o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

podglądanie i nagość na basenie

1 2 3   » 180 Strony tematu:
[26.09.2004] 19:55
NoName.com

jestem chlopakiem, mam 19 lat, lubię nagość, zarówno męską jak i żeńską, uwielbiam podglądać ludzi na basenie
w piątek po wielu próbach udało mi sie w koncu wyciągnąć na basen kumpla, 19 lat; od dawna próbowałem wyciągnąc go na basen, zawsze chciałem zobaczyc jak wygląda nago, kiedys nawet udało mi sie pójsc z nim na basen, ale niestety przyszedł na basen juz w kąpielówkach na sobie, po basenie pod prysznicem też ich nie zdjął, a przebierając sie zawinłą sie szczelnie recznikiem i nałożył nawet koszulke na siebie; wybraliśmy sie na basen przyszkolny, gdzie wpuszczano jedynie o pełnych godzinach; ponieważ spóźniliśmy sie okolo 10 minut (ale na szczescie nas wpuszczono), dlatego tez w szatni byliśmy juz sami; pomimo ze bylismy juz sami, on nie mając kapielówek na sobie chciał isc przebrac sie gdzies w ustronne miejsce, na szczeście gdy zauważył że rozebrałem sie przy nim do naga, zaniechał swoich planów i przebrał sie przy mnie, ale siedząc na ławce, więc nic nie mogłem zobaczyc; na basenie rozmawialiśmy na rózne tematy, również na te związane z nagościa i pruderią polskiego spoleczenstwa, a ponieważ nie było dogodnych warunków do plywania, więc postanowiliśmy że wyjdziemy troszke wczesniej; w szatni nie było jeszcze nikogo (do zakonczenia godziny basenowej było jeszcze okolo 10 minut); zaczeliśmy sie kąpac, narazie w kąpielówkach; w szatni znajduja sie 3 prysznice, oddzielone od siebie jedynie sciankami dzialowymi; po chwili doszedłem do wniosku, że juz najwyższy czas żeby sie rozebrac i skłonic tym samym tego tego samego mojego kolege... powiedziałem mu że mam dosyć \"prania na sobie kąpielówek i że ponieważ jestesmy sami więc je ściągam\", a on na to odpowiedział mi, że chyba bedzie prał je nadal na sobie; powiedziałem mu zeby dał spokój, bo przecież jestesmy tu sami i ze przecież to normalna sprawa; po chwili spłukałem z siebie resztę zelu do kąpieli i udałem sie nago, nawet bez recznika na sobie, do suszarki, skąd idealnie mogłem obserwowac mojego kolege pod prysznicem, który ku mojemu zdziwieniu kąpał sie juz nago; obserwowałem go uważnie, każdy jego ruch, jego tyłeczek głownie, bo sie nie odwracał; po jakims czasie wyszedł spod prysznica, więc mogłem go również zobaczyc \"z przodu\"...on mnie zreszta tez... wspólnie udaliśmy sie w miejsce, gdzie znajdowały sie nasze rzeczy, ubralismy sie i wyszliśmy...
chciałem tym samym zapytac o wasze doświadczenia z podglądaniem, nagością: czy zdarzyło wam sie to, gdzie, w jakich okolicznościach, czy podobało wam sie to i czy to lubicie?
proszę o kulturalne i mądre odpowiedzi
pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.09.2005] 22:16
kaliflorki
Co do kapielóek pod prysznicem to przypomniła mi sie taka sentencja z LO"Homo sum et nil humanum a me alienum esse puto" czyli człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce!!! wiec nie wstydzmy sie tego co ma kazdy. CZy ktos sie kapie w czy bez to tak naprawde jego sprawa, ale nie badzmy tacy zacofani i nie krepujmy sie!!kompielówki out!! kaliflorek

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5087686]
[27.10.2005] 10:54
Majestat
No wiesz jeżli lubisz mieć dużą zniesmaczoną publike to proszę bardzo, a w domu łazienki nie masz?? WOW

IP i czas połączenia logowane. [5343238]
[29.10.2005] 00:58
kropla_cierpkiego_wina
Interesujący temacik, dobrnęłam do końca i przynajmniej nieco wiecej juz wiem jak to z wami jest... U kobiet właściwie podobnie, bo przecież równiez jest co porównywać, tylko osobiście niesmacznie patrzy się na starsze panie. No cóż, właściwie sama kiedyś taka będę, no ale mam czas zeby się jeszcze nacieszyc regularnymi kształtami...

IP i czas połączenia logowane. [5359923]
[21.12.2005] 11:48
antyo2
ej gdzie jest reszta postow ?!?!!?!?

IP i czas połączenia logowane. [5840550]
[02.09.2014] 01:24
[21.12.2005] 14:39
Adminstrator zrobił obciach
antyo2 (05.12.21 11:48):
ej gdzie jest reszta postow ?!?!!?!?

IP i czas połączenia logowane. [5842369]
[29.12.2005] 18:25
bigg
ja też jestem za ściąganiem slipek na basenie nawet jak kiedyś poszłem z kumplem nad zalew a byłotam chyba ze 500 ludzi i wrzyscy ubrani jedna panna sie ino toples opalała i nic pozatym a ja z kolegą zdjeliśmy slipy i paradowaliśmy nago dopuki nas ratownik nie wygonił. A do domu 4 km główną drogą też szliśmy nago bo nam ubrania gwizdneli.

IP i czas połączenia logowane. [5906897]
[31.12.2005] 16:39
do bigg
podziwiam za odwagę ja bym się nie odważył...

IP i czas połączenia logowane. [5924078]
[07.01.2006] 20:56
kasiunka
ej podajcie tego linka co tutaj kiedys był do tych galleri zanim jakis p***** to usunal

IP i czas połączenia logowane. [5985554]
[11.01.2006] 13:59
Osobnik
A masz takie linki z damską przebieralnią?

IP i czas połączenia logowane. [6016091]
[31.01.2006] 21:59
jtdugmmfyufjmuf
hnlunnrsyj

IP i czas połączenia logowane. [6195104]
[22.07.2006] 21:30
Zawias
he he
wolaąłbym obejrzec jakies galerie z nagimi kobietami...
mysle ze kąpac nalezy sie nago a nie w slipach...
a był ktos z was na plazy nudysow?
gdzie są takie plaze w polsce?

http://www.martineden.republika.pl/

IP i czas połączenia logowane. [7650656]
[23.07.2006] 12:48
Masz rację
filipzmalborka (06.07.23 07:20):
Zawsze przebieram się osobno i kąpię się pod prysznicem basenowym w kapielówkach.
Nie dlatego, że się wstydzę, ale po to by nie sprawiać darmowej przyjemności różnym \"zboczkom\" którzy będą się moim widokiem niezdrowo podniecali oraz by szanować tych którzy sobie widoku moich nagich pośladków czy penisa po prostu nie życzą.

Bo prysznic na basenie,nie jest darmowym striptysem.

IP i czas połączenia logowane. [7654960]
[23.07.2006] 15:36
tabaluga
kiedyś myślałem podobnie, ale od czasu gdy gram w jednym klubie w noge zmieniłem zdanie i zawsze pod prysznicem zdejmuje gacie. troche dziwnie bym wyglądał gdyby wszyscy kumple z drużyny po meczu lub po basenie (czasami chodzimy na basen) zdejmowali majtki a ja nie.
po za tym uważam, że jak się chce dobrze umyć to trzeba zdjąć slipki.
a w ogole to każdy facet ma to samo międy nogami i nie wydaje mi się aby jakiegoś kumpla z drużyny interesowało to co ja mam i chciał mnie podglądać.

IP i czas połączenia logowane. [7656813]
[23.07.2006] 16:29
Ty też masz rację
tabaluga (06.07.23 15:36):
kiedyś myślałem podobnie, ale od czasu gdy gram w jednym klubie w noge zmieniłem zdanie i zawsze pod prysznicem zdejmuje gacie. troche dziwnie bym wyglądał gdyby wszyscy kumple z drużyny po meczu lub po basenie (czasami chodzimy na basen) zdejmowali majtki a ja nie.
po za tym uważam, że jak się chce dobrze umyć to trzeba zdjąć slipki.
a w ogole to każdy facet ma to samo międy nogami i nie wydaje mi się aby jakiegoś kumpla z drużyny interesowało to co ja mam i chciał mnie podglądać.

Ale gdybyś był uzytkownikiem basenu z przygodna grupą, pewenie wybrałbyś opcję mycia się w gaciach.

IP i czas połączenia logowane. [7657334]
[27.07.2006] 14:30
wszystko to
Masz rację (06.07.23 12:48):
filipzmalborka (06.07.23 07:20):
Zawsze przebieram się osobno i kąpię się pod prysznicem basenowym w kapielówkach.
Nie dlatego, że się wstydzę, ale po to by nie sprawiać darmowej przyjemności różnym \\\"zboczkom\\\" którzy będą się moim widokiem niezdrowo podniecali oraz by szanować tych którzy sobie widoku moich nagich pośladków czy penisa po prostu nie życzą.

Bo prysznic na basenie,nie jest darmowym striptysem.

prawda,ale jak się jest na basenie to pruderyjne poglądy zostawia się przed wejściem ,jak byście byli w wojsku to nie pisalibyście taki rzeczy

IP i czas połączenia logowane. [7700732]
[27.07.2006] 15:02
przecierz
Daro Angel (06.07.27 11:55):
Ja jestem przeciw bo to krępujące a pozatym w szatniach bywają dzieci. I poco je demoralizować. Ostatnio na przykład facet się w szatni gapił na wszystkich i mu stanął !!

wszyscy jesteśmy tak samo zbudowani(mężczyźni),poza tym w normalnym świecie istnieje coś takiego jak kultura seksualna,a że komuś stanie mały na widok golizny to normalny objaw zdrowego człowieka

IP i czas połączenia logowane. [7701173]
[27.07.2006] 15:52
wojak6
wszystko to (06.07.27 14:30):
jak byście byli w wojsku to nie pisalibyście taki rzeczy

Dokładnie Niektórzy to chyba by tam pomarli z powodu doznanych krzywd moralnych

IP i czas połączenia logowane. [7701677]
[28.07.2006] 10:59
Demoralizator XXI wieku
Ja mam taki problem (jesli chodzi o basen) ze kapie sie w kapielowkach bo troche wstydze sie innych jak ich widze. Wszyscy goscie za zarosnieci jak malpy a ja nie dosyc ze mam malo wlosow na ciele to jeszcze mam przystrzyzonego "wacka" i gladkie jajka Wygladam wlasciwie podobnie jak jeden koles z tamtej galerii, czyli wogole prawie nie widac wlosow, oprocz klaty... Poza tym mam jeszcze opalenizne na na tylku (po stringach) i to chyba tez by mnie zdyskwalifikowalo w ich oczach. Ostatnio widzialem na basenie laske bez stanika i ze 4 w stringach. CHcialem zobaczyc gdzie jest moja granica wstydu i zalozylem pod kapielowki stringi ale wstydzilem sie jak cholera i poszedlem sie przebrac. A co do podgladania, to chcialbym zeby ktos sie podniecil na moj widok (obojetnie czy facet czy babka - przeciez dzieci z nimi nie bede mial) bo to tylko by mi schlebialo.
Chetnie pojechal bym na plaze nudystow zebym bez stresu mogl opalic tylek w stringach albo nawet cale pachwiny

IP i czas połączenia logowane. [7709500]
[28.07.2006] 11:12
Zarost jaki masz taki dobry
Demoralizator XXI wieku (06.07.28 10:59):
Ja mam taki problem (jesli chodzi o basen) ze kapie sie w kapielowkach bo troche wstydze sie innych jak ich widze. Wszyscy goscie za zarosnieci jak malpy a ja nie dosyc ze mam malo wlosow na ciele to jeszcze mam przystrzyzonego \"wacka\" i gladkie jajka Wygladam wlasciwie podobnie jak jeden koles z tamtej galerii, czyli wogole prawie nie widac wlosow, oprocz klaty... Poza tym mam jeszcze opalenizne na na tylku (po stringach) i to chyba tez by mnie zdyskwalifikowalo w ich oczach. Ostatnio widzialem na basenie laske bez stanika i ze 4 w stringach. CHcialem zobaczyc gdzie jest moja granica wstydu i zalozylem pod kapielowki stringi ale wstydzilem sie jak cholera i poszedlem sie przebrac. A co do podgladania, to chcialbym zeby ktos sie podniecil na moj widok (obojetnie czy facet czy babka - przeciez dzieci z nimi nie bede mial) bo to tylko by mi schlebialo.
Chetnie pojechal bym na plaze nudystow zebym bez stresu mogl opalic tylek w stringach albo nawet cale pachwiny

ale nie gol go bo faktyczne tylko do cyrku sie nadajesz. Ale nie wstydz sie tego co samo urosło i nie niszcz.

IP i czas połączenia logowane. [7709616]
[29.07.2006] 14:26
ja 18
wszyscy mamy to samo miendzy nogami!!!a jesli ktos sie podnieca to jego sprawa mi to nie przeszkadza!!!a skond wiecie ze sie nie podniecaja jak sa w slipkach albo w przebieralni osobno z kond wiecie ze tam podniecenie nie wala????"czego oczy nie widza tego serce nie boli"

IP i czas połączenia logowane. [7721419]
[03.08.2006] 20:15
widelec od łyżki
a ja sie wogole nie kąpie i po problemie

IP i czas połączenia logowane. [7774706]
[08.09.2006] 09:19
hmmm8989
ja ostatnio jak bylem na basenie to mylem sie nago pod prysznicem, ale nie mialem sie kogo wstydzic bo i tak w tym czasie w szatni nikogo nie było

IP i czas połączenia logowane. [8135311]
[08.09.2006] 09:48
plus i minus
+ A u nas na basenie są zasłonki pod prysznicami - więc już całkiem luz.
- Natomiast gorzej z sauną - "obowiązuje kostium kąpielowy", bleeee....

IP i czas połączenia logowane. [8135524]
[08.09.2006] 12:29
Zenon z północy
Byłem w czechach na basenie odkrytym pełen luz basen koedukacyjny od małych dzieci po staruszków są tam prysznice obok basenów wygladało to tak źe na słupie umieszczony był natrysk ale nikt nago pod niego nie wchodził natomiast zaskoczony byłem źe obok opoalały sie dziewczyny w róźnym wieku niektóre toples a niektóre nago nikt nawet na nie nie zwracał uwagi no chyba źe Polak bo dla nas takie widoki to nadal tabu

IP i czas połączenia logowane. [8136946]
[09.09.2006] 19:46
masz racje Zenonie z polnocy
Polska jest za Azja a cywilizowanym swiecie nagosc nie razi. A to ze niektorzy robia to bo lubia to inna historia ale dla mnie rownie normalna.

IP i czas połączenia logowane. [8148199]
[10.09.2006] 21:48
Bucu198
A macie jakies historie czy przygody zwiazane z szatnia basenem itd?

IP i czas połączenia logowane. [8157111]
[27.09.2006] 22:56
jkopl
No właśnie mam moralny problem jeśli chodzi o ten bardzo ciekawy temat. Chodze na basen i sie zawsze rozbieram do naga pod prysznicem. po prostu nie lubię się kapac w majtkach. poza tym chodze rano na basen i nigdy w domu przed wyjściem nie biore prysznica więc tym bardziej powinienem to zrobić pożadnie tam, przed wejściem do wody. Wstydu przed nagością wyzbyłem się w Niemczech. Z drugiej strony mam obawy czy komuś nie szkodze swoją nagością. dzieciom raczej nie, bo w tych godzinach siedza w szkole, chociaz było mi bardzo głupio jak raz jedno mnie zastało w stroju Adama. Owszem czesc facetow robi tak jak ja, ale nie wszyscy i dlatego nie wiem czy powinienem dalej tak się obnosić z odsłoniętym tyłkiem. Ale musze pływać ze względów zdrowotnych a poza tym chyba jednak powinien być obowiązek mycia sie nago zwłaszcza przed wejściem na basen. Przecież wiadomo, że nie każdy jest czysty w intymnych miejscach (to sie też tyczy
przede wszystkim dzieci). a ze nie ma nawet zasłonek to inna sprawa. no i jak myślicie czy powinienem się tym przejmować???

IP i czas połączenia logowane. [8311370]
[30.09.2006] 12:53
an111111
mnie staje i strasznie się tego wstydzę(powinienem), dlatego kąpię się w kąpielówkach.

IP i czas połączenia logowane. [8327145]
[30.09.2006] 17:21
rainy_boy
an111111 (06.09.30 12:53):
mnie staje i strasznie się tego wstydzę(powinienem), dlatego kąpię się w kąpielówkach.

ale to staje ci bo widzis fiuty czy tak po prostu zawsze ci stoi - ilwe masz lat?

IP i czas połączenia logowane. [8329188]
[30.09.2006] 23:16
rugmuch
według mnie dobrze robisz że się rozbierasz czeg się wstydzić a co do dzieci to one widziały pewnie więcej niż nie jeden dorosły więc one tym bardziej nie powinny się wstydzić a rodzice powinni kazac im się rozebrać pod prysznicem na basenie ale samemu zrobic to samo bo widziałem przypadek w ktorym ojciec kazał synowi zdąć kąpielówki choć sam kąpał się w bieliźnie więc w szatniach powinniśmy się rozbierać ze względu na higienę i to samo powinny robić dzieci nawet te które przychodzą grupami (ze szkołą) na basen

IP i czas połączenia logowane. [8332462]

1 2 3   » 180 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat