o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Naturalne powiększenie piersi

1 «   12 13 14 15 16   » 19 Strony tematu:
[12.01.2013] 18:08
petitek
Przy okazji bedziecie po tych tabletkach zdrowsze i mialy wieksze piersi
KOZIERADKA
działa przeciwmiażdżycowo. Zapobiega marskości wątroby, przyśpiesza procesy detoksykacji (odtruwania) i eliminacji toksyn z ustroju. Zapobiega także zastojom żółci i rozwojowi kamicy żółciowej. Chroni wątrobę przed wpływem niektórych ksenobiotyków (leków, węglowodorów). Preparaty kozieradkowe podane doustnie wywierają również wpływ przeciwkaszlowy i przeciwdepresyjny.Osłabienie fizyczne i psychiczne, wychudzenie, zanik mięśni, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów, złamania kości, niedokrwistość, zaparcia, kamica żółciowa, stłuszczenie serca, nerek i wątroby, choroby alergiczne, kaszel, nieżyty układu oddechowego; stany zapalne powiek, spojówek i gałki ocznej (okłady + zażywanie doustne); troficzne choroby skóry (zewnętrznie + doustnie), owrzodzenia skóry, ropnie, przetoki ropne skórne, plamy na skórze, krwiaki, sińce, owrzodzenia błon śluzowych, stany zapalne jamy ustnej, gardła i narządów płciowych, oparzenia, rany, odleżyny; choroba wrzodowa, ostre nieżyty przewodu pokarmowego z bolesną biegunką i bólami brzucha; uprawianie kulturystyki bez wyraźnych efektów przyrostu mięśni, zaburzenia koncentracji i zapamiętywania, niedobór estrogenów, niedoczynność kory nadnerczy, zaparcia, hemoroidy, stany zapalne odbytu. Do irygacji i nasiadówek: stany zapalne pochwy i warg sromowych, świąd sromu. Za granicą przetwory z kozieradki zalecane są przy impotencji (niemocy płciowej) oraz w okresie przekwitania (menopauzy), bowiem działają estrogennie.
Kozieradka bywa też używana u matek, które mają zaburzenia laktacji, a dawniej jako środek do powiększania piersi.
CZARNUSZKA
hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze), przeciwpasożytnicze, silnie żółciotwórcze, żółciopędne, rozkurczowe, odkażające układ pokarmowy i oddechowy, moczopędne, przeciwobrzękowe, odtruwające, uspokajające, immunostymulujące (pobudza proliferację limfocytów, syntezę interferonu, zwiększa liczbę limfocytów cytotoksycznych, NK i B). Istnieją doniesienia o wpływie przeciwnowotworowym wyciągów z czarnuszki siewnej. Szwajcarskie prace informują o wpływie ochronnym czarnuszki na żołądek i wątrobę. Składniki czarnuszki hamują syntezę prostaglandyn. Tymochinon i nigellina blokują 5-lipooksygenazę i indukowalną syntazę tlenku azotu. Hamują odczyny autoagresji immunologicznej. Czarnuszka należy do nielicznej grupy roślin mających zastosowanie w terapii chorób autoimmunologicznych, np. toczeń, łuszczyca, reumatyzm, alergie. alfa-hederyna posiada właściwości antynowotworowe. Wyciągi z czarnuszki obniżaja poziom glukozy we krwi i zmniejszają ryzyko powstawania zakrzepów i zatorów. Olej z czarnuszki ochrania i odtruwa miąższ wątroby. Olejek eteryczny z czarnuszki oraz wyciąg spirytusowy z nasion czarnuszki rozszerza oskrzela i przerywa atak astmy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20139117]
[13.01.2013] 09:40
Ewela84
mam wątpliwości co do tych ziół, nikt nic o nich nie pisze, ja jak przytyję to na pewno nie pójdzie mi w cycki tylko w biodra, sama nie wiem czy spróbować czy nie...

IP i czas połączenia logowane. [20140415]
[13.01.2013] 11:12
petitek
Wejdz na to forum http://wiekszepiersi.phorum.pl/ później w zioła powiekszające biust jako pierwsza będzie kozierdka a niżej czarnuszka siewna, tych zioł jest bardzo duzo jakie mozna brac ale kozieradka jest NAJCZESCIEJ uzywana przez dziewczyny. Polecam tez Efekty i zakonczone kuracje mozna duzo poczytac...... Na tej stronie dziewczyny biorą zioła według typu hormonalnego jaki każda znas ma to znajdziesz w dziale dla początkujących. Jeśli ma się typ androgenny można brać takie zioła jak
(kozieradka, chmiel, czerwoną koniczyne,pokrzywe itd.) typ estrogenny (koper włoski, wild yam, imbir) a na progersteron najlepiej działa (kozieradka,chmiel,kwiat malwy itd) Można nawet spróbować z sama kozieradką bo niektóre dziewczyny biorą po 3 zioła albo więcej aby efekty były lepsze. No i do tabletek masaż Kasi który polega na masowaniu jednej piersi od srodka na zewnątrz po conajmniej 100 kółek na jedną pierś później druga. Naprawde polecam jeśli nic już na Was nie działa a probowałyście wszystkiego poczytajcie na forum i spróbujcie macie 90% szans na powiększenie piersi o jeden rozmiar napewno akurat lato za pół roku Tyle wystarczy by osiągnąć swój cel ....

IP i czas połączenia logowane. [20140561]
[14.01.2013] 20:38
fiffi_fi
hej potwierdzam, sama zaczęłam od kozieradki i to właśnie dzięki temu forum. Działa. Efekty co prawda mnie nie zadowalały, a że w mieszanie ziół i przygotowywanie naparów bawić się nie lubię po jakimś czasie zaopatrzyłam się w breast actives (wklejam linka http://breastactives.pl ) - piersi jeszcze bardziej hm... "podskoczyły" tj. powiększyły się i ujędrniły. Teraz używam zamiennie - miesiąc kozieradka, miesiąc - breastactives. Od lutego planuję przerwę i ciekawa jestem co stanie się z biustem. Dam znać jak nie zapomnę

IP i czas połączenia logowane. [20144254]
[16.01.2013] 11:11
ulkowskkka
Ja słyszałam że jest jeszcze jeden plus przyjmowania tego suplementu- wzrost libido Wiec to dobra wiadomość dla naszych facetów.

IP i czas połączenia logowane. [20147785]
[23.04.2014] 11:12
[18.01.2013] 22:06
insulina80
Witam,to jest moja pierwsza wypowiedz na temat cycków małych oczywiscie,naczytałam sie tu tyle o tym wszystkim,brałam tabletki na powiekszenie i nic,od 1,5 tygodnia pije tą kozieradke wraz z szyszkami chmielu(tabletki),nie wiem czy widze róznice a jestem po okresie własnie ,przed było pieknie cycki były wieksze ale czekałam własnie na te dni po okresie i sie rozczarowałam,niestey cycki znowu małe i nie wiem czy wierzyc w to i pic nadał czy poprostu zaprzestac brac ,nie myslec o cyckach ,bo cycki to nie wszystko,aczkolwiek to jest mój kompleks tak wielki ze nago widzi mnie tylko moje lusterko,a najchetniej kąpała bym sie w staniku brak poczucia własnej wartosci mnie przerasta,czasem płacze latem jak widze dekolty inych dziewczyn,przeraza mnie to ze spogladam na inne cycki a w głebi duszy marze by miec chociaz o rozmiar wieksze,mam dwooje dzieci,schudłam duzo po smierci mamy i tak walcze juz z 9 lat o te moje małe bimbałki zadne ziola z allegro czy tabletki nie pomagały a raczej implantów nie chce,bo nawet mnie nie stac a wiec stwierdziłam ze bede pic kozieradke(3 łyzki sypie do szklanki zalewam gorąca wodą i przykrywam na 5 minut) ,by te zmielone nasionka sie naparzyły a potem pije wszystko co w szklance i wytrwam do lata,mam nadzieje ze piszecie prawde o tej kozieradce i szyszkach,wiec działam . ale czy cos jeszcze stosowac to nie wiem jeszcze czytałam o tej Palmie sabalowej prawdopodobnie jest to na niedorozwój piersi,kupie to w zielarskim i zobacze czy to cos da,
Pozdrawiam wszystkie kochane kobietki ,które mają ten sam problem co ja

IP i czas połączenia logowane. [20156104]
[19.01.2013] 10:51
petitek
Insulina80 - półtorej tygodnia to jest nic, tak szybko mało kto ma efekty. Ja jak pisałam zauważyłam różnice pierwszą po 3 miesiacach a od tamtego czasu co miesiąc widze większą różnice i przed okresem i po piersi są takie same. Pijesz raz dziennie tą kozieradkę ? bo powinno się zwiększać dawki stopniowo zacząć od małych i najlepiej pić 3 razy dziennie żeby ona cały czas sie utrzymywała w organizmie wtedy będą lepsze efekty. Nie poddawaj się poczekaj do lata zostało 6 miesięcy a wtedy juz napewno powinny być efekty, ja w pewnym momencie też chcialam zrezygnować ale teraz nie żałuje

IP i czas połączenia logowane. [20156876]
[19.01.2013] 13:45
insulina80
pije ta kozieradke tak szczerze Ci powiem 2 razy dziennie,wczoraj nawet wsypałam do szklanki 2 łyzki czubate,zalałam wrzatkiem i po 7 minutach wypiłam wszystko,kozieradke mam zmieloną . Wiem ze do lata jest jeszcze 5 msc ale wiesz mój kompleks trwa juz 9 lat po pierwszym dziecku sie tak stało jak przestałam karmic no i schudniecie tez pewnie ma cos wspolnego z małym biustem,chociaz tyle co tu czytam juz od miesiaca na tych forach,dziewczyna jakas tez przytyła bo usłyszała ze piersi razem z nią bedą tyc,jednak okazało sie ze wcale sie tak nie stało,weszło wszystko w uda i brzuch a teraz biedna musi sie odchudzac.Jesli piłas tą kozieradke to po jakim czasie widziałas rezultat? Ja wiem ze 1,5 tygodnia to bardzo mało ale jestem w takim stanie psychicznym ze chciałabym widziec chociaz malutka różnice po tygodniu Chyba dałas mi nadzieje,która ginekolog mi odebrał,byłam we czwartek i powiedziałam o swoim kompleksie o masazach itd a on na to rzekł-zadne masaze,herbatki czy tabletki nie pomoga w powiekszeniu piersi,jedynie silikony(ja nie chce ich),nawe chciałam zrobic badanie hormonów to odpowiedział ze jesli miałabym cos nie tak z hormonami to bym nieregularny okres miała,wiec 150 zł oszczedzam. kozieradka dla mnie okropna nie jest pomimo tego ze wsypie jej duzo,jesli rzeczywiscie mówisz zeby pic 3 razy dziennie to tak zrobie,mam nadzieje ze to podziała. a bierzesz cos dodatkowego jeszcze na te piersi- petitek? pozdrawiam i dziekuje za odpis bardzo mnie to ucieszyło,zagladam tu 10 razy dziennie z mysla ze ktos doradzi i doradziłas

IP i czas połączenia logowane. [20157332]
[20.01.2013] 14:00
petitek
Insulina80- Ja nie pije kozieradki tylko biore tabletki poniewaz nie potrafilam zniesc tego smaku, tabletki nie sa takie drogie i owiele wygodniejsze bo na allegro mozna znalezc za 25 zl i kupuje dwie paczki zeby zaoszczedzic na wysylce. Zaczełam brać we wrzesniu brałam kozieradkę po tygodniu dodałam szyszkę chmielu nastepnym tygodniu saw palmetto i skonczylam na wild yam i tak brałam przez 2 miesiące ale nie było żadnego efektu i dziennie brałam z 25 tabletek mówie troche przesada i tyle kasy szło ze musze coś odłożyc i zostawiłam tylko kozieradkę którą brałam 2 rano dwie po obiedzie i dwie wieczorem i dokupiłam czarnuszkę ją brałam po jednej rano , po południu i wieczorem. Minął jakoś kolejny miesiąc i jak przed okresem były większe tak zostały po mówie o kurde coś się dzieje, zaczeły boleć i włąśnie swędzieć wtedy zobaczyłam pierwszą nadzieję po 3 miesiącach !! niektóre dziewczyny pisały, że już po 2 tygodniach piersi bolą i swędzą ja niczego takiego nie miałam więc chciałam zrezygnować ale mówie, nie dam sobie więcej czasu. Do tego robiłam masaże z oliwką. Jak ważyłam 52 kilo przy 170 cm wzrostu tak co miesiąc przybywał mi 1 kilogram teraz waże 56kg, ale ja byłam bardzo chuda i bardzo ładnych kształtów nabrałam. Kozieradka pomaga również na okres są regularne i likwidują depresje jeśli masz, także czułam się lepiej, teraz biorę tylko rano wieczorem po jednej tabletce czarnuszki i kozieradki, jak miałam małe A tak teraz piersi mam małe B jest ogromna roznica, nie miałam nigdy zaokragleń a teraz je mam , jesli masz jakies pytania napisz do mnie na email petitek001@tlen.pl chetnie Tobie pomogę bo sama myślałam, że na mnie nic nie działa a tu jednak i to nie prawda ze ziola nie pomagają ja jestem żywym dowodem na to

IP i czas połączenia logowane. [20160852]
[24.01.2013] 18:46
delllicja2
Mam pytanie do Was czy któras z Was moze robiła zabieg Body Jet ?
Sama zastanawiam się teraz nad takim zabiegiem.

IP i czas połączenia logowane. [20173519]
[26.01.2013] 17:28
gocha444
hej dziewczyny, moim zdaniem kozieradka i czarnuszka to trochę mało, piję już dwa miesiące i nic, pewnie na tym nie poprzestanę, ale postanowiłam poszukać jeszcze innych ziół, z tego co wyguglałam (o tutaj: http://powiekszeniepiersi.net.pl/2012/03/09/ ziola-powiekszajace-biust-wszystko-co-musisz-o-nich-wiedziec / ) przydadzą się jeszcze pueraria mirifica (piszą, nie tylko tam zresztą, że fitoestrogenów ma więcej niż soja i w pewnym sensie 'odmładza'), dzięgiel chiński i jeszcze parę innych. Szukałam ich w sklepach w guglu, ale z ich zdobyciem zdaje się moze być problem, zastanawiam się gdzie je dostać i jak przyrzadzić z tego mieszankę, nie znacie przypadkiem tych ziół?

IP i czas połączenia logowane. [20178643]
[03.02.2013] 18:24
Monik_dziewczyna_ratownika
Stosowałam preparaty na powiększenie i poprawiłam wygląd piersi także warto się nad nimi zastanowić:www.breastfast-preparat-na-powiekszenie-bius tu.098.pl

IP i czas połączenia logowane. [20204332]
[03.02.2013] 21:29
maxinxxxx
a co sadzicie o pushup 2 ?

IP i czas połączenia logowane. [20205042]
[13.02.2013] 13:22
fiffi_fi
pushup2 jak dla mnie bardzo naciągane, ta strona na której niby mozna je kupić kojarzy się z typowymi sieciowymi naciągaczami, gdyby trochę spuścili z tonu i tak nie ściemniali może tabsy byłyby do zaakceptowania chociaż patrzac na skład - bardzo drogo jak za taką nie nadzwyczajną i nieskomplikowaną ziołową mieszankę

IP i czas połączenia logowane. [20232633]
[21.02.2013] 22:07
Olenkawwa
Breast Actives jest to ponoć faworyt naturanych środków na powiekszanie piersi. Stosował ktoś? Ja zamówiłam na http://www.breastactives.pl/ czekam na paczke.... Piszcie.

IP i czas połączenia logowane. [20256347]
[28.02.2013] 13:22
powiększenie piersi
najskuteczniejsze na świecie tabletki na powiększenie piersi bez efektu przybrania na wadze ORYGINALNY Breastfem firmy NYV z USA http://www.powiekszeniepiersibiustu.org/tabl etki-na-powiekszenie-piersi.html

IP i czas połączenia logowane. [20275533]
[01.03.2013] 12:11
Pudernica87
A ja biorę Bust Up z joyusa.eu. Mój wybór był prosty są to tabletki dostępne od 20 lat, więc już sprawdzone i jeśli miałyby jakieś skutki uboczne to już dawno by je wycofali, te wszystkie wyżej powklejane linki są do nowości, więc nikt nie ma pewności że są skuteczne i bezpieczne....

IP i czas połączenia logowane. [20278848]
[02.03.2013] 00:09
supersylwetka
zobacz tutaj szok
http://www.7minpolska.com/?id=Handyworh

IP i czas połączenia logowane. [20280924]
[04.03.2013] 16:29
polecam
te tabletki Breastfem NYV z USA brałam pół roku temu

IP i czas połączenia logowane. [20288196]
[05.03.2013] 17:30
joassia
polecam ten produkt http://intymnosc.pl/aff/gieras/perfect-bust- 90tab-rekomendujemy-p-709.html?utm_source=PP&amp ;utm_medium=gieras&utm_campaign=txtgenerator
powiekszanie piersi
wieksze piersi
powiekszanie piersi opinie

IP i czas połączenia logowane. [20291052]
[07.03.2013] 15:42
sssssssssssssuuuuuuuuupppppppp
super są te tabletki z USA nowość rewelacja http://www.powiekszeniepiersibiustu.org/tabl etki-na-powiekszenie-piersi.html

IP i czas połączenia logowane. [20296920]
[09.03.2013] 19:20
kaaaajka
A ja potwierdzam to co napisałyście o Elevation Plus. Ten suplement jest naprawde bardzo skuteczny i co wazne daje konkretne efekty jeśli chodzi o ładny i pełny biust.

IP i czas połączenia logowane. [20304172]
[12.03.2013] 16:29
mariczka333
rozejrzyjcie sie tu, po prawej macie macie produkty http://intymnie-sklep.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20312250]
[14.03.2013] 08:00
Patryk 23-07
Pomogę zajrzyj tu http://zgrabnafigura.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20316767]
[17.03.2013] 15:13
Monika_K
Czy stosował ktoś tabletki a powiększenie biustu:www.breastfast-preparat-na-powiekszenie-bius tu.098.pl
Sam się zastanawiam nad nimi.

IP i czas połączenia logowane. [20327076]
[18.03.2013] 17:03
powiększanie piersi tabletki
Polecam ORYGINALNY Breastfem firmy NYV z USA http://www.powiekszeniepiersibiustu.org/tabl etki-na-powiekszenie-piersi.html

IP i czas połączenia logowane. [20330171]
[19.03.2013] 22:44
wewewewee
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to;
1. Ćwiczenia
Pompki
Pompki z podniesionymi nogami
Odwrócone pompki
Wyciskanie na ławce
Crunch & Fly
Flys
2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe)
unikanie kawy, herbaty i czekolady.
3. Krem ujędrniający
4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi.www.intymnosc.pl/aff/7733

IP i czas połączenia logowane. [20334898]
[25.03.2013] 12:57
Elcia29 łomża
Polecam te tabletki breastfem NYV z USA biorę już drugi tydzień i efekty powoli zaczynają być widoczne

IP i czas połączenia logowane. [20349889]
[26.03.2013] 19:45
Janeczkaaasa
Ja próbowałam na prawdę wielu sposobów i niestety wszystkie poza jednym okazały się kompletną klapą ;/ CZyli zestaw Breast Activies dostępny na http://powiEkszeniepiersinaturalnie.Com.pl jest jedynym produktem godnym zaufania, dopiero po nim moje "małe" podrosły! Mój mężczyzna też to zauwazył

IP i czas połączenia logowane. [20353514]
[26.03.2013] 19:59
kolega1975
Nie wydaje mi się, aby istniały takie sposoby. Można pewnie zwiększyć ich jędrność. Nic poza tym. Warto jednak zapytać fachowca. Ja znam takiego - sprawdź na http://www.medic-beauty.pl

IP i czas połączenia logowane. [20353551]

1 «   12 13 14 15 16   » 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat