o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

podejrzewam męża o zdradę

[20.09.2004] 18:41
cathyb
Mam 46 lat, mąż tyle samo. Prowadzi własną firmę i zatrudnia asystentke, 14 lat młodszą. ponad rok temu wyczułam zmianę w zachowaniu męża, jesteśmy małżeństwem od 24 lat. Po szczerej rozmowie przyznał, że flirtował ze swoją asystentką, ale zupełnie niewinnie, raczej z nudów i dla sportu, a potem - jak twierdzi - odnalazł w niej bratnią duszę, są przyjaciółmi. Asystentka jest rozwódką, ma córkę, która została z byłym mężem. Przez jakiś czas było w porządku, aczkolwiek odczuwałam zazdrość na myśl, że to nie ja jestem tą pokrewną duszą, choć do tej pory tak mi się naiwnie wydawało. Nie jestem żoną ciosającą kołki na głowie, mam własne życie zawodowe, bardzo udane, mamy dwoje wspaniałych dzieci, mąż twierdzi, że lubi seks ze mną i nadal mnie pragnie. Niestety jakiś czas temu odkryłam ,że być może nie do końca wszystko jest prawdą. okazało się, że kilka razy mnie okłamał np. wracał z podróży służbowej i posuł mu się samochód, w domu był o 6 rano, potem przypadkiem znalazłam paragon ze stacji benzynowej ok. 20 km od domu, tankował o 23.47. Nie chce popaść w paranoję, mąż unika szczerej rozmowy, odwraca temat, nie mogę sobie z tym poradzić, choć do tej pory kierowałam się życiu własnym rozumem i intuicją, może ktoś ma podobne doświadczenia, nie oczekuję skutecznej rady co robić, ale chce pogadać, bo na zywo nie mam z kim, wszyscy przyjaciele i znajomi mają nas za idealne małżeństwo,

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.02.2007] 19:32
tak tylko wtrącę
Ciekawa jestem czy pojawia sie jeszcze tu id czasu do czasu cathyb i czy udało jej sie utrzymać małżeństwo i choć troche zaleczyc rany, może przez przypadek sie odezwie. Pozdrowienia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9626679]
[15.02.2007] 16:55
Marie Read  Marie_read@tlen.pl
To straszne - 24 lata razem i... koniec? To musi być straszna przepaść.

IP i czas połączenia logowane. [9633910]
[16.02.2007] 11:10
doświadczony w tej materii
Moja rada-przeczekać.

IP i czas połączenia logowane. [9639634]
[17.02.2007] 12:06
tak tylko wtrącę
Ale tak własnie sie ta historia skończyła, że żona jednak bardzo kochała męża i postanowili razem spróbowac naprawic to co sie wydarzyło ..tylko to jest topik założony dawno temu i tylko jestem ciekawa czy im sie udało...

IP i czas połączenia logowane. [9648568]
[22.09.2017] 12:01
[02.03.2007] 15:32
Krwawa_Mery
Jak masz problem z facetem i nie wiesz czy Cie zdradza to proste rozwiazanie...zatrudnij dedektywa!! Na powaznie...jezeli ten cos to naprawde mozesz zatrudnic kogos kto by sie tym zajął a jak nie to porozmawiaj z mezem w 4 oczy.
Ps.: mam nadzieje ze to tylko kryzys bo moi rodzice sie 3 razy juz problowali rozstac ale cally czas sa ze soba ze wzgledu na mnie.

IP i czas połączenia logowane. [9762663]
[02.03.2007] 17:16
a na co tu czekac
doświadczony w tej materii (07.02.16 11:10):
Moja rada-przeczekać.

gostek woli asystentke niz zone - to juz koniec tego malzenstwa

IP i czas połączenia logowane. [9763477]
[03.09.2014] 09:49
Ojkuc
Detektyw jest za drogi. Lepiej kupić program szpiegowski http://keylogger-szpieg.pl/?product=ninja

IP i czas połączenia logowane. [21338787]
[23.01.2015] 11:51
niejeminiespie
Kochana, też miałam taki problem. Pomogła mi książka Zaplecze - Violetty Komar. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21577255]
[10.04.2017] 19:30
EmiliaG
Niestety, ja także podejrzewam męża o zdradę. Czy skorzystanie z pomocy tego detektywa: http://www.detektyw-androsz.pl/ jest dobrym pomysłem? Jeśli to prawda, nie wybaczę i będę potrzebować dowodów na rozprawie rozwodowej...

IP i czas połączenia logowane. [22705094]
[18.04.2017] 20:22
QueenDora
Ciekawe jak to historia się zakończyła, przeszłam podobną, niestety bez happy endu, wzięłam rozwód, później leczyłam duszę u psychologa (swoją drogą polecam świetną poradnię http://psycholog-ms.pl/poradnia/ ), a teraz powoli jeszcze dochodzę do siebie, choć jest i tak o niebo lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [22712550]

» Odpowiedz na ten temat