o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

CZY KOBIETY LUBIA DUZE PENISY?

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.01.2016] 16:17
DLA KOBIET PAR
A CZY TAKI TO DUŻY ?
http://pokazywarka.pl/7nx7dk/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22162367]
[29.01.2016] 14:06
Urzędniczki
UWIELBIAMY!- tylko duże jest piękne i mogące zaspokoić nasze pragnienia i marzenia. Szczęśliwe te kobiety, które mają to na co dzień! OCH! ACH!

IP i czas połączenia logowane. [22173541]
[29.01.2016] 16:20
Dandi1990
Witam. Ja mam 25 lat i penisa mam 18 cm i 15cm w obwodzie i Żonie w zupełności wystarcza, nawet nie możemy zbyt ostro się kochać bo mówi ze ja boli czasem aż. To zależy w sumie od Kobiety

IP i czas połączenia logowane. [22173695]
[30.01.2016] 11:50
Patrycjaaaa14
23 centymetry i to jest świetne? Chyba te wpisy piszą jacyś nastolatkowie, którzy non stop siedzą na http://9tube.pl . Sorki, dla mnie to nienormalne. Mój facet ma normalnego, 15 i jest nam cudownie. Miałam kiedyś partnera z 20 i wszystko mnie tylko bolało

IP i czas połączenia logowane. [22174488]
[31.01.2016] 14:11
tak lubią
http://www.fotosik.pl/zdjecie/bbb7e6cad62c38 99

IP i czas połączenia logowane. [22175950]
[23.11.2017] 17:38
[13.03.2016] 16:52
Wilfi
Hejka, chetnie porozmawiam, powymieniam sie zdjeciam i moze cos wiecej , ja jestem chlopakiem 18 lat 181cm i 20cm ptaszek. Wiek obojętny.
Moje gg: 50189831 mail : sorcer652@gmail.com
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87 644f5302fa0828.html

IP i czas połączenia logowane. [22233750]
[25.03.2016] 02:12
Trance
Nie mam duzego ale mysle,ze duży nie jest zły Taki ok.20-22 cm jest duzy i taki jest w sam raz dla kazdej kobiety.Pochwa jest bardzo elastyczna..kobiety rodza dzieci a dzieci wychodza pochwa jak kazdy wie Nawet jesli taki 20 cm moze sie wydawac na poczatku za duży po kilku,kilkunastu stosunkach bedzie elegancki Gożej bedzie mial facet co przyjdzie po takim "wiekszym" koledze bo Pani bedzie miala slabsze doznania wewnetrzne Ale....
Spałem z wieloma kobietami, tzn. moze z 20,moze kilka więcej ale mam spory temperament i jak ide z kobieta to na calosc.Jak mam dzien to nie ma kobiety,ktorej bym nie dogodzil (i to nie przechwalki!).Fajna gra wstepna,swieczki,czasem muzyczka,czasem wspolna kompiel podniecajaca,no i masaz.Kobiety to uwielbiaja!Cieply,pachnacy olejek na cialo przykryte delikatnie recznikiem i powoli od plecow po nogi,stopy,uda wewnatrz(to bardzo erogenna czesc u kobiet)az po delikatne musniecia cipki az wreszcze,lekkie musniecia dupki i wreszcie delikatne lizanko obu dziurek.Kazda,absolutnie kazda !!!...uwielbia lizanie dupki(ogromnie erogenna czesc!)Czesto poczatkowo odpychaja mnie i pytaja co ja robie,wstydza sie ale jak juz zasmakuja to sie tylko pytaja o taki masaz i dupke nadstawiaja Potem juz jest tak mokro,ze plamy na poscieli jak kaluze Wystarczy wsadzic,kilka razy mocniej popchnac i orgazm gotowy
POLECAM W 100% DZIAŁĄ !!!

IP i czas połączenia logowane. [22247504]
[25.03.2016] 02:36
Trance
jestem facetem i tez uwazam ,ze durzy lepszy.taki ok 20cm+troche
jak kobieta jeszcze z duzym biustem i dosc wysoka,taka ok 170cm to taki kutas lepiej sie z nia prezentuje i prawdopodobnie lepiej jej dogodzi.
ale... musicie przyznac,ze dobra gra wstepna robi robote
ja nie mam durzego,jakies 16-17 cm.jak wziolem kawalek viagry lub na "kacu"z narkotykow to napewno ma z 18 a zoladz taka wielka i czerwona jak truskawka i wtedy wszystkie moje laski mowily mi,ze czuja jaki wielki i twardy.uwazam tez,ze odpowiednia pozycja, i nawet te,które lubia wielkie poczuja mnie porzadnie. moja obecna dziewczyna ma 176cm wzrostu,biust"d"i czuje czasem jak ja dobrze rozkrece,ze luzu jest troche(pochwy sa i wieksze i mniejsze przecierz a jej jest troche wieksza od wielu wczesniejszych kobiet,które mialem.ale biore zadzieram jedna noge na ramie,druga w bok i ostrymi posuwistymi ruchami jak wiade to czasem mowi,ze az ja boli albo od tylu.lezy na brzuchu,jedna noga na bok,rozchylamy posladki i wiezdzamy ostro w cipke.przyjemnosc gwarantowana - sprawdzone na kilku kobietach!
dzieki odpowiedniemu podejsciu w luzku do kobiet,nie jedna do mnie wracala i to jak juz z kims byla.przedostatnia napisala mi ostatnio wiadomosc na facebooku,ze takiego sexu jak ze mna juz hyba nigdy nie bedzie miala mysle,ze to fajna rekomendacja.pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22247513]
[25.03.2016] 09:26
kolejny
Trance (16.03.2016.25 02:36):
jestem facetem i tez uwazam ,ze durzy lepszy.taki ok 20cm+troche
jak kobieta jeszcze z duzym biustem i dosc wysoka,taka ok 170cm to taki kutas lepiej sie z nia prezentuje i prawdopodobnie lepiej jej dogodzi.
ale... musicie przyznac,ze dobra gra wstepna robi robote
ja nie mam durzego,jakies 16-17 cm.jak wziolem kawalek viagry lub na "kacu"z narkotykow to napewno ma z 18 a zoladz taka wielka i czerwona jak truskawka i wtedy wszystkie moje laski mowily mi,ze czuja jaki wielki i twardy.uwazam tez,ze odpowiednia pozycja, i nawet te,które lubia wielkie poczuja mnie porzadnie. moja obecna dziewczyna ma 176cm wzrostu,biust"d"i czuje czasem jak ja dobrze rozkrece,ze luzu jest troche(pochwy sa i wieksze i mniejsze przecierz a jej jest troche wieksza od wielu wczesniejszych kobiet,które mialem.ale biore zadzieram jedna noge na ramie,druga w bok i ostrymi posuwistymi ruchami jak wiade to czasem mowi,ze az ja boli albo od tylu.lezy na brzuchu,jedna noga na bok,rozchylamy posladki i wiezdzamy ostro w cipke.przyjemnosc gwarantowana - sprawdzone na kilku kobietach!
dzieki odpowiedniemu podejsciu w luzku do kobiet,nie jedna do mnie wracala i to jak juz z kims byla.przedostatnia napisala mi ostatnio wiadomosc na facebooku,ze takiego sexu jak ze mna juz hyba nigdy nie bedzie miala mysle,ze to fajna rekomendacja.pozdrawiam

analfabeta,pewnie do szkoły miałeś pod górkę,ale to jeszcze nie powód aby kompromitować się na forum .

IP i czas połączenia logowane. [22247678]
[15.07.2016] 15:41
Marek z Kaszub
Drogie Panie!-Tylko duże kutasy są w stanie zadowolić kobietę. Potwierdzam, że "duży może więcej". Oczywiście, że mając małego ptaszka, trzeba gimnastykować się i użyć wszelkich sposobów na zadowolenie partnerki. Ja jestem już w wieku dobrze emerytalnym, po 70 i z tytułu posiadania małego penisa (13 cm długości i 11 cm w obwodzie) nigdy nie zaspokoiłem mojej żony. Sprawdzałem się zdradzając żonę z innymi paniami. Efekt był identyczny jak z żoną. Żadna ze mną nie miała orgazmu. Przyznawały, że było fajnie, przyjemnie i były zadowolone, ale to nie wystarczało by zostały nasycone. Kochając się z żoną stosowałem sztuczne penisy. Wibrator wchodził na 25 cm i o 16 cm obwodzie. To nie wszystko: osobiście do pochwy wkładałem żonie całą moją męską dłoń aż poza nadgarstek. Wymagało to delikatności, naoliwienia dłoni i pochwy. Takie współżycie gwarantowało zadowolenie obu stron, żona była wykończona.

IP i czas połączenia logowane. [22379552]
[17.07.2016] 15:00
FilozOFF - On
Jaki jest sens rozciągnąć sztuczne kobiecie tak cipę jak ten Pan z Kaszub ?
A potem się użalać nad swoim rozmiarem , że wolą duże przyrodzenia ...
Który to kutas wypełni cipę w 100% , cipa zawsze musi być większa - logika .

IP i czas połączenia logowane. [22381434]
[17.07.2016] 20:51
jestemkobieta00
nie nie lubie, wole mniejszego ale sprawniejszego, po iqman na przykład i wtedy jest przyjemnosc a nie jak mnie cos rozdziera na pol.

IP i czas połączenia logowane. [22381800]
[02.08.2016] 17:34
krzysztof ćwikła
Polecam dla kobiety kupić wibrator taki jak tuwww.sexish.pl i przestanie jęczeć że jest nie dopieszczona. Ja mialem tak ze swoją i problem rozwiazal sie sam razem z przyjazdem paczki z gadżetami do łóżka.

IP i czas połączenia logowane. [22400770]
[04.08.2016] 21:32
Fantazja 30
Czesc Moj maz Ma rozmiar 16 cm i to dla mnie absolutnie wystarcza i nie chciala bym zeby mial wiekszego , choc nie powiem raz zamowil dla mnie wibrator i za Pol ceny wscisli mu pompke Do penisa . Pare razy uzywal jedynie co Po tej pompce dawalo to penis byl nie dluzszy Jak by to powiedziec wiecej zylasty i twardszy . Takze dlugosc penisa Jak dla mnie 15 i 16 wystarcza choc tez nie stwierdzam Ze Jak bysmy poznali pare i Pan by mial np 18 cm chetnie bym sie zamienila z kolezanka zobaczyc Jak to jest na chwile Tak wiecie z ciekawosci Tylko hi hi dobrze ze maz tego nie czyta ha ha Bo dalej by pompowal pomka

IP i czas połączenia logowane. [22403315]
[04.08.2016] 21:36
Fantazja 30
Czesc Moj maz Ma rozmiar 16 cm i to dla mnie absolutnie wystarcza i nie chciala bym zeby mial wiekszego , choc nie powiem raz zamowil dla mnie wibrator i za Pol ceny wscisli mu pompke Do penisa . Pare razy uzywal jedynie co Po tej pompce dawalo to penis byl nie dluzszy Jak by to powiedziec wiecej zylasty i twardszy . Takze dlugosc penisa Jak dla mnie 15 i 16 wystarcza choc tez nie stwierdzam Ze Jak bysmy poznali pare i Pan by mial np 18 cm chetnie bym sie zamienila z kolezanka zobaczyc Jak to jest na chwile Tak wiecie z ciekawosci Tylko hi hi dobrze ze maz tego nie czyta ha ha Bo dalej by pompowal pomka

IP i czas połączenia logowane. [22403317]
[02.11.2016] 12:01
erotuber
To jakie penisy lubią kobiety jest sprawą indywidualną kobiet. Utarło się przekonanie, że wolą mężczyzn, którzy są lepiej obdarzeni. Ale nie zawsze tak jest. Część kobiet może odczuwać zbyt duży dyskomfort kiedy ich partner będzie miał zbyt dużego penisa. Może też być tak, że duży penis nie będzie miał odpowiedniej twardości. To jakie penisy najbardziej interesują kobiety można zobaczyć na stronie http://erotuber.pl/webcam/ - tam na kamerkach widać, czym kobiety tak naprawdę się interesują.

IP i czas połączenia logowane. [22502570]
[07.11.2016] 13:38
magdalena33
Mąż ma małego siusiaka a marzy mi się seks z facetem który ma dużego fiuta

IP i czas połączenia logowane. [22509198]
[08.11.2016] 08:54
ala331e
uwielbiam duże penisy

IP i czas połączenia logowane. [22510211]
[08.11.2016] 13:05
ciekawy37
magdalena33 (16.11.2016.07 13:38):
Mąż ma małego siusiaka a marzy mi się seks z facetem który ma dużego fiuta

duży tzn. jaki?

IP i czas połączenia logowane. [22510541]
[10.11.2016] 09:25
Ciemna97
To tez zalezy od kobiecej pojemnosci . Dla niektorych 17 bedzie za duze a inne przy 20 zaczyna czuc sie dobrze. Ale co by to bylo gdyby ludzie dobierali sie na dlugosc fiutow? Wole sobie nie wyobrazac .

IP i czas połączenia logowane. [22512962]
[30.11.2016] 19:37
mahulenia
Ja uwielbiam ;p dlatego ostatnio zamówiłam sobie http://freetaboos.pl/dildo-realistyczne-z-pr zyssawka-p-1856.html bo tylko tak jestem w stanie osiągnąć pełnię szczęścia Z partnerem też mi jest dobrze ale na inny sposób po prostu

IP i czas połączenia logowane. [22539196]
[09.12.2016] 08:58
Frekz
Hej, mam 19 lat i szukam fajnych zboczonych dziewczyn lub chlopakow do gadania o sexie i wymiany zdjec, moze nawet cos wiecej . Dam nawet zdjecie na zachete (lub wrecz przeciwnie).
http://images76.fotosik.pl/780/b6016e708c2d0 23egen.jpg
Moje gg: 50189831 i mail: sorcer652@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [22552046]
[13.12.2016] 10:33
Kulka666
Ja miałam kiedyś chyba z 12cm tak na oko w porównaniu z innym wielkość ma znaczenie tak 16 cm to jest fajnie, ale pokusiło mnie żeby sprawdzić jak to jest jak mają większe p... i kupiłam sprzęta i działa jak nalezy http://sexshopxxx.pl/wibrator-zelowy-przezro czysty wilekość ma znaczenie polecam

IP i czas połączenia logowane. [22557486]
[20.12.2016] 12:39
JA 50+
Kulka666 (16.12.2016.13 10:33):
Ja miałam kiedyś chyba z 12cm tak na oko w porównaniu z innym wielkość ma znaczenie tak 16 cm to jest fajnie, ale pokusiło mnie żeby sprawdzić jak to jest jak mają większe p... i kupiłam sprzęta i działa jak nalezy http://sexshopxxx.pl/wibrator-zelowy-przezro czysty wilekość ma znaczenie polecam

Ja lubię, mąż ma ok 15, ok, ale poznałam seks z takimi co mają 20+ i to jest właśnie taki rozmiar dla mnie najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [22566328]
[21.12.2016] 08:47
on123123
https://lh3.googleusercontent.com/e_nl7llynh 48nmyti1PzfiCr_jRMbVSkSsc32QVD4Br1JYAI5BKKKWOvW18pSLUc5cST7Q =s152

IP i czas połączenia logowane. [22567344]
[25.12.2016] 12:45
Bustygirl
Hejka. Jestem dziewczyna, 16/7 lat. Chetnie poznam jakiegos mlodego ogiera z wielkim siusiakiem lub napalona suczke do zabawy, wymiany zdjec itd.
Mail: naughtyteen6@gmail.com
Moje gg: 61204644

IP i czas połączenia logowane. [22572594]
[27.12.2016] 21:24
MAŁA FRANIA
UWIELBIAM GDY FACET LEJE MI DO PICZKI DUŻO SPERMY

IP i czas połączenia logowane. [22575882]
[21.02.2017] 10:15
Małgosia klajmon
Tylko powyżej 20 cm i do tego gruby to jest to co kobiecie pozwala zaznać rozkoszy wiem to z doświadczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22652575]
[27.02.2017] 21:26
DRZEZ  TADEUSZ2210@tlen.pl
Beatka, Madzia (16.01.2016.21 10:51):
Tylko duże penisy!!- są w stanie zaspokoić kobietę. Nie wierzycie, to spróbujcie i natychmiast zmienicie zdanie. Polecam przeczytać o pani Barbarze M. w "sex w małżeństwie ze stażem", "Z mężem i kochankiem na plaży" itp., która rżnęła się tylko z panami o członkach powyżej 20 cm i o obwodzie od 15-18 cm!!
Zgadzam sie wpelni duzy penis zawsze daje przyjemnosc-kobiecie,maz ma penisa-20 obwod17 cent jestem dumna dogadza mi tak jak chce!.Mielismy pare razy sex-party,kobiety byly uradowane majac w cipie taki penis!Ale mezowie zazdrosini,mieli-simiech i wstyd male(huiki) Powinni leczyc sie, taki-osobnik istne-dno! Tel 603072779 Jadwiga pogadamy a moze zaprosimy na sex-party,,pary,malzenstwa,nie-otyle.Sirednio-latkowie,szczu pli,siredniego wzrostu.

IP i czas połączenia logowane. [22661016]
[27.02.2017] 21:43
jesteś największym
DRZEZ (17.02.2017.27 21:26):
Beatka, Madzia (16.01.2016.21 10:51):
Tylko duże penisy!!- są w stanie zaspokoić kobietę. Nie wierzycie, to spróbujcie i natychmiast zmienicie zdanie. Polecam przeczytać o pani Barbarze M. w "sex w małżeństwie ze stażem", "Z mężem i kochankiem na plaży" itp., która rżnęła się tylko z panami o członkach powyżej 20 cm i o obwodzie od 15-18 cm!!
Zgadzam sie wpelni duzy penis zawsze daje przyjemnosc-kobiecie,maz ma penisa-20 obwod17 cent jestem dumna dogadza mi tak jak chce!.Mielismy pare razy sex-party,kobiety byly uradowane majac w cipie taki penis!Ale mezowie zazdrosini,mieli-simiech i wstyd male(huiki) Powinni leczyc sie, taki-osobnik istne-dno! Tel 603072779 Jadwiga pogadamy a moze zaprosimy na sex-party,,pary,malzenstwa,nie-otyle.Sirednio-latkowie,szczu pli,siredniego wzrostu.

świrem na forum o twoim analfabetyzmie już nawet nie warto wspominać.

IP i czas połączenia logowane. [22661029]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat