o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Naturalne powiększenie piersi

1 «   12 13 14 15 16   » 18 Strony tematu:
[26.03.2013] 19:45
Janeczkaaasa
Ja próbowałam na prawdę wielu sposobów i niestety wszystkie poza jednym okazały się kompletną klapą ;/ CZyli zestaw Breast Activies dostępny na http://powiEkszeniepiersinaturalnie.Com.pl jest jedynym produktem godnym zaufania, dopiero po nim moje "małe" podrosły! Mój mężczyzna też to zauwazył

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20353514]
[26.03.2013] 19:59
kolega1975
Nie wydaje mi się, aby istniały takie sposoby. Można pewnie zwiększyć ich jędrność. Nic poza tym. Warto jednak zapytać fachowca. Ja znam takiego - sprawdź na http://www.medic-beauty.pl

IP i czas połączenia logowane. [20353551]
[04.04.2013] 09:41
patm
Alesja (10.05.04 15:40):
A ja znalazlam sposób na naturalne powiekszenie piersi bez powiekszanie portfela tym wszystkim pasozytom medialnym!Nie wierzcie dziewczyny w te cudowne środki. Nawet jesli działaja to po wczytaniu sie w ich sklad są to zwykle ziola ktore tak naprawde kosztują grosze. Jesli ktos nie wierzy lub ma wysmiac to co pisze to niech tego nie czyta bo to znaczy, że ma watpliwy iloraz inteligencji. Pisze to dla Tych dziewczyn, ktore tak jak ja kiedys szukaly naturalnych sposobow, by podciągnąć swój biuścik. Wierzcie mi , że przerabialam wiele z tych "cudownych" tabletek i zelow i wyszlo z tego wielkie NIC! Zaczelam juz naprawde wierzyc, że jedynie operacja tak naprawde powieksza biust, a ja pomimo iz stac mnie na taki zabieg to nigdy nie chcialam silikonowych workow. I zaczelam wtedy testowac terapie ziolową. 2 razy dziennie trzy lyzki kozieradki, 3 razy dziennie po dwie tabletki chmielu i trzy razy dziennie cherbatka z kopru. I w taki oto mniej magiczny i bardzo zdrowy sposob przy odrobinie systematycznosci moj biuscik sie powiekszyl o dwa rozmiary.

Mam pytanie co znaczy 2 razy na dzień 3 łyżki kozieradki? na chleb czy pić herbatkę? Poważnie to działa...??

IP i czas połączenia logowane. [20378654]
[04.04.2013] 16:08
Danika Karolcio
Brałam te tabletki najlepsze jakie są i cena super, chciałam ponowić kurację znalazłam w googlach tylko jeden sklep niestety czekają na dostawe z usa będą za tydzień a ja muszę za trzy dni wyjechać do Włoch do pracy
Elcia29 łomża (13.03.25 12:57):
Polecam te tabletki breastfem NYV z USA biorę już drugi tydzień i efekty powoli zaczynają być widoczne

IP i czas połączenia logowane. [20379785]
[04.04.2013] 16:09
Sargia 1993
chodzi o tabletki Breastfem NYV ????
Danika Karolcio (13.04.04 16:08):
Brałam te tabletki najlepsze jakie są i cena super, chciałam ponowić kurację znalazłam w googlach tylko jeden sklep niestety czekają na dostawe z usa będą za tydzień a ja muszę za trzy dni wyjechać do Włoch do pracy
Elcia29 łomża (13.03.25 12:57):
Polecam te tabletki breastfem NYV z USA biorę już drugi tydzień i efekty powoli zaczynają być widoczne

IP i czas połączenia logowane. [20379796]
[18.12.2014] 10:28
[16.04.2013] 23:00
Karina83
Ja powiększałam piersi przez reimplantację tkanki tłuszczowej odessanej z brzucha, do biustu. Zabieg robiłam w Elite w Warszawie. Efekt jest bardzo naturalny, piersi są w dotyku i w wyglądzie jak naturalne niedotykane przez skalpel

IP i czas połączenia logowane. [20418891]
[20.04.2013] 11:05
Sargia 1993
Polecam te tabletki Breastfem z usa są naprawdę skuteczne

IP i czas połączenia logowane. [20426394]
[29.04.2013] 18:44
moniczka8
biorę tabletki Breastfem od dwóch tygodni zaczęłam widzieć pierwsze efekty.odpiszę jeszcze jaki efekt po skończeniu kuracji,trwa 3 miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [20449339]
[04.05.2013] 12:44
Normalińska szaryńska
Brałam te Breastfem są niezłe sprawdziłam jako jedyne na powiększanie biustu zostały zarejestrowane w Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków

IP i czas połączenia logowane. [20461037]
[04.05.2013] 19:48
lucykiu
tak samo jak wszystkie inne oryginalne tabletki z usa, nie ściemniaj że jako jedyne sa zarejestrowane w fda, bo na stronie pisza tylko ze sa produkowane w zakladach sprawdzanych przez FDA i produkuje sie je zgodnie z zasadami GMP. Heh to odnosi sie do wszystkich amerykanskich suplementow, a GMP wlasciwie do wszystkich dopuszczonych do obrotu

IP i czas połączenia logowane. [20461850]
[06.05.2013] 16:18
baśkaw
jeśli chodzi o najlepsze rozwiązanie na naturalne powiększanie piersi to z własnego doświadczenia na stronie http://www.breastactives.pl/ zamawiałam sobie zestaw breast actives. przekonało mnie to, że w razie niezadowolenia można uzyskać zwrot pieniędzy, nawet 90 dni po zakupie

IP i czas połączenia logowane. [20466373]
[18.05.2013] 13:05
Ewa Z..... Słupsk
zamówiłam te tabletki Breastfem z USA od polskiego dystrybutora, tydzień musiałam poczekać bo się skończyły im. Na szczęście solidna firma informowali mnie na bieżąco jak wygląda sytuacja oraz o momencie wysłania pocztą polską zależało mi bo nie chciałam żeby mąż odebrał paczkę. Tak więc dwa dni temu zaczęłam kurację i jestem pozytywnie nastawiona napiszę za miesiąc Pozdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [20494572]
[02.06.2013] 12:59
beata,wp
znalazłam w sieci niezależny ranking naturalnych środków na powiększanie biustu, którym chciałabym się z Wami moi Drodzy podzielić: http://naturalnepowiekszaniebiustu.com.pl/ , mam nadzieję, że się przyda i może kilka dziewczyn uchroni przed przykrą operacją wszczepiania implantów. można zrobić to na inny sposób i równie efektywnie.

IP i czas połączenia logowane. [20526846]
[03.06.2013] 15:02
Ewa Z..... Słupsk
tak jak obiecałam piszę po dwóch tygodniach brania tabletek Breastfem NYV i stwierdzam że już widzę pewne ofekty , piersiątka urosły wzrokowo o jakieś 10% są obfitsze do końca kuracji jeszcze daleko ale napiszę na pewno

IP i czas połączenia logowane. [20529184]
[06.06.2013] 23:18
zenia37
sympatyczna26latka (10.01.19 09:19):
Jest też inny sposób poczytajcie dziewczyny na necie na temat kozieradki i tabletkach- szyszki chmielu
Po kozieradce smród niesamowity ,czlowiek sie poci i smierdzi koza - to jest jedna wada a druga to, ze można trochę przytyć bo zwiększa się apetyt a to wszystko zależy od metabolizmu

Tez slyszalam ze kozieradka jest dobra i czerwona koniczyna ,obydwa skladniki mozna wymieszac z balsamem do ciala i wcierac w piersi. Obecnie uzywam 1 dzien olejek z kopru wloskiego i wcieram 3 razy dziennie,zobaczymy jakie beda efekty

IP i czas połączenia logowane. [20536081]
[07.06.2013] 11:52
kasztanek1212
nie wiem czy jest jakiś naturalny sposób na to, żeby pierwsi powiększyć, żadne tabletki, kremy tego typu rzeczy mnie jakoś nie przekonują. Jedyne co mnie przychodzi do głowy to, to, żeby udać się na operację, a metod też jest kilka, tylko trzeba wybrać najlepszą dla nas. Myślę, że najbardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie jak się udamy na konsultacje do dobrego specjalisty jak dr Osuch, żeby doradził najlepszą metodę, żeby piersi były większe, ale też, żeby się prezentowały naturalnie.

IP i czas połączenia logowane. [20536501]
[07.06.2013] 14:38
lol_123
Ja też właśnie się zastanawiałam czy te wszystkie obietnice kremów i tabletek znajdują pokrycie w rzeczywistości. I poważnie rozważałam operację, ale jednak zdecydowałam się na tabletki i krem. Zamówiłam sobie zestaw Breast Actives (ja kupowałam tutaj http://www.vitalab.pl/17 ,breast-actives.html). Kilka osób o nim wspominało i ja przychylam się do opinii. Na początku w zasadzie nie widziałam żadnej różnicy, ale potem to już poszło. Teraz noszę 70B (a wcześniej nosiłam 70A). Nie jest może to biust jak po silikonach, ale bez bólu i naturalnie.

IP i czas połączenia logowane. [20536852]
[10.06.2013] 07:38
florencja
mnie jakoś trudno przekonać do tego, że jakieś kremy czy tabletki będą w stenie mi powiększyć piersi. Poza tym boję się skutków ubocznych, bo to też różnie być. Jednak, jak jesteśmy niezadowolone z naszych piersi to myślę, że najpewniej będzie wybrać się na zabieg, a o doktorze Osuchu słyszałam dużo dobrego od koleżanki, która u niego była.

IP i czas połączenia logowane. [20541175]
[12.06.2013] 15:03
karawawa
a czemu kremy czy tabletki mają nie zmienić biustu? przecież nawet podczas okresu biust jest większy, zwiększa się przy braniu tabletek antykoncepcyjnych, zwiększa się gdy dostarczasz w pożywieniu więcej tłuszczu, ja nie dałabym się kroić żeby zwiększyć biust, a chętnie spróbowałabym tabletek, bo wielu producentów zapewnia gwarancję satysfakcji. wszystko jest też odpowiednio badane, nie wpuszcza się na rynek środków, które szkodzą, chyba że ktoś kupuje tabletki na bazarze.

IP i czas połączenia logowane. [20546263]
[12.06.2013] 15:06
renatkax
każdy ma swoje zdanie na temat naturalnego powiększania piersi, ale z własnego doświadczenia wiem, że jest to możliwe. w internecie znalazłam ranking http://tabletkinapowiekszeniebiustu.pl/ i zdecydowałam się przetestować tabletki na powiększanie biustu, bo co mam do stracenia? nie powiem, który produkt z rankingu wybrałam, bo powiecie, że coś reklamuję, ale muszę powiedzieć, że efekty były bardzo widoczne po 3 tygodniach stosowania preparatu. mianowicie piersi stały się bardziej jędrne, a do tego zwiększyły swoją objętość - musiałam zainwestować w nowe biustonosze, ale narzeczony i tak nie był tym wydatkiem zbytnio zrozpaczony

IP i czas połączenia logowane. [20546272]
[12.06.2013] 15:55
weroonka
mój narzeczony też pewnie by się ucieszył, ale ja zdecydowałam się spróbować powiększenia biustu dla siebie, wszak nie tylko on jest na tym świecie

IP i czas połączenia logowane. [20546381]
[13.06.2013] 10:12
milion
ja zdecydowałam się na operację, szybko i efekt powala. operowałam u doktora Ciesinskiego w Krakowie, dobre ceny, świetny efekt.

IP i czas połączenia logowane. [20547590]
[15.06.2013] 09:30
Enyaaaa
Polecam Breastfem NYV to chyba najskuteczniejsze tabletki dostepne w sprzedazy

IP i czas połączenia logowane. [20552052]
[17.06.2013] 16:35
Leeellllaaaa
Jeśli to te z USA to Stosowałam te tabletki i jestem "zadowolona" z efektu, piersi są znacznie obfitsze oczywiście nie tak jak operacja plastyczna ale za to bez stresowo. Minęły już 2 tygodnie odkąd nie biorę i jeszcze biust się nie zmniejszył więc jestem dobrej myśli
Enyaaaa (13.06.15 09:30):
Polecam Breastfem NYV to chyba najskuteczniejsze tabletki dostepne w sprzedazy

IP i czas połączenia logowane. [20556261]
[29.06.2013] 12:59
Anneczka
Przeszlam z nie pełnego A do @@@istego D sama w to nie wierzyłam, ale jednak
Mój sposób na sukces to:
-Banany
-Krem nivea
No więc, należy jeść dużo dużo i jeszcze raz dużo bananów oraz przetworów z bananów np.koktajle, sałatki owocowe itp. Krem nivea wcierac i tym samym mmasować. Po paru miesiącach takiej kuracji będzie widać znaczne efekty. To jak push up bez stanika.
Mam nadzieje że po mogłam. Uzbrojcie się w cierpliwość i jeśli chcecie więcej porad na tentemat zapraszam na mojego bbloga. Pozdrawiam Aneczka

IP i czas połączenia logowane. [20581386]
[01.07.2013] 17:41
Kokooaa
wypróbowałam różne i muszę szczerze powiedzieć że Breastfem NYV są najlepsze dały naprawdę zauważalny efekt

IP i czas połączenia logowane. [20586532]
[05.07.2013] 15:17
wojada  wojciechadam@tlen.pl
masaż to bardzo ciekawy pomysł, dużo o tym czytałem, ale tak poza tym to są tabletki. Słyszałem, że te: SuperBiuscik.pl są bardzo dobre. Szczerze mówiąc wielkość nie jest najważniejsza ważna jest ich "kondycja". moja żona mówiła, że ten krem dobrze je ujędrnia i uelastycznia, a ja się z nią zgadzam

IP i czas połączenia logowane. [20594702]
[05.07.2013] 17:06
Bełtabja
Breastfem NYV z USA są najskuteczniejsze wystarczy porównać skład z innymi, mi jak na tabletki nawet pomogły, oczywiście bez szaleństw ale polecam

IP i czas połączenia logowane. [20594975]
[09.07.2013] 23:01
karo92
ja próbowałam zamówi tabletki breastfem a USA juz czekam ponad miesiąc czasu i dalej ich nie dostałam ani żadnej wiadomości dosłownie cisza zamówienie składałam nawet dwa razy i nie wiem co jest grane

IP i czas połączenia logowane. [20603529]
[09.07.2013] 23:09
karo92
a jestem załamana mam 22 lata urodziłam dziecko a mój biuścik jest malutki między A a małym B. Najgorsze jest to że nie potrafię się zaakceptować i krępuję się przy zbliżeniu z mężem. Wcześniej miałam większy ale schudłam. A chciałabym czuć się jak prawdziwa kobieta ubierając strój kąpielowy i oczywiście abym przestałą krępować się przed mężem. Proszę pomóżcie jak się skontaktować z ta firmą breastfem gdyż wysłałąm już chyba z 20 meili a nie dostałam odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [20603540]

1 «   12 13 14 15 16   » 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat