o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Dla zwariowanych, nie do końca normalnych, ogolnie szalonych

1 «   107 108 109 110 111   » 228 Strony tematu:
[09.09.2005] 15:25
Groteska
Kemiii, wszystko dobrze będzie, na pewno!
Jak się kogoś tak mocno bombarduje myślami, to na bank otrzyma pozytywne wibracje.

No właśnie Yen, co zaproponujesz Tofi za pełnioną funkcję? Przecież trza kobicie zadośćuczynienie i odszkodowanie za poniesione straty moralne, do których w równym stopniu przykłada łapkię I'm lovin' it... Moje szczęście

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4988363]
[09.09.2005] 15:26
Tofika
Oj Dave...no bo co tak cały swiat od razu...daj pokój... wiem, ze wysoki jesteś, ale tak swiata od razu to by Ci sie chyb anie udało....ja tam zmamuciały karzeł, ale co tam...wysokie horyzonty mam no i jak słyszałes wszystko to się ciesz....bo lubi nie??

Gro jak faktycznie wszystkie to wszystkie...ja w CKK robie
hłehłe...

Kemmm luuuz...nie ma tego złego...wiem cos o tym my lips are for sale
today
cause
I don't care

boys are scared of my eyes
girls are.................

I've stopped being paranoied about us
all those explosions and cracks
FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4988373]
[09.09.2005] 15:30
yenot
Groti!! dla Ciebie!
Gdizeżes się ukrywała, tajna agentko?
A gryźć możesz gdzie zechcesz, bylebym obrażeń nie doznał, bo po ci zepsuty Yen? No, nie gniewaj się za te wstawki, przecie dobrze wiesz co to jest GRU! A po rusku już od wielu lat nie mówiłem, chyba że dla żartów

co prawda niektórzy tu kręcą nosem na kissy, ale przecie ja tylko Tobie je wysyłam i nic mnie nie powstrzyma! puisque la terre est ronde, mon amour t`en fais pas

IP i czas połączenia logowane. [4988399]
[09.09.2005] 15:35
yenot
A co dla Tofi? No jak to co? Pensja na poziomie średniej krajowej, ZUS, komóra, fura i niebieski uniform. A od święta oczywiście bony do Tesco, ale z wyłączeniem pewnej grupy produktów

Cześć Kemiiii, a Ty gdzie pracujesz? A może tylko się uczysz?
Masz jakieś problemy? Możemy wysłać jednego z naszych, żeby porządek z nimi zrobił puisque la terre est ronde, mon amour t`en fais pas

IP i czas połączenia logowane. [4988420]
[09.09.2005] 15:39
Groteska
Jasne, że wiem, co to jest GRU, ale chyba coś zjadłeś po drodze
Gdzie bywałam, pytasz? Tam, gdzie zwykle, we młynie
A po prawdzie sprawdzałam wyższość kompotu ze śliwek nad powidłami ze śliwek, taaaaka fucha! W kuchni, zabunkrowana, jak cicho ciemna torturowałam robaczywki wydobywając z nich wszyskie pestki! Dla rodziny, dla kraju, dla ogołu!

I kto niby wystosowuje veto w sprawie kissów, hę? Żadnego prezydenta tu nie widzę!

Pees. Przeciez Cię nie gryzę gryząco, tylko inaczej I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4988436]
[01.09.2014] 13:12
[09.09.2005] 15:53
Tofika
Jen, no ja to chyb amuszem przemyśleć...no bo jakie produkty chcesz mi ograniczyć, co?? my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4988541]
[09.09.2005] 16:01
yenot
Gro, w tym o czym myślisz to cały czas jestem, a chodziło mi o to, że fizycznie się przemieściłem parę kilometrów dalej. Więcej na forum nie powiem, a Ty i tak wiesz o co chodzi
No i wcale nie nie czuję się torturowany, wręcz przeciwnie
for You, z ząbkami.

No, a ślyweczki bez pestek to wiadomo, że lepsze! puisque la terre est ronde, mon amour t`en fais pas

IP i czas połączenia logowane. [4988582]
[09.09.2005] 16:04
yenot
Tofy, no mięsko czerwone miałem na myśli przecie, no bo co innego?
Żeby ryzyko zawału było mniejsze! puisque la terre est ronde, mon amour t`en fais pas

IP i czas połączenia logowane. [4988594]
[09.09.2005] 16:09
Tofika
Jen Ty mnie z pracy lepiej wyciągnij, bo mam już dosyć....POOOOOOOOMOCYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!! Leie won, nieroby do gazu...wieloryby na tran....ale jestem zła...tu tak ładnie a ja kisne w biurze, a wszyscy już sobi eposzli my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4988631]
[09.09.2005] 18:18
Dave
Toffy, dasz rade! Ja dalem

no to Groti masz pozdrowienia od Joli co ziemniakow nie soli

ps. jak tam przysiady i pajacyki ida? Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4989604]
[09.09.2005] 18:43
Groteska
Dave, ziemniaki to dla mnie pikuś ... Obrałam, obrałam...a jakże... tylko za mało posolone, coś czuję, że maczałeś w tym palce

Przysiady i co tam jeszcze miało być? Bleh... no Dave, puśćmy w niepamięć tego kłamczucha, cooo??? Badź miłosierny i łaskawy! Pamiętaj! Przemoc-zawsze-wraca-do-Ciebie!
Ja Ci mówię, siedzisz gdzieś w centralnej i wybijasz prezydencką zwierzynę w lesie! Niech spojrzę na mapę... stawiam na... Śladków Rozlazły I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4989844]
[09.09.2005] 19:12
Tofika
No choliba, dałam...to nic, że do domu zawitałam o 17:30 z jakimiś minutami...wredny kierowca zawsze uważą, ze jestem stara i chce wydebić ode mnie większą kasę za przejazd ...ale teraz jush jest dobdzie nareszcie w domku...nic to, ze sterta przsowanka czeka na moje łapikii jutro jekigoś sklepu z malarskimi pierdołami pewnie pół dnia będę szukać ...ni eno git, ważne żeby przeżyć

Gro...Ty co Ty opowiadasz...jakies śliwki mnei ominęły...no iwiesz, kartoflasów tez nie dosalam, ale jak się zakochasz to jest plus...nie będa przesolone, ale takie w sam raz (hłehłe )

Dave morderco...zwirzaczki w Śladkowie zabijasz.....hahahahaha my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4990054]
[09.09.2005] 19:24
Dave
Groti ja jestem nieczuly i bezwzgledny a juz na pewno nie Milosierny. No i jakie te ziemniaky byly no jakie? Nie dosolone! Ja z centralna i prezydencka zwierzyna mam tyle wspolnego, co Madryt z Rosja. A Ty nie zmieniaj tematu, tylko bierz sie za te pajacyky! No Groti, to nie trudne, podskok, i raczky do gory Moge specjalnie dla Ciebie, nastawic muzyczke, up and down, down and up... Toffy, i tak szybko sie wyrobilas. Brawo, Toff!! Sprytna babeczka jestes. I w CKM-ie robisz tak? Czy to Kemy?[smieje sie, puszcza oko] Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4990137]
[09.09.2005] 19:36
Tofika
No bo widzisz Dave...ja to czasem całkiem łobrotna jeste i nie w CKM ino w CKK...wzglednie ABK hłehłe...w CKM to z CKM'em mogłabym ino biegać i zabijać każdą męska paskude hłehłe...no i wyszło szydło z wora...Tofi feministka błehehehe my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4990215]
[09.09.2005] 19:49
Dave
CKK?? Ty cos z architektura masz wspolnego? a moze w CNN zapowiadasz pogode? Musze Cie zmartwyc, feministky nie sa juz w modzie Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4990293]
[09.09.2005] 19:51
Tofika
Dave ja tam zawsze pod prąd...a pogode jasne...ja zawsze z parasolka i kaloszkach występuje....a z feminizmem...tez na bakier chyb ajezdem łehłehłę...to pono nieszcześliwe kobity, a ja się lubię śmiać my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4990303]
[09.09.2005] 19:56
Dave
Ja tam z feministkamy jakos zawsze dobrze sie dogadywalem i wcale nie jestem homo. Po prostu duzo smiechu przy nich jest, takie zabawne istotky czasamy[smieje sie] bo rozne niestworzone rzeczy potrafia z powaga buddyjskiego mnicha opowiadac. Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4990335]
[09.09.2005] 19:58
Tofika
No tego nie wiem, żadnej nie znam...ja tylko się łuśmiecham i bredze czasem od rzeczy tak się mnie zdarza.. ajak mam klymat. ale dopsz...wyrywam trza domem się zająć...hłehłe my lips are for sale
today
cause
I don't care

FIRES

IP i czas połączenia logowane. [4990349]
[09.09.2005] 20:10
Dave
To ja ide kwiatki podlac Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4990426]
[09.09.2005] 20:13
Groteska
Dave, sadysto obrzydliwy!
Czyś Ty oglądywał Happy Tree Friens?
Chcesz żebym wyglądała jak oni po tych Twoich pajacykach?
Chcesz widzieć moje kończyny zjednoczone ze ścianą?
Lubisz patrzeć, jak się ludzie [przewracają i obrywają głowę o kant stołu?
A co, jak się kot na mnie rzuci, bo mu się włączy agrosor na widok mych niemal agonalnych podrygów?
A jeśli spadnie mi na głowę żyrandol i zrobi miazgę z płatu czołowego?
Albo zaryję w futrynę zataczając się bezwładnie, powodowana jakimiś prawidłami fizycznymi i otępiona wysiłkiem niczym ten chochoł prowadzący taneczny marazm?
DAVE?? TEGO CHCESZ??
Popatrz, a niby niewinne pajacyki! Co chcą w tej chwili powiedzieć dzieci z przedszkola?! Czy ich nieme spojrzenie nie wystarcza za tysiące palców w wysuniętych w oskarżającym geście?!!

I jeszcze up and down! Mam umrzeć z tęsknoty za Mandaryną zanim jeszcze zacznę fikać?

Bosh!
No i jeszcze jedno, zamień Madryt na Polskę, bedzie bardziej wiarygodnie

Dobra, dobra, idę...jeeeeżuuuu!!!

Tofik, w razie czego pamiętaj, że mam dubeltówkę ! I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4990443]
[09.09.2005] 20:13
KeMiiii
Słuchajcie sorry że ja tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale..
Jaka jest kara za dręczenie psychiczne?
Przcież ja tu się zamartwiam. .a "On" sobie "hula. .Czort wie gdzie a ja głupia już ledwie żyje..
to co mówcie jaka kara? "Jesteś ale Cię nie ma
Jesteś kiedy nie trzeba
Jesteś wychodzisz z cienia nasze życie to teatr
Jesteś ale Cię nie ma
Jesteś tylko w marzeniach
Jesteś chociaż Cie nie chce moje serce"

IP i czas połączenia logowane. [4990445]
[09.09.2005] 20:26
Groteska
Kemi, bejzbola i bez łeb!!!
Ewentualnie coś bardziej wyrafinowanego: ciągnięcie końmi(koniami) po żwirze
Na deser lańsko w tyłek cienkim rzemykiem

Ech...ten perw

No i koniecznie mu nawtykaj! Najlepiej kamyczki w nos! I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4990520]
[09.09.2005] 20:40
Dave
Sasiadko, droga, no zobacz, kto by pomyslal, ze zwykle pajacyki, ktore dzieci w polskych szkolach na lekcjach w-f-u robia, moga za soba takie drastyczne konsekwencje przyniesc. Ludzie nie wiedza na co sie godza, to jak spotkanie 3-go stopnia z pojazdem latajacym UFO. Dobrze, ze Ci skakania przez skrzynie nie zalecilem to by dopiero byl wyczyn, grozacy co najmniej splaszczonym nosem.
Ja tez mam kota. I wiem, ze te zwierzaky potrafia dzialac agresywnie na obce im sytuacje. Gdybys te up and down robila, to duze prawdopodobienstwo jest, ze skonczylby Ci na glowe. Moj na szczescie ogranicza sie do skakania na nogi. I jak kiedys moja przyjaciolka, cwiczyla w domu przed telewizorem aerobik, to on sie rzucil ja lydke, jak na kure, i nie chcial puscic skurczybyk! i wcale go nie szkolilem na rottveilera.

Kemy? A kto Cie gnebi psychicznie? Jakis pewnie pan pseudo profesor od chemi. Stosuje te swoje erekcje, znaczy reakcje, na Waszych mlodych lebkach.

S Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4990655]
[09.09.2005] 21:03
KeMiiii
Nieeee! Dave Ty m razem to nie mój szalony chemik mnie dręczy
Tym razem to ktoś zupełnie inny
W każdym razie napewno skorzystam z rady Gro.. Tylko jeszcze nie wiem której..

A co do kotów. .bo widzę, że o nich sobie gadacie..
Otóż swego czasu miałam kotka.. A ponieważ mam także 2 psy to pojawiło się pytanie "Jak te 3 zwierzęta nakarmić z jednej miski..
(gdyby były same pieski to żaden problem.. Zawsze jedzą z jednej miski i są bardzo zgodne) Postanowiłam zostawić zwierzęta same w sobie, pomyślałam "Chyba się nie zjedzą?" No i żeczewiście się nie zjadły.. Było tak.. Kotek podchodził do miski zjadał pierwszy.. odchodził jadły psy. . "Jesteś ale Cię nie ma
Jesteś kiedy nie trzeba
Jesteś wychodzisz z cienia nasze życie to teatr
Jesteś ale Cię nie ma
Jesteś tylko w marzeniach
Jesteś chociaż Cie nie chce moje serce"

IP i czas połączenia logowane. [4990871]
[09.09.2005] 21:18
Groteska
No! Żeby mi to było ostatni raz! Na żadne wyczyny fizyczne więcej się nie godzę! Ostatnie moje popisy na tym polu miały miejsce, gdy kilka dni temu chciałam zdążyć na machinę komunikacji miejskiej. Biegłam jakieś 50 metrów, a dyszałam z 7 minut w autobusie. Wtybitna kondycha ! Trza z kotem jakąś ścieżkę zdrowia wyczynić w drodze po bułki i gazetkę rańcem
A moje zwierzę po prawdzie jest przedstawicielem pełci zeńskiej. Ma niespełna 3 i pół miesiąca, wygląda jak tygrysek i zawsze zasypia na mojej poduszce! W rzucaniu na nogi nie stanowi wyjątku, robi to wręcz notorycznie i z pasją. Uwielbia tez biegać po parapecie, zjadać muchy, buszować między butami i zasypiać na moich kolanach ! Przecudo!

Dave, powiem Ci w sekrecie, faaajnie masz Moi przyjaciele nie ćwiczą z ciężarkami przed telewizorem u mnie w domu Się napatrzysz

Kemik, lej ile wlezie! Niech ten ktoś czuje mores
W razie czego wszystkie rady znalazłaś w internecie, po prostu w internecie
Zazsroszczę piesów, choć i tak uważam, że kociaki to kochańsze zwierzątka. Wprawdzie częściej manifestują swoja niezaleźność, ale za to jak słodko mruczą I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4991023]
[09.09.2005] 21:56
Dave
Moj Bruno, ma jakies 2-3 lata. Biale skarpetki i bialy krawat, a siersc taka typowo tygryskowata, caly brzuch zreszta w centky. Z puszczy go jednak nie sprowadzilem. Stan wolny. Szukam mu panny. Ale mysle Groti, ze Twoje kotka jest za mloda, zeby wydac ja w rece mojego kocura. To przeciez dzieciak jeszcze. Co innego taka dziunia po 30-tce.

posiada umiejetnosci :

- skakania na klamke
- picia wody z kranu
- lapanie golebi na balkonie
- robienie fikolkow, w tym stawanie na dwoch lapkach i boksowanie sie ze mna lapkami
- konsumowanie pokramu w tym samym czasie co ja, inaczej pokarm nie tkniety
- reagowanie ma kazde moje slowo

uczulony:
- na glosna muzyke, i dzwiek rozstrojonej gitary
- na odkurzacz
- na niewyzytych gosci, ktorzy go targaja we wszystkie mozliwe strony
- na klotnie w tym krzyki, zaraz rzuca sie gryzc, osobe ktora je wydaje

Aha. Idealny kawaler do wziecia. Zadnych nalogow! Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4991386]
[09.09.2005] 22:07
Groteska
Spox Dave, jak moja Fredka podrośnie, to można kombinować, na razie nie wykazuje objawów popędów seksualnych. Brzusio też ma w cętki i kochany pyszczek. Uwielbia: drapać obicia wresalki, lizać domownikow po ubraniach, bawić się z moją nogą (tu robi wspomnianego przec Ciebie świstaka), robić siku do świeżo wymienionego piasku, robić bajzel o 6 nad ranem, zmiatać kurze z wszystkich kątów, rzucać się na kłębek wełny, wylizywać talerze, żebrać jedzenie choc miskę ma pełną, bawić się ekstremalnie próbując wyskoczyc z balkonu (2 piętro). Nie lubi... hmmm... serka białego , drapania po tylnych łapkach, gdy ją spycham z poduszki

Bez rodowodu, a matka miała zapalenie sutków

Tylko wiesz... trza się zabezpieczać I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4991477]
[09.09.2005] 22:13
Dave
Fajna, ta Twoja mala. Ja bardzo lubie koty, te male i te duze. To takie indywidualne zwierzaky, prawda? A swojego Brunona, dostalem w prezencie w wiklinowym koszyku. Powiem szczerze, ze na poczatku to mi kopara opadla, pierwsza mysl: co ja zrobie z takim malenstwem, ktory piszczal, i chcial pewnie cycky?? No ale jakos sprawdzilem sie z pomoca znajomej w roly ojca

Ta Twoja kotka Groti, to ma jakies mysli samobojczcze, ty patrz na nia, bo Ci jeszcze z balkonu skonczy! chociaz na cztery lapy, to wsciekle psy ja dorwa i po koteczqu bedzie. Pewnie ona to taka ciekawa swiata jest, bo male to jeszcze. Czasami trzeba w cos wierzyc, chociazby w krasnoludki

IP i czas połączenia logowane. [4991532]
[09.09.2005] 22:28
Groteska
Kicia ma swój rodowód we Wrocławiu, gdzie koło lutego z qmpelą przygarnęłyśmy jej matkę . Mamuśka była baaardzo stara, bezzębna i niesamowicie pocieszna! Ktoś ją musiał wyrzucić z domu, bo dobrze wiedziała, gdzie jest jej miejsce w szeregu. Za jedzonko i spanko odpłacała się nam autentyczna sympatią. Myślałyśmy, że ona za stara na dzieci, ale okazała się niezłą ździrą, jak pieszczotliwei została ochrzczona . Zrobiła nam prezent 1-go czerwca i urodziła przed domem 3 kociaczki. Zrobiłaby to w domu, bo zupełnie niepodejrzewałyśmy, że to już czas. Moja Fredzia była najśliczniejsza z całego miotu => chyba z innego tatusia Jak jeszcze ojciec zgodził się by siostry wzięły ją do Lubina, to zupełnie sie w niej zakochałam . Moja mała pieszcocha! Niedawno zwichneła sobie ogón

Na balkon raczej nie jest wypuszczana, chyba, że pod nadzorem..Ciekawska kicia, jeszcze nie wiem, że drugie pietro boli . Na razie jest styknie mlaskanie na widok gołębi, gdy siedzi na parapecie i spogląda przez okno
Właśnie spi obok mnie z łapkami każda w inna stronę I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4991710]
[10.09.2005] 18:44
Groteska
Co za zastój parszywy, hę?

Tofi polazła far far away z ...(...)... I się minęłysmy ! Z O.O. jej się zachciało

Dave'a znudziło paplanie o kotkach, więc wrócił na swoje pierogi kręcić

Yen..no właśnie, gdzie jest Yen?

See U wieczorkiem! I'm lovin' it... Moje szczęście

IP i czas połączenia logowane. [4996367]

1 «   107 108 109 110 111   » 228 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat