o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

podglądanie i nagość na basenie

1 2 3 4   » 191 Strony tematu:
[30.09.2006] 23:23
aska111111111111111
Bucu198 (06.09.10 21:48):
A macie jakies historie czy przygody zwiazane z szatnia basenem itd?
bo wy swienie jestescie - facet!

jak mialam 16 lat, to tacy zbocznecy moze po 14 lat -wpadli do mojej prezebieralni jak juz bylam zupelnie naga i zabrali mi ciuchy. sama nie wiedzialam czy satarac sie im odebrac te ciuchy czy mam sie zasloniac, zamknac i schowac czy..... to bylo straszne, wkoncu sie rozplakalam, oni tak mnie z 30 min ogladali ale nie dotykali bo sie szarpalam jak probowali, do dzis boje sie chodzic na basen. wydawalo mi sie ze trwa to cala wiecznosc, bylam od nich starsza i siloniejsza ale mimo to potrafilam tylko plakac, oni widzieli mnie zupelnie naga i bezbronna ...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8332523]
[01.10.2006] 09:01
ugtrewq
wcale nie masz racji w poprzedniej wypowiedzi gościowi chodziło o to żeby dzieci też były rozbierane na basenie bo inaczej głupio się czują jak widzą gołych facetów a jak same sa nagie to nagi facet to normalka a tobie wspólczuje i następnym razem nie nazywaj nas pedałami

IP i czas połączenia logowane. [8333995]
[02.10.2006] 13:32
jaakkkk
rugmuch (06.09.30 23:16):
według mnie dobrze robisz że się rozbierasz czeg się wstydzić a co do dzieci to one widziały pewnie więcej niż nie jeden dorosły więc one tym bardziej nie powinny się wstydzić a rodzice powinni kazac im się rozebrać pod prysznicem na basenie ale samemu zrobic to samo bo widziałem przypadek w ktorym ojciec kazał synowi zdąć kąpielówki choć sam kąpał się w bieliźnie więc w szatniach powinniśmy się rozbierać ze względu na higienę i to samo powinny robić dzieci nawet te które przychodzą grupami (ze szkołą) na basen

A wczoraj byłem na basenie, gdzie wiszą tabliczki: "Zakaz przebywania nago" i w szatni i pod prysznicem
Druga sprawa - wszedł do męskiej szatni tatuś z dwiema córkami (na oko 6-8 lat). Szkoda że już byłem ubrany i gotowy do wyjścia do domu, bo byśmy skonfrontowali nasze światopoglądy. A swoją drogą - dziewczynki były już w kostiumach, facet jeszcze nie. Wnioskuję, że dopiero przyszli. Zastanawia mnie tylko jedno - czy wcześniej był on z nimi do damskiej szatni??!! I nie dostał po pysku?
Aaaa, i jeszcze jeden pan (był z synem) opiedrolił drugiego, że se dynda
Polska to jednak pruderyjny kraj, a jej poziom przerósł wszelkie moje podejrzenia.

IP i czas połączenia logowane. [8345699]
[03.10.2006] 16:37
xqwx
jaakkkk (06.10.02 13:32):
według mnie dobrze robisz że się rozbierasz czeg się wstydzić a co do dzieci to one widziały pewnie więcej niż nie jeden dorosły więc one tym bardziej nie powinny się wstydzić a rodzice powinni kazac im się rozebrać pod prysznicem na basenie ale samemu zrobic to samo bo widziałem przypadek w ktorym ojciec kazał synowi zdąć kąpielówki choć sam kąpał się w bieliźnie więc w szatniach powinniśmy się rozbierać ze względu na higienę i to samo powinny robić dzieci nawet te które przychodzą grupami (ze szkołą) na basen

A wczoraj byłem na basenie, gdzie wiszą tabliczki: \"Zakaz przebywania nago\" i w szatni i pod prysznicem
Druga sprawa - wszedł do męskiej szatni tatuś z dwiema córkami (na oko 6-8 lat). Szkoda że już byłem ubrany i gotowy do wyjścia do domu, bo byśmy skonfrontowali nasze światopoglądy. A swoją drogą - dziewczynki były już w kostiumach, facet jeszcze nie. Wnioskuję, że dopiero przyszli. Zastanawia mnie tylko jedno - czy wcześniej był on z nimi do damskiej szatni??!! I nie dostał po pysku?
Polska to jednak pruderyjny kraj, a jej poziom przerósł wszelkie moje podejrzenia.
A z jakiego miasta jestes ze takie tabliczki wisza na basenie??

IP i czas połączenia logowane. [8357105]
[04.10.2006] 14:58
jakkkk
xqwx (06.10.03 16:37):
jaakkkk (06.10.02 13:32):

A wczoraj byłem na basenie, gdzie wiszą tabliczki: \\\"Zakaz przebywania nago\\\" i w szatni i pod prysznicem

A z jakiego miasta jestes ze takie tabliczki wisza na basenie??

Akurat to był "gościnny występ". Małe miasteczko na podkarpaciu.

IP i czas połączenia logowane. [8365699]
[27.11.2014] 03:41
[05.10.2006] 21:52
zeus 42
Totalna nagość w polskim wydaniu to straszny problem.
W latach 80-tych byłem w wojsku i oczywiście nikt tam pod prysznicem nie był w majtkach. Pierwszy raz był trochę krempujący, później to już normalka. Po pewnym czasie nawet czułem się na kompletnym luzie, tym bardziej gdy kąpało się ok. 50 facetów i nikt nie zwracał uwagi, że jesteśmy tacy jak nas Pan Bóg stworzył

IP i czas połączenia logowane. [8376433]
[30.10.2006] 23:03
akfsfd
Ja mam pewną historię.Jak zwykle przyszedłem na basen. Miałem na sobie juz kąpielówki i poszedłem popływać. Po powrcie do szatni zabrałem mydło i poszedłem pod prysnic. Rozebrałem się do naga. Przyszło dwóch facetów mieli może 28 lat i również się rozebrali przyszedł też ojciec z synem popatrzyli na nas i ojciec rozebrał się a syn po zastanowieniu zrobił to samo. Przyszedl też inny ojciec z dwoma córeczkami które patrzyły na nas nagich seme rozbierając się przy nas choć mialy 8-9 lat. Czy to nie dziwne zeby takie córki przyprowadzać do męskiej szatni.

IP i czas połączenia logowane. [8590911]
[04.12.2006] 21:20
libus
Ja też chciałbym wyciągnąć mojego kolegę na basen, jestem wstanie się rozebrać ale nie wiem jak go namówić na wyjście na basen. Jekieś propozycje???

IP i czas połączenia logowane. [8899675]
[11.12.2006] 15:14
Iwona 18
U nas mama weszła do damskiej szatni z synkiem z sześć latek i jedna starsza pani zwróciła jej uwagę,że chłopiec za duży by tu przebywać. Panie, które w tym czasie przebywały miały różny pogląd. Mi i koleżance malec nie przeszkadzał.

IP i czas połączenia logowane. [8968351]
[12.12.2006] 12:16
ciekaw jestem
a gdzie miała z nim iśc do męskiej?

IP i czas połączenia logowane. [8976296]
[14.12.2006] 00:31
KazikS_
No dobra .
A jak ja mam się rozebrać
Mam 38 lat a żona chciała żebym se ogolił
jak ja mam wyskoczyć z takim łysym
mi się podoba ale faceci pewnie się zaśmieją na śmierć

IP i czas połączenia logowane. [8995431]
[17.12.2006] 19:38
Anita 44
Czy basen to miejsce gdzie chodzi się oglądać nagie ciała?
Wczoraj widziałam facetów, którzy z radości przygryzają usta i cali podnieceni przyglądają się innym na basenie. Czy po to chodzi się na basen?
Czy nie można skorzystać normalnie z sauny?
Im bardziej oblesni ludzie tym chętniej pokazują swoje ciała.
Ja mam ładne ciało, ale nie uważam, że jest ono dla obleśnych, obślinionych typów, albo napalonych nastolatków.
Chcę jak cywilizowany człowiek korzystać z basenu i z sauny.
Skoro mamy chodzić nago - to zróbcie sauny dla Pań i Panów oddzielnie.
Czy jak juz się jest 40latką z ładnym ciałem to trzeba się narażać na wzrok, albo zaczepki ochytnych typów z wystawionymi kutasami?

IP i czas połączenia logowane. [9034659]
[29.12.2006] 07:47
sewt
ok!! Każdy facet pomiędzy nogami ma to samo ale "jakość" i wygląd niektórych penisów jest odrażajaca!!

IP i czas połączenia logowane. [9149042]
[24.01.2007] 21:45
Piotrjank
ja gdy jestem sam to się rozbieram do naga, ale gdy idę z przyjaciółmui to się troszkę stydzę. A poaztym to jak zdejmuje to mi zawsze staje i się ludzie gapią. Co poradzić

IP i czas połączenia logowane. [9437224]
[28.01.2007] 01:47
kriso
Ja chodze na basen codziennie a u nas schody prowadzace z basenu na doł wychodza wprost na drzwi męskiej szatni często dzrzwi sa otwarte szerok prawie zawsze bo pan szatniarz karze wietrzyć żeby nie było pary.Kobiety które schodza widzą prysznice,ja zawsze chodze nago po tej części i kapie się młode dziewczyny sie smieją i stoją czasem udają że się nie patrzą a starsze zamykają dzrzwi inne się z klei boją i cofaja się na basen jak już wszyscy wyjda z szatni dopiero schodzą.Dla mnie nagość jest bardzo naturalna od zawsze chodze na plaze naturystów i kobiety zwracaja tam uwagę na członka my mężczyżni na piersi ale to chyba normalne i ludzkie w ubraniu tez oceniamy się na wzajem.

IP i czas połączenia logowane. [9466871]
[17.02.2007] 18:05
margines
Ja przede wszystkim chciałbym podziękować bardzo koledze NoName.com. Mam 18 lat i bardzo lubię nagość i lubię patrzyć na nagich ludzi. I nie tylko na kobiety, bo lubię też patrzeć na nagich mężczyzn. Czasami zastanawiałem się czy ja jestem gejem, czy mam jakieś odchyły, czy tylko ja jestem taki nie normalny. Oczywiście do facetów mnie w ogóle nie ciągnie, wiadomo kobiety są płcią piękniejszą i tą drugą połową. Ale na mężczyzn nagich lubię czasem popatrzyć. Teraz wiem, że inni też tak mają, bo już myślałem, że tylko ja mam takie odchyły. Dzięki za ten temat. I proszę o linki jak ktoś zna jakieś fajne stronki ze zdjęciami. Tylko nie żadne homo albo sex, bo tego pełno na necie. Albo proszę wysłać na indyvidual_blue@o2.pl (najlepiej mężczyzn, bo kobiet pełno na necie, ale za zdjęcia kobiet też dziękuję).
A propos basenów to też jestem, za tym żeby albo wszyscy albo nikt się nie rozbierał. pochodzę z mniejszej miejscowości. I jeszcze ani razu nie widziałem żeby u mnie na basenie ktoś się rozebrał do naga. Dlatego też sam tego nie praktykuje bo trochę wstyd, prawie wszyscy mnie tam znają. A w dodatku jakiś kretyn tak zaprojektował szatnie, że kobiety idąc do swojej szatni przechodzą obok naszej do której nie ma drzwi od strony basen i jak tylko któraś ciekawska zerknie to... wiadomo. Zresztą też mam ten problem, że mi lubi stanąć jak widzę nagie ciała, cóż poradzić... jeszcze raz dzięki dla wszystkich za tak ciekawe wpisy. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [9651301]
[17.02.2007] 19:12
Poranny Kojot
Mam 2 pytania: 1) co jest bardziej "obciachowe" dla faceta, kapac sie w stringach czy brac pryznic nago? Ani jednego ani drugiego nie doswiadczylem ale mam ochoe wyprobowac. Podejrzewam, ze to pierwsze to zupelnie temat tabu w Polsce a to drugie jest tylko dostepne dle niewielu. 2) Gdzie sa i jak znalezc plaze naturystow w Polsce i np w Hiszpanii? Mialbym ochote poplywac nago albo sie poopalac...

IP i czas połączenia logowane. [9651811]
[18.02.2007] 07:40
adaxpl
Bardziej obciachowe jest kapac sie w stringach....

IP i czas połączenia logowane. [9655407]
[19.02.2007] 14:26
joten59
Mówiąc językiem niektóryc uczestników forum - najbardziej obciachowo to mieć takie wątpliwości. Jeśli ktoś chodzi na basen w celu podglądania innych, to jego problem. Wypada mu współczuć a nie jego się wstydzić. Jeśli na basenach są szatnie damskie i męskie, to nie po to, żeby pod prysznicem myć się w gaciach. Obowiązkiem korzystających z basenu powinno być przed wejściem dokładne umycie wrażliwych części ciała (najlepiej mydłem), a nie wnoszenie własnych "zapachów" do wody. Jeśli ktoś potrafi to dokładnie zrobić w gaciach, gratuluję. Często bywamy z żoną w słowackich aquaparkach (Tatralandia, Biesenova). Nie zetknęliśmy się tam z problemem nagości (może poza dniami kiedy są one gremialnie nawiedzane przez naszych rodaków). Każdy z nich posiada t. zw. Witalny Świat (sauny suche, parowe, hydromasaże ..), z których chętnie korzystamy. Wstęp w strojach kąpielowych jest tam zakazany. Atmosfera wspaniała, ludzie w różnym wieku swobodnie korzystający z uroków tych miejsc nago. U nas w Polsce nie do pomyślenia. Dziwny to kraj, w którym nagość jest bardziej wstydliwa niż hipokryzja, zawiść, dwulicowość, nienawiść, chamstwo i brak kultury. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [9666799]
[25.02.2007] 13:04
wfb
aska111111111111111 (06.09.30 23:23):
Bucu198 (06.09.10 21:48):
A macie jakies historie czy przygody zwiazane z szatnia basenem itd?

bo wy swienie jestescie - facet!

jak mialam 16 lat, to tacy zbocznecy moze po 14 lat -wpadli do mojej prezebieralni jak juz bylam zupelnie naga i zabrali mi ciuchy. sama nie wiedzialam czy satarac sie im odebrac te ciuchy czy mam sie zasloniac, zamknac i schowac czy..... to bylo straszne, wkoncu sie rozplakalam, oni tak mnie z 30 min ogladali ale nie dotykali bo sie szarpalam jak probowali, do dzis boje sie chodzic na basen. wydawalo mi sie ze trwa to cala wiecznosc, bylam od nich starsza i siloniejsza ale mimo to potrafilam tylko plakac, oni widzieli mnie zupelnie naga i bezbronna ...

Może wolałabyś tego nie wiedzieć ale... zostałaś zgwałcona! Na wniesienie oskarżenia masz 5 lat.

IP i czas połączenia logowane. [9719196]
[28.02.2007] 16:38
jkk
Mam problem.
Chodze z kolega na basen. Jest to basen, w ktorym jest malo ludzi. Czasem nikogo. Wchodzimy do szatni. Wkladamy rzeczy do szafek. Zaczynamy sie rozbierac. Ściagam koszule spodnie i boxerki. i wtedy jest problem. moj kolega jak zwykle idzie do szatni. ja mu mowie. niech sie rozbiera tu. on twierdzi ze nie jest gejem. potem ide pod prysznic i kapie sie nago. on sie odwraca i nie patrzy. co mam zrobic aby namowic go do rozebrania sie?? prosze o rade

IP i czas połączenia logowane. [9746094]
[28.02.2007] 17:34
A twoja to sprawa że on nie
jkk (07.02.28 16:38):
Mam problem.
Chodze z kolega na basen. Jest to basen, w ktorym jest malo ludzi. Czasem nikogo. Wchodzimy do szatni. Wkladamy rzeczy do szafek. Zaczynamy sie rozbierac. Ściagam koszule spodnie i boxerki. i wtedy jest problem. moj kolega jak zwykle idzie do szatni. ja mu mowie. niech sie rozbiera tu. on twierdzi ze nie jest gejem. potem ide pod prysznic i kapie sie nago. on sie odwraca i nie patrzy. co mam zrobic aby namowic go do rozebrania sie?? prosze o rade

gej i nie chce ci pokazać. Nie chce nie musi i madrze robi. Gdyby robił inaczej też byłoby dobrze ale jego zdanie nalezy uszanować. czy koniecznie chcesz ogladać jego jadra i penisa, tak cię kręco, co oczekujesz po ich obejrzeniu. Jakie to ma dla ciebie znaczenie.

IP i czas połączenia logowane. [9746559]
[01.03.2007] 14:22
jkk
no wiem. ja nie jestem gejem. ale mnie wtedy krepuje rozbieranie. a nie bede bral prysznica w kapielowkach.

IP i czas połączenia logowane. [9753566]
[01.03.2007] 14:23
jkk
bo on sie gapi na mojego penisa jak by nie wiedzial co to jest.

IP i czas połączenia logowane. [9753577]
[03.03.2007] 16:27
ostatnio
też tak miałem, po meczu w noge poszliśmy do szatni i wszyscy zawodnicy z obu drużyn normalnie zdjęli koszulki i spodenki i nago poszli pod prysznic, ale jeden chłopak sie niekąpał tylko siedział w szatn i patrzył na wszystkich. tak jakby nie był pewny czy ma to samo ? albo wstydził sie tylko czego ? że ma małego, czy dużego? przeciez są różne.

IP i czas połączenia logowane. [9768939]
[03.03.2007] 19:15
chlopmlody
Ja kopie w kapielowkach ale w szatni przepieram normalne przy ludziach nawet jak podniecam i koledzy nic nie mowia tylko cicho bo to normalne

przypomijce jak pierwsi ludzie ubierali? w ogole nie mieli stroju tylko nadzy byli nawet jak podniecali to tez bylo narma nawet mastrubacja przy ludziach tez bylo norma co w tym wtydliwego w koncu tak natura obdarzyła nas i kazdy jest taki sam tylko troche innaczej wyglada nawet krzywy penis tez norma czy dlugi czy maly penis tez w starozynych grecji byli nadzy nawet podniecali tez

IP i czas połączenia logowane. [9770469]
[03.03.2007] 20:16
Zdziwionydokwadratu
to może przelecieć go?!

IP i czas połączenia logowane. [9771079]
[12.03.2007] 16:58
Nie konicznie sa rózne
ostatnio (07.03.03 16:27):
też tak miałem, po meczu w noge poszliśmy do szatni i wszyscy zawodnicy z obu drużyn normalnie zdjęli koszulki i spodenki i nago poszli pod prysznic, ale jeden chłopak sie niekąpał tylko siedział w szatn i patrzył na wszystkich. tak jakby nie był pewny czy ma to samo ? albo wstydził sie tylko czego ? że ma małego, czy dużego? przeciez są różne.

On moze miał powód i dobrze zrobił. Inaczej mogłaby byc sensacja.Wypbraź sobie faceta co z wygladu chłop na schwał z zanibmanym lub xle wyleczonym spodziectwem. To koszmar dl takiego faceta a tragiedia gdy ktoś to u niego zobaczy. Dlatego z uszanowaniem, w domysle, postrzegać takich ludzi i zachowywać się tak jak by i on był rozebrany.

IP i czas połączenia logowane. [9838660]
[12.03.2007] 21:12
ja tam
nie mam zadego wstydu moglbym wszedzie ku.t.a.s.k.a. wystawic

IP i czas połączenia logowane. [9841002]
[13.03.2007] 14:37
Krzycho_18
Ja tak samo, nie wstydzę się swojej nagości Nawet jak się opalam to jestem nago Tylko ci co mają kompleksy wstydzą się pokazać nago! Nawet
jak ostatnio bylem nad morzem (to niebyła plaża dla nudystów) miałem blisko i z plaży do domku sobie nago szedłem Po prostu lubię jak ktoś mnie takiego obserwuje

IP i czas połączenia logowane. [9845138]

1 2 3 4   » 191 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat