagę, że każdy człowiek jest inny i nie ma na świecie dwóch takich samych Marków.
Ile w życiu straciliśmy przez te nasze uprzedzenia, braku asertywności, przez niezdrową ambicję, wygórowane ego. W miłości wygrywają ci, którzy chcą zdobyć upragnioną kobietę, upragnionego mężczyznę, a im więcej przeszkód, tym być może gra warta świeczki.
A zatem - nie przegrywajmy, walczmy o swoje szczęście, bo może okazać sie, że nie straszny byk, jak go malują. Warto nie raz próbować, bo nie wszystko nam się udaje za pierwszym razem i tu warto zacytować słowa piosenki Ireny Jarockiej:
"Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów...
bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów.
Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny,
słońce się rodzi nad naszą nadzieją,
że teraz to właśnie ty!"

IP i czas połączenia logowane. [20861152]
[22.09.2015] 16:06
mariola7834
U mnie sytuacja wyglądała w ten sposób że wyznałam mu kiedyś, że coś do niego czuje....on był w mega szoku (bo mówił, że kiedyś chciał mnie w sobie rozkochać, a ja sie nie dałam...no bo w sumie to był początek znajomości więc byłam pewna, że sobie zartuje)...i, że sobie z tym poradzimy, żebym się tylko nie oddalała od niego...bo mu zależy....byłam w 7 niebie...potem spotkaliśmy się, było cudownie... Nagle przestał się odzywać.. a jak już to zrobił to rozmowa mnie męczyła bo dalej traktował mnie jak "przyjaciółkę. Czułam się zdewastowana zwróciłam się o pomoc do rytualisty jego mail (perun72@interia.pl) , nagle po kilkunastu dniach to on zaczął zabiegać o spotkania. Teraz jesteśmy szczęśliwą parą.

IP i czas połączenia logowane. [21980490]
[22.09.2015] 16:45
idiota

IP i czas połączenia logowane. [21980536]
[18.11.2017] 00:10
[27.10.2015] 09:02
Julia96
To chyba zależy od tego jakie masz podejscie, ja mam tendencje do uciekania ze związku w związek, mimo ze będąc samej tez czuje się ze sobą zasadniczo dobrze. Zresztą.... http://domyslenia.com/402/Zawsze-pragnelam-z nalezienia-kogos same wiecie jak to jest

IP i czas połączenia logowane. [22034646]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat