o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Naturalne powiększenie piersi

1 «   8 9 10 11 12   » 18 Strony tematu:
[14.02.2012] 09:11
dominika.k
A ja polecam holenderskie tabletki BUST UP stosuję je już 6 tygodni i naprawdę widać efekty. Mało tego cena za nie jest znacznie niższa niż innych produktów.. choć za jędrniejsze piersi zapłaciłabym każdą cenę Polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19319748]
[22.02.2012] 15:11
emilka111
hej ja niestety mieszkam za granica wiec nie wiem gdzie mozna kupic kozieradke postanowilam zamowic tabletki z kozieradka koprem wloskim kwiatem jamu i innymi skladnikami mam nadzieje ze to pomoze ... piszcie mi dziewczyny o sposobach na powiekszenie piersi chociaz o jeden rozmiar prosze ... stosuje prysznice zimny z cieplym na przemian nawet zaczelam pic cherbate z mlekiem ; )) z nadzieja ze to cos pomoze ... piszcie ma mojego e-mila mallla1992@o2.pl dzieki

IP i czas połączenia logowane. [19342141]
[22.02.2012] 16:04
Grażyna_Tychy
Ja stosuję Breasfast od dawna. Kupiłam przypadkowo razem z tabletkami na odchudzanie na stronie:www. i jestem zadowolona z efektów działanie i skuteczności.

IP i czas połączenia logowane. [19342247]
[24.02.2012] 01:45
gosia3321
Chyba już gdzieś był podobny temat. Ktoś zamieścił tam ten link: http://mamkompleksy.pl/male-piersi/ , więc myślę, że możesz spróbować.

IP i czas połączenia logowane. [19346357]
[24.02.2012] 13:43
Igaaaaa
lupusik31 (10.08.31 14:52):
Dla mnie najlepsza opcja powiększenia biustu jest dobranie odpowiedniego stanika. Taka bielizna powiększy optycznie biust i zaoszczędzi nam stresu związanego z zabiegiem chirurgicznym. No i rzecz jasna jest to tańsza metoda, niż taka operacja. Na ekskluzywna.com.pl można znaleźć wiele staników, które na pewno optycznie powiększa mały biust, więc wydaje mi się, ze warto zerknąć.
Hahahaha...jak ktoś ma biust wielkości małe A to żaden biustonosz nie pomoże.A zreszta stanikiem możesz oszukać siebie i wielu innych ludzi,ale nie faceta z którym śpisz!

IP i czas połączenia logowane. [19347092]
[24.07.2014] 12:40
[24.02.2012] 13:50
Igaaaaa
zlosliwaijuz (12.01.17 14:02):
naturalne sposoby na wiekszy b "Żeby w sposób bezpieczny powiększyć biust należy stosowac odpowiednia diete, cwiczenia, a przy tym wszystkim bardzo wazne sa kremy ujedraniaje. Warto wprowadzić do naszego codziennego menu produkty sojowe, mleczka, tofu, mąka sojowa oraz wszelkiego rodzaju sojowe desery. Nalezy spozywac pokarmy bogate w fitoestrogeny(warzywa straczkowe,fasola ,groszek) oraz orzechy i nasion slonecznika. Powinniśmy unikać kawy, czarnej herbaty czy czekolady. Powodują one bowiem, że roślinne hormony nie działają tak wydajnie, jak powinny. A co za tym idzie skutki diety na powiększenie biustu będą nijakie."" HEJ, Szczerze powiedziawszy to jest jeden zdecydowanie najprostszy i najbardziej bezpieczny sposób na naturalne powiększenie sobie biustu. Nie trzeba poddawać się operacjom, nie trzeba stosować dziwnych diet i brać tabletek, mało tego silikon też jest zupełnie nie potrzebny. Wystarczy chcieć i postarać się o dziecko!!! Tak moi drodzy ciąża i dziecko jest gwarantem tego, że nasze piersi staną się większe a do tego zachowają swoją naturalność. Już w samej ciąży nasz biust urośnie, a po porodzie dojdzie karmienie, więc także będzie super! Do tego należy dodać, że w ciąży potrzeba stosować witaminki i suplementy które wspomagają nasz organizm ale mają także wpływ i to bardzo pozytywny na nasze ciało. Nie wierzycie? Dowody znajdziecie na www.witalnamama.pl każda mama jest atrakcyjna, witalna i zadowolona z wyglądu swojego ciała. Przekonaj się o tym
Bzdura bzdura bzdura
Mi po ciąży biust się zmniejszył do ledwo widzialnych rozmiarów!!!Wprawdzie w ciąży i gdy karmiłam,powiększył się ślicznie,ale trwało to do jakichs 5 mies po porodzie...a potem klęska całkowita!Nie dość że miałam rozmiar A,to teraz mam małe A
Wiem że nie wszystkim kobietom po urodzeniu dzieka biust się zmniejsza ale ja jestem dowodem na to, że nie u wszystkich się powiększa!Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19347107]
[09.03.2012] 10:13
lipido
A niektórzy faceci lubią małe piersi i nie ma problemu! Bez przesady, wiadomo że po ciąży ciało się zmienia musi się rozsciagnąć, to po prostu jest element macierzyństwa, no nie bedzie ciało jak u 18 latki, powiecmy sobie szczerze. http://domwawa.pl/sprzedam/nowemieszkania/wa rszawa/mokotow/

IP i czas połączenia logowane. [19382200]
[19.03.2012] 16:40
Zocha
Witam! zawitałam na forum ponieważ gdyby ktoś wcześniej powiedział mi,że jakiekolwiek tabletki na powiększenie biustu będą działać wyśmiałabym go.Jednak zbliża się lato, uznałam,że jeśli ich nie kupie nigdy nie przekonam się jak to jest na prawdę.Kupiłam na allegro tabletki perfect bust stosuje je niecały miesiąc i nie mogę uwierzyć,że biust stał się dużo pełniejszy jędrniejszy.Zamówiłam kuracje na 3 miesiące, koszt 300 zł. Zocha

IP i czas połączenia logowane. [19407850]
[27.03.2012] 11:36
panic
A co myślicie o przeszczepianiu swojego własnego tłuszczu w piersi? Zainteresowałam się tą metodą dzięki programowi "Gotowe na zmiany". Tutaj jest fragment na ten temat: http://www.youtube.com/watch?v=v9pRAoe7f9c&a mp ;list=UUr7GHD4uKbYy7JW6cCJiUag&index=9&feature=p lcp Na pewno jest to skuteczniejsze niż różnego rodzaju tabletki, ale też mniej inwazyjne niż operacja plastyczna. Wybrałybyście ten sposób?

IP i czas połączenia logowane. [19426964]
[02.04.2012] 00:14
mam problem
a co myslicie o tabletkach antykoncepcyjnych?

IP i czas połączenia logowane. [19441114]
[11.04.2012] 11:43
celcia8989
Odradzam przyjmowanie jakiś suplementów na powiększenie biustu. Ja przyjmowałam to push up i dostałam po nich okropną cerę, przez pare miesięcy doprowadzałam ją do odpowiedniego stanu. mezoterapia Września

IP i czas połączenia logowane. [19463470]
[11.04.2012] 12:00
kasia32
Ja tam się nie bawię w żadne kozieradki czy jak tam. Kupiłam sobie holenderskie tabletki BUST UP na porost piersi, łatwe w obsłudze no i zaczynają działać. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [19463538]
[11.04.2012] 16:02
ona841
Dzięki za wszystkie sposoby na większy biust. Spróbuję kilku i opiszę Wam wrażenia. Niestety, nie jestem zadowolona z obecnego rozmiaru.

IP i czas połączenia logowane. [19464096]
[14.04.2012] 08:26
Anna 74
Ja stosuje Breastfast i jestem bardzo zadowolona z efektów tego środka:www.breastfast-na-biust.

IP i czas połączenia logowane. [19471273]
[19.04.2012] 17:53
nepppka
dziewczyny, nie jedzcie czekolady ani innych słodyczy na powiększenie biustu. sama próbowałam, w biust mało co poszło, a teraz męczę się ze zrzuceniem tłuszczyku na udach, koszmar.

IP i czas połączenia logowane. [19485463]
[20.04.2012] 15:19
piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

IP i czas połączenia logowane. [19487484]
[20.04.2012] 15:20
piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

IP i czas połączenia logowane. [19487490]
[21.04.2012] 23:32
Ziółka?
Alesja (10.05.04 15:40):
A ja znalazlam sposób na naturalne powiekszenie piersi bez powiekszanie portfela tym wszystkim pasozytom medialnym!Nie wierzcie dziewczyny w te cudowne środki. Nawet jesli działaja to po wczytaniu sie w ich sklad są to zwykle ziola ktore tak naprawde kosztują grosze. Jesli ktos nie wierzy lub ma wysmiac to co pisze to niech tego nie czyta bo to znaczy, że ma watpliwy iloraz inteligencji. Pisze to dla Tych dziewczyn, ktore tak jak ja kiedys szukaly naturalnych sposobow, by podciągnąć swój biuścik. Wierzcie mi , że przerabialam wiele z tych "cudownych" tabletek i zelow i wyszlo z tego wielkie NIC! Zaczelam juz naprawde wierzyc, że jedynie operacja tak naprawde powieksza biust, a ja pomimo iz stac mnie na taki zabieg to nigdy nie chcialam silikonowych workow. I zaczelam wtedy testowac terapie ziolową. 2 razy dziennie trzy lyzki kozieradki, 3 razy dziennie po dwie tabletki chmielu i trzy razy dziennie cherbatka z kopru. I w taki oto mniej magiczny i bardzo zdrowy sposob przy odrobinie systematycznosci moj biuscik sie powiekszyl o dwa rozmiary.
Tak się właśnie zastanawiałam, czy nie można by samej sobie skompletować tych ziółek które to ponoć tylko znajdują się w tych specyfikach, bo skoro to to samo to nie widzę sensu tyle płacić, poza tym i tak nie posiadam takich funduszy. Nie wiedziałam tylko w jakich proporcjach i jak często. Mogłabyś napisać po jakim czasie zauważyłaś efekty? Czy stosowałaś przy tym dodatkową dietę/ćwiczenia? Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19490690]
[01.05.2012] 17:34
Monika_Wawa
Ja przy okazji zakupu tabletek na odchudzanie zakupiłam z tej samej strony:www.
BREASTFAST i rzeczywiście po 4 tygodniach stosowania obwód biustu się zwiększył, piersi są bardziej jędrne i jestem zadowolona z działania tego suplementu.

IP i czas połączenia logowane. [19513742]
[14.05.2012] 15:35
mika1822
kochane, miałam ten sam problem i koleżanka poleciła mi dużo czekolady, bananów i codziennie na wieczór szklanka oleju... wiem to obrzydliwe, ale skuteczne ja na początku zatykałam nos i pomagało w piciu a teraz ciesze sie z duzych piersi rozmiaru C.

IP i czas połączenia logowane. [19542599]
[14.05.2012] 18:49
ekspert111
ja od dłuższego czasu stosuję te same metody przede wszystkim jem dużo bananów, sera żółtego i tak trzy razy w tygodniu roztapiam pół kostki masła i je spożywam w wersji płynnej - mój rozmiar to 70 D
powtarzajcie to przez 2 miesiące już wtedy zobaczycie efekty
a co do tego oleju to jak najbardziej ale w mniejszych ilościach raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu po pół szklanki
Pozdrawiam i życzę efektów takich jak moje lub lepszych

IP i czas połączenia logowane. [19543177]
[16.05.2012] 22:28
marta1984
Od dłuższego czasu jestem na diecie i udało mi się schudnąć 17 kg a planuję jescze ok 10. Nie stosuje rystrykcyjnej głodówki ale od momentu podjęcia decyzji o odchudzaniu nie opusczała mnie myśl jak to wpłynie na moje piersi. Przeszukałam internet i zdecydowałam się na kupno pueraria mirifica nie w celu powiekszenia biustu ale po to aby nie zwiodczał. Łykałam ją przez okres ok. 3 miesięcy ale nie codziennie bo czasami po prostu zapominałam. Muszę przyznać że piersi mi nie zmalały (choć i nie powiększyły się) pomimo utraty wagi ale co ważniejsze są jędrniejsze i lekko się uniosły. Dodatkowo skóra całego ciała jest jędrniejsza choć nie wiem czy to zasługa puerari ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i za pare tygodni powtórzę kurację.

IP i czas połączenia logowane. [19548411]
[17.05.2012] 19:37
załamana39
hej dziewczyny, mam 16 lat a moje piersi są jak u siedmiolatki(można powiedzieć, że ich nie widać) nawet nie wiem czy mam rozmiar A, czy zna któraś metody na powiększenie piersi bez tabletek kremów itd. BŁAGAM O POMOC

IP i czas połączenia logowane. [19550269]
[04.06.2012] 11:15
chcę mieć duże piersi
Znalazłam fajny artyukuł o diecie powiększającej piersi. http://powiekszaniepiersi.net.pl/2012/05/24/ dieta-na-powiekszanie-piersi-czy-to-mit/ Zamierzam to wypróbować, bo boję się operacji, a bardzo chcę mieć większy biust. ciekawe, czy to coś naprawdę pomoże. A wy macie jakieś doświadczenia z powiększaniem piersi przez dietę?

IP i czas połączenia logowane. [19593235]
[05.06.2012] 00:33
Milu
anna-maria22 (10.03.23 18:22):
Nie utylam ale i biust sie nie powiekszyl....wywalona forsa!
kolejna osoba, która nie podaje nazwy używanych tabletek,
ani stosowanych metod...
JAK SIĘ WYPOWIADACIE, to piszcie NAZWY TABLETEK + ew. METODY!
bo nie ma odniesienia, ani żadnego porównania! chyba, że w tym wypadku anna-maria22 jest anną-marią2..

IP i czas połączenia logowane. [19595381]
[25.06.2012] 19:36
Martyna22
Ja zdecydowałam się na próżniowo- wibracyjny masaż w salonie kosmetycznym. Szczerze przyznam, że skusiła mnie atrakcyjna cena zabiegu. Efekt napięcia biustu był już po pierwszym zabiegu, dzisiaj byłam na czwartym i piersi są już optycznie większe. Dla zainteresowanych link do salonu, do którego chodzę:www.salon-dea.pl

IP i czas połączenia logowane. [19647666]
[27.06.2012] 21:15
Moniszon
ja tez je bralam ale tylko miesiac czasu kosztuja okolo 170zl mam nr gg do apteki internetowej 5002875 z breast succes czulam ze mnie bola piersi troche tak jak przy okresie i zrobily sie pełniejsze ale to miesiac chyba znowu zaczne je zamiawiac bo skoro byla jakas reakcja na te tabletki to moze troche urosna ? p.s pewnie beda glupie komentarze ze bylam przed okresem i dlatego takze wiem co pisze ale ludzie roznie reaguja na rozne tabletki pozdrawiam dziewczyny jak zakupicie to piszcie o efektach

IP i czas połączenia logowane. [19653798]
[05.07.2012] 20:19
karioka
miki_miki (12.06.28 09:40):
to coś takiego jak to? http://www.breastactives.pl/ tego szukasz?
Ooo ja stosowałam te tabletki. Zamawiałam je właśnie ze strony http://breastactives.pl , więc mogę potwierdzić, że to nie żadna ściema. Co prawda biustu Pameli Anderson nie mam, ale staniki musiałam zmienić

IP i czas połączenia logowane. [19674595]
[05.07.2012] 23:36
ortografia
"wkuwać" to można ortografię do matury, a igłę się " wkłuwa"
touchmyboobies (11.11.26 18:52):
negii (08.08.12 17:17):
<cytat>olakow (08.05.16 19:06):
Najlepszy sposób to moczenie cieniutkich igieł w miodzie i wkuwanie ich w piersi. Trzeba to robić przez 2 tygodnie. Jeśli bd leciała krew, trzeba poprost nakleić plasterki. Mój biust w ten sposób powięlszył się o 8cm! A igły trzeba trzymać wkute przez 1min !!!1
</cytat> w które miejsce na piersi trzeba wkuwać?
w cala piers, tylko wkuwaj w rownych odstepach, bo inaczej tam gdzie nie wkujesz to nie urosnie.

IP i czas połączenia logowane. [19675311]
[18.07.2012] 02:26
yhnops
Założę się o 1000 zł, że każdy wpis "stosowałam to czy tamto i teraz mam 2 rozmiary więcej" jest robiony przez producentów danego specyfiku. Nie dajcie się zwariować dziewczyny... Tabletki, maści i inne tam takie nie działają, a jeśli już to tylko na zasadzie efektu placebo. Chirurgia działa, a i owszem, ale jest droga i ryzykowna. Jest jeszcze jedno bardzo mało znane i sensowne wyjście - hipnoza. Naukowe badania (da się je znaleźć w necie) prowadzone w Stanach udowodniły, że można dzięki zastosowaniu hipnozy powiększyć biust o średnio jeden rozmiar. Powiem więcej - sam stosowałem hipnozę w ten sposób i uzyskałem dobre efekty u kobiet z różnymi problemami i w różnym wieku. A żeby dać Wam do myślenia, nie podam tu żadnego swojego namiaru, bo wcale nie chcę się reklamować. Z resztą w necie pod hasłem hipnoza też mnie nie znajdziecie. Po prostu pomęczcie działających na rynku hipnotyzerów - jeśli się znają to pomogą... A tak w ogóle to przez przypadek trafiłem tu i na stronę kafeterii

IP i czas połączenia logowane. [19705010]

1 «   8 9 10 11 12   » 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat